Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Yodeyma Lis W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Lis představuje vůni, která kombinuje aroma pomerančového květu, tuberózy a madagaskarské vanilky. Je to svůdná, dobrodružná, jemná a moderní vůně snažící se objevit nejženštější…
Saphir Woman of Legend W EDP 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Woman of Legend je vůně, která oslavuje ženskost a sebevědomí. Její složení je inspirováno parfémem Lancome Idole a přináší smyslnou pižmově-růžovou kompozici, která…
Versace Eros pour Femme EDT, 50 ml
od 826 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská vůně Versace Eros Pour Femme je inspirována láskou, ženskou krásou a touhou. Originální kompozici parfému Eros Pour Femme navrhl Alberto Morillas, Olivier Cresp a Nathalie Lorson. …
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 35 ml
od 292 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Guerlain Samsara 2021 W EDP, 75 ml
od 1 792 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda pro ženy Guerlain Samsara 2021 je výjimečným produktem od francouzského výrobce Guerlain. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají harmonii a vyrovnanost. Samsara je výrazem…
Saphir Select Blue W EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Narciso Rodriguez For Her Musc Nude EDP, 100 ml
od 1 165 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Tato parfémovaná voda pro ženy zasáhne vaše smysly, obejme vaše tělo jako druhá kůže a stane se nepostradatelnou součástí vaší ženské podstaty. Kompozice se otevírá růžovým pepřem, který se…
Jennifer Lopez Glow by J.LO W EDT, 100 ml
od 607 Kč
6,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Jennifer Lopez Glow by JLo je vůně vytvořená Jennifer Lopez pro ženy, které chtějí dát vyniknout své sexualitě a touží po smyslnosti. Vůně tak čistá a okouzlující, že jí musí podlehnout snad…
Asdaaf Ameerat Al Arab Prive Rose W EDP, 100 ml
od 325 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ameerat Al Arab Prive Rose od značky Asdaaf je oslavou vznešené růže, která je stěžejním prvkem celé kompozice. Kolem její omamné, intenzivní vůně krouží smyslné bílé pižmo a květinové tóny…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 75 ml
od 461 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
Sergio Tacchini I Love Italy W EDT, 50 ml
od 71 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
I Love Italy Woman je toaletní voda od renomovaného výrobce Sergio Tacchini, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato vůně je navržena tak, aby oslovila moderní ženu s láskou k italské…
Oriflame Eclat Femme Weekend EDT 50 ml
od 450 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Temperamentní a zároveň elegantní ovocná a květinová vůně. Otevírá ji energická jiskřivá harmonie šťavnatého bergamotu, červeného rybízu a broskví, která se rozvíjí do jemných zelených tónů…
Cacharel Lou Lou W EDP, 50 ml
od 569 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Lou Lou je neobvykle výrazný orientálně-kořeněný parfém vytvořený Jeanem Guichardem pro Cacharel. Tato smyslná vůně, jež v srdci obsahuje jemné květiny, reflektuje svůdnost a tajemnost mladé…
Dsquared2 Red Wood W EDT , Tester 100 ml
od 637 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Dámská toaletní voda Dsquared2 Red Wood je určena pro mladé, vášnivé ženy, které jsou vždy dobře naladěné a láká je vše nové a neotřelé. Dsquared2 Red Wood dokonale vystihne jejich jedinečnost. …
Givenchy Irresistible W EDP, 80 ml
od 1 399 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží Irresistible vzdoruje zákonům přitažlivosti. Vůně je symbolem čistého svádění, vyzařuje šarm a ženskost. Její spontánnost je nakažlivá a přirozeně podmanivá. Irresistible odhaluje barevné…
Saphir Saphir 29 W EDP 50 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir 29 je vůně, která oslavuje ženský šarm a eleganci. Vhodná pro podzimní a zimní období, přináší hřejivou a rafinovanou kombinaci, která zaujme svou komplexitou. Úvodní…
Givenchy L’Interdit W EDT, 80 ml
od 1 439 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 80 ml
Givenchy L'Interdit toaletní voda pro ženy je nová květinová vůně pro ženy, navazující na předchozí parfémovanou vodu. Rok uvedení na trh je 2019. Hlava - hruška, bergamot Srdce - květ…
Burberry Her EDT, 50 ml
od 1 108 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Moschino Cheap & Chic W EDT, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 30 ml
Moschino Cheap and Chic - toaletní voda. Cheap and Chic je velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá vůně s růžemi, frézií a pudrovým kosatcem. Cheap And Chic připomíná vůni čistého bílého krému…
Armaf Voyage Hawai Pink W EDP, 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově ovocná vůně přináší svěží a exotickou kompozici, která osloví ženy hledající radostnou a povznášející vůni. V úvodu se rozvíjí sladká a šťavnatá kombinace broskve, svěžího bergamotu a…
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 30 ml
od 335 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Tato vůně je vhodná na každodenní nošení. Na trh byla uvedena v roce 2022. Flakón má čistě bílý design. Hlava - mandarinka, mořské tóny, šalvěj muškátová Srdce - bílý čaj, jasmín, růžová…
Escada Chiffon Sorbet W EDT , 100 ml
od 539 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Pamatujete si na bezstarostné letní dny strávené s přáteli? Dámská toaletní voda Escada Chiffon Sorbet je oslavou léta, slunce a moře. Ponořte se do vzpomínek a znovu prožijte to nejlepší z…
Issey Miyake A Drop D'Issey W EDP, 50 ml
od 658 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Radostná a zářivá, květinová a velmi ženská. Napijte se z poháru čistoty a podívejte se na svět z nové perspektivy. Parfémovaná voda Issey Miyake A Drop D'Issey se zrodila z kapek vody a obklopí…
