Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
La Rive In Love W EDP 90 ml
od 140 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Květinově akvatická vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2012. Je inspirována vůní Christian Dior - Jadore. In Love EDP je ženská průzračná květinová vůně, která v sobě snoubí jednoduchost s…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 50 ml
od 887 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Moschino Toy 2 Pearl W EDP, 30 ml
od 549 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Moschino Toy 2 Pearl je parfémová voda, která vás okouzlí svou jedinečnou vůní. Je výrazem optimismu a pocitu naprostého štěstí. Je navržena tak, aby podtrhla smyslnost každé ženy, a to díky…
Afnan Delicious Bouquet W EDP 80 ml
od 724 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Afnan Delicious Bouquet W EDP 80 ml je vhodnou volbou pro ženy, které hledají vůni spojující svěžest citrusů a sladkost gurmánských tónů. Tento parfém byl uveden na trh v roce…
Escada Especially W EDP, 50 ml
od 479 Kč
9,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
- 30 ml
Nina Ricci L´air du Temps je vůně kořeněná a květinová. Navíc vyvážená a harmonická. V každém věku se dobře nosí, je to velká klasická vůně francouzské parfumerie. L´air du Temps je v každém…
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée W EDP, 30 ml
od 845 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vnitřní záře a sebevědomí je i vaší přirozenou součástí. Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Ambrée se postará o to, že vystoupí na povrch v celé své kráse a smyslnosti. Její vůně…
Khadlaj Shiyaaka Gold W EDP 100 ml
od 279 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda s objemem 100 mililitrů kombinuje citrusové, květinové a ovocné tóny, které vytvářejí bohatou a dlouhotrvající vůni. V úvodu se rozvíjí svěží a zářivá kombinace bergamotu, …
Britney Spears Curious W EDP, 100 ml
od 383 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Britney Spears Curious je sladší květinová vůně pro mladou ženu, která ráda provokuje okolí. Vůně s jiskřivými horními nótami magnólie a zlaté hrušky. Bílé květiny, lotosový květ a…
Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream W EDP, 50 ml
od 1 795 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Italské
Projít se po sluncem zalitým Římem vám, klidně každý den, umožní dámská parfémovaná voda Valentino Donna Born In Roma Yellow Dream. Díky své oslnivé vonné kompozici nechá vystoupit do popředí…
Yodeyma Dinara W EDP, 100 ml
od 721 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Yodeyma Dinara je dámský parfém vonící po parfémovaném pudru, mastku, sametu a růži. Charizmatická vůně, která definuje myšlenku ženskosti. Je skvělý na den i večer. Hlava - růže Srdce -…
Giorgio Armani My Way W EDP, 15 ml
od 651 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Giorgio Armani My Way je vůní pro ženu, která je sama sebou. Je připravena rozšiřovat své obzory a získávat nové zkušenosti, které ji neustále posouvají vpřed. Tato dámská vůně je spojením…
Marc Jacobs Dot W EDP, 50 ml
od 565 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinově-ovocná dámská vůně Marc Jacobs Dot je navržená pro všechny moderní hravé ženy, které milují originalitu a nevšednost. Parfém s originálním názvem Dot vás překvapí svojí svěžestí a…
Dior Miss Dior W EDT 30 ml
od 1 345 Kč
45 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Toaletní voda Miss Dior je lehká, chyprově-květinová vůně pro ženy od značky Dior. Je známá jako klasická vůně určená pro denní nošení. Z počátku ucítíte svěží tóny neroli. V srdci objevíte o…
Lancôme Ô De Lancome W EDT, 75 ml
od 1 150 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Smyslný, chladivý, osvěžující, příjemně spontánní a přirozený. Takový je parfém Ô de Lancôme, jenž je podstatou vší lehkosti a veselí. Jeho krásně zářící zelenkavá barva evokuje sluneční svit na…
Ajmal Ruby Blossom EDP W 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Ruby Blossom od značky Ajmal je ovocná parfémovaná voda navržená speciálně pro ženy. Tato vůně přináší svěží a sladké esence, které se hodí pro každodenní nošení. S ohledem na vaše potřeby při…
