Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Chanel Coco Noir W EDP, 100 ml
od 784 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Intimní, svůdná a naprosto oslňující. Taková je dámská parfémovaná voda Chanel Coco Noir, která moderním způsobem ztělesňuje uhrančivou smyslnost. Vůně nabitá skutečnými emocemi a touhou po…
Jimmy Choo I Want Choo With Love W EDP, 60 ml
od 1 132 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-ovocná vůně pro ženy, která oslavuje lásku, ženskou sílu a sebevědomí, přináší harmonickou kombinaci svěžích, květinových a hřejivých akcentů. Vyznačuje se jemným, sladkým a pudrovým…
Naomi Campbell Here To Stay W EDT, 30 ml
od 291 Kč
9,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Naomi Campbell dámská EDT Here To Stay je jiskřivá květinově ovocná kompozice určená silným a sebevědomým ženám. Vévodí jí šťavnaté tóny malin a červeného rybízu prolínající se s opojným srdcem…
Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne W EDP, 40 ml
od 850 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne přináší svěží a živou vonnou kompozici inspirovanou pařížským květinovým polem. Vůně interpretuje ikonickou klasiku Flower by Kenzo…
Yardley of London Lily of the Valley W EDT, 50 ml
od 319 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Yardley of London Lily of the Valley nabízí lehkou a ženskou vůni, která je ideální pro každodenní nošení. Tato vůně je moderní variací na klasickou konvalinkovou vůni a…
Oriflame Amber Elixir W EDP 50 ml
od 450 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vůně inspirovaná tajemnou krásou jantaru je obklopená atmosférou klidné smyslnosti. Vřelé dlouhotrvající tóny černého rybízu a mandarinky se rozvíjejí ve slunečnici a mystické ambře a doznívají…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 100 ml
od 1 241 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night W EDT, 20 ml
od 199 Kč
9,95 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 20 ml
Toaletní voda pro ženy Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night je mladistvou a volnomyšlenkářskou vůní, která se hodí pro každou večerní příležitost. Je oslavou krásné ženy, která se nebojí užít…
Narciso Rodriguez All Of Me Intense W EDP, 90 ml
od 1 080 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Narciso Rodriguez All of Me Intense Eau de Parfum Narciso Rodriguez All of Me Intense Eau de Parfum je nová intenzivní parfémovaná voda pro ženy, která se zaměřuje na rozmanitost a sílu…
Trussardi Trussardi W EDP, 90 ml
od 802 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Levandulové vůně
Trussardi Trussardi je květinová vůně uvedena na trh v roce 2021. Skrz naskrz italská vonná kompozice složená parfumérkami Julií Massé a Violaine Collas využívá sérii typických ingrediencí…
Dior J'adore W EDP, roll-on 20 ml
od 1 199 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Dior J'adore je vyjádřením absolutní ženskosti. Moderní a nadčasová vůně je velmi oblíbenou u mnoha žen po celém světě, které tento skvost s nadšením používají již od…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 200 ml
od 1 572 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Ariana Grande Ari W EDP, 30 ml
od 513 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Versace Dylan Turquoise W EDT, 30 ml
od 280 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od…
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 50 ml
od 177 Kč
3,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Chanel No. 19 W EDP, 100 ml
od 3 458 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Dotek luxusu na své kůži je pocit, kterého se nebudete moci nabažit. Parfémovaná voda s rozprašovačem pro ženy Chanel N°19 je velmi nadčasová a neustále přináší dosud neobjevené obzory. Vonná…
Saphir Due Amore W EDP, 50 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato dámská parfémovaná voda přichystá pro vás i vaše okolí nevšední zážitek. Buďte svůdná v každém okamžiku, nehledě na příležitost, denní dobu, či počasí. Využijte omamnou sílu její kompozice…
Guess Bella Vita W EDP, 100 ml
od 601 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDP, 100 ml
od 614 Kč
6,14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Paloma Picasso je velmi luxusní, elegantní, cypřišově květinová vůně. Flakon připomíná tvar náramku z palmového dřeva. Složení parfému: Hlava: koriandr, andělika, hřebíček. Srdce: ylang-ylang, …
Chanel Chance W EDT, 100 ml
od 3 150 Kč
32 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Chanel Chance je lehká vůně plná energie a vitality, která se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí. Je vhodná ke každé…
La Rive Cuté W EDP, 30 ml
od 98 Kč
3,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Parfémovaná voda La Rive Cute Woman byla uvedena na trh v roce 2012. Je to vůně pro ženy, které se chtějí cítit po cely den dokonale. Ztělesňuje jednoduchost a lehkost, luxus a krásu. Vonná…
Maison Alhambra Your Touch W EDP 100 ml
od 195 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Výrobce: Maison Alhambra Typ: Parfémovaná voda Objem: 100 ml Parfémovaná voda pro ženy Your Touch For Women od značky Maison Alhambra přináší harmonii sladkých a ovocných tónů. Tato vůně je…
Montblanc Signature Elixir W EDP, 90 ml
od 1 049 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Elixir W EDP Parfémovaná voda Montblanc Signature Elixir je ztělesněním moderní ženskosti. Tato vůně je poctou smyslné ženě, která kombinuje sílu, eleganci a vášeň. Spojuje…
Cacharel Lou Lou W EDP, 30 ml
od 386 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Lou Lou - parfémová voda s rozprašovačem 30 ml. Lou Lou je neobvykle výrazný orientálně-kořeněný parfém vytvořený Jeanem Guichardem pro Cacharel. Tato smyslná vůně, jež v srdci obsahuje jemné…
Christina Aguilera Unforgettable W EDP, 75 ml
od 412 Kč
5,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Christina Aguilera Unforgettable neboli nezapomenutalný je další povedený přírustek do kolekce vůní. Parfém Unforgettable je určen pro všechny sebevědomé a náruživé ženy, které chtějí udělat…