Ariana Grande Mod Blush W EDP, 100 ml
od 882 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně inspirovaná moderní dobou, svobodou sebevyjádření a současným důrazem na osobitost je parfémovaná voda Mod Blush. Luxusní ovocná vůně Mod Blush vytváří jedinečný smyslový zážitek, který…
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Forte W EDP, 75 ml
od 1 631 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Užijte si potěšení ze šťavnatých italských mandarinek zalitých zapadajícím sluncem, které v sobě ukrývá tato parfémovaná voda. Ty se v ní snoubí s pulzující bazalkou a jsou nádherně podbarveny…
Davidoff Cool Water Sea Rose W EDT, 100 ml
od 548 Kč
5,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda Cool Water Sea Rose vznikla v roce 2013 a poodkrývá zcela novou stránku věčné love story mezi ženou a mořem. Něžná a lahodná, tato mimořádně svěží vůně oslavuje čistotu a…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa W EDP, 40 ml
od 920 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Vstupte do světa, kde se vůně stává uměním a květiny v ní hrají hlavní roli. Dámská parfémovaná voda Flower by Kenzo Ikebana Mimosa oživuje tradici japonského aranžování květin s mimózou jako…
Boucheron Jaipur Bracelet W EDP, 100 ml
od 491 Kč
4,91 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Jaipur Bracelet od značky Boucheron ukrývá impozantní orientální, květinovou vůni, která za sebou zanechává nesmazatelnou stopu. Vůně se otevírá šumivými citrusy, lískty fialky, bazalkou a…
Jil Sander No.4 W EDP, 100 ml
od 863 Kč
8,63 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
No.4 je elegantní vůně plná smyslnosti a záhadných hloubek. Vůně je synonymem vitality, která dokáže učinit z večera zážitek nezapomenutelné intenzity. Je velmi elegantní a luxusní, ideální pro…
Yodeyma Lis W EDP, 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Lis představuje vůni, která kombinuje aroma pomerančového květu, tuberózy a madagaskarské vanilky. Je to svůdná, dobrodružná, jemná a moderní vůně snažící se objevit nejženštější…
Givenchy L’Interdit W EDT, 35 ml
od 868 Kč
25 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 35 ml
Givenchy L'Interdit toaletní voda pro ženy je nová květinová vůně pro ženy, navazující na předchozí parfémovanou vodu. Rok uvedení na trh je 2019. Hlava - hruška, bergamot Srdce - květ…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 50 ml
od 756 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia W EDT, 125 ml plnitelná
od 1 330 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 125 ml
Citrusová vůně Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia byla uvedena na trh na přelomu jara a léta 2020. Přijměte pozvání do nejkrásnějších zahrad světa. Vůně je stvořená pro každodenní…
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, 80 ml
od 1 300 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
Lancôme Magie Noire W EDT, 75 ml
od 1 406 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Tajemná, svůdná, zneklidňující - přímo čarovná Magie Noire. Magie Noire je dokonalá směs aromatických esencí, jemné růže, ženského jasmínu a smyslné ambry. Kouzlu Magie Noire propadají ženy jako…
Gisada Ambassador W EDP, 50 ml
od 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Gisada Ambassador je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich smyslnost a romantickou stránku. Tato orientální, květinově-ovocná vůně je vhodná pro každodenní nošení a dodává…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 100 ml
od 2 680 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 35 ml
od 2 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Lattafa Musk Wild Vanille W EDP 100 ml
od 264 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Lattafa Musk Wild Vanille EDP 100 ml je parfémovaná voda, která nabízí svěží a smyslnou vůni. Tento parfém je inspirován krásou a tajemstvím Blízkého východu a je ideální pro každodenní nošení i…
Chopard Wish Pink Diamond W EDT, 75 ml
od 320 Kč
4,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Poznejte opravdový diamant mezi dámskými vůněmi. Chopard Wish Pink Diamond je květinově-ovocná vůně, mezi jejíž složky patří meruňka, santalové dřevo, ambra, mandarinka, pižmo, frézie, …
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 30 ml
od 309 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Chanson d´Eau Rose W EDT, 100 ml
od 177 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Tato toaletní voda s omamnou vůní květů dokonale sedne každé romantické duši. Hlava -…
Lattafa Layaan W EDP 75 ml
od 411 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Layaan je parfémovanou vodou pro ženy, která nabízí květinově-ovocnou vonnou kompozici. Tato vůně se ideálně hodí pro jarní a letní sezónu, kdy vás svou svěžestí a lehkostí dokonale…
Armand Basi In Red W EDP, 100 ml
od 641 Kč
6,41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Armand Basi In Red je svěží, lehká, květinově-ovocná vůně vytvořená známým Albertem Morillasem v roce 2003. Hlava - zázvor, klementinka, bergamot, kardamón Srdce - lilie, jasmín, fialky, …
Guess Seductive Blue W EDT, 30 ml
od 266 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda, která přináší harmonickou kombinaci ovocných a květinových tónů, jež jemně podtrhnou vaši přirozenou krásu a smyslnost. Tento parfém je vhodný pro ženy, …
Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver W EDT, 75 ml
od 930 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Nerolia Vetiver od značky Guerlain je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Citrusová, lehce nahořklá nota neroli se prolíná se zemitou vůní vetiveru. Na toto spojení navazuje bylinková vůně bazalky…
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, 50 ml
od 1 999 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
