Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Al Haramain Belle W EDP 75 ml
od 215 Kč
2,87 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 75 ml
Belle je gurmánská, květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří mandarinka, grep a květ černého rybízu. Srdce se skládá z meruňky a cukrového melounu. Kompozici uzavírá pižmo, santalové dřevo a…
Miu Miu L'Eau Bleue W EDP, 50 ml
od 1 874 Kč
37 Kč/ml- Květinové vůně
- 50 ml
L'Eau Bleue od značky Miu Miu je květinově-zelená vůně pro ženy. Elegantní tyrkysový flakon a štěstí, které v sobě ukrývá, vám zajistí perfektní den. Hlava vůně je čistě květinová a tvoří ji…
Yodeyma Suerte W P 15 ml
od 159 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hřejivá a smyslná vůně vhodná pro chladnější měsíce, kdy se chcete zahalit do vanilky a broskví. Yodeyma se zaměřuje na kvalitní vůně za přijatelnou cenu. Velký výběr vůní vyhoví každé…
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu W P, 60 ml
od 647 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová parfémovaná voda pro ženy, která v sobě spojuje svěžest, eleganci a nádech gurmánského půvabu. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které chtějí vyjádřit svou…
Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever W EDT, 100 ml
od 2 683 Kč
27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Christian Dior Forever and Ever je svěží květinová vůně s jemně sladkým základem pro ženy. Vůně Forever and Ever z vás navždy učiní ikonu mezi ženami a vy již nikdy nebudete chtít okusit nic…
Carolina Herrera Good Girl Bowtastic W EDP 80 ml
od 1 999 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Carolina Herrera Good Girl Bowtastic W EDP 80 ml je parfémovaná voda pro ženy, která přináší výjimečný zážitek z vůně ve speciální sběratelské edici. Její ikonický flakon ve tvaru lodičky upoutá…
Tom Tailor Be Mindful Woman EDT, 30 ml
od 283 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Tom Tailor Be Mindful EDT vůně byla uvedena na trh v roce 2018 pro žhavé letní zážitky. Moderní a lehká ovocně-květinová vůně pro ženy, které si uvědomují samy sebe a milují být samy sebou v…
Afnan Rare Tiffany W EDP 100 ml
od 577 Kč
5,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Arabské
- 100 ml
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Afnan Rare Tiffany poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní vaše…
Narciso Rodriguez For Her Intense EDP, 100 ml
od 2 299 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Narciso Rodriguez For Her Intense je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají smyslnou a sofistikovanou vůni. Je ideální volbou pro každodenní nošení, ať už se chystáte do práce, na…
La Rive Lou De Pre Paradis Vanille W EDP, 90 ml
od 364 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
La Rive Lou De Pre Paradis Vanille W EDP - Parfémovaná voda pro ženy (90 ml) La Rive Lou De Pre Paradis Vanille je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají spojení s exotikou a zároveň…
Salvador Dali Dalilight W EDT, 30 ml
od 174 Kč
5,80 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Dalilight - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml. Salvador Dalí Dalilight je delikátní a zároveň svěží vůně inspirovaná šarmem, jemností a elegancí žen. Ojíněný modrý flakon skvěle představuje…
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 80 ml
od 743 Kč
9,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 80 ml
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Yodeyma Adriana Rose W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vůně v sobě ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost. Luxusní dámská vůně Yodeyma Adriana Rose je ztělesněním moderní ženskosti. Hlava - růže Mai, damašková růže, bergamot, mandarinka, …
Hermes Tutti Twilly d'Hermès W EDP, 85 ml
od 1 486 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Tutti Twilly d'Hermès je parfémová voda, která přináší svěží a hravou interpretaci ženskosti, inspirovanou mladistvým duchem a elegancí. Vytvořená pro ženy, které si užívají spontánnost a…
Prada Paradoxe W EDP, Tester 90 ml
2 636 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Parfémová voda Paradoxe je určena pro ženy, které hledají unikátní a sofistikovanou vůni. Prada Paradoxe je výsledkem práce italských mistrů parfumérie. Tato vůně je ztělesněním klasiky a…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml + EDP 30 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Essens W172 W P 50 ml
