Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Saphir My Future Pour Femme W EDP, 30 ml
159 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nejprve na vás dýchne bergamot z Kalábrie a květ pomerančového květu z Afriky. Následně si užijete naplno květinové srdce, ve kterém naleznete duet jasmínu a tuberózy, nasbíraných až v daleké…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 90 ml
od 646 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 - elegance a romantika ve francouzském stylu. Nechejte se okouzlit smělou frenchic vůní se zářivým ovocem a explozí květin na něžném…
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 80 ml
od 1 616 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk W EDP, 30 ml
od 1 294 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší smyslný zážitek plný vášně a elegance. Její květinově-jantarová a ovocná kompozice se postupně rozvíjí a nabízí bohatý a…
Lanvin Rumeur 2 Rose W EDP, 100 ml
od 632 Kč
6,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Ovocně květinová vůně Rumeur 2 Rose představuje třpytivou variaci na originální Rumeur. Rumeur 2 Rose je "ušitý" na míru atraktivním dívkám a ženám, jimž neschází spontánnost a smělost. Rumeur 2…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 30 ml
od 636 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
RAVE Now W EDP, 100 ml
od 308 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Rave Now Women je sladká parfémovaná voda pro ženy, které vědí, co chtějí, a nebojí se zazářit. Přívětivé tóny lesního ovoce a sladkého pomeranče se mění v lahodné spojení sladkých, nadýchaných…
Givenchy Ysatis W EDT, 100 ml
od 1 157 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Napůl žena, napůl bohyně. S touto myšlenkou vznikla dámská toaletní voda Givenchy Ysatis. Její název vznikl spojením jménem Yseult a Isis, její květinová vonná kompozice zase kombinací vzácných…
Chanson d´Eau Jasmine W EDT 100 ml
od 188 Kč
1,88 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Tato toaletní voda ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Vůně je vhodná pro každodenní…
Dolce & Gabbana Q By D&G W EDP, 30 ml
od 750 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dolce & Gabbana Q By D&G je dámská parfémovaná voda. Tato EDP má vůni s ovocnými tóny, obohacenou silným dřevitým základem. Svěží chuť sicilských citronů v kombinaci s kontrastní sladkokyselou…
Jeanne Arthes Boum Vanille Sa Pomme d'Amour W EDP 100 ml
od 255 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Jeanne Arthes Boum Vanille Sa Pomme d’Amour je inspirovaná magickým světem karnevalu a cirkusu. Nechejte se zlákat atmosférou blikajících světel a sladkých cukrovinek. …
COACH New York W EDP, 50 ml
od 711 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Coach New York parfémovaná voda pro ženy 50 ml značky Coach koupíte na notino.cz!
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes W EDT, 100 ml
od 870 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Tato toaletní voda je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější. Vůně má…
Lolita Lempicka Mon Premier Parfum W EDP, 100 ml
od 698 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vůně následuje současnou filozofii značky a prezentuje se 100% veganským složením jako první vůně značky Lolita Lempicka vůbec. Její květinově-ovocná vonná souhra propojuje pečlivě vybrané vonné…
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense W EDP, 100 ml
od 2 370 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense je parfémovaná voda pro ženy, která je součástí kolekce Yum. Tato vůně je navržena tak, aby přinesla smyslný zážitek a evokovala sladké pokušení. …
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu W P, 100 ml
od 781 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu představuje unikátní spojení květinových a gurmánských tónů, které osloví ženy hledající výraznou a zároveň sofistikovanou vůni. Její kompozice je…
Trussardi Ruby Red W EDP, 30 ml
od 465 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Trussardi Ruby Red je italským produktem. Parfémová voda se vyznačuje chypré, ovocně-dřevitou vůní. Inspirací pro vývoj této parfémové vody byla elegantní, odvážná a nezávislá…
