Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, Tester 50 ml
od 823 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
La Rive Queen of Life W EDP, 30 ml
od 78 Kč
2,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
La Rive Queen of Life je óda na radost. Buďte královnou svého života s Queen of Life a užijte si celou řadu pocitů, které jsou okouzleny v této romantické vůni. Hlava - černý rybíz, hruška…
Ajmal Aurum W EDP, 75 ml
od 502 Kč
6,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 75 ml
Aurum, neboli zlato, se představuje v celozlatém flakonu a nabízí nám exkluzivní, zvláštně opojnou, a přitom jemně se linoucí vůni, která mluví řečí luxusu. Hladivý úvod nám předkládá hedvábně…
Ariana Grande Mod Vanilla W EDP, 30 ml
od 499 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Sladký parfém
- Aromatická vůně
- 30 ml
Tato vůně v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. Vůně je vhodná pro každodenní nošení Hlava - pižmo, švestka, růžová frézie Srdce -…
Elizabeth Arden Red Door W EDT, 30 ml
od 397 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář Elizabeth Arden. Jedná se o…
Guerlain Mon Guerlain Intense W EDP, 50 ml
od 1 314 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Nový Mon Guerlain Intense jako oslava všech žen, které se nebojí vyjádřit svou jedinečnost. Jemně se zde prolínají tóny mandarinky, bergamotu, jasmínu a pačuli. A nakonec intenzivní vanilka, …
Montblanc Signature Elixir W EDP, 50 ml
od 883 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Montblanc Signature Elixir W EDP 50 ml** **Výrobce:** Montblanc **Typ produktu:** Parfémovaná voda pro ženy **Rok uvedení na trh:** 2025 **Druh vůně:** Orientální…
AVON Perceive W EDT 50 ml
290 Kč
5,80 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Krásná dlouhotrvající vůně dámské toaletní vody Avon Perceive vás okouzlí již při prvním použití. Lehký, příjemný a nevtíravý květinově-ovocný nádech Avon Perceive ocení jak všechny přirozeně…
Christian Dior Hypnotic Poison W EDT, 100 ml
od 2 545 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Christian Dior Hypnotic Poison toaletní voda je orientální, teplá vůně. Musí být dílem skutečného alchymisty, kdo jiný by dokázal snoubit tolik různorodých esencí, aby z nich vytvořil takhle…
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, 30 ml
od 879 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Živá a smělá, jiskřící a rozkošná - taková je dámská vůně Classique od J.P.Gaultiera. Orientálně-sladká vůně je vhodná pro každý den, který chcete prožít naplno. Splňte si svůj sen s okouzlující…
Parfums De Marly Delina Royal Essence W EDP, 30 ml
od 3 173 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Parfums De Marly Delina Royal Essence, jež v sobě snoubí tureckou růži s exotickým liči a dalšími skvostnými ingrediencemi, má extrémně dlouhou výdrž. Když se navoníte…
French Avenue Miraj Exclusif W EDP 100 ml
od 439 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
French Avenue Miraj Exclusif je parfémovaná voda určená pro ženy, která přináší vyváženou a sofistikovanou vůni spojující kořeněné, květinové a dřevité tóny. V úvodu se rozvíjí energická a…
Elizabeth Arden My Fifth Avenue W EDP, 50 ml
od 302 Kč
6,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
My Fifth Avenue je dámská parfémová voda s květinově-dřevitou vůní s pižmovým základem. Hlavu tvoří citron, mandarinka, lístky fialky, ozónové a další květinové akordy. Srdce obsahuje lotus, …
Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily W EDT 100 ml
od 473 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
V roce 2021 se zrodila toaletní voda Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily, přírůstek do řady „ardenek“ na téma bílého čaje. A také bílé zázvorové lilie neboli motýlovce věncového. Tato sladce, …
Tiffany & Co. Tiffany Sheer W EDT, 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Toaletní voda Tiffany & Co. Sheer je odlehčenou, jiskřivě svěží interpretací ikonické vůně. Nechte se i vy okouzlit elegantní vůní, která je synonymem pro nadčasový luxus. Něžná pudrově…
Britney Spears Fantasy W EDP, 50 ml
od 309 Kč
6,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Každý o něčem sní. Ani popová princezna Britney Spears není výjimkou, i ona má bohatou fantazii. Fantasy je plná kouzel a bohatá na vzrušení z lovu. Příběh fantazie se rozvíjí díky bohatosti…
Antonio Banderas Her Secret Temptation W EDT, 80 ml
od 357 Kč
4,46 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Přitažlivá, svůdná a tajemná, takto se představuje nová vůně Antonio Banderas Her Secret Temptation pro rok 2017. Smyslná toaletní voda Her Secret Temptation vás zavede do světa smyslnosti a…
Jeanne Arthes Cassandra Rose Jasmine W EDP, 100 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Jeanne Arthes Cassandra Rose Jasmine v sobě spojuje květinové a ovocné tóny. Je ideální pro dámy, které hledají smyslnou a ženskou vůni s nádechem romantiky. Průhledná…
Narciso Rodriguez Narciso Radiante W EDP, 30 ml
od 886 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Přírodní
Narciso Rodriguez Radiante W EDT je toaletní voda, která nabízí jedinečný zážitek z vůně navržený pro ženy. Zaměřuje se na kompozici, která evokuje pocit jemnosti a průzračnosti, což přispívá k…
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDP, 30 ml
od 262 Kč
8,73 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Paloma Picasso Paloma Picasso. Paloma Picasso Paloma Picasso EDP 30ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Paloma Picasso Paloma Picasso EDP 30ml W. .
