Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Verde W EDT, plnitelný flakon 125 ml
od 1 359 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Verde je toaletní voda, která je součástí kolekce Aqua Allegoria. Tato kolekce je známá svým zaměřením na přírodní ingredience a oslavou krásy přírody. Rosa Verde je…
AVON Far Away Shine W EDP 50 ml
od 261 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- Pižmová vůně
AVON Far Away Shine je parfémovaná voda, která nabízí jedinečnou kombinaci květinových a orientálních vůní. Tato parfémovaná voda je navržena tak, aby přinášela pocit elegance a smyslnosti, a je…
Guerlain Shalimar W EDP, 90 ml
od 1 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Tiffany & Co. Rose Gold W EDP, 50 ml
od 1 276 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Nejen krásné rose gold šperky jsou symbolem vytříbeném stylu. Parfémovaná voda pro ženy Tiffany Rose Gold, která se rozvoní na kůži, podtrhne osobitost své nositelky stejně dokonale. Očím…
Real Time Acqua di Mare W EDP, 100 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda je inspirována vůní Giorgio Armani Aqua di Gio. Vůně je krásně cítit letními dny u moře, vyvstane vám vzpomínka na slunečnou pláž, osvěžující mořský vánek a středomořský…
Yodeyma Oude W EDP, 50 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémová voda Yodeyma Oude je ideální volbou pro ženy, které preferují chyprové a květinové vůně. Vůně se často zaměňuje za parfém Tom Ford Black Orchid. Tato parfémová voda vás zpočátku zahalí…
Lancôme Idôle Aura W EDP, 25 ml
od 1 023 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Květinová vůně Lancôme Idôle Aura pro ženy byla uvedena na trh v roce 2021. Lancôme Idôle Aura v sobě promítá se sofistikovanou elegancí ryzí ženskost a vše, co k ní patří. Vděčí za to především…
Bruno Banani Vanilla Muse W EDP, 50 ml
od 476 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Bruno Banani Vanilla Muse EDP 50 ml Bruno Banani Vanilla Muse je dámská parfémovaná voda, která osloví svou jemnou, ale přesto výraznou ambrovo-květinovou vůní. Tento parfém je navržen tak, …
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 811 Kč
36 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Esprit Essential W EDP, 20 ml
od 323 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Essential od Esprit je květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 2021. Esprit dámská parfémovaná voda Essential je dlouhotrvající příjemná vůně pro ženy vyjadřující pocit čiré radosti ze…
Essential Parfums The Musc W EDP, 10 ml
od 592 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Niche
Parfémovaná voda The Musc W EDP představuje jemnou a harmonickou kompozici, která spojuje svěží, medové a hřejivé tóny. Vůně se rozvíjí od výrazného červeného zázvoru z Laosu, který dodává…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, 50 ml
od 245 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Tommy Hilfiger Tommy Girl Now W EDT, Tester 100 ml
od 521 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tommy Girl Now vás přenese na rozkvetlou, orosenou letní louku. Jde o květinově ovocnou vůni, se kterou se budete cítit svěže, čistě a získáte energii pro celý den. Hlava - bergamot, …
Chanel Cristalle Eau Verte W EDP, 100 ml
od 3 699 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Chanel Cristalle Eau Verte je ideální pro ženy, které preferují citrusové a květinové vůně. Intenzivnější verze původní vůně vás okouzlí svým osvěžujícím, mladistvým charakterem. Je tvořena…
Armaf Club De Nuit W EDP, 30 ml
od 465 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Replay Signature Secret W EDT, 30 ml
od 399 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinově ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem toaletním stolku rozhodně zaslouží. …
Khadlaj Haneen Rosegold W olejový parfém 20 ml
od 217 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Orientální parfémovaný olej pro ženy přináší intenzivní a dlouhotrvající vůni, která se stane vaším osobním podpisem. Kombinace květinových a dřevitých tónů vytváří harmonickou kompozici, která…
DKNY Be Delicious W EDT, 50 ml