Christian Dior Poison W EDT, 50 ml
od 1 960 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Christian Dior Poison je opojná a tajemná vůně, která působí jako dokonalá ženská zbraň. Její výjimečná exotická alchymie vytváří zneklidňující, charismatický a nezapomenutelný dojem. Vůně je…
Ahmed Al Maghribi Rose Noir W P 75 ml
od 502 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ahmed Al Maghribi Rose Noir představuje dámskou vůni, která v sobě nese prvky orientální elegance a tajemství. Tato orientálně sladká vůně je vytvořena pro ženy, které si cení…
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter W EDP, 30 ml
od 1 210 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter je dámská parfémovaná voda, která kombinuje luxusní třpytky s bohatou a sofistikovanou vůní. Otevírá se svěžími květinovými tóny, které přinášejí okamžitý…
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea W EDP, 100 ml
od 2 511 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-akvatická parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle Rosea přináší do každodenního života svěží a elegantní vůni, která oslavuje ženskost a přirozenou smyslnost. Vytvořená…
Givenchy Irresistible Fraiche W EDT, 35 ml
od 480 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Přijměte výzvu, se kterou přichází toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible Fraiche, a ukažte světu svou spontánnost a bezstarostnost. Tato jiskřivá, živá vůně na vaší kůži okamžitě promění…
Moschino Toy 2 W EDP¨, 100 ml
od 770 Kč
7,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Versace Yellow Diamond W EDT, 30 ml
od 827 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
DKNY 24/7 W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
DKNY 24/7 EDP přináší jedinečnou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Je inspirována energií a dynamikou New Yorku, města, které nikdy nespí. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je…
Chanel Coco Mademoiselle L´Eau Privée W EDP Tester 100 ml
od 3 026 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Jemná a smyslná interpretace Coco Mademoiselle navržená k nošení v noci. Tato jemná květinová a dřevitá vůně, kterou vytvořil Olivier Polge, oslavuje smyslnost noci se zahalujícími tóny bílého…
L'Occitane Fleurs de Cerisier W EDT, 50 ml
od 880 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda L’Occitane Fleurs de Cerisier přináší jemné a něžné květinové okouzlení, které se hodí pro každodenní nošení. Její vůně je inspirována třešňovými květy, které symbolizují jarní…
Chanel Chance Eau Vive W EDT 150 ml
od 3 772 Kč
25 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 150 ml
Zářivá, šťavnatá, výbušná, to je nová dámská vůně Chance Eau Vive od značky Chanel pro rok 2015. Kompozice se otevírá ovocným výbuchem citrusů, grapefruitu a červeného ovoce. Výrazná chuť ovoce…
Carolina Herrera 212 VIP Rosé W EDP, 80 ml
od 1 537 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Pro rok 2014 uvádí Carolina Herrera novou vůni 212 VIP Rosé, která je zrozena, aby byla srdcem a duší té nejlepší party v NYC. Svou svěží, bezstarostnou atmosférou přináší 212 VIP Rosé ještě…
Chanel No.5 L´Eau W EDT, 50 ml
od 2 609 Kč
52 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Moderní, svůdná a velmi ženská vůně. No.5 L´Eau je ztělesněním přirozené krásy a elegance. Vůně No.5 L´Eau vystihuje ženu, která miluje módu, styl a je sama sebou. Dynamické složení se otevírá…
Kylie Cosmetics Cosmic Kylie Jenner W EDP, 50 ml
od 950 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Parfémovaná voda Cosmic Kylie Jenner od Kylie Cosmetics je volbou pro ty, kteří hledají vůni s jantarově-květinovým charakterem. Nabízí bohatou a výraznou vůni, která je ideální pro použití…
Moschino Pink Bouquet W EDT, 50 ml
od 309 Kč
6,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Moschino Pink Bouquet bylo na trh uvedeno italským módním domem Moschino ve stejném flakonu jako u předchozích vydání - Glamour z roku 2008 a Toujours Glamour z roku 2010. Pink Bouquet nám…
