Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 100 ml
od 322 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Narciso Rodriguez Narciso W EDP, 50 ml
od 1 151 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Fascinující vůně pro smyslné a okouzlující ženy. NARCISO je tajemství přitažlivosti. Fascinující vůně pro smyslné a okouzlující ženy. Vzácný okamžik, kdy se zastaví čas a všechno je možné. …
Dolce & Gabbana L'Imperatrice 3 W EDT, 100 ml
od 775 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vůně L´Imperatrice 3 je sebevědomá vášnivá vůně z jedinečné kolekce vůní D&G Anthology, která byla uvedena trh v roce 2009. Patronkou této vůně se stala charizmatická supermodelka Naomi…
Yodeyma For You W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest grapefruitu, něžnost jasmínu a poetické tóny jantaru dodávají parfému sladko-alkalickou vůni. Francouzská vůně, přinášející štěstí a úsměv na tváři každé své majitelce. Umožní vám to…
Cartier La Panthère W EDP, 50 ml
od 1 501 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Smyslná vůně svobody pro ženy plné vášně to je Cartier Panthere. Svádějte a ukažte svoji vášeň a nezávislost vůní Cartier Panthere W EDP. Ovocná vůně s dřevitým charakterem Cartier La…
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea W EDP, 50 ml
od 1 775 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle Rosea představuje harmonické spojení svěžích vodních akordů, romantických květin a hřejivých základních tónů. Tato květinově-akvatická vůně oslavuje…
Thierry Mugler Alien Hypersense W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 553 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Thierry Mugler Alien Hypersense je nekompromisní, hypnotická a občas nebezpečná vůně pro ženy. Proměňuje se uvnitř i navenek. Vůně byla na trh uvedena v roce 2024. Hlava - zelená…
Lanvin Marry Me W EDP, 30 ml
od 330 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Nová vůně LANVIN vypráví příběh o setkání a nádherné lásce uprostřed rozkvetlé Paříže. Vášeň prvních dnů, něha zasnoubení, naděje o ryzí lásce na celý život. Marry Me! Může to být rozmar, ale je…
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 25 ml
od 1 326 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Mugler Angel Blush je vůně, která zaujme svou ženskostí, smyslností a moderním charakterem. Její ambrová a pižmová kompozice přináší hřejivý a elegantní základ, který se…
Kvitok Senses Pure W EDP 30 ml
od 512 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kvitok Senses Pure je parfémovaná voda, která nabízí delikátní, vzdušnou a osvěžující vůni. Tato vůně je inspirována lehkostí a svěžestí šálku čerstvě připraveného bílého čaje. Parfémovaná voda…
Giorgio Armani My Way Ylang W EDP, 90 ml
od 2 068 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani My Way Ylang je parfémovaná voda, která přináší další zážitek do ikonické kolekce My Way. Otevírá se svěžími a šťavnatými tóny manga, které jsou doplněny jemnými bílými květy a…
French Avenue Grecia W EDP 100 ml
od 699 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
French Avenue Grecia je dámská parfémovaná voda, která se vyznačuje orientálními tóny s nádechem luxusu. Této vůni dominují hřejivé kompozice, které umocňují osobité charisma nositelky a…
Givenchy Irresistible Very Floral W EDP, 80 ml
od 1 423 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Sebedůvěra a ženskost vychází z nitra duše, které dokonale poodhalí tato parfémovaná voda. Podmanivý olfaktorický zážitek plný smyslných květinových tónů vás povzbudí k odhalení sebe sama a…
Estée Lauder Beautiful W EDP, 75 ml
od 596 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Beautiful - parfémová voda. Beuatiful od Estée Lauder je vůně "100 květin". Romantická, něžná. Skládá se z vůní 100 květin, s teplem dřeva a dotykem citrusových plodů.
