Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Bugatti Bella Donna Rosa W EDP 60 ml
od 488 Kč
8,13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 60 ml
Objevte smyslnou vonnou symfonii v elegantním flakonu dámské vůně Bugatti Bella Donna Rosa. Tato květinově-ovocná parfémovaná voda pro ženy je spojením prestiže značky Bugatti s italskou…
Tom Tailor Dream To Be W EDP, 30 ml
od 325 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Tom Tailor Dream To Be je určena pro ženy, které hledají optimální kombinaci svěžesti a elegance ve své vůni. Jedná se o parfém, který v sobě spojuje ovocné a květinové akordy, …
Christian Dior Joy Intense by Dior W EDP, 50 ml
od 2 118 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Joy Intense je nová vůně, připomínající květinovou explozi, radostnou cestu květinových nót, které propuknou v neskonalou krásu. Oslňující světlo šťavnatých citrusů se mísí s barevnou září růže…
Versace Eros pour Femme EDT, 100 ml
od 1 284 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská vůně Versace Eros Pour Femme je inspirována láskou, ženskou krásou a touhou. Originální kompozici parfému Eros Pour Femme navrhl Alberto Morillas, Olivier Cresp a Nathalie Lorson. …
Davidoff Cool Water Sea Rose W EDT, 30 ml
od 311 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Toaletní voda Cool Water Sea Rose vznikla v roce 2013 a poodkrývá zcela novou stránku věčné love story mezi ženou a mořem. Něžná a lahodná, tato mimořádně svěží vůně oslavuje čistotu a…
Issey Miyake Nectar D´issey Premiere Fleur W EDP, 50 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Květinově ovocná vůně pro ženy, která spojuje svěžest a sladkost v harmonické kompozici. V úvodu se rozvíjí tóny hrušky nashi a ovoce, které dodávají vůni lehkost a přirozenou sladkost. Tato…
Guy Laroche Fidji W EDP 50 ml
od 427 Kč
8,54 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Fidji je květinová vůně vytvořená modním návrhářem Guy Laroche. Tato vůně nese jméno ostrovů Fiji v jižním pacifiku. Fidji se otvíra čerstvími tropickými tóny a přechází do květinového srdce. …
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, 3 x 20 ml
od 2 654 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Bugatti Eleganza W EDP, 60 ml
od 432 Kč
7,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 60 ml
Vůně evokuje lahodný ovocný koktejl na mramorem vydlážděné terase stylové italské vily. Tato vůně bude perfektním doplňkem k vzdušným letním šatům i kostýmku do kanceláře. Vůně byla uvedena na…
French Avenue Luscious W EDP, 100 ml
od 430 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Luscious by French Avenue je parfémová voda, která přináší unikátní a smyslnou kompozici, jež osloví ženy hledající originalitu a hloubku ve vůních. Její gurmánské a aromatické tóny vytvářejí…
Thierry Mugler Alien Hypersense W EDP, plnitelný flakon 60 ml
od 1 338 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien Hypersense je nekompromisní, hypnotická a občas nebezpečná vůně pro ženy. Proměňuje se uvnitř i navenek. Vůně byla na trh uvedena v roce 2024. Hlava - zelená…
Dermacol Lily of the Valley & Fresh Citrus W EDP, 50 ml
od 361 Kč
7,22 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Vesmírná vůně, která ve vás navodí okamžitý příval pozitivní energie. Aromatický koktejl ze šťávy z mandarinky a oranžového bergamotu probudí vaše smysly a povzbudí tělo. Hrst čerstvých…
Rasasi Hawas Diva W EDP 100 ml
od 641 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Rasasi Hawas Diva je dámská parfémovaná voda, která spojuje orientální eleganci s moderní ženskostí a smyslností. Její vůně je navržena tak, aby podtrhla sebevědomí a přirozenou přitažlivost…
Masaki Matsushima Masaki Shiro W EDP, 40 ml
od 987 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 40 ml
Masaki Matsushima Masaki Shiro. Parfémovaná voda pro ženy 40ml Masaki Matsushima Shiro je vůně květin s pronikavým bílým pižmem, krémová vůně svěžesti vyšroubovaná na maximum. Shiro je ideální…
Lanvin Eclat D'Arpege Sheer W EDT, 50 ml
od 487 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kompozice vůně Lanvin Eclat D'Arpege Sheer je stejně oslnivá a zářivá jako její předchůdkyně, přičemž evokuje bublinu lásky - rozruch, jaký zamilovaný pár způsobuje v myslích přihlížejících a…
FURIOSA Kashmir W EDP 50 ml
od 1 926 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Furiosa Kashmir W EDP 50 ml je parfémovaná voda, která přináší hřejivou a smyslnou vůni, připomínající jemný kašmír. Její složení je navrženo tak, aby evokovalo pocit klidu a vnitřní síly, s…
Jeanne En Provence Dame Jeanne Velvet W EDP 75 ml
od 105 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jeanne En Provence Dame Jeanne Velvet EDP 75 ml Výrobce: Jeanne En Provence Dámská parfémovaná voda Dame Jeanne Velvet nabízí svěží ovocnou vůni, která kombinuje jemné tóny mandarinky, černého…
Kayali Utopia Vanilla Coco 21 W EDP, 100 ml
od 2 970 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Kayali Utopia Vanilla Coco 21 je parfémovaná voda pro ženy, která přináší harmonii mezi sladkými a krémovými tóny. Kombinuje krémové santalové dřevo a jemné bílé květy, které vytvářejí základ…
Escada Magnetism W EDP, 25 ml
od 334 Kč
4,45 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Escada Magnetism 25 ml - Parfémovaná voda. Escada Magnetism - vůně pro ženy. Escada Magnetism - Nová vůně Escada Magnetism zahalí Vaši kůži svěže-orientálním ..
