Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Guess Girl Belle EDT, 100 ml
od 439 Kč
4,39 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Guess Girl Belle je popisována jako neodolatelné ztělesnění tajemné postavy ženského svádění. Girl Belle je ovocno-květinová vůně. Poprvé byla představena v září 2013. Úvodní tóny tohoto parfému…
DKNY Nectar Love W EDP, 100 ml
od 543 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Objevte kouzlo produktu DKNY Nectar Love parfémovaná voda pro ženy 100 ml s Notinem.
Givenchy L’Interdit Rouge Ultime W EDP, 80 ml
od 1 992 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podtrhněte vaši osobitost, přitažlivost a eleganci. Tato dámská parfémovaná voda se vzpírá konvencím a strhuje k sobě vše ve svém okolí. Jejím svodům nikdo neunikne, nezbývá než podlehnout…
Lanvin Arpege W EDP, 100 ml
od 511 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Arpege vznikl v roce 1927. Jeanne Lanvinová ho věnovala své dceři Marguerite a parfém se tak stal vyjádřením mateřské lásky. Zlatý symbol ženy s dcerkou na flakónu Arpege, to jen potvrzuje. …
Givenchy Ange ou Démon Le Secret W EDP, 100 ml
od 1 357 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámský parfém Ange Ou Demon (Ange Ou Etrange) Le Secret (2014) přináší osvěžující květinovou kompozici, která vyniká svou jemností a kontrastní harmonií. Vůně se opírá o francouzskou parfémovou…
Jil Sander Sun W EDT, 30 ml
od 260 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 50 ml
od 854 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Guess Seductive Blue W EDT, 50 ml
od 413 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská toaletní voda Guess Seductive Blue je navržena pro ženy, které hledají jemnou a smyslnou vůni, která podtrhne jejich přirozený půvab. Vytvořená s důrazem na eleganci a lehkost, tato vůně…
Jennifer Lopez Live Luxe W EDP, 100 ml
od 415 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Svěží, sladší, květinově-ovocná dámská vůně. Inspirována leskem a pozlátkem celého světa, nová vůně Live Luxe od Jennifer Lopez je čistou esencí smyslů oslavující temperament, divoký rytmus a…
Dolce & Gabbana Light Blue Forever W EDP, 50 ml
od 1 133 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vydejte se na italskou písčitou pláž a nechte se zaplavit vodopádem svěžesti! K azurově modrým vodám Středomoří vás přiblíží parfémovaná voda Dolce & Gabbana Light Blue Forever (2021) z dílny…
Chanel Chance Eau Tendre W EDP, 50 ml
od 2 894 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Chanel Chance Eau Tendre je produkt francouzského výrobce Chanel. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Chanel Chance Eau Tendre…
Thierry Mugler Alien Pulp W EDP, 30 ml
od 1 059 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Thierry Mugler Alien Pulp je parfémovaná voda pro ženy, která přináší jedinečný zážitek díky své neobvyklé kombinaci vůní. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají něco více než jen běžný…
Lanvin Marry Me W EDP, 75 ml
od 607 Kč
8,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Lanvin Marry Me je vůně pro randění a lásku, romantiku a smyslnost, je elixírem dobré nálady. Marry Me je určena pro dívky a ženy, které si užívají bláznivou lásku, zamilovanost a soulad s…
Salvatore Ferragamo Pour Femme EDP, 100 ml
od 602 Kč
6,02 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Salvatore Ferragamo pour Femme je současná klasická vůně: diskrétní a velmi ženská, kombinuje v sobě tradiční akordy s odvážnými a neobvyklými tóny. Tato vůně je při prvním dojmu květinová, ale…
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 50 ml
od 563 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Dior Miss Dior 2021 W EDP, 50 ml
od 2 282 Kč
46 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Smyslnost květinové vůně parfémové vody Miss Dior probudí všechny vaše smysly. Vůně oslavuje sametově hebké a smyslné růže, které podtrhuje svěží konvalinka vonná a kořeněná pivoňka. K ovinutí…
Guerlain Mon Guerlain Intense W EDP, 100 ml
od 1 951 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Nový Mon Guerlain Intense jako oslava všech žen, které se nebojí vyjádřit svou jedinečnost. Jemně se zde prolínají tóny mandarinky, bergamotu, jasmínu a pačuli. A nakonec intenzivní vanilka, …
Chanel Chance Eau Tendre W EDP, 150 ml
od 4 300 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Chanel Chance Eau Tendre je produkt francouzského výrobce Chanel. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Chanel Chance Eau Tendre…
Bruno Banani Absolute Woman EDT, 20 ml
od 117 Kč
5,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 20 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy. Květinově ovocná kompozice…
Lancôme Idôle L`Intense W EDP, náplň 100 ml
od 1 496 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
**Název produktu:** Lancome Idole L`Intense W EDP **Výrobce:** Lancôme Parfémovaná voda Lancome Idole L`Intense je určena pro ženy, které vyhledávají vůně symbolizující moderní estetiku a…
Cuba Paris VIP W EDP 100 ml
od 117 Kč
1,17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Cuba VIP je originální vůně dokonalá pro ženy. Základním znakem této parfémované vody je orientální příměs, které dominují silné a hřejivé tóny. Podstatnou složkou parfémované vody je také…
Escada Especially W EDP, 75 ml
od 543 Kč
7,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 75 ml
od 992 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je inspirována japonskou modří, …
Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom W EDT, 100 ml
od 205 Kč
2,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Řada zelených čajů Elizabeth Arden se rozrostla o další vůni, kde se čaj mísí se šťavnatými, koketními ovocnými tóny. S Green Tea Nectarine Blossom budete prožívat bezstarostné, nekonečné, letní…
Narciso Rodriguez Narciso Cristal W EDP, 50 ml
