Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Givenchy Irresistible W EDT, 35 ml
od 719 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Uvolněte se, nechte věci plavat a užijte si nová propojení – s druhými i sama se sebou. Potřebnou energii vám k tomu kdykoli dodá toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible. Přijměte její…
Chloé Chloé Intense W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 2 079 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chloé Chloé Intense je určena především pro ženy, které hledají vůni vyjadřující jejich osobitý styl a eleganci. Vyznačuje se intenzivní květinovou vůní s výraznými ovocnými tóny. V úvodu, tedy…
AVON Today Tomorrow Always Everlasting W EDP 50 ml
od 288 Kč
5,76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- Pižmová vůně
- 50 ml
AVON Today Tomorrow Always Everlasting je parfémovaná voda pro ženy, která přináší elegantní a jemnou vůni. Tato parfémovaná voda je navržena tak, aby poskytovala dlouhotrvající a příjemný…
Calvin Klein Obsession W EDP, 50 ml
od 362 Kč
7,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Afnan Kiaana Angel W EDP 100 ml
od 581 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Kiaana Angel od značky Afnan je dámská parfémovaná voda, která nabízí podmanivou a lehkou vůni. Je určena pro ženy, které hledají eleganci a šarm v každodenním životě. Parfémovaná voda je…
Givenchy Irresistible Fraiche W EDT, 80 ml
od 1 289 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Přijměte výzvu, se kterou přichází toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible Fraiche, a ukažte světu svou spontánnost a bezstarostnost. Tato jiskřivá, živá vůně na vaší kůži okamžitě promění…
Bruno Banani Woman EDT, 30 ml
od 221 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Givenchy Irresistible Rose Velvet W EDP, 35 ml
od 808 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémovaná voda pro ženy Givenchy Irresistible Rose Velvet je ztělesněním magnetické přitažlivosti, něžnosti, zářivé energie a optimismu. Podmanivě smyslná a vysoce návyková vůně se sametovými…
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum W P, 100 ml
od 1 557 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum W P Parfém Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum je určen pro ženy, které hledají vůni, jež je ženská, hravá a sebevědomá. Tento parfém je produktem luxusní značky…
Yodeyma Mía W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Elegantní vůně Yodeyma Mía je intenzivní a zároveň zaručuje dlouhou výdrž, díky které budete pro své okolí nezapomenutelná. Zahalí vás do roušky podmanivých tónů. Základem vůně je bourbonská…
Estée Lauder Cinnabar W EDP, 50 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Cinnabar 50 ml - Parfémová voda s rozprašovačem. Estee Lauder Cinnabar - vůně pro ženy. Estee Lauder Cinnabar - HLAVA: jasmín, pomerančový květ, tangerinka, broskev SRDCE: hřebíček, …
Givenchy Irresistible Very Floral W EDP, 35 ml
od 978 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Sebedůvěra a ženskost vychází z nitra duše, které dokonale poodhalí tato parfémovaná voda. Podmanivý olfaktorický zážitek plný smyslných květinových tónů vás povzbudí k odhalení sebe sama a…
Lolita Lempicka Le Parfum W EDP, 50 ml
od 832 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
- 50 ml
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda Lolita Lempicka Le Parfum je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Ideální volba pro…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 50 ml plnitelná
od 2 376 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 50 ml
od 1 037 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
Lancôme Idôle Power Intense W EDP, 25 ml
od 1 093 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lancôme Idôle Power Intense je parfémovaná voda, která přináší dřevitě-květinovou vůni z řady Idôle. Kombinuje krémové a zářivé tóny santalového dřeva s bohatou vůní růže. Výsledkem je…
Chanel Chance W EDT, 3 x 20 ml
od 1 879 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Chance Eau Tendre - toaletní voda s rozprašovačem - náplň (3 x 20 ml) 60 ml. Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s…
Lolita Lempicka Sweet W EDP, 30 ml
od 456 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Ovocná, koketní vůně Lolita Lempicka Sweet symbolizuje radost a potěšení z každodenních maličkostí. Lahodná vůně Sweet je inspirována ženskostí a přirozenou elegancí. Složení se otevírá tóny…
Kayali Vanilla 28 W EDP, 100 ml
od 2 950 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Kayali Vanilla 28 EDP je parfémová voda, která nabízí jedinečnou a komplexní vůni, která osloví milovníky sladkých a dřevitých tónů. Tento produkt představuje harmonii mezi krémovým jasmínem a…
Lancôme Ô Oui W EDT 100 ml
od 1 455 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Lancôme Ô Oui je svěží a lehká vůně, která se dokonale hodí pro každodenní nošení. Její aromatická a citrusová kompozice přináší do každodenního života bezstarostné vyzařování a…
Yodeyma Oude W EDP, 100 ml
od 711 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Yodeyma Oude je ideální volbou pro ženy, které preferují chyprové a květinové vůně. Vůně se často zaměňuje za parfém Tom Ford Black Orchid. Tato parfémová voda vás zpočátku zahalí…
Carolina Herrera CH W EDT, 100 ml
od 1 407 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
CH - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Vůně, která připomíná nespoutanost a bezstarostnost mladých. Rozhodni se pro co chceš, ale dotáhni to až do konce! Tohle není parfém pro usedlou ženu, …
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 30 ml
od 836 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Guess Seductive Dream W EDT 50 ml
od 448 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-ovocná jantarová vůně přináší přirozenou ženskost a lehkou intenzitu, která se hodí pro každodenní nošení. Vůně se otevírá svěžími a šťavnatými tóny, které vytvářejí zasněný nástup. …
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 30 ml
od 121 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Lattafa Velvet Rose W EDP 100 ml