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 35 ml
od 1 868 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Lanvin Blue Orchid W EDT, 50 ml
od 419 Kč
8,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Vzácný kořen kosatce vás vede na nebeskou cestu. Příjemný a pudrový, posiluje delikátní požitek tónů kandovaného citrónu a mandarinky. Delikátní akord orchideje a jablka v okamžiku evokuje chuť…
Gulf Orchid Vanilla Addiction U EDP 100 ml
od 478 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Parfémovaná voda Vanilla Addiction je unisex vůně, která spojuje sladkost a jemnost s nádechem tajemství. Její složení je navrženo tak, aby oslovilo jak ženy, tak muže, kteří hledají hřejivou a…
Paco Rabanne Lady Million Royal W EDP, 30 ml
od 834 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Vstupte do říše smyslnosti, elegance a sebevědomí s touto okouzlující vůní. Složení této vůně vládne granátové jablko, bílé květiny a dřevité tóny. Zbořte všechny konvence a najděte v sobě…
Paris Corner Dulzura W EDP 100 ml
od 447 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Dulzura je parfémovaná voda pro ženy, která spojuje sladkou lehkost s elegancí a ženskou jemností. Vyniká svou jemně sladkou a harmonickou kompozicí, která dokáže zdůraznit charakter a osobnost…
Chanson D´Eau Original W EDT 100 ml
od 179 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chanson D´Eau Original je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje levanduli, mátu a pomeranč. V srdci ucítíte jasmín, mango a kardamom. Základ dotváří santalové dřevo a fazole tonka. Na…
AQUOLINA Pink Sugar W EDT, 100 ml
od 152 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Aquolina Pink Sugar je ovocně-květinová vůně pro dívky a mladé ženy, které milují hravost a radostné chvíle. Vstupte do světa nejchutnějších cukrovinek a šťavnatého ovoce. Zakuste pocit voňavého…
Chanel Chance W EDT, 35 ml
od 1 618 Kč
46 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 35 ml
Svěží lehká vůně plná životní energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle a budete se cítit jako byste ulehla do louky plné čerstvě rozkvetlých květin. Aromatická ambra, křehké…
Lancôme Idôle W EDT, 25 ml
od 820 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Staňte se tím, čím se máte stát. To vám vždy připomene tato toaletní voda pro ženy. Tato vůně byla stvořena pro každého, kdo pevně stojí za tím, v co věří – ať už jako jednotlivec, nebo jako…
Jeanne Arthes Vanille Rose de Grasse W EDP 30 ml
od 115 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Jeanne Arthes Vanille Rose de Grasse W EDP je dámská parfémovaná voda, která svou vůní zaujme především ženy s romantickou duší a smyslem pro eleganci. Tento parfém byl navržen pro moderní ženu…
Armand Basi In Red W EDT, 100 ml
od 588 Kč
5,88 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Armand Basi In Red je svěží, lehká, květinově-ovocná vůně vytvořená známým Albertem Morillasem v roce 2003. Jaro je ve vzduchu, cítíte jej? S vůní Armand Basi In Red jej budete cítit pořád a…
Paris Corner Bayn Al Asrar W EDP 80 ml
od 524 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Paris Corner Bayn Al Asrar W je parfémovaná voda určená pro ženy, která nabízí komplexní a bohatý zážitek. V úvodu se rozvíjí svěží a lehce pikantní tóny hrušky nashi a růžového pepře, které…
Guess Seductive Kiss W EDT 75 ml
od 438 Kč
5,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Toaletní voda Guess Seductive Kiss je součástí limitované edice řady Guess Seductive. Tento produkt od výrobce Guess je určen pro ženy, které hledají vůni, jež je stejně atraktivní, odvážná a…
ELIE SAAB Girl of Now W EDP, 90 ml
od 1 020 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Květinová sladká vůně z roku 2011. Vůně se otvírá květy pomeranče a přechází v srdce, které ovládá jasmín. Její základ je vystavěn na pilířích z cedru, pačuli, růže a netradiční složky – medu. …
Kilian The Narcotics Love Don´t Be Shy W EDP 50 ml
od 4 289 Kč
86 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Vůně By Kilian si zamilují především příznivci orientálních a dřevitých vůní. Krásné flakony parfémů ještě více umocňují pocit luxusu a elegance. Zároveň však značka klade důraz na ekologii a…
Calvin Klein CK One Shock For Her EDT, 200 ml
od 419 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Přestože je Calvin Klein CK One Shock for Her poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenkyň. Parfém je založen na okázale orientálních, květinových vůních navozujících…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 100 ml
