Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Hermes Twilly d´Hermès Eau Ginger W EDP, 30 ml
od 1 007 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Přistupujete k životu tvořivě, podle vlastních pravidel? Mladistvá parfémovaná voda Hermes Hermes Twilly d´Hermès Eau Ginger přináší neodolatelné pudrové, mýdlové, květinové a zázvorové aroma i…
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, 100 ml
od 1 693 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Intenzivní dámská toaletní voda Jean P. Gaultier Classique představuje překrásnou, romanticky smyslnou a rafinovaně vyzývavou vůni skládající se z hravého mixu květinově - ovocných esencí. Byla…
AVON Perceive Dew W EDT 50 ml
299 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Avon Perceive Dew toaletní voda dámská 50 ml Dámská toaletní voda Avon Perceive Dew zaujme svou svěžestí a jemností, která připomíná vůni rozkvetlé louky a mořského vánku. Tento produkt je…
Gucci Guilty Pour Femme Love Edition 2025 EDP, 50 ml
od 1 839 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Gucci Guilty Love Edition Pour Femme je nespoutanou oslavou lásky ve všech jejích odstínech. Spojuje jemnou ženskost s nečekaným nádechem mužské síly, čímž boří zažité konvence…
Giorgio Armani My Way W P, plnitelný flakon 30 ml
od 1 178 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém pro ženy Armani My Way podpoří vaši touhu objevovat a žít podle vlastních pravidel. Intenzivní, sladká variace na charakteristickou květinovou vůni My Way je zrozená z kontrastu krémově…
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze W EDP, 90 ml
od 2 832 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Dámská parfémovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze přináší svěží a lákavou interpretaci klasické vůně Black Opium. Tento parfém spojuje intenzivní kávové a květinové tóny s…
Saphir Select Blue W EDP, 200 ml
od 402 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Carolina Herrera 212 W EDT, 100 ml
od 1 376 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Dámská toaletní voda Carolina Herrera 212 přinese svěží vůni květin a ovoce do všedního života každé mladé ženy. Prožijte svůj den podobně jako v ulicích New Yorku s touto originální vůní od…
Giorgio Armani Sí Passione Éclat W EDP, 30 ml
od 1 158 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Sí Passione Éclat ztělesňuje odvážnou, moderní ženu a zachycuje představu vášně, která dává vašemu životu smysl. Květinový růžový parfém, vytvořený za použití zodpovědně…
Sisley Izia W EDP, 50 ml
od 2 090 Kč
42 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Svěží, nezkrotná a jedinečná jako růže Malého prince, naplňuje první hodiny jejich vůní a doplňuje je dlouhotrvající vůní svěžích citrusů. Isabelle d’Ornano vždy preferovala nižší vázu, čajovou…
Laura Biagiotti Roma W EDT, 25 ml
od 381 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, zabalených do jakoby mramorového…
Lattafa Ana Abiyedh Passion W EDP 60 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Dámská parfémovaná voda Ana Abiyedh Passion W EDP od značky Lattafa je určena pro ženy, které hledají intenzivní a dlouhotrvající vůni. Parfémovaná voda nabízí vyváženou kompozici, která se…
adidas Fizzy Energy W EDT, 75 ml
od 46 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato zářivá ovocno-květinová vůně je návyková a ženská zároveň. Ovocné nóty grapefruitu, červeného jablka a ananasu v hlavě přináší svěží a šumivý pocit. V srdci září zelená papája, jasmín a…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 30 ml
od 301 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore W EDP, 60 ml
od 353 Kč
5,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 60 ml
Karl Lagerfeld žil v Římě téměř půl století. Obdivoval architekturu a mytologii tohoto města. Rád se procházel úzkými uličkami a navštěvoval svá oblíbená místa. Divino Amore je název ulice, kde…
Lalique L´Amour W EDP, 100 ml
od 530 Kč
5,30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Lalique L´AMOUR Značce Lalique se již dříve podařilo vystihnout něžnost polibku ve své vůni Le Baiser. Nyní se vrací k tématu lásky znovu - tentokrát v podobě svůdně zářivé dámské vůně Lalique…
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 50 ml
od 1 955 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Blush je určena pro ženy, které hledají jedinečnou a originální vůni, která odráží jejich osobnost. Kombinace svěžích ovocných a květinových tónů vytváří…
B.U. Absolute Me W EDT 50 ml
od 259 Kč
5,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně inspirovaná posledními trendy v designu a selektivních vůních. Absolute Me je květinově ovocná. Jejími hlavními vůněmi jsou mandarinky, hruška William a jablko Granny Smith. V srdci vzkvétá…
Cuba Too Sexy For You W EDP 100 ml
od 115 Kč
1,15 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Neskrývejte svou vášnivou stránku osobnosti. Dámská parfémovaná voda Cuba Too Sexy For You je nabitá vzrušením, touhou a provokací a naladí na smyslnou notu vás i všechny kolem. Hlava –…
GRÉS Cabochard W EDP, 100 ml
od 317 Kč
3,17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Cabochard byla zavedena na trh v roce 1959. Cabochard je zajímavá dřevitá vůně lesa a kůže. Cabochard pro ženu, která se nebojí být středem pozornosti.
