Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Afnan 9 AM 2020 W EDP 100 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Afnan 9 AM 2020 je ideální pro ženy, které preferují silnější a výraznější parfémové vody. Jedná se o aromatickou vůni, která kombinuje několik tónů. V první řadě zaznamenáte citrusové tóny, …
Calvin Klein Beauty W EDP, 100 ml
od 564 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Beauty evokuje sílu ženskosti a sofistikovanosti. Zachycuje ducha ženy, jejíž krása je skrytá v jejím nitru, ženu, z níž vyzařuje její nádherná aura. Vůni vytvořily tři hlavní ingredience:…
Prada Candy W EDP, 30 ml
od 1 241 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Candy od značky Prada je dámská, orientálně-sladší vůně. Kompozice vůně vítá hned v úvodu elegantní směsí pižma, která se stylově mísí s vanilkovými tóny benzoinu. Vůni zakončuje sladký karamel…
Replay Source Of Life W EDP 30 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Replay Source Of Life je dámská parfémovaná voda, která přináší jedinečnou kombinaci květinových a ovocných tónů. Tato vůně, která pochází z dílny italského výrobce Replay, je inspirována krásou…
Bruno Banani Woman EDT, 20 ml
od 146 Kč
7,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Armaf Infinity Gold W EDP 105 ml
od 565 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Armaf Infinity Gold W EDP 105 ml Infinity Gold od značky Armaf je levandulová, sladká parfémovaná voda pro ženy. Tato vůně je navržena tak, aby zaujala svou jemností a vybranými vonnými…
COACH Coach W EDP, 30 ml
od 470 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Coach New York vám přináší pravou atmosféru New Yorku! Tato vůně je plná květin a ovoce. Ztělesňuje energii města, jeho dynamiku a vzrušující dobrodružství. Pociťte New York na vlastní…
Bi-es Crystal W EDP, 100 ml
od 119 Kč
1,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Bi-es Crystal je lehká vůně, která je svěží a povzbuzující a je ideální pro sezónu jaro nebo léto. Nádech vůně tvoří ovoce a květiny. Vhodné pro ženu přímou a otevřenou, které bude zajišťovat…
Gucci Bamboo W EDT, 30 ml
od 807 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Příběh vůně Gucci Bamboo nyní pokračuje s novinkou Gucci Bamboo Eau de Toilette. I tato nová vůně se nechává inspirovat ikonickým prvkem bambusu – jedním z nejslavnějších a nejelegantnějších…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, 100 ml
od 1 699 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Clinique Happy W EDP, 30 ml
od 398 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Clinique Happy je svěží květinová vůně. Dominují v ní citrusové plody a květiny. Happy je milá a veselá vůně plná dobré nálady. Vytvořena byla v roce 1997 a v roce 1998 získala cenu FiFi.
French Avenue Pinnace W EDP 100 ml
od 673 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
French Avenue Pinnace je dámská parfémovaná voda, která s sebou přináší svěžest a eleganci v jedné lahvičce. Je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež je podpoří v každodenním životě a…
Dior J'adore W EDP, 50 ml
od 2 126 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Dior J'adore je vyjádřením absolutní ženskosti. Moderní a nadčasová vůně je velmi oblíbenou u mnoha žen po celém světě, které tento skvost s nadšením používají již od…
Thierry Mugler Alien Pulp W EDP, 90 ml
od 2 000 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Thierry Mugler Alien Pulp je intenzivní a mystická vůně, která osloví ženy hledající nekonvenční a osobitý styl. Její složení spojuje ovocnou svěžest s květinovou elegancí a…
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum W P, 60 ml