od 499 Kč
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- České
- Pižmová vůně
Dámský parfém Essens W172 50 ml od výrobce Essens nabízí harmonickou kombinaci citrusových a květinových vůní pro ženy, které oceňují nezávislost a sebevědomí. Tento parfém se vyznačuje útulným…
TOUS Gold W EDP, 90 ml
od 728 Kč
8,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Tous Gold je květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2002. Otevírá se tóny brazilského růžového dřeva a listů červeného rybízu. Poté přechází do čistě květinového srdce, v…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 100 ml
od 777 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Roberto Cavalli Paradiso, kterou tento renomovaný výrobce uvedl na trh v roce 2015, přináší osvěžující zážitek inspirovaný krásou a klidem léta stráveného u Středozemního…
Juliette Has A Gun Sunny Side Up W EDP, 50 ml
od 920 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně působí jako léčba nezapomenutelnými, ale zároveň prchavými okamžiky radosti. Je svobodná a povznášející, jako horké dny, během kterých nám připadá, že slunce nikdy nezapadne a čas se…
Mauboussin L'Elixir Pour Elle W EDP 100 ml
od 488 Kč
4,88 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Je určena pro tajemné svůdné ženy, které jsou rády středem pozornosti. Parfém je inspirován orientem. Na trh byl uveden v roce 2013. Srdce: Tonka, vanilka, benzoin, ambra Základ: Pižmo, …
Yodeyma Paris Atrápame EDP 100 ml
od 621 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yodeyma Atrápame je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající květinově ovocnou vůni s výrazným a smyslným základem. Její kompozice je navržena tak, aby přinášela pocit radosti, lehkosti a…
Yodeyma Nicolas for Her EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Unikátní dámská vůně značky Yodeyma, jejíž podstatou jsou tóny bílého pižma, které společně s vetiverem a pomerančovým květem vytvářejí velmi ženskou směs vůní. Nicolas For Her je sofistikovaným…
Elizabeth Arden Splendor W EDP, 125 ml
od 319 Kč
2,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 125 ml
První dojem vůně Splendor je květinově-svěží. Splendor je hravá, ženská vůně pro optimistickou ženu. Hned na začátku vnímáte svůdnou vůni lilie, frézie a bergamotu, který ji dodává nejvýraznější…
Narciso Rodriguez All Of Me Floral W EDP 50 ml
od 935 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Květinová parfémovaná voda All Of Me Floral od Narciso Rodriguez přináší intenzivní a smyslnou vůni, která oslavuje ženskost a přirozenou eleganci. Vůně je založena na bohaté květinové…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml + EDP 30 ml
od 660 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale W EDT 100 ml
od 490 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale je toaletní voda určená pro ženy, které preferují jemné a elegantní vůně, ideální pro jarní a letní období. Tato vůně je navržena tak, aby přinášela pocit…
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Verde W EDT, plnitelný flakon 75 ml
od 1 424 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Verde je toaletní voda, která je součástí kolekce Aqua Allegoria. Tato kolekce je známá svým zaměřením na přírodní ingredience a oslavou krásy přírody. Rosa Verde je…
Salvador Dalí La Belle et l'Ocelot W EDT 100 ml
od 390 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Salvador Dali La Belle et l'Ocelot Eau de Toilette je jemná a sofistikovaná toaletní voda určená pro ženy, která v sobě spojuje květinové, dřevité a pižmové tóny. Vůně je inspirována ženskou…
Tom Tailor Perfect Day W EDP, 30 ml
od 259 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Přírodní
**Tom Tailor Perfect Day for Her EDP 30 ml** Parfémovaná voda Tom Tailor Perfect Day pro ženy nabízí příjemnou květinovo-gurmánskou vůni, která ztělesňuje vitalitu, radost a zvědavost. Tento…
Lancôme Miracle W EDP, 50 ml
od 528 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream W EDP, 30 ml
od 541 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Italské
Projít se po sluncem zalitým Římem vám, klidně každý den, umožní dámská parfémovaná voda Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream. Díky své oslnivé vonné kompozici nechá vystoupit do popředí…
Blase W EDT, 30 ml
od 153 Kč