od 318 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Velvet Rose od značky Lattafa je květinová ambrová parfémová voda pro ženy. Tato parfémová voda zachycuje jedinečnou a sametovou vůni růže, květiny, která je smyslná, opojně přitažlivá a…
Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom W EDT 100 ml
od 219 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Yodeyma Kara W EDP, 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svýmy zelenými a vodními tóny vyjadřuje tento parfém smyslnost. Jemnost jablka v kombinaci s bambusem vytváří jemně svěží dřevité tóny. Kara je stimulující vůně pro živou a veselou…
Lolita Lempicka Lolita Lempicka W EDP, 30 ml
od 684 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Lolita Lempicka Lolita Lempicka je vzrušující a omamná ženská vůně naplněná láskou a něhou. Zamilujte se i vy a připomeňte si nevinné city jdoucí ruku v ruce s mládím a nezkušeností. Třesoucí se…
Tesori d'Oriente Karma W EDT, 100 ml
od 105 Kč
1,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Toaletní voda Tesori d'Oriente Karma je výjimečným produktem, který vás zaujme svou vůní. Je ideální pro ženy, které hledají vůni, která je jak dřevitá, tak květinová. Toaletní voda Tesori…
AVON Rare Onyx W EDP 50 ml
od 166 Kč
3,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Rare Onyx dokáže svou sofistikovanou sílou zářit jako drahokam. Pokud chcete být nepřehlédnutelná a ráda si užíváte pozornosti okolí, nechte se obklopit nezaměnitelnou vůní, …
Givenchy Irresistible Nude Velvet W EDP, 35 ml
od 866 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nude Velvet je určena pro ženy, které hledají harmonickou kombinaci květinových, dřevitých a pižmových tónů. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2024 a…
Givenchy Amarige W EDT, 30 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Givenchy Amarige, žena používající Amarige je velice ženská. Je jemná, upřímná, vytrvalá, živá, spontánní, veselá a má veliký smysl pro citovost, která se u ní neočekávaně projevuje a má…
Ariana Grande God Is A Woman W EDP, 50 ml
od 587 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vůně inspirovaná přírodou, která překvapí až 91 % složek přírodního původu, to je parfémovaná voda Ariana Grande God Is A Woman. Nechte se okouzlit svěžími tóny šťavnaté hrušky, omamnou vůní…
Narciso Rodriguez Narciso Cristal W EDP, 30 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podobně, jako když se slunce odráží od faset křišťálu a naplno se tím odhalí jeho krása, dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Cristal odhalí zase váš půvab. Tato vůně je poctou…
Khadlaj Fursan White W EDP 100 ml
od 488 Kč
4,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Parfémovaná voda Khadlaj Fursan White U je navržena jako unisex parfém, který je vhodný pro muže i ženy. Balení obsahuje 100 ml této vybrané vůně, což je dostatečné množství pro dlouhodobé…
Xerjoff Casamorati 1888 La Tosca W EDP, 30 ml
od 1 440 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jde o luxusní květinovou chypre ženskou vůni s mírným zeleným akcentem. Název parfému La Tosca vychází ze stejnojmenné opery skladatele Giacoma Pucciniho, která živě a obrazně ukazuje luxus a…
Chloé Nomade Jardin d’Égypte W EDP, 30 ml
od 871 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Chloé Nomade Jardin d’Égypte přenáší nositelku do teplé a sluncem zalité krajiny Egypta, kde se snoubí květinová svěžest s hřejivými a smyslnými tóny. Vůně je inspirována…
Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night W EDT, 30 ml
od 297 Kč
9,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Toaletní voda pro ženy Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night je mladistvou a volnomyšlenkářskou vůní, která se hodí pro každou večerní příležitost. Je oslavou krásné ženy, která se nebojí užít…
Afnan Souvenir Desert Rose W EDP 100 ml
od 647 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Afnan Souvenir Desert Rose vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Tom Ford Black Orchid W EDP, 50 ml
od 1 551 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…
Narciso Rodriquez For Her EDP, 30 ml
od 869 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Narciso Rodriguez For Her EDP je parfémová voda, která osloví ženy hledající vůni s výrazným charakterem. Složení je pečlivě vyvážené, aby poskytlo harmonický zážitek, který je vhodný pro různé…
Lattafa Gift Set Collection 03 W EDP 5x 20 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Pride Ansaam Gold je parfémová voda, která přináší bohatou a sofistikovanou vůni pro ženy. Její orientální charakter se projevuje v harmonickém propojení ovocných, květinových a…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, 50 ml
od 777 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Složení a popisHlava Karafiát, gardénie Srdce Růže, jasmín Základ Kosatec florentinský, santalové dřevo Vůně L´Air du Temps je kořeněná a květinová, stálá, vyvážená, harmonická. V každém věku se…
Jennifer Lopez Enduring Glow W EDP, 30 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Vůně inspirovaná vnitřní silou, krásou a zářivostí. Dámská parfémová voda Enduring Glow značky Jennifer Lopez vás oslní svou energií a jasem. Dřevitě-květinová vůně osloví moderní a svobodné…
Prada Candy W EDP, 80 ml
od 1 743 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Candy od značky Prada je dámská, orientálně-sladší vůně. Kompozice vůně vítá hned v úvodu elegantní směsí pižma, která se stylově mísí s vanilkovými tóny benzoinu. Vůni zakončuje sladký karamel…
Givenchy Irresistible Nude Velvet W EDP, 50 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nude Velvet je určena pro ženy, které hledají harmonickou kombinaci květinových, dřevitých a pižmových tónů. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2024 a…
Carolina Herrera 212 W EDT, 60 ml
od 1 091 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Carolina Herrera 212 přinese svěží vůni květin a ovoce do všedního života každé mladé ženy. Prožijte svůj den podobně jako v ulicích New Yorku s touto originální vůní od…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