Yodeyma Transparencia W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Yodeyma Transparencia je parfémovaná voda, která přináší svěží a jemnou vůni, ideální pro každodenní nošení. Tato vůně je inspirována minimalistickým přístupem a je určena pro ženy, které…
Khadlaj Sara W P 100 ml
od 387 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaný extrakt pro ženy Parfémovaný extrakt Khadlaj Sara je navržen tak, aby evokoval ženskost, eleganci a jemnost. Tato vůně přivádí na mysl sladkou krásu současného okamžiku a je ideální…
Chopard Wish Pink Diamond W EDT, 30 ml
od 320 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Poznejte opravdový diamant mezi dámskými vůněmi. Chopard Wish Pink Diamond je květinově-ovocná vůně, mezi jejíž složky patří meruňka, santalové dřevo, ambra, mandarinka, pižmo, frézie, …
B.U. Heartbeat W EDT, 50 ml
od 239 Kč
4,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Toaletní voda Heartbeat od značky B.U. je květinově-ovocná vůně, která se otevírá ovocnými tóny v podobě černého rybízu a červených plodů. Poté se rozvinou tóny švestky, frézie a růže a v závěru…
Chanel Coco Noir W EDP, 50 ml
od 2 874 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Intimní, svůdná a naprosto oslňující. Taková je dámská parfémovaná voda Chanel Coco Noir, která moderním způsobem ztělesňuje uhrančivou smyslnost. Vůně nabitá skutečnými emocemi a touhou po…
Blase W EDT, 50 ml
od 186 Kč
3,72 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Blase EdT 50 ml dámská toaletní voda, s rozprašovačem, klasická květinová vůně. Uvedena na trh v roce 1975 z dílny Jean-Louis Sieuzaca, který je tvůrcem parfémů např. Fahrenheit, Dune, Opium. …
Creed Aventus For Her EDP , 75 ml
od 4 600 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato chyprově-ovocná vůně od značky Creed dostala název Aventus For Her. Vznikla v roce 2016 a je určena pro všechny výjimečné ženy, které milují výjimečné vůně. Kombinuje v sobě ovoce, koření a…
Michael Kors Gorgeous! W EDP, 50 ml
od 695 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
Díky této vůni se budete cítit zkrátka úžasně. Skrývá v sobě něžné květinové tóny, odvážné aroma tabáku a hřejivé dřevité akordy, jež dodávají vůni hloubku. Vůně oslavuje ženskost. Hlava -…
Khadlaj Shiyaaka Women EDP 100 ml
od 321 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Khadlaj Shiyaaka for Women je parfémovaná voda, která vás zavede do světa květinových vůní a jemných podtónů. Tato vůně je oslavou ženskosti a elegance, přičemž zachycuje esenci rozkvétajících…
Carolina Herrera 212 W EDT, 30 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Dámská toaletní voda Carolina Herrera 212 přinese svěží vůni květin a ovoce do všedního života každé mladé ženy. Prožijte svůj den podobně jako v ulicích New Yorku s touto originální vůní od…
Bugatti Bellissima W EDP 60 ml
od 479 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
**Bugatti Bellissima EDP W 60 ml** Výrobce Bugatti přichází s parfémovanou vodou, která zdůrazňuje podmanivou ženskou eleganci a schopnost vyvolávat pocit krásy a výjimečnosti. Parfémovaná…
Yodeyma Paris Aroma W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Aroma je veselý a exotický parfém pro záhadnou a elegantní ženu. Tóny granátového jablka dávají ovocný a sametová ráz, který společně s orchideí a fialkou komponují smělý a důmyslný…
Calvin Klein Sheer Beauty W EDT, 50 ml
od 416 Kč
8,32 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Calvin Klein Sheer Beauty je vůně pro rok 2012. Vychází z klasické a velmi oblíbené vůně Beauty. Sheer Beaty znamená čistá krása, protože oslavuje mladé ženy a zdůrazňuje jejich přirozenost, …
Trussardi Delicate Rose W EDT, 30 ml
od 401 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Na podzim roku 2012 uvedla značka Trussardi na trh vůni s názvem Delicate Rose. Povahu této vůně lze charakterizovat jako velmi ženskou, energickou a moderní se smyslnými a elegantními odstíny. …
Oscar de la Renta Bella Blanca W EDP, 100 ml
od 665 Kč
6,65 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Oscar de la Renta Bella Blanca, která vám svými květinovými tóny hravě…
Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto W EDP, 50 ml
od 1 022 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Florale parfémová voda pro ženy 50 ml, Popis vůně Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Florale parfémová voda pro ženy: Vůně je identická s…
La Rive Poetique W EDP 90 ml
od 192 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
La Rive Poetique je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje svou květinově-ovocnou vůní. Tento parfém byl představen v roce 2000 a je navržen pro ženy, jež preferují jemnost, romantiku a…
Maison Margiela Replica Lazy Sunday Morning W EDT, 100 ml
od 2 103 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Maison Margiela Replica Lazy Sunday Morning toaletní voda pro ženy je květinová chypre vůně vhodná pro každodenní nošení. Hlava - hruška, Ambrette (ibiškovec pižmový), čisté tóny Srdce -…
Esprit Pure W EDP 20 ml
od 365 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Esprit Pure W EDP je dámská parfémovaná voda, která nabízí harmonickou kombinaci svěžesti a smyslnosti. Tento parfém je navržen tak, aby podtrhl vaši autenticitu a přinesl do vašeho každodenního…
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 50 ml
od 1 845 Kč
- Kolínská voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC Výrobce: Jo Malone Jo Malone English Pear & Freesia je dámská toaletní voda, která spadá do kategorie chyprově-ovocných vůní. Tato vůně byla uvedena na…
Zimaya Hawwa Red W EDP 100 ml
od 366 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Zimaya Hawwa Red je parfémovaná voda určená pro ženy, které se rády vyjadřují prostřednictvím své vůně. Tato ovocná a květinová kompozice je navržena tak, aby zvýraznila přirozenou ženskost a…
Police To Be Woman EDP, 40 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová, ovocná, pižmová vůně pro ženy. Vůně určena pro vzpurné, energické ženy, které upoutají pozornost svou vnitřní sílou a smyslností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012. Flakón ve tvaru…
Victoria's Secret Tease Glam W EDP 100 ml
od 1 169 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Victoria's Secret Tease Glam je parfémová voda, která osloví ženy hledající sladkou, pudrovitou a aromatickou vůni. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2019 a od té doby si získal oblibu díky…
Oscar de la Renta Alibi Eau So Lucky W EDT, 100 ml
od 541 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau So Lucky je toaletní voda pro ženy, která je součástí kolekce Alibi Pop. Tato kolekce zdůrazňuje hravou, energickou a zářivou stránku ženy, která se neustále vyvíjí a…
Dior J´adore W EDT, 20 ml roller pearl
od 923 Kč
46 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Roll-on
- 20 ml
Toaletní voda Dior J´adore oslavuje ženskost a lásku svůdným spojením vznešených květinových a citrusových tónů. Hned na začátku probudí vaše smysly esencemi z červeného pomeranče. Srdce parfému…
DKNY Be Tempted Eau So Blush W EDP, 100 ml
od 527 Kč
Vůně DKNY Be Tempted Eau So Blush vás vtáhne do jedinečně jemného květinově dřevitého pokušení. Osvěžující kombinace růžových grepů, šťavnatých červených pomerančů a červeného rybízu si okamžitě…
Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia EDT 75 ml
od 1 409 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Aqua Allegoria Flora Cherrysia z kolekce Aqua Allegoria je květinově-ovocná vůně pro ženy. V úvodu ucítíte tóny vodního melounu, který postupně přejde do akordů třešňového květu. Na závěr se…
Giorgio Armani My Way Floral W EDP, 90 ml
od 2 142 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
V roce 2022 představil Giorgio Armani kvetoucí, zářivou a květinovou vůni My Way Floral. Vůně se otevírá kombinací zelené mandarinky, petitgrainového oleje a pomerančových květů. Přichází tedy…
Elizabeth Arden Mediterranean W EDP, 100 ml
od 404 Kč
4,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Mediterranean je oslnivý květinově-dřevitý parfém pro ženy od oblíbené značky Elizabeth Arden. Smyslné květiny v kombinaci s jemnými dřevy a svěžím ovocem evokují šeptající vlny a bohaté textury…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