AVON Pur Blanca Petal W EDT 50 ml
od 134 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
AVON Pur Blanca Petal W EDT 50 ml Avon přináší dámskou toaletní vodu Pur Blanca Petal, která je vhodná pro každodenní nošení. Tento parfém nabízí květinově-ovocně-pižmovou kompozici, která…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 30 ml
od 285 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Smyslnost a síla svůdnosti. První vůně Christiny Aquilery je určena ženám, které se cítí silné a užívají si své ženskosti. Směs ovoce v hlavě vůně, kterou doplňuje květinové srdce s kapkou…
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet W EDT, 50 ml
od 750 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Daisy Love Eau So Sweet zachycuje sladkost užívání is okamžiku. Moderní, květinová, vytříbená vůně Daisy Love Eau So Sweet kombinuje návykovou a neodolatelnou vůni Daisy Love s nečekanou…
Essens W115 W EDP 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Okouzlující andělská vůně, jejíž sladké tóny vás přenesou do dětství. Hlava: meloun, kokos, pomeranč, skořice, jasmín, bergamot, cukrová vata Srdce: med, meruňka, ostružiny, švestka, …
Yardley of London English Rose W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London English Rose je dámská toaletní voda s objemem 125 ml. Tato toaletní voda je charakteristická svou svěží a květinovou vůní, která je doplněna tóny citrusů. Vůně je inspirována…
Al Haramain Noora W olejový parfém 12 ml
od 211 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Pižmová vůně
Parfémovaný olej pro ženy Al Haramain Noora 12 ml vám zprostředkuje nezapomenutelný esenciální zážitek. Orientální cesta za exotikou, která nenabírá konce a jejíž součástí je dokonalá elegance, …
Jovan Musk Oil W EDP 59 ml
od 251 Kč
4,25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 59 ml
Parfémovaná voda pro ženy Jovan Musk Oil nabízí žádoucí osvěžení i dotek luxusu. Již poté, co si k ní poprvé přivoníte, pozvedne se vaše sebevědomí do nebeských výšin. Pro své okolí budete také…
Masaki Matsushima Masaki Shiro W EDP, 80 ml
od 1 127 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Masaki Matsushima Masaki Shiro. Parfémovaná voda pro ženy 80ml Masaki Matsushima Shiro je vůně květin s pronikavým bílým pižmem, krémová vůně svěžesti vyšroubovaná na maximum. Shiro je ideální…
Narciso Rodriguez Narciso W EDP, 90 ml
od 1 397 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 90 ml
Módní návrhář Narciso Rodriguez s kubánským původem se narodil v New Jersey roku 1961. Jeho rodiče velmi protestovali proti tomu, aby se stal módním návrhářem, ale i přes jejich nevoli se…
Maison Alhambra Philos Rosso W EDP, 100 ml
od 216 Kč
2,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Vůně je věnována kráse růže, královně všech květin, která zahajuje přehlídku smyslnosti. Něžná fialka a karafiát v srdci vůně prostoupí aromatické tóny borovice a zemitého pačuli. Sladkou tečkou…
Chanel Coco Noir W EDP, 35 ml
od 2 109 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Intimní, svůdná a naprosto oslňující. Taková je dámská parfémovaná voda Chanel Coco Noir, která moderním způsobem ztělesňuje uhrančivou smyslnost. Vůně nabitá skutečnými emocemi a touhou po…
Guess 1981 W EDT, 50 ml
od 365 Kč
7,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Yodeyma Dinara W EDP, 50 ml
od 379 Kč
7,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Yodeyma Dinara je dámský parfém vonící po parfémovaném pudru, mastku, sametu a růži. Charizmatická vůně, která definuje myšlenku ženskosti. Je skvělý na den i večer. Hlava - růže Srdce -…
Paco Rabanne Million Gold for Her EDP, 90 ml + EDP 20 ml
od 1 745 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Parfémová voda Million Gold For Her představuje harmonické spojení květinových a sladkých tónů, které oslavuje ženskou eleganci a přirozenou sebejistotu. Vytváří univerzální vůni vhodnou pro…