Yodeyma Nota W EDP, 15 ml
od 153 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Yodeyma Nota je jemná květinová vůně a skvěle se hodí, pokud chcete přivítat jaro, nebo si ho naopak připomenout, když je venku chladněji. Díky němu se budete cítit jedinečně, kouzelně a nabije…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 30 ml
od 813 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet W EDP, 50 ml
od 772 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Přesvědčte se o tom, že i vy rozkvetete, když se zahalíte od omamné vůně květin s dámskou řadou produktů Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet. Řada našla svou inspiraci v kráse a křehkosti vlčího…
Guess Seductive Dream W EDT, 30 ml
od 303 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive Dream W EDT je dámská toaletní voda, která přináší květinově-ovocnou vůni s jantarovými prvky. Tato vůně je ideální volbou pro ženy, které touží po elegantním a zároveň svůdném…
DKNY Cashmere Mist W EDT, 100 ml
od 746 Kč
7,46 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
DKNY Cashmere Mist byl uveden na trh roku 1994. Vůně je popisována jako svůdná orientálně-dřevitá a je inspirována dotykem kašmíru na pokožku jemného ženského těla. "Narodil se z pravé vášně. …
Chanel Chance Eau Vive W EDT, 100 ml
od 3 287 Kč
33 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Chanel Chance Eau Vive toaletní voda Chance Eau Vive je koncentrací energie, která přetéká od první vteřiny. Grapefruit, který se už objevil v první vůni Chance, přináší překvapivý dotek…
Lattafa Petra Viola W EDP 100 ml
od 965 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Orientálně květinová vůně s hravou sladkostí a jemnou pikantností je určena pro ženy, které hledají výraznou a zároveň ženskou kompozici. Vůně spojuje šťavnaté ovoce, pudrové květinové nuance a…
Chanel Allure Sensuelle W EDT, 100 ml
od 2 945 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Sametově smyslný hlas mladé francouzské herečky Anny Mouglalis se stal inspirací pro parfém Chanel Allure Sensuelle - mnohem svůdnější a intimnější interpretaci vůně značky Chanel. Na rozdíl od…
Bvlgari Splendida Patchouli Tentation W EDP, 100 ml
od 1 420 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Dopřejte si elegantní vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Vůně Splendida Patchouli Tentation je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná kompozice potěší i ty…
Chanel Chance W EDP, 35 ml
od 2 003 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
Jennifer Lopez Promise W EDP, 30 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Jennifer Lopez Promise je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich smyslnost a dodá jim pocit optimismu a štěstí po celý den. Tato vůně se hodí pro každodenní…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 40 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně přináší květinovo-ambrovou kompozici, kterou doplňují lehké minerální tóny. …
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa W EDP, 75 ml
od 1 016 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Vstupte do světa, kde se vůně stává uměním a květiny v ní hrají hlavní roli. Dámská parfémovaná voda Flower by Kenzo Ikebana Mimosa oživuje tradici japonského aranžování květin s mimózou jako…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 50 ml
od 731 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Salvatore Ferragamo Amo Per Lei W EDP, 100 ml
od 862 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei parfémovaná voda pro ženy 100 ml, Květinově dřevitě pižmová vůně uvedena na trh v roce 2020 Nová dámská vůně Salvatore Ferragamo AMO FERRAGAMO PER LEI…
Maison Alhambra Chants Tenderina W EDP 100 ml
478 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Maison Alhambra Chants Tenderina W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Je určena pro ženy, které mají rády vůně kombinující ovocné a květinové tóny. Tento…
Guess Seductive Dream W EDT, 75 ml
od 504 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Dream W EDT je toaletní voda pro ženy, která se vyznačuje květinově-ovocnou jantarovou vůní. Tato vůně osloví především ty, kdo hledají jemnost a přirozenou ženskost. Svou lehkou…