od 849 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém I Want Choo Le Parfum od značky Jimmy Choo je určen pro ženy, které hledají sofistikovanou a výraznou vůni. Tento parfém je ideální volbou pro večerní příležitosti, kdy chcete zanechat…
Trussardi Delicate Rose W EDT, 50 ml
od 557 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Trussardi Delicate Rose Ženská něha a svěží vitalita, to jsou klíčové ingredience nové dámské Trussardi Delicate Rose. V pudrově růžovém flakónu se skrývá něžná kytice emocí vyvolávající…
Lalique Amethyst W EDP, 100 ml
od 465 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Šťavnatý koktejl ostružin, malin a černého rybízu. Vůně Lalique Amethyst si vás získá podmanivou vůní lesního ovoce a smyslných květin. Jeho srdce bije v rytmu načechrané pivoňky, divoké růže a…
Chloé Love Story W EDP, 30 ml
od 857 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Staňte se hlavní hrdinkou příběhu o lásce. Vypráví ho parfémovaná voda Chloé Love Story prostřednictvím něžných květinových tónů a odehrává se v romantické noční Paříži. Prožijte i vy jeho…
Lolita Lempicka Mon Premier Parfum W EDP, 30 ml
od 409 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Vůně následuje současnou filozofii značky a prezentuje se 100% veganským složením jako první vůně značky Lolita Lempicka vůbec. Její květinově-ovocná vonná souhra propojuje pečlivě vybrané vonné…
Rasasi La Yuqawam Femme W EDP, 75 ml
od 868 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Rasasi La Yuqawam for Women je orientální vůně pro ženy. Na trh byla uvedena v roce 2012. Luxus a elegance čiší nejen z v ůně, ale i z flakonu a krabičky, ve které je flakon uložen. Úžasná, …
Police To Be The Queen W EDP, 125 ml
od 337 Kč
2,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 125 ml
Parfémová voda pro ženy To Be The Queen značky Police byla vytvořena v roce 2013 s pánskou vůní pro muže To Be The King. Dámská vůně je květinově-ovocná a je určena pro všechny ženy, které…
Cartier La Panthere Legere W EDP, 50 ml
od 1 564 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Okouzlující, smyslná a odvážná, to je dámská vůně La Panthere Legere od značky Cartier. La Panthere Legere nabízí jemné propojení květin, sametového pižma a intenzivní kůže. Výsledná kompozice…
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 30 ml
od 433 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Moschino So Real představuje esenci hravosti a radosti, která vdechne život i tomu nejobyčejnějšímu okamžiku. Kolekce vůní Cheap & Chic znovu ožívá s toaletní vodou So Real, …
Yves Saint Laurent In Love Again W EDT 80 ml
od 2 030 Kč
25 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 80 ml
Od francouzského návrháře Yves Saint Lauren přichází In Love Again, limitovaná edice vůní debutovala v roce 1998. In Love Again je hvězdná vůně, čerstvá, květinová, ovocná s citrusovými plody a…
Moschino Pink Bouquet W EDT, 100 ml
od 437 Kč
4,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Zářivá kytice jarních tónů a mladistvé euforie a plná snů o lásce stála u zrodu dámské vůně Pink Bouquet. Fascinující kaskáda jiskřivých akordů míří k mladé ženě, která má mimořádnou osobnost a…
Burberry Brit Sheer W EDT, 50 ml
od 491 Kč
9,82 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Brit Sheer - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. Burberry Brit Sheer je citrusově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny ananasu a liči. Srdce vůně patří mandarince a yuzu, v…
Kenzo L´Eau 2 Kenzo W EDT, 50 ml
od 649 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Kenzo L´Eau Kenzo 2 toaletní voda pro ženy s obsahem 50 ml.