od 1 174 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy W EDP 30 ml
od 1 294 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy je rozšířením ikonické řady značky Valentino. Podobně jako ostatní vůně ze stejné řady je inspirována kouzelným Římem. Zavřete oči a představte si…
Yardley of London English Freesia & Bergamot W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato toaletní voda vás zahalí do vůně plné citrusových tónů. Její jednoduchá lahvička působí elegantním dojmem. Hlava - bergamot, citron, květy…
Ariana Grande Ari W EDP, 50 ml
od 532 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Chopard Cašmir W EDP, 30 ml
od 340 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 30 ml
Od značky Chopard přichází Cašmir, ovocná, orientální vůně s kořeněnými přísadami. Počáteční dojem vytvářejí sťavnaté plody a přechází do květinového podkladu. V základu převažuje vanilka spolu…
Giorgio Armani Sì Passione Intense W EDP, 100 ml
od 1 900 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Další rudý klenot z rozsáhlé vonné kolekce Sì představil Giorgio Armani v roce 2020 pod názvem Sì Passione Intense. Za zrodem této orientálně-květinové vůně stála opět parfumérka Julie Masse, …
Zimaya Khafaya Pink W EDP, 100 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Zimaya Khafaya Pink je jemná květinově-ovocná parfémovaná voda pro ženy, kterou uvítají všechny milovnice svěžích a zároveň sofistikovaných vůní. Tato vůně je navržena tak, aby poskytovala…
Armaf Vanity Femme Essence W EDP 100 ml
od 246 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
Okouzlující vůně lásky, romantického a smyslného elixíru pro ty, kteří mají rádi pobláznění a lásku. Květinové vrchní tóny otevřené se smyslnými esencemi jasmínu, hořkého pomeranče zabalené do…
Burberry Her EDT, 100 ml
od 1 450 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Rochas Byzance W EDT, 90 ml
od 719 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Oddejte se orientálně květinovému koktejlu, jehož tóny ve vás vyvolají závislost. Kompozice vůně Rochas Byzance se otevírá spojením bergamotu a hrušky, jejichž zářivé akordy jsou podtrženy…
Yves Saint Laurent Cinéma W EDP, 80 ml
od 1 971 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Název: Yves Saint Laurent Cinéma W EDP Výrobce: Yves Saint Laurent Parfémovaná voda Cinéma od značky Yves Saint Laurent vás zavede do světa elegance a půvabu, inspirovaného filmovým prostředím. …
Dolce & Gabbana The One Gold Intense W EDP, 50 ml
od 982 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Jen o některých vůních je možné říci, že jsou těmi pravými. Jednou z vůní, která si snadno získá vaše srdce, je i vůně parfémované vody pro ženy Dolce & Gabbana The One Gold Intense, která je…
KATY PERRY Katy Perry's Mad Potion W EDP, 100 ml
od 492 Kč
4,92 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Katy Perry´s Mad Potion je svůdná, exotická a přitažlivá vůně pro ženy. Složení se otevírá směsí šťavnatého jablka, orchideje a pivoňky. V srdci se snoubí opojná vůně vanilky, jasmínu, pižma a…
Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP, 50 ml
od 1 509 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Gucci Flora Gorgeous Magnolia je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže vyjádřit jejich jedinečnou osobnost. Parfémovaná voda je charakteristická svou kombinací dřevitých, …
Giorgio Armani Sì Passione Intense W EDP, 30 ml
od 1 162 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Další rudý klenot z rozsáhlé vonné kolekce Sì představil Giorgio Armani v roce 2020 pod názvem Sì Passione Intense. Za zrodem této orientálně-květinové vůně stála opět parfumérka Julie Masse, …
Lolita Lempicka LolitaLand W EDP 40 ml
od 596 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- 40 ml
LolitaLand je zcela nová květinová a ovocná dámská vůně, kterou vytvořila dvojice slavných parfumérů, Francis Kurkdijan a Maya Lernout. Nechte se zavést do prosluněného fantaskního světa…
Tiffany & Co. Tiffany Sheer W EDT, 30 ml
od 740 Kč
25 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Toaletní voda Tiffany & Co. Sheer je odlehčenou, jiskřivě svěží interpretací ikonické vůně. Nechte se i vy okouzlit elegantní vůní, která je synonymem pro nadčasový luxus. Něžná pudrově…
Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight W EDT, 75 ml
od 1 410 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight odhaluje husí kůži mladé ženy, která se právě vydává vlastní cestou. Je vášnivá a výrazná, odhodlaná proměnit své sny ve skutečnost. Září, kdekoli se objeví, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