5,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Blasé je toaletní voda pro ženy s rozprašovačem. Je to klasická květinová vůně. Blasé je vskutku luxusní a rafinovaná vůně, je kombinací světla a svěží květinové vůně. Je elegantní volbou pro…
Valentino Voce Viva W EDP, 30 ml
od 1 427 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Voce Viva Eau de Parfum je oslavou rozmanité ženskosti, typické pro značku Valentino. Vůně se otevírá italským bergamotem, který je zjemněný mandarinkou. Pomerančový květ a gardénie tvoří bohatý…
DKNY 24/7 W EDP, 30 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Pižmová vůně
DKNY 24/7 EDP přináší jedinečnou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Je inspirována energií a dynamikou New Yorku, města, které nikdy nespí. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je…
Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer W EDP, 100 ml
od 302 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Vůně Abercrombie & Fitch First Instinct Sheer vyzařuje optimismus a důvěru, zachycuje neodolatelnou lásku těch, co věří všem svým vášním a následují své pocity. Vůně pro ty, které proplouvají…
Giorgio Armani Acqua Di Gioia Eau Fraiche W EDT, 30 ml
od 917 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Acqua Di Gioia Eau Fraiche - toaletní voda s rozprašovačem 30 ml Oblíbená dámská vůně Acqua Di Gioia přichází před létem ve svěží variantě Eau Fraiche. Flakon má stejný tvar jako jeho předchůdci…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 50 ml + 2x EDT 10 ml
od 1 622 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Dolce & Gabbana The One W EDP, 50 ml
od 1 074 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová vůně od DOLCE GABBANA je nástupce veleúspěšného parfému Light Blue. Okouzlující úvod vůně pojatý coby svěží ovocný akord kombinuje šťávu čerstvých broskví, delikátnost čínského liči a…
Busy B Becky Blossom W P 50 ml
1 699 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží květinovo-ovocná vůně je určena pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni pro každodenní nošení. Parfémovaná voda Becky Blossom kombinuje svěží tóny ovoce s jemnými…
Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever W EDT, 50 ml
od 2 116 Kč
42 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Christian Dior Forever and Ever je svěží květinová vůně s jemně sladkým základem pro ženy. Vůně Forever and Ever z vás navždy učiní ikonu mezi ženami a vy již nikdy nebudete chtít okusit nic…
Afnan Supremacy Pink W EDP 100 ml
od 592 Kč
5,92 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Arabské
- 100 ml
Supremacy Pink je plná květinových tónů. Nechte se pohltit opojnou a nekonečnou vůní všech možných růžových sadů. Růže splynou s konvalinkou a ucítíte také několik nádechů jemné pivoňky, kterou…
Abercrombie & Fitch Naturally Fierce W EDP 100 ml
od 417 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Abercrombie & Fitch Naturally Fierce W EDP 100 ml patří k podmanivým květinově dřevitým vonným kompozicím. Při jejím vytváření se parfumérky Patricia Bilodeau a Nathalii Benareau inspirovaly…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 30 ml
od 246 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Dermacol Aquarelle W EDP 50 ml
od 376 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Aquarelle od značky Dermacol nabízí svěží a jemnou kompozici, která je inspirovaná čistotou vody a jemností tahů akvarelového štětce. Tato vůně se hodí pro ženy, které preferují…
NUXE Very Rose Fragrant Water W EDP 100 ml
od 482 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
NUXE Very Rose v sobě spojuje květinové a ovocné prvky. Je tak ideální pro ženy, které preferují svěží a lehké vůně. Parfémová voda je inspirována rozkvetlou zahradou a její vůně vás zavede do…
Cuba Tattoo W EDP, 100 ml
od 109 Kč
1,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně pro ženy vhodná pro každodenní používání. Vůne Cuba Tattoo je hypnotickou explozí zeleného koriandru, voňavé levandule, osobitého pomerančového květu, kořenité pačuli a cedrového dřeva…
Montblanc Lady Emblem W EDP, 75 ml
od 598 Kč
7,97 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
V roce 2006, po mnoha letech výzkumu a při příležitosti stého výročí módního domu, Montblanc představil diamant. Navržený v podobě vlastního emblému, jehož tvar evokuje sněhem pokryté vrcholky…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
