Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Yodeyma Gianna W EDP, 100 ml
od 620 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Upřímnost sladkých květinových tónů a čistota bílých květů přichází v dokonalé rovnováze tak typické pro kultovní parfém. Složení: květ papáji, narcis, pižmo
Betty Barclay Pure Style W EDP, 20 ml
od 355 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- 20 ml
V roce 2015 představila značka Betty Barclay svoji další dámskou vůni s názvem Pure Style. Tato květinová vůně je určena pro všechny sebevědomé a elegantní ženy, které mají rádi svůj styl. V…
Vera Wang Lovestruck W EDP 100 ml
od 390 Kč
3,90 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Okouzlující krása, vášeň a láska - to vše se ukrývá v originální vůni Vera Wang Lovestruck. Bohatá kompozice propojuje ovocno-květinový mix, který je doplněn vůní hřejivého dřeva a pižma. …
Bvlgari Omnia Amethyste W EDT, 40 ml
od 997 Kč
25 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 40 ml
Bvlgari Omnia Amethyste v sobě kombinuje květinové a dřevité tóny. Italská toaletní voda je inspirována krásou a třpytem ametystu. V úvodu vás okouzlí svěží vůně růžového grapefruitu doplněná o…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 15 ml
od 89 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Lattafa Sugar Plum Musk W EDP 100 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Sugar Plum Musk je ovocná sladká parfémovaná voda určená pro ženy. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni, jež kombinuje svěžest a sladkost s exotickými a smyslnými tóny. …
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée W EDP, 50 ml
od 1 150 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Vnitřní záře a sebevědomí je i vaší přirozenou součástí. Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Ambrée se postará o to, že vystoupí na povrch v celé své kráse a smyslnosti. Její vůně…
Missoni Missoni W EDT , 100 ml
od 682 Kč
6,82 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 100 ml
Květinová, růžová, svěží vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Toaletní voda Missoni Missoni je záplavou úžasné svěžesti, která vám dodá energii po dlouhé hodiny. Hlava -…
Estée Lauder Beautiful Magnolia W EDP, 100 ml
od 1 350 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Romantická, květinová a zářivá je vůně pro ženy Estée Lauder Beautiful Magnolia. Každý tón její vonné kompozice vás vtáhne hlouběji do milostného příběhu. Je výzvou, abyste se odvážila snít, …
Chanel Coco Mademoiselle W EDP, náplň 3x 20 ml
od 2 940 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chanel Coco Mademoiselle vás okouzlí svou smyslností již při prvním přivonění. Hlavními esencemi této výjimečné parfémované vody jsou sebevědomí, originalita a přirozenost. Stejné aspekty, jaké…
Khadlaj Sensuos Night W EDP 100 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
**Khadlaj Sensuos Night W EDP 100 ml** Dámská parfémovaná voda Khadlaj Sensuos Night vás přenese do světa plného tajemství a svůdné přitažlivosti. Je navržena tak, aby poskytovala bohatý a…
Givenchy Irresistible Nude Velvet W EDP, 80 ml
od 1 211 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Irresistible Nude Velvet od Givenchy představuje jemnou a sofistikovanou interpretaci ženskosti, která se vyznačuje květinově-dřevitými pižmovými tóny. Její kompozice je ideální…
Giorgio Armani My Way Nacre W EDP, 90 ml
od 1 399 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Giorgio Armani My Way Nacre W EDP je limitovaná edice, která přináší další pohled na oblíbenou vůni My Way. Tato interpretace je zasazena do perleťového, jiskřivého…
Issey Miyake Pleats Please L'Eau W EDT, 50 ml
od 344 Kč
6,88 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Citrusová, dřevitá, pižmová vůně pro ženy s tóny růží. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Složení Hlava - růže Srdce - růže, neroli, růžový pepř Základ - cedr, pačuli, pižmo
Versace Crystal Noir W EDP, Tester 90 ml
od 870 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Dior Miss Dior Rose N'Roses W EDT, 50 ml
od 1 818 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Zářivá a květinová toaletní voda Dior Miss Dior Rose N'Roses s hojností čerstvých a barevných růží z Grasse a jemnými tóny citrusové rosy. Miss Dior Rose N'Roses vytváří v kombinaci čerstvých…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 100 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Rasasi Hawas Éclat W EDP 100 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rasasi Hawas Éclat, 100 ml, parfémovaná voda pro ženy, je novinkou na trhu z roku 2025, pocházející od renomované parfumérky Amandine Galliano. Tento parfém zaujme svým moderním pojetím…
Saphir In Love de Saphir W EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda In Love de Saphir přináší svěží a harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů, která osvěží každý den a dodá mu nádech jedinečnosti. Vhodná pro celoroční nošení, …
Rasasi Daarej for Women EDP, 100 ml
od 235 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Rasasi Daarej for Women EDP 100 ml je květiniově ovocná vůně pro ženy. Kvalitní luxusní vůně s dlouhou výdrží vás zavede do říše snů a pohádek.