od 865 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podobně, jako když se slunce odráží od faset křišťálu a naplno se tím odhalí jeho krása, dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Cristal odhalí zase váš půvab. Tato vůně je poctou…
Narciso Rodriguez For Her Intense EDP, 30 ml
od 962 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Narciso Rodriguez For Her Intense je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají smyslnou a sofistikovanou vůni. Je ideální volbou pro každodenní nošení, ať už se chystáte do práce, na…
Agent Provocateur Provocateur W EDP, 200 ml
od 605 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Moderní klasika Agent Provocateur se skládá z exotických a svůdných složek - opojného jasmínu, temného vetiveru, vzácného šafránu. Agent Provocateur Provocateur je provokativní sexy parfém, …
Women´secret Eau My Délice W EDT 100 ml
od 89 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Okuste potěšení s dámskou toaletní vodou Eau My Délice od španělské značky Women´secret. Spojení plné rozkoše v úvodu vůně představuje rubínově červené granátové jablko, které se mísí s…
Christian Dior Hypnotic Poison W EDT, 50 ml
od 1 807 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Christian Dior Hypnotic Poison toaletní voda je orientální, teplá vůně. Musí být dílem skutečného alchymisty, kdo jiný by dokázal snoubit tolik různorodých esencí, aby z nich vytvořil takhle…
Elizabeth Arden Beauty W EDP, 100 ml
od 254 Kč
2,54 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Elizabeth Arden Beauty, tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 30 ml
od 989 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Chanel No. 19 Poudre W EDP, 100 ml
od 3 509 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Chanel No.19 Poudré je další jedinečná vůně pro ženy, která poprvé spatřila světlo světa v roce 2011. Tak jako je pro značku Chanel již zvykem, i No.19 Poudré je naprostým unikátem, jež se…
Paris Corner Rua W EDP 100 ml
od 371 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Rua EDP je parfémovaná voda, která spojuje svěžest, sladkost a eleganci v moderní květinově-ovocné gurmánské kompozici. Vhodná je pro ženy, které hledají vyváženou vůni pro…
Cartier La Panthere W EDP, 100 ml
od 2 360 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Smyslná vůně svobody pro ženy plné vášně to je Cartier Panthere. Svádějte a ukažte svoji vášeň a nezávislost vůní Cartier Panthere W EDP. Ovocná vůně s dřevitým charakterem Cartier La…
Kenzo Amour W EDP, 30 ml
od 689 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kenzo Amour je smyslná, jemná, klidná vůně, inspirovaná pocity dvou milenců. Květinově dřevitou kompozici vytvořili parfuméři Daphné Bugey a Olivier Cresp. Kenzo Amour voní po třešních, …
Montblanc Femme Individuelle EDT, 75 ml
od 523 Kč
- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Mont Blanc Individuel vyjadřuje emocionální a osobní spojení s mužem, má svoji duši. Z této vůně vyzařuje sebejistota, nezávislost a zanechává dlouhotrvající dojem. Velmi mužný a jednoduchý…
Pepe Jeans For Her EDP, 30 ml
od 338 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Pepe Jeans For Her je orientálně-vanilková vůně pro ženy. Hlavu tvoří jemné tóny mandlí, tangerinka a marshmallow. V srdci ucítíte kombinaci sladké vanilky, mandlového mléka a vodky. Kompozici…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, náplň 150 ml
od 914 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Versace Crystal Noir W EDP, 30 ml
od 945 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch W EDT, 100 ml
od 192 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest zeleného čaje s jemně gurmánskými tóny, představuje moderní orientálně-květinovou kompozici pro ženy. Lehká intenzita vůně zaručuje její univerzálnost a vhodnost pro…
Lacoste L.12.12 Silver Rose W EDP 50 ml
od 695 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lacoste L.12.12 Silver Rose je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tento parfém patří do květinově-dřevito-pižmové kategorie a nabízí bohatou paletu vůní, jež se…
AVON Treselle W EDP 50 ml
od 188 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Exkluzivní květinová vůně, v níž se prolínají horní složky pepře a lékořice s tuberancií, lotosem a růží v srdci vůně. Tuto výjimečnou symfonii doplňují spodní tóny mošusu, kosatce a orchideje…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 100 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Narciso Rodriguez Narciso W EDP, 50 ml
od 1 154 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Fascinující vůně pro smyslné a okouzlující ženy. NARCISO je tajemství přitažlivosti. Fascinující vůně pro smyslné a okouzlující ženy. Vzácný okamžik, kdy se zastaví čas a všechno je možné. …
Dolce & Gabbana L'Imperatrice 3 W EDT, 100 ml
od 775 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vůně L´Imperatrice 3 je sebevědomá vášnivá vůně z jedinečné kolekce vůní D&G Anthology, která byla uvedena trh v roce 2009. Patronkou této vůně se stala charizmatická supermodelka Naomi…
Yodeyma For You W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest grapefruitu, něžnost jasmínu a poetické tóny jantaru dodávají parfému sladko-alkalickou vůni. Francouzská vůně, přinášející štěstí a úsměv na tváři každé své majitelce. Umožní vám to…
Cartier La Panthère W EDP, 50 ml
od 1 501 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Smyslná vůně svobody pro ženy plné vášně to je Cartier Panthere. Svádějte a ukažte svoji vášeň a nezávislost vůní Cartier Panthere W EDP. Ovocná vůně s dřevitým charakterem Cartier La…
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea W EDP, 50 ml
od 1 775 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle Rosea představuje harmonické spojení svěžích vodních akordů, romantických květin a hřejivých základních tónů. Tato květinově-akvatická vůně oslavuje…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