Tom Tailor For Her EDT, 50 ml
od 353 Kč
7,06 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 50 ml
Toaletní voda Tom Tailor For Her je ideální volbou pro ženy, které hledají lehkou a svěží vůni pro každodenní nošení. Tento parfém se vyznačuje svou jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, jež…
Lanvin Jeanne W EDP, 50 ml
od 438 Kč
8,76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Lanvin Jeanne je rozkošná, romantická vůně, plná květin a ovocných tónů. Zpočátku vás zaujme příjemnou a podmanivou vůní lesního ovoce, především je to směs ostružin, malin a hrušek. Tón…
Narciso Rodriguez Narciso Poudrée W EDP, 30 ml
od 964 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Narciso Poudrée je dámská parfémovaná voda, která vás okouzlí svou jedinečnou dřevitě-květinovou vůní. Pochází z dílny amerického výrobce Narciso Rodriguez a byla uvedena na trh v roce…
Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla W EDP, 50 ml
od 1 655 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy, která přináší zářivou a květinově ovocnou vůni, jež oslavuje radost a optimismus. Její složení je navrženo tak, aby evokovalo pocit zlatého odpoledne, kdy každá nota…
Parfums De Marly Delina Royal Essence W EDP, 75 ml
od 4 840 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Parfums De Marly Delina Royal Essence, jež v sobě snoubí tureckou růži s exotickým liči a dalšími skvostnými ingrediencemi, má extrémně dlouhou výdrž. Když se navoníte…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 75 ml
od 1 279 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Escada Nectar De Costa Rica W EDT 100 ml
od 542 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Nectar De Costa Rica je výjimečným produktem od německého výrobce Escada. Tato toaletní voda je určena pro ženy, které preferují sladké, ovocné a květinové vůně. Escada Nectar…
Dolce & Gabbana Dolce W EDP, 75 ml
od 1 112 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Módní dům Dolce & Gabbana uvádí na začátku roku 2014 na trh vůni Dolce. Dolce představuje emocionální a smyslnou cestu přes Sicílii, která je originálem a inspirací tohoto módního dua. Dolce je…
Salvador Dali Ruby Lips W EDT , 50 ml
od 306 Kč
6,12 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Hlava: grapefruit, konvalinka, růže Srdce: bílá magnólie, ananas, zimolez Základ: ambra, pižmo, cedrové dřevo Objem: 50 ml Vůně (určeno pro pohlaví): W Eau de Ruby Lips značky Salvador Dali je…
Armaf Delights Island Breeze W EDP 100 ml
od 622 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy představuje harmonické spojení ovocných, pižmových a pudrovitých tónů, které vytvářejí jemnou a zároveň osvěžující vůni. Tato vůně je navržena tak, aby vyvolala pocit…
Versace Bright Crystal W EDT, Tester 90 ml
od 1 046 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her EDP, 100 ml
od 2 318 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her přináší intenzivní a zároveň jemnou vůni, která osloví ženy hledající sofistikovanou a dlouhotrvající vůni. Jedná se o chypre…
DKNY Be Delicious Vanilla Latte W EDP 50 ml
od 629 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Latte Vanilla je vůně, která osloví ženy hledající sladké a krémové tóny v moderním a gurmánském pojetí. Její teplá a hřejivá atmosféra vychází z orientální…
Calvin Klein Women W EDP, 50 ml
od 632 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Calvin Klein Women je oslavou ženskosti ve všech podobách. Každé ženě dodává sílu a odhodlání plnit si své sny a nikdy nezapomenout na své skutečné a jedinečné já. Hlava -…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 50 ml
od 1 122 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Tom Tailor For Her EDT, 30 ml
od 287 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Objevte novou vůni od značky Tom Tailor, určenou pro ženy, které chtějí prožívat každý moment života naplno. Tom Tailor For Her je toaletní voda, která kombinuje sportovní eleganci a jemnost v…
Maison Alhambra Jubilant Rose W EDP 100 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jubilant Rose je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje jemnou a sofistikovanou květinovou vůní. Její kompozice je navržena tak, aby oslavovala ženskost a eleganci, přičemž se vyhýbá…
Ariana Grande Cloud Pink W EDP, 30 ml
od 635 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Ariana Grande Cloud Pink je výjimečná svou kombinací ovocných a dřevitých tónů. Jedná se o parfémovanou vodu, která je vhodná pro každodenní nošení. Je dostatečně intenzivní, aby vydržela po…
Cuba Must Have Heartbreaker W EDP, 100 ml
od 115 Kč
1,15 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Cuba Heartbreaker - toaletní voda. Květinově-ovocná vůně pro ženy. Vůně určena pro ženy, které rády lámou srdce. Složení Hlava - jablko, mango, lesní jahody, grapefruit Srdce - jantar, pižmo, …
Chanel Coco Mademoiselle L'Eau Privée W EDT, 50 ml
od 2 000 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Chanel Coco Mademoiselle L'Eau Privée je luxusním produktem od francouzského výrobce Chanel. Tato toaletní voda je charakterizována jako orientální květinová vůně, což znamená, že…
La Rive L'Excellente W EDP 100 ml
od 155 Kč
1,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémová voda z orientální a květinové rodiny vůní, pro nápadité, romantické, zajímavé a spontánní ženy. Zralé sladké kouzlo, zajímavé a stimulující představivost – to je nadčasové tajemství…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