Versace Eros Pour Femme EDP, Tester 100 ml
od 900 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Roberto Cavalli Paradiso Rosa W EDP, 75 ml
od 891 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Roberto Cavalli Paradiso Rosa je parfémovaná voda pro ženy, která se řadí do kategorie květinově-ovocných vůní. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2025 a je výsledkem spolupráce s parfumérem…
Police To Be Woman EDP, 125 ml
od 280 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová, ovocná, pižmová vůně pro ženy. Vůně určena pro vzpurné, energické ženy, které upoutají pozornost svou vnitřní sílou a smyslností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.
Jimmy Choo Blossom W EDP, 40 ml
od 232 Kč
5,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 40 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
Tiffany & Co. Tiffany W EDP, 30 ml
od 979 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Dámská parfémovaná voda Tiffany & Co. je ztělesněním všeho, co luxusní šperkařská značka Tiffany & Co. představuje – vytříbeného vkusu, nadčasovosti a nenuceně sofistikované elegance. Tiffany…
Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore W EDT, 100 ml
od 739 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Procházka voňavou cestičkou začíná barevným gejzírem sorbetu z hrušek nashi doplněných kapkou šťávy z granátového jablka. Poté dorazíme k srdci, v němž se právě rozvíjejí třešňové květy, jimž na…
Lattafa Asdaaf Atlantis Coral W EDP 100 ml
od 320 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- Pižmová vůně
Lattafa Asdaaf Atlantis Coral W EDP 100 ml Lattafa Asdaaf Atlantis Coral je dámská parfémovaná voda o objemu 100 ml, která přináší svěží, citrusovou vůni. Tato parfémovaná voda je inspirovaná…
Diptyque Do Son W EDP, 75 ml
od 3 233 Kč
43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Tato elegantní květinová vůně evokuje vzpomínky na dětství, které jeden ze zakladatelů značky strávil ve Vietnamu, a na jeho matku, která zbožňovala smyslnou vůni tuberózy. Do Son je velmi…
Dermacol Japanese Garden W EDP 50 ml
od 531 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Smyslná parfémovaná voda Japanese Garden je inspirována rozkvetlou japonskou zahradou, kde se snoubí romantická a vzrušující atmosféra. Vyjadřuje ženskou něhu, sny a láskyplné okamžiky. Hlava…
Christina Aguilera Eau So Beautiful W EDP, 15 ml
od 216 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 15 ml
Zdůrazněte svůj ženský půvab smyslnou, avšak jemnou vůní květin a pižma! Parfémovaná voda Christina Aguilera Eau So Beautiful je k tomu přímo stvořená. Slučuje osvědčené ženské zbraně: sladkost…
Yodeyma Red W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Divoká kombinace jasmínu, vanilky a bílého pižma vytváří z tohoto parfému tajemnou a moderní směs vůní. Red je parfémem pro přitažlivou a smyslnou ženu s dámským půvabem. Hlava -…
Lacoste Touch of Pink W EDT, Tester 90 ml
od 564 Kč
6,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 90 ml
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste Touch of Pink EDT je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Ard Al Zaafaran Yara W EDP 50 ml
od 139 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Ard Al Zaafaran Yara je parfémová voda, která v sobě spojuje sladké a exotické tóny s hřejivými a dřevitými akcenty, čímž vytváří harmonickou a neodolatelnou kompozici. Je vhodná pro ty, kteří…
Versace Dylan Purple W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 1 551 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Versace Dylan Purple je parfémová voda, která představuje dokonalou harmonii mezi svěžestí a majestátností, inspirovanou italským životním stylem. Je ideální pro ženy, které preferují…
Bvlgari Rose Goldea W EDP, 90 ml