AQUOLINA Pink Sugar W EDT, 50 ml
od 262 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Aquolina Pink Sugar. Toaletní voda pro ženy 50ml Lahodná kompozice Aquolina Pink Sugar je mazlivá, sladká a výrazná. Aquolina Pink Sugar je lavina růžových dortíčků, cukrátek a laskomin. Parfém…
Givenchy Irresistible W EDP, 50 ml
od 1 390 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží Irresistible vzdoruje zákonům přitažlivosti. Vůně je symbolem čistého svádění, vyzařuje šarm a ženskost. Její spontánnost je nakažlivá a přirozeně podmanivá. Irresistible odhaluje barevné…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte W EDP, plnitelný flakon 125 ml
od 2 239 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte osloví milovnice komplexních a bohatých vůní. Její složení nabízí harmonickou kombinaci dřevitých, květinových a ovocných tónů, což ji činí vhodnou pro…
Diesel Loverdose W EDP, 30 ml
od 579 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Loverdose - parfémová voda s rozprašovačem 30 ml + sprchový gel 50 ml. Loverdose od značky Diesel je představovaná jako dokonalá zbraň určená ke svádění. Údajně obsahuje molekuly, které…
Dsquared2 Icon Pour Femme W EDP, 100 ml
od 862 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
**DSquared2 Icon Pour Femme W EDP 100 ml** je parfémovaná voda určená pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tato vůně patří do kategorie květinově-dřevitých pižmových parfémů a je navržena pro…
Al Wataniah Sabah Al Ward W EDP 100 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Al Wataniah Sabah Al Ward je dámská parfémovaná voda, která spojuje svěžest citrusů, květinovou eleganci a hřejivý orientální základ. Její charakter je lehký, ale zároveň smyslný, vhodný pro…
Burberry Her EDT, 30 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, 90 ml + EDP 10 ml
od 2 807 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre W EDP Yves Saint Laurent Libre je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2019. Tento produkt byl speciálně vytvořen pro ženy, které vyznávají hodnoty…
Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle W EDP, 30 ml
od 364 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Přírodní
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle, která vám svými květinovými tóny…
Guerlain L'Instant Magic W EDP, 75 ml
od 1 842 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Objevte kouzlo parfémové vody pro ženy L'Instant Magic od značky Guerlain. Tato vůně vás přenese do světa snů, které se stanou skutečností. Tato vůně osloví i ty nejnáročnější milovnice…
Ajmal Wisal W EDP, 50 ml
od 417 Kč
8,34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 50 ml
Ajmal Wisal je parfémová voda o objemu 50 ml, která je ideální pro zralé a dynamické ženy. Tato vůně je inspirována arabskými a orientálními tóny, které se snoubí s moderními a svěžími…
Kenzo World W EDP, 75 ml
od 1 112 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Objevte svět s vůní parfémované vody Kenzo World značky KENZO, která se stane vaším třetím okem. Vůně se totiž ukrývá za velmi originálním designem flakonku ve tvaru oka, právě symbol oka je tak…
La Rive Destinée W EDP 90 ml
od 199 Kč
2,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 90 ml
Orientální aromatická vůně pro ženy je od značky La Rive. Je to alternativa vůně Yves Saint Laurent Libre. Parfémová voda Destinée je z rodiny orientálních a fougèrových vůní pro sebevědomé, …
Bvlgari Omnia Coral W EDT, 100 ml
od 1 738 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Bvlgari Omnia Coral je toaletní voda od italského výrobce Bvlgari, která je ideální pro ženy, které preferují květinové, ovocné a orientální vůně. Je vhodná pro každodenní nošení, ale také pro…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
