Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume W EDP, 100 ml
od 449 Kč
4,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Německé
- 100 ml
Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume je inspirována francouzskou oblastí St. Germain, která Karla uchvátila unikátní atmosférou a způsobem života. Tato květinová chypre okouzlující vůně je určená…
Chanel No.5 W EDT, plnitelný flakon 50 ml
od 2 447 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Obklopte se smyslnou aurou, která dokonale splyne s vaším vytříbeným elegantním stylem a stane se nepostradatelným doplňkem k přirozenému půvabu. Toaletní voda pro ženy Chanel N°5 má nadčasové…
L'Occitane Néroli & Orchidée W EDT 50 ml
od 989 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda L'Occitane Néroli & Orchidée přináší svěží a harmonickou kompozici, která oslavuje přirozenou eleganci a ženskost. Vytvořená parfumérkou Karine Dubreuil-Sereni, tato vůně…
Eisenberg J'ose W EDP, 50 ml
od 1 057 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- 50 ml
Bohatá nabídka Eisenberg zahrnuje desítky přípravků určených pro náročné zákazníky z řad žen i mužů - parfémy, make-upy, krémy, séra, deodoranty atd. V jejich složení naleznete ty nejluxusnější…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 100 ml
od 587 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
Lanvin Modern Princess in Jeans W EDP, 60 ml
od 626 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
- 60 ml
Lanvin Modern Princess in Jeans je parfémovaná voda pro ženy, která přináší květinovou vůni. Byla uvedena na trh v roce 2024 a je určena pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou osobnost a jít…
Versace Bright Crystal W EDT, 30 ml
od 914 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 30 ml
od 400 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 20 ml
od 520 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 20 ml
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Narciso Rodriguez For Her Musc Nude EDP, 30 ml
od 707 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Tato parfémovaná voda pro ženy zasáhne vaše smysly, obejme vaše tělo jako druhá kůže a stane se nepostradatelnou součástí vaší ženské podstaty. Kompozice se otevírá růžovým pepřem, který se…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir W EDP, 30 ml
od 747 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Vaše vnitřní krása možná není očím viditelná, ale parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir ji dokáže zvýraznit a stane se tak na vás nepřehlédnutelnou. Odhalte svou přirozenou…
Afnan Supremacy Purple W EDP 100 ml
od 679 Kč
6,79 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 100 ml
Supremacy Purple je květinově ovocný elixír s hedvábně sametovou harmonií, který vás bude provázet celý den nebo noc. Vůně byla uvedena na trh v roce 2020. Hlava - citrusy, ovoce Srdce -…
Loewe Loco W EDP, 100 ml
od 2 039 Kč
Dámský parfém Loewe Quizás, Quizás, Quizás EDP 100ml je květinová vůně, která vyvolává nádherné pocity, jakmile se dotkne vaší pokožky. Vůně Loewe Quizás, Quizás, Quizás vyzařuje kouzlo ženy, …
Chanel Chance Eau Tendre W EDP, 35 ml
od 2 207 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Chanel Chance Eau Tendre je produkt francouzského výrobce Chanel. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. S objemem 35 mililitrů je…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, Tester 100 ml
od 1 799 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Gisada Ambassadora W EDP, 100 ml
od 1 803 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
**Gisada Ambassadora W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Gisada Ambassadora je květinově-ovocná vůně, která byla uvedena na trh na podzim roku 2021. Tato vůně je určena ženám, které hledají…
La Rive I Am Ideal W EDP, 90 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémová voda La Rive I Am Ideal je chypré květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato parfémová voda je určena pro ženy, které hledají vůni, která je inspiruje a dodá…
Hermes Jour D'Hermes W EDP, 85 ml
od 1 856 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 85 ml
Květinová vůně pro ženy, která vyjadřuje podstatu ženskosti. Vůně byla uvedena na trh v roce 2014.