od 1 690 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámská vůně Rose Goldea – pocta ženskosti, v níž se prolínají tóny vášnivé růže se sofistikovaným pižmem, aby společně vytvořily poselství smyslné a nekonečné touhy. Ke klíčovým inspiracím patří…
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore W EDP, 100 ml
od 456 Kč
4,56 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Karl Lagerfeld žil v Římě téměř půl století. Obdivoval architekturu a mytologii tohoto města. Rád se procházel úzkými uličkami a navštěvoval svá oblíbená místa. Divino Amore je název ulice, kde…
Chanel Chance W EDT, 150 ml
od 3 949 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 150 ml
Chanel Chance je lehká vůně plná energie a vitality, která se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí. Je vhodná ke každé…
Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle W EDP, 30 ml
od 414 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Signorina Ribelle od Salvatore Ferragamo je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou sebevědomou a nespoutanou osobnost. Tento parfém spadá do kategorie orientálně…
Yodeyma Suerte W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Provokativní, nezkrotná, divoká a neuvěřitelně svůdná, taková je parfémovaná voda Suerte od značky Yodeyma. Charakter vůně Yodeyma Suerte je tvořený kombinací orientálních a květinových…
Rochas Femme EDT, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Rochas Femme je teplá cypřišová vůně s ovocným a květinovým nádechem. Je ženská a elegantní. Tato vůně je vhodná k večernímu nošení, není určena pro každého člověka, ale pro femme fatale. V…
Paco Rabanne Fame W EDP, 50 ml
od 1 397 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Objevte smyslnou vůni pro ženy od Paco Rabanne. Fame je jemná, mnohotvárná vůně plná lahodných jasmínových tónů, která za sebou zanechává překvapivě gurmánskou stopu. Tato vůně, zachycená v…
Michael Kors Pour Femme EDP, 100 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100 ml +…
od 1 735 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Dárková sada
Michael Kors Pour Femme je květinově-dřevitě-pižmová vůně, která vás zahalí do luxusu, sebevědomí a smyslnosti. Jako bohatý zlatý řetěz rozpálený sluncem prohřátou kůží, vyzařuje…
Missoni Missoni W EDT, 30 ml
od 316 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Květinová, růžová, svěží vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Toaletní voda Missoni Missoni je záplavou úžasné svěžesti, která vám dodá energii po dlouhé hodiny. Hlava -…
Franck Olivier White Touch W EDP 100 ml
od 312 Kč
3,12 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Květinová vůně pro ženy. Složení Hlava - leknín, černý rybíz, meloun, hrušky Srdce - jasmín, frézie, fialka, růže Základ - santalové dřevo, pižmo
Essens W102 W P 50 ml
od 499 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- České
Essens W102 je dámský květinový parfém. Jedná se o vášnivou vůni plnou emocí, kterou si zamilujete. Hlava - zelený šeřík, lístky sicilského citronu Srdce - květ broskve, vistárie, červená…
Bvlgari Splendida Patchouli Tentation W EDP, 50 ml
od 989 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dopřejte si elegantní vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Vůně Splendida Patchouli Tentation je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná kompozice potěší i ty…
Maison Alhambra Glacier Bella W EDP 100 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Maison Alhambra Glacier Bella je parfémovaná voda, která spojuje svěží a sladké tóny do jedinečné a přitažlivé vůně. Její složení je navrženo tak, aby oslovilo ženy, které hledají luxusní a…
Jennifer Lopez Live W EDP, 100 ml
od 368 Kč
3,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Live je ovocně květinově sladká vůně. Live má svěží úvod, pak následuje květinové srdce, které ukončuje sladký sametový závěr z karamelu a santalu. Live je lahodná vůně pro milovnice sladkých…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