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP, 100 ml
od 989 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tento parfém je…
Al Haramain Musk Al Haramain Noir W olejový parfém 12 ml
od 232 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Parfémovaný olej Al Haramain Musk Noir je ideální volbou pro ženy, které hledají intenzivní a dlouhotrvající vůni s orientálním nádechem. Tento typ parfému je vhodný pro každodenní nošení, neboť…
Roberto Cavalli Florence W EDP, 50 ml
od 593 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Pižmová vůně
Prozkoumejte okouzlující uměleckou atmosféru italské Florencie s parfémovanou vodou Florence od značky Roberto Cavalli. Svrchní nóty v sobě kombinují osvěžující šťávu mandarinky a černého…
Elizabeth Arden Red Door Revealed W EDP, 100 ml
od 347 Kč
3,47 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Red Door Revealed je romantičtější verze původní Red Door. Red Door Revealed voní silnou květinovou vůní orchidejí. Potom se rozplyne do směsi vůně růže a omamné lilie. Red Door Revealed je v…
Miu Miu L'Eau Bleue W EDP, 100 ml
od 1 648 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
L'Eau Bleue od značky Miu Miu je květinově-zelená vůně pro ženy. Elegantní tyrkysový flakon a štěstí, které v sobě ukrývá, vám zajistí perfektní den. Hlava vůně je čistě květinová a tvoří ji…
Roberto Cavalli Paradiso Rosa W EDP, 30 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Roberto Cavalli Paradiso Rosa je parfémovaná voda pro ženy, která se řadí do kategorie květinově-ovocných vůní. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2025 a je výsledkem spolupráce s parfumérem…
Lattafa Give Me Gourmand Whipped Pleasure W EDP 75 ml
od 497 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Vůně, která přináší sladkost a hřejivost orientálních gourmand parfémů, je ideální pro ty, kdo hledají unikátní a smyslný zážitek. Její složení kombinuje výrazné gurmánské tóny s jemnými…
Yodeyma Kara W EDP, 15 ml
od 157 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svými zelenými a vodními tóny vyjadřuje tento parfém smyslnost. Jemnost jablka v kombinaci s bambusem vytváří jemně svěží dřevité tóny. Kara je stimulující vůně pro živou a veselou…
Gucci Guilty Pour Femme Love Edition 2025 EDP, 90 ml
od 2 477 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Gucci Guilty Love Edition Pour Femme je nespoutanou oslavou lásky ve všech jejích odstínech. Spojuje jemnou ženskost s nečekaným nádechem mužské síly, čímž boří zažité konvence…
Maison Alhambra Montaigne Coco W EDP 100 ml
od 218 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která oslavuje eleganci a ženskost, přináší bohatou a sofistikovanou kompozici, jež vynikne v každé dámské sbírce. Jedná se o parfémovanou vodu, která kombinuje klasické květinové tóny s…
Salvatore Ferragamo Amo Per Lei W EDP, 50 ml
od 685 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Dámská vůně z roku 2020 Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei je ódou na štěstí, harmonii a čas věnovaný samým sobě vyjádřenou pomocí okouzlujícího akordu transparentních svěžích tónů. Vůně…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 30 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Paradiso je květinově-dřevitá vůně pro dívky a ženy, která je rafinovaná, smyslná a velmi ženská. Je to bezstarostná prázdninová vůně. Je navržena, aby zvýraznila přirozený šarm ženy a pomohla…
Laura Biagiotti Laura W EDT, 50 ml
od 438 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Givenchy L’Interdit Rouge Ultime W EDP, 35 ml
od 1 339 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podtrhněte vaši osobitost, přitažlivost a eleganci. Tato dámská parfémovaná voda se vzpírá konvencím a strhuje k sobě vše ve svém okolí. Jejím svodům nikdo neunikne, nezbývá než podlehnout…
Montale Paris Crazy In Love W EDP, 100 ml
od 1 471 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Montale Paris Crazy In Love je parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2021. Patří mezi orientálně květinové vůně, které kombinují něžné květinové tóny s hloubkou a hřejivostí…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