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 50 ml
od 323 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fleur De Murier je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří malina, červený rybíz a pomeranč. V květinovém srdci se snoubí fialka, konvalinka, květ ostružiny a pomerančovníku. Vůně se…
Gucci Bloom W EDT, 100 ml
od 1 411 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Gucci Bloom je odlehčenou verzí oblíbeného podpisu Gucci Bloom, který nenápadně povzbuzuje ženy, aby se staly tou nejlepší verzí sebe sama. Tato oblíbená vůně, charakterizovaná…
Yardley of London Lily of the Valley W EDT, 125 ml
od 359 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně je svěží a květinová. Jednoduchá lahvička vůně působí elegantním dojmem. Objem balení je 125 ml. Hlava - tóny hrušek Srdce - konvalinka, frézie, svěží tóny zeleně, fialka Základ -…
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto W EDP, 30 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Její vonná kompozice kombinuje květinové a…
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 100 ml
od 730 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Rozverně zabalená toaletní voda Moschino So Real Cheap and Chic oslavuje radost ze života a umělecký styl Salvadora Dalího. Nadchne mladé ženy, které se rády smějí a dokážou si udělat legraci i…
Lattafa Dalal W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Dalal je parfémovaná voda (EDP), která přináší harmonii mezi sladkými a květinovými tóny. Vůně je pečlivě komponována tak, aby oslovila nejen ženy, ale také odvážné muže, kteří mají rádi…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 100 ml
od 799 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Prada Paradoxe Intense W EDP, náplň 100 ml
od 2 126 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Prada Paradoxe Intense je dřevitá a květinová vůně, která v sobě skrývá silu tajemného vyjádření ženskosti. Její složky, které jsou typické pro jemné vůně, jsou zde zesílené, aby dosáhly…
Chanel Chance Eau Vive W EDT, Tester 50 ml
od 2 449 Kč
49 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Chance Eau Vive - toaletní voda s rozprašovačem - TESTER - bez krabičky 50 ml. Chance Eau Vive od světoznámé značky Chanel je svěží a energická vůně pro dívky a ženy, která vás překvapí dotekem…
Lattafa So Poudreé Musk W EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Parfémovaná voda Lattafa So Poudrée Musk je navržena pro ty, kteří hledají jemný a elegantní zážitek. Pochází od výrobce Lattafa a je součástí kolekce Tameen Collection. Vůně byla uvedena na trh…
Givenchy L’Interdit Rouge Ultime W EDP, 50 ml
od 1 454 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podtrhněte vaši osobitost, přitažlivost a eleganci. Tato dámská parfémovaná voda se vzpírá konvencím a strhuje k sobě vše ve svém okolí. Jejím svodům nikdo neunikne, nezbývá než podlehnout…
Versace Eros Pour Femme EDP, 100 ml
od 1 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Giorgio Armani Emporio She W EDP, 30 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Italské
Giorgio Armani Emporio She je výrazná orientální vůně určená výhradně pro ženy. Mystické a cizokrajné přísady dodávají této vůni nádech exotiky a výjimečnosti. Sladké esence vanilky a cedru…
Armaf Odyssey Candee W EDP 100 ml
od 335 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Armaf Odyssey Candee představuje sladký a podmanivý zážitek pro ženy, které si potrpí na hravé a ovocné vůně plné elegance. Tato vůně, vytvořená značkou Armaf, je ideálním…
Shiseido Zen W EDP, 50 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Jemná zvlhčující emulze osvěžující květinové vůně se skládá z vzácného mechu z východu, bambusu a dřeva Kyara. Je ispirací pro váš nejhlubší smysl pro harmonii, příslib jemné a hebké pleti. …
Jeanne En Provence Grenade Petillante W EDP 60 ml
od 177 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Jeanne En Provence Grenade Petillante W EDP 60 ml přináší svěží a jiskřivou kompozici, která vystihuje radostnou esenci Středomoří. Vůně je plná života, ženské energie a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