Clinique Aromatics Elixir W EDP, 25 ml
od 503 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 25 ml
Clinique Aromatics Elixír je silnější, teplejší, aromatická, květinově dřevitá dámská vůně. Je vřelá, senzitivní, exotická. Nezaměnitelná vůně, která má zvláštní pozitivní účinky na mysl a tělo. …
Miu Miu L’Eau Rosée W EDT, 100 ml
od 1 790 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
L’Eau Rosée od značky Miu Miu je květinová vůně pro ženy. Hlavu tvoří citron, limetka, bergamot a listy černého rybízu. V srdci se mísí konvalinka, broskev, hruška, pivoňka a růže. V základu se…
Cerruti 1881 Pour Femme EDT, 50 ml + tělové mléko 75 ml
od 701 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Nechte se pohladit pocitem doteku jemného hedvábí na vaší kůži. Dámská toaletní voda Cerruti 1881 Pour Femme dokonale podtrhne váš vytříbený vkus a nezaměnitelnou eleganci. Klíčové…
Yodeyma Paris Escitia W EDT 100 ml
od 621 Kč
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Emotivní kombinace gurmánského stylu nabízí v této toaletní vodě spojení různých emocí. Vyjadřuje štěstí a radost. Yodeyma Escitia - to jsou orientální a dřevité vonné tóny. Escitia je smyslná…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 40 ml
od 1 626 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Playboy Golden Era W EDT , 40 ml
od 380 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda pro ženy Playboy Golden Era je určena pro ty, které si chtějí užívat okamžiky plné radosti a dobrodružství. Tato veganská kompozice přináší jantarově květinovou vůni, která vás…
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, Tester 80 ml
od 1 088 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 80 ml
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
Narciso Rodriguez For Her Intense EDP, 50 ml
od 1 261 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Narciso Rodriguez For Her Intense je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají smyslnou a sofistikovanou vůni. Je ideální volbou pro každodenní nošení, ať už se chystáte do práce, na…
Dsquared2 Wood Pour Femme EDT, 50 ml
od 657 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dsquared2 Wood Pour Femme je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou sebevědomou a smyslnou stránku. Je ideální pro ty, kteří se nebojí impulzivních rozhodnutí a chtějí podtrhnout svou…
Dunhill Dunhill For Men M EDT 100 ml
od 414 Kč
4,14 Kč/ml- Toaletní voda
- Chyprové vůně
- 100 ml
Svěží noty citronu a pronikavé levandule tvoří spolu s muškátovým oříškem a gerániem velmi vzrušující úvod. Následně se rozvoní dřevité tóny propletené s esencemi svůdných květin. V závěru vůně…
Paco Rabanne Fame W P, 80 ml
od 1 838 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Zahalte se do neodolatelné vůně a podmaňte si celé své okolí. Tento parfém dá vyniknout svůdné síle každé moderní ženy. Jeho intenzivní vonná kompozice překypuje vzácnými, eticky získávanými…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 100 ml
od 1 524 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Guerlain Shalimar W EDT, 90 ml
od 1 789 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 90 ml
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Yves Saint Laurent Rive Gauche for Women EDT, 100 ml
od 1 623 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Yves Saint Laurent Rive Gauche for Woman - toaletní voda. Rive Gauche je stav mysli, postoj k životu, životní styl. Rive Gauche ztělesňuje vůni zcela nezávislé a svobodomyslné ženy. Je svobodná, …
Christina Aguilera Violet Noir W EDP, 75 ml
od 425 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Christina Aguilera Violet Noir je určena pro ženy, které hledají harmonii mezi svěžestí a sofistikovaností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a spadá do kategorie…
Jeanne Arthes Boum Candy Land W EDP 100 ml
od 252 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Ovocno-květinová vůně s energickým a mladistvým charakterem je vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti. Tato dámská parfémovaná voda je synonymem letního optimismu a radosti. Její…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 30 ml
od 294 Kč
9,80 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Elizabeth Arden White Tea je toaletní voda pro ženy. Hlava - mořské tóny, tangerinka, šalvěj muškátová, Fern Srdce - maté, bílý iris, bílý čaj Základ - ambrette, ambra, tonka fazole, …
Tiffany & Co. Tiffany W EDP, 50 ml
od 1 222 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Tiffany & Co. je ztělesněním všeho, co luxusní šperkařská značka Tiffany & Co. představuje – vytříbeného vkusu, nadčasovosti a nenuceně sofistikované elegance. Tiffany…
DKNY 24/7 Electric W EDP, 30 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
DKNY 24/7 Electric EDP 30 ml je parfémovaná voda určená pro moderní ženu, která žije dynamickým a aktivním životním stylem. Tento produkt je inspirován rušným životem ve městě, konkrétně New…
DKNY Be Delicious Pistachio Latte W EDP 50 ml
od 591 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Latte Pistachio přináší sladce laděnou a gurmánsky inspirovanou vůni, která osloví ženy vyhledávající vytříbené a moderní vonné kompozice. Její orientální…
Emanuel Ungaro Ungaro W EDP, 90 ml
od 416 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Ungaro - parfémová voda s rozprašovačem 90 ml. Ungaro je orientálně-květinová dámská vůně s výrazným kořeněným akordem. Smyslná vůně, od značky Emanuel Ungaro, vám přiroste k srdci a stane se…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml + EDP 10 ml
od 2 418 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Carolina Herrera Chic W EDP, 80 ml
od 871 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Carolina Herrera Chic je luxusní, prestižní a chic vůně. Je určena pro ženu, která je nezávislá, sebejistá, miluje moderní umění a design. Pro takovou která má styl a vypadá přirozeně ve…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