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP, 50 ml
od 600 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense For Women je navržena pro ženy, které si oblíbily intenzivní a hluboké vůně s výraznými květinovými a kořeněnými tóny. Tato vůně byla uvedena na trh v…
Zimaya Tiramisu S´Mores EDP 100 ml
od 519 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda, která zaujme svou chytlavou a sladce komplexní vůní, vhodná pro ženy vyhledávající gurmánské a dezertní kompozice. Patří do kategorie Oriental Vanilla, kde se propojuje…
Frederic Malle Portrait of a Lady W EDP, 100 ml
od 6 425 Kč
64 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Frederic Malle Portrait of a Lady je orientálně-květinová parfémovaná voda pro ženy. Moderní, intenzivní a elegantní vůně, která přišla na trh v roce 2010. Hlava - skořice, hřebíček, černý…
Elizabeth Arden Green Tea Tropical W EDT, 100 ml
od 229 Kč
2,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Green Tea Tropical od Elizabeth Arden je osvěžující, aromatická vůně pro ženy. Green Tea Tropical je inspirována chladivým vánkem a horkým sluncem tropického pralesa. Green Tea Tropical je vůní…
Yodeyma Acqua Woman EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Orientální a dřevité vonné tóny, dělají z tohoto hřejivého parfému jistou sázku na to, že nezůstanete bez povšimnutí. Luxusní dámská vůně Yodeyma Acqua Woman, která vám propůjčí krásně svěží, a…
Police To Be The Queen W EDP, 40 ml
od 207 Kč
1,66 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 125 ml
To Be The Queen - parfémová voda s rozprašovačem 40 ml Parfémová voda pro ženy To Be The Queen značky Police byla vytvořena v roce 2013 s pánskou vůní pro muže To Be The King. Dámská vůně je…
Lanvin Jeanne W EDP, 30 ml
od 290 Kč
9,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Lanvin Jeanne je rozkošná, romantická vůně, plná květin a ovocných tónů. Zpočátku vás zaujme příjemnou a podmanivou vůní lesního ovoce, především je to směs ostružin, malin a hrušek. Tón…
Moschino Toy 2 W EDP, 50 ml
od 287 Kč
5,74 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 50 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Elizabeth Arden Sunflowers Sunlight Kiss W EDT 100 ml
od 219 Kč
2,19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Citrusová, květinová, ovocná vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2017. Nechte aby vás dámský parfém Sunflowers Sunlight Kiss Elizabeth Arden překvapil a zdůraznil vaši ženskost. …
FURIOSA Blush W EDP 50 ml
od 1 829 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémová voda FURIOSA BLUSH je květinová vůně, která osloví ženy, které v sobě spojují jemnost a sílu. Její složení je navrženo tak, aby vyvolávalo dojem svádění, které začíná nenápadně a končí…
Angel Schlesser Femme W EDT, 100 ml
od 832 Kč
8,32 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Angel Schlesser Femme. Toaletní voda pro ženy 100ml Chcete mít celý den pocit, že jste právě vylezli z vany? Angel Schlesser Femme je vzdušná a květinová vůně která obsahuje molekuly pižma, …
Lattafa Ajwad Pink To Pink W EDP 60 ml
od 333 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Ajwad Pink to Pink je univerzální vůně, která spojuje svěžest ovoce, jemnost květin a hřejivost smyslných základních tónů. Její charakter je vhodný pro každodenní…
TOUS L´Eeu W EDP 90 ml
od 505 Kč
5,61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Nechte se pohltit atmosférou jara, jednoho z nejkrásnějších ročních období, které je ozdobeno prvními jarními květinami a teplými slunečními paprsky. Vůně parfémované vody pro ženy L´Eeu značky…
Christina Aguilera Violet Noir W EDP, 30 ml
od 280 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Violet Noir od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro všechny ženy, které mají rády výrazné a sladší vůně. Otevírá se tóny nektarinkového květu, marakuji a červeného grepu. …