Roja Parfums Elysium Pour Femme W EDP, 75 ml
od 3 184 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Elysium Pour Femme otevírá cestu do světa plného barev, vůní a nezměrné ženské energie. Jedná se o výraznou kompozici, která oslavuje přirozenou eleganci a nezávislost každé…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown W EDP, 75 ml
od 106 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Pižmová vůně
5th Avenue NYC Uptown symbolizuje okouzlující životní styl v New Yorku. Vůně inspirována ženou, která je sama sebou, má vytříbený vkus a miluje New York. Parfémovaná voda propojuje jemné…
Liu.Jo Lovely U W EDP, 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
V kouzelném světě dámských vůní Liu.Jo nás tentokrát čeká setkání s mladistvě krásnou a svěží vůní dokonale ilustrující styl moderní sebevědomé ženy. Má v sobě hravost i svůdnost, radost…
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight W EDP, 50 ml
od 1 412 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight, která vám svými květinovými tóny…
Guess Amore Capri W EDT, 100 ml
od 444 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Guess Amore Capri U EDT 100 ml je unisex parfém, který přináší květinově dřevitou vůni inspirovanou energií a atmosférou Capri. Tento parfém je vhodný pro všechny, kteří hledají svěží a zároveň…
Yodeyma Seducción W EDP, 15 ml
od 157 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- 15 ml
Harmonická směs tónů tohoto parfému připomíná něžnost a hebkost. Jeho zapudrované tóny reprodukují dějiště snů. Seducción je sladkým a okouzlujícím parfémem pro jedinečnou a něžnou ženu. …
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo W EDP, 100 ml
od 868 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018, moderní a neotřelý koncept smyslného okouzlení. Nová vůně Salvatore Ferragamo je koncentrátem moderní ženskosti. Tato vůně je…
Trussardi Delicate Rose W EDT, 100 ml
od 802 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Na podzim roku 2012 uvedla značka Trussardi na trh vůni s názvem Delicate Rose. Povahu této vůně lze charakterizovat jako velmi ženskou, energickou a moderní se smyslnými a elegantními odstíny. …
Lattafa Lail Maleki W EDP 100 ml
od 277 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Lail Maleki EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která nabízí pestrou škálu vůní z různých koutů světa. Tato vůně je vhodná pro ženy i muže, kteří hledají něčím nevšední a zároveň…
Yodeyma Red W EDP, 100 ml
od 639 Kč
6,39 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
- 100 ml
Divoká kombinace jasmínu, vanilky a bílého pižma vytváří z tohoto parfému tajemnou a moderní směs vůní. Red je parfémem pro přitažlivou a smyslnou ženu s dámským půvabem. Hlava -…
Shiseido Zen W EDP, 30 ml
od 671 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Jemná zvlhčující emulze osvěžující květinové vůně se skládá z vzácného mechu z východu, bambusu a dřeva Kyara. Je ispirací pro váš nejhlubší smysl pro harmonii, příslib jemné a hebké pleti. …
s.Oliver Pure Sense W EDT, 50 ml
od 424 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Pure Sense je vhodná pro každodenní použití. Vůně se otevírá v svěžích tónech ananasu, citronu a bergamotu. Květinové tóny růže a magnólie skvěle doplňují bambusové listy v srdci vůně. Dřevité…
Juliette Has A Gun Not A Perfume W EDP, 100 ml
od 1 173 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Niche
- 100 ml
Parfém Juliette Has A Gun Not A Perfume je ztělesněním čistoty, elegance, minimalismu. Originální, provokativní vůně Not A Perfume je zcela odlišná svým jedinečným složením od moderních parfémů. …
Christian Dior Poison W EDT, 100 ml
od 2 613 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Christian Dior Poison je opojná a tajemná vůně, která působí jako dokonalá ženská zbraň. Její výjimečná exotická alchymie vytváří zneklidňující, charismatický a nezapomenutelný dojem. Vůně je…
La Rive Aqua Bella W EDP, 100 ml
od 188 Kč
1,88 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Je sladká, osvěžující, nevtíravá, přitom výrazná, uklidňující, ale vyzývavá. Taková je Aqua Bella vonící po moři, limetce a mátě, vytvářející pocit dokonalé harmonie mezi člověkem a přírodou. …
Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver W EDT, 125 ml
od 1 259 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nerolia Vetiver od značky Guerlain je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Citrusová, lehce nahořklá nota neroli se prolíná se zemitou vůní vetiveru. Na toto spojení navazuje bylinková vůně bazalky…
Zadig & Voltaire This is Her! Undressed W EDP, 50 ml
od 951 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Zadig & Voltaire This is Her! Undressed je jemná, smyslná a osobitá parfémovaná voda pro ženy. V její vonné kompozici ucítíte kromě květinových a dřevito-kořenitých tónů také akordy „slané…
Zimaya Ramsh Diva W EDP 100 ml
od 433 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Zimaya Ramsh Diva je parfémovaná voda pro ženy dostupná v balení o objemu 100 ml. Tento parfém je určen ženám, které hledají vůni kombinující jemné, sladké tóny květin s hlubšími, …
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes W EDT, 50 ml
od 769 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Tato toaletní voda je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější. Vůně má…
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Homme M EDT 100 ml
od 854 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Citrusově vodní vůně L´eau par Kenzo je interpretací vodní svěžesti. Svěží, živoucí voda, která čerpá energii ze srdce země. Vůni uvádí osvěžující yuzu, japonský citronek, který se poté mísí s…
Ajmal Love Addict W EDP 100 ml
od 250 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ajmal Love Addict je svěží a květinově laděná vůně, která osloví ženy hledající romantický a zároveň živý parfém pro každodenní nošení. Její složení spojuje ovocné, květinové a…
Chanel Coco Mademoiselle W EDP, náplň 3x 20 ml + otočný rozprašovač
od 3 370 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Chanel Coco Mademoiselle vás okouzlí svou smyslností již při prvním přivonění. Hlavními esencemi této výjimečné parfémované vody jsou sebevědomí, originalita a přirozenost. Stejné aspekty, jaké…
AVON TTA Amour W EDP 50 ml
od 301 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Výběr parfému je ovlivněn osobním vkusem a potřebou, aby vůně vydržela a zároveň byla příjemná v různých situacích. TTA Amour EDP nabízí vyváženou kompozici, která spojuje intenzitu a eleganci, …
Lolita Lempicka Lolita Lempicka W EDP, 50 ml
od 545 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Prvý parfum od módneho domu Lolita Lempicka je rozprávkou pre ženy plnou silných symbolov z predstáv o láske. Plod pokušenia, vôňa kontrastov z imaginárneho sveta malého dievčatka a módnej…
Ariana Grande Cloud 2.0 Intense W EDP, 100 ml
od 908 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně je vhodná na každodenní nošení. Krémové pižmo a světlá dřeva evokují smyslné kouzlo kůže podobné kašmíru, díky čemuž je tato vůně nepopiratelně neodolatelná. Vůně byla uvedena na trh v…
Yodeyma Luxor W EDP, 15 ml
od 167 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Zadig & Voltaire This is Her! Undressed W EDP, 100 ml
od 1 425 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Zadig & Voltaire This is Her! Undressed je jemná, smyslná a osobitá parfémovaná voda pro ženy. V její vonné kompozici ucítíte kromě květinových a dřevito-kořenitých tónů také akordy „slané…
JOOP! Le Bain W EDP, 40 ml
od 353 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Hledáte svěžest, která vás bude doprovázet po celý dlouhý den? Tento parfém přináší květinově-orientální vůni pro ženy, které touží po čistotě, lehkosti a eleganci. Květinově-ovocná kompozice…
Nina Ricci Nina W EDT, Tester 80 ml
od 882 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda. V roce 2006 představila Nina Ricci svůj květinovo-ovocný parfém pro ženy Nina Ricci Nina. Nina je mladá žena žijící pod šťastnou hvězdou. Tato půvabná a romantická "víla…
Shiseido Zen Essence W EDP, 50 ml
od 1 483 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda ZEN ESSENCE je vůně, která vás zve k nalezení vnitřní rovnováhy a klidu prostřednictvím své harmonické a smyslné kompozice. Inspirována estetikou japonských zenových zahrad, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