od 589 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Květinové tóny se prolínají s ovocem a vytvářejí sofistikovanou, vášnivou a lehce provokativní kompozici. Začátek vůně Be Delicious je jiskřivě svěží s neobvyklými jablečnými, okurkovými a…
Giorgio Armani Emporio She W EDP, 50 ml
od 1 003 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Italské
Giorgio Armani Emporio She je výrazná orientální vůně určená výhradně pro ženy. Mystické a cizokrajné přísady dodávají této vůni nádech exotiky a výjimečnosti. Sladké esence vanilky a cedru…
Hermes Jour D'Hermes W EDP, 30 ml
od 1 211 Kč
40 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Jour D'Hermes - parfémová voda s rozprašovačem 30 ml Jour D'Hermes je květinově-ovocná vůně pro ženy. Je určena především pro okouzlující, smyslné a éterické bytosti. Na začátku omámí ovocným…
Bvlgari Omnia Coral W EDT, 65 ml
od 1 615 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Bvlgari Omnia Coral je toaletní voda od italského výrobce Bvlgari, která je ideální pro ženy, které preferují květinové, ovocné a orientální vůně. Je vhodná pro každodenní nošení, ale také pro…
DKNY Be Delicious Ice Pop Very Cherry W EDP, 50 ml
od 493 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
DKNY Ice Pop Very Cherry parfémovaná voda pro ženy 50 ml DKNY představuje parfémovanou vodu Ice Pop Very Cherry, která láká svou květinově ovocnou gurmánskou vůní. Jde o limitovanou edici z…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, 50 ml
od 485 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Zimaya Inekas Solis W EDP 100 ml
od 320 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Inekas Solis od značky Zimaya je parfémovaná voda, která přináší unikátní zážitek díky své kořeněné, ovocné a dřevité kompozici. Parfém je určen pro ženy. Složení vůně - Hlava: Pistácie, …
Gucci Bloom W EDT, 30 ml
od 800 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Gucci Bloom je odlehčenou verzí oblíbeného podpisu Gucci Bloom, který nenápadně povzbuzuje ženy, aby se staly tou nejlepší verzí sebe sama. Tato oblíbená vůně, charakterizovaná…
Tiffany & Co. Tiffany Sheer W EDT, 75 ml
od 1 377 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 75 ml
Toaletní voda Tiffany & Co. Sheer je odlehčenou, jiskřivě svěží interpretací ikonické vůně. Nechte se i vy okouzlit elegantní vůní, která je synonymem pro nadčasový luxus. Něžná pudrově…
Ahmed Al Maghribi Rhea W P 100 ml
od 381 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěží a elegantní parfém s unisex charakterem spojuje šťavnaté ovoce, jemné květiny a čistý krémově dřevitý základ. Patří do rodiny květinově-ovocných parfémů a díky vysoké koncentraci Extrait…
Estée Lauder Beautiful Magnolia W EDP, 50 ml
od 936 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Romantická, květinová a zářivá je vůně pro ženy Estée Lauder Beautiful Magnolia. Každý tón její vonné kompozice vás vtáhne hlouběji do milostného příběhu. Je výzvou, abyste se odvážila snít, …
Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita W EDT, 75 ml
od 1 246 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita vás rázem přenese do bájné zahrady Hesperidek plné posvátných plodů. V její vonné kompozici, která vám kdykoliv připomene šťastné chvíle, …
COTY Cuba Jungle Snake W EDP, 100 ml
od 108 Kč
1,08 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
CUBA Jungle Snake EDT 100ml W. Pižmová, květinová vůně pro ženy. Patří mezi květinové vůně pro ženy. Harmonická, svůdná, smyslná a vášnivá vůně. Rozvíjí noty jasmínu, rozkvetlé růže a bílého…
AVON Imari Queen EDT 50 ml
od 122 Kč
2,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Toaletní voda AVON Imari Queen 50 ml Avon Imari Queen je toaletní voda vytvořená pro ženy, které ocení smyslné a elegantní vůně s nádechem tajemna. Tato vůně je ideální volbou pro každodenní…
Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia W EDT, 75 ml
od 618 Kč
8,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 75 ml
Radost spojená s přírodou díky kolekci svěžích vůní Aqua Allegoria. Přijměte pozvání do nejkrásnějších zahrad světa. Do ovocné zahrady proniknete díky toaletní vodě Granada Salvia, energetické, …