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, Tester 100 ml
od 711 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Nina Ricci L´Air du Temps - toaletní voda bez rozprašovače. Vůně L´Air du Temps je kořeněná a květinová, stálá, vyvážená, harmonická. V každém věku se dobře nosí. Je určena pro ženu přirozenou, …
Nina Ricci Love in Paris W EDP, Tester 50 ml
od 581 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Love in Paris je romantická květinová vůně. Love in Paris je jako krásná žena v rozevlátých šatech, která pobíhá prosluněnými uličkami Paříže a má oči a úsměv, jen pro svého vyvoleného. Svěží…
Narciso Rodriguez All Of Me W EDP, 30 ml
od 709 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Přírodní
Parfémová voda Narciso Rodriguez All Of Me je pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a mnohostrannost. Má dřevitou květinovou vůni, která je sebevědomá, ale zároveň zranitelná, …
Gucci Bloom Profumo di Fiori W EDP, 50 ml
od 998 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 50 ml
Vůně Gucci Bloom oslavují život a rozmanitost lidí, kteří se ztotožňují s moderní filozofií domu. Jsou vyvinuty pod taktovkou vize Alessandra Micheleho a jsou určeny těm, kteří prožívají život a…
Thierry Mugler Angel W EDT 50 ml
od 1 086 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
V roce 2019 vychází sesterská hvězda, která je mimořádně ženská, světlejší a elegantní. Transcendentální zážitek, fantastický svět, za hranicí času, smyslnost, čistota, jako výtah do…
Lanvin Les Fleurs Sunny Magnolia W EDT, 50 ml
od 347 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda pro ženy od značky Lanvin Sunny Magnolia vás dostane svou jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Je lehká, svěží a zároveň…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 50 ml
od 2 347 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
Elizabeth Taylor White Diamonds W EDT, 100 ml
od 514 Kč
5,14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
White Diamonds nebo-li bílé diamanty vznikl díky Elizabethině lásce k diamantům a šperkům vůbec. Sama vlastnila několik vyjímečných kousků, jejichž hodnota dosahovala přes sto milionů dolarů. …
Ajmal Evoke Midnight Edition For Her EDP 75 ml
od 514 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Evoke Midnight Edition For Her od značky Ajmal je určena pro ženy, které hledají výraznou a komplexní vůni. Tato parfémovaná voda kombinuje citrusové a květinové tóny, což ji…
Chanel Gabrielle W EDP, 35 ml
od 1 874 Kč
54 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 35 ml
Jemná, půvabná a okouzlující vůně plná květinových tónů. Parfémovaná voda Gabrielle je inspirována francouzskou módní návrhářkou Gabrielle Chanel. Představuje silnou, nezávislou ženu, která si…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte W EDP, 75 ml plnitelná
od 1 686 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou a rozmanitostí přírody. Tato kolekce je výsledkem dlouholetého…
Cartier La Panthère W P, 50 ml
od 1 724 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Vášnivá, odvážná, svobodná, smyslná - tak definuje ženu parfém Cartier La Panthère, který je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Ikonický květinový fougère akord této podmanivé vůně kombinuje…
Bruno Banani Woman’s Best EDP 20 ml
od 192 Kč
9,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 20 ml
Toužíte po parfémované vodě, kterou už nebudete chtít vyměnit za jinou? Bruno Banani Woman’s Best EDP je neotřelá vůně perfektní pro ženy. Hlavní složkou parfémované vody je květinová…
Hermes Twilly d´Hermes Eau Poivrée W EDP, 50 ml
od 1 360 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Pro odvážné a podnikavé dívky milující Hermès. Vůně podbarvená vibrujícím růžovým kořením, něžnou růží a ušlechtilým pačuli. Kořeněná, květinová a dřevitá vůně. Barevně vznešená a podmanivá…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