TOUS Your Moments W EDT, 90 ml
od 810 Kč
9 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Dámská toaletní květinová ovocná voda Your Moments Tous zdůrazní vaši ženskost. Vůně přišla na trh ve Španělsku v roce 2018. Hlava - kardamon, meruňka, ostružina, tanžerina Srdce - jasmín, …
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her EDP, 30 ml
od 1 526 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc for Her EDP představuje intenzivní a zároveň jemnou vůni, která v sobě spojuje čistotu a smyslnost. Její chypre charakter s bílými květinovými…
Bi-es Crystal W EDP, 15 ml
od 68 Kč
4,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Bi-es Crystal je lehká vůně, která je svěží a povzbuzující a je ideální pro sezónu jaro nebo léto. Nádech vůně tvoří ovoce a květiny. Vhodné pro ženu přímou a otevřenou, které bude zajišťovat…
Ajmal Shadow For Her EDP 75 ml
od 276 Kč
3,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Ajmal Shadow For Her. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. Tato…
Mexx Forever Classic Never Boring for Her EDT, 30 ml
od 223 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Nechte se unést novými, nadčasově klasickými vůněmi Mexx Forever Classic Never Boring. Dámská vůně v sobě ukrývá opojný mix černého rybízu, lístků fialky a santalového dřeva. Objevte nestárnoucí…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 50 ml
od 1 289 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Afnan Ornament Purple Allure W EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Parfémovaná voda pro ženy Afnan Ornament Purple Allure v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. …
Salvatore Ferragamo Amo Per Lei W EDP, 30 ml
od 485 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Dámská vůně z roku 2020 Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei je ódou na štěstí, harmonii a čas věnovaný samým sobě vyjádřenou pomocí okouzlujícího akordu transparentních svěžích tónů. Vůně…
Dior Miss Dior Rose N'Roses W EDT, 100 ml
od 2 685 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Zářivá a květinová toaletní voda Dior Miss Dior Rose N'Roses s hojností čerstvých a barevných růží z Grasse a jemnými tóny citrusové rosy. Miss Dior Rose N'Roses vytváří v kombinaci čerstvých…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 100 ml + EDT 10 ml
od 1 034 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
COTY L'Aimant W EDT, 50 ml
od 139 Kč
2,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
L'Aimant od Coty je elegantní a luxusní vůně bohatá na květinové tóny. L'Aimant je pro zralé ženy s romantickou duší a srdcem. Vrchní tóny bergamotu, neroli, broskve a jahod obklopuje květinové…
Baldessarini Bella W EDP, 30 ml
od 456 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, které hledají vůni, která podtrhne jejich eleganci, výraznost a sebevědomí. Bella je květinová vůně, která se vyznačuje charakterem a hloubkou. Jejím…
Salvatore Ferragamo Fiamma Assoluta W EDP, 55 ml
od 910 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Dámská parfémová voda Fiamma Assoluta je inspirována silou a elegancí moderní ženy, která vyzařuje sebevědomí a jedinečnost. Její vůně se rozvíjí v harmonické kombinaci svěžesti, květinové…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro W EDP, 75 ml plnitelná
od 1 632 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou přírody a jejími výjimečnými ingrediencemi. Tato vůně je výsledkem…
Paris Corner Eshal Vanilla W EDP 100 ml
od 581 Kč
5,81 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Typ produktu: Parfémovaná voda Výrobce: Paris Corner Paris Corner Eshal Vanilla W EDP je jemně sladká, smyslná vůně navržená pro ženy, které preferují sladkost ve spojení s květinovými tóny. …
NIKE Pink Woman EDT, 30 ml
od 132 Kč
4,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
NIKE Woman Pink je ovocno - květinová vůně pro sebejistou ženu, která si jde vždy pevně za svým cílem. Svůdná kombinace svrchních tónů se mísí s delikátním aroma okvětních lístků v srdci a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
