Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ralph Lauren Ralph W EDT, 100 ml
od 1 071 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Svěží květinová vůně Ralph Lauren Ralph vás ihned nadchne svojí neobyčejnou lehkostí a vzdušností. Hravá, svobodomyslná křišťálová vůně roztančí vaši mysl a zaujme vaše okolí. Parfém Ralph je…
Yodeyma Seducción W P 100 ml
od 640 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Harmonická směs tónů tohoto parfému připomíná něžnost a hebkost. Jeho zapudrované tóny reprodukují dějiště snů. Yodeyma Seducción je sladkým a okouzlujícím parfémem pro jedinečnou a něžnou ženu. …
Bruno Banani Woman Intense EDP, 50 ml
od 352 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Unikátní dynamicky-ovocná vůně je jako stvořená pro sladkou a sebevědomou ženu. Růžová parfémovaná voda pro ženy Bruno Banani Woman Intense zachycuje sebevědomou a energickou ženu, která ráda…
Dolce & Gabbana Q By D&G W EDP, 100 ml
od 960 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dolce & Gabbana Q By D&G je dámská parfémovaná voda. Tato EDP má vůni s ovocnými tóny, obohacenou silným dřevitým základem. Svěží chuť sicilských citronů v kombinaci s kontrastní sladkokyselou…
Afnan Lynked Forever W EDP 100 ml
od 757 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Květinově-ovocná dámská parfémovaná voda, která spojuje svěžest šťavnatého ovoce s krémovou elegancí bílých květin a hřejivým základem. Je navržena pro ženy, které hledají vyváženou a…
Dolce & Gabbana Dolce Violet W EDT, 30 ml
od 690 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Radost ze života se leckdy skrývá v maličkostech. Toaletní voda Dolce & Gabbana Dolce Violet ztělesňuje nezdolnou energii mladé ženy, která nezná chmury a umí si najít životní potěšení i v…
Jimmy Choo For Women EDP, 100 ml
od 999 Kč
9,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Jimmy Choo For Women je ovocně-květinová vůně, která byla uvedena na trh v roce 2011. Vstupte do světa Jimmy Choo a získejte jedinečnou auru ženské přitažlivosti a smyslnosti. Načerpejte…
Paris Hilton Paris Hilton W EDP, 100 ml
od 321 Kč
3,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Paris Hilton Eau de Parfum je květinově-ovocná vůně, která byla uvedena na trh v roce 2005. Tato parfémovaná voda je výsledkem spolupráce dvou renomovaných tvůrců vonných kompozic, Stevea…
Narciso Rodriguez Narciso Poudree W EDP , 50 ml
od 1 054 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Narciso Poudrée je dámská parfémovaná voda, která vás okouzlí svou jedinečnou dřevitě-květinovou vůní. Pochází z dílny amerického výrobce Narciso Rodriguez a byla uvedena na trh v roce…
Christian Dior Pure Poison W EDP, 30 ml
od 1 599 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Christian Dior Poison Pure - parfémová voda. Pure Poison v sobě má svůdnost v té nejryzejší podobě. Vůně Pure Poison je založená na pomerančovém květu, jasmínu, gardénii, ambře a santalu. Pure…
Ralph Lauren Romance W EDP, 30 ml
od 565 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Ralph Lauren Romance je lahodná květinová vůně pro věčně zamilované ženy. Toužíte po krásných pocitech souznění? Věříte na lásku na první pohled? Pak si přivoňte k jedinečné romantické vůni…
Christina Aguilera Eau So Beautiful W EDP, 30 ml
od 201 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Zdůrazněte svůj ženský půvab smyslnou, avšak jemnou vůní květin a pižma! Parfémovaná voda Christina Aguilera Eau So Beautiful je k tomu přímo stvořená. Slučuje osvědčené ženské zbraně: sladkost…
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 100 ml
od 834 Kč
8,34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Paco Rabanne Fame W P, 30 ml
od 960 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Zahalte se do neodolatelné vůně a podmaňte si celé své okolí. Tento parfém dá vyniknout svůdné síle každé moderní ženy. Jeho intenzivní vonná kompozice překypuje vzácnými, eticky získávanými…
Gucci Bloom W EDT, 50 ml
od 1 050 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Gucci Bloom je odlehčenou verzí oblíbeného podpisu Gucci Bloom, který nenápadně povzbuzuje ženy, aby se staly tou nejlepší verzí sebe sama. Tato oblíbená vůně, charakterizovaná…
Lancôme Zenith Eau de Toilete Spray W EDT 100 ml
od 1 056 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Lancôme Zenith Eau de Toilete Spray W EDT 100 ml je dámská toaletní voda, která se vyznačuje svěží a zářivou vůní, jež je ideální pro každodenní použití. Tato vůně je součástí kolekce Les Ô od…
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 50 ml
od 1 754 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Guerlain Shalimar Souffle de Parfum W EDP, 90 ml
od 1 800 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Dámská vůně Guerlain Shalimar Souffle de Parfum v sobě ukrývá květinové tóny s orientálním nádechem. Kompozice se otevírá svěžím citrusovým aroma, které je doplněno jasmínem a zasypáno…
COACH New York W EDP, 90 ml
od 1 070 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 90 ml
Coach New York vám přináší pravou atmosféru New Yorku! Tato vůně je plná květin a ovoce. Ztělesňuje energii města, jeho dynamiku a vzrušující dobrodružství. Pociťte New York na vlastní…
Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine W EDP, 50 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní tato dámská parfémovaná voda. Svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava - zelené…
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, 100 ml
od 1 760 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Saphir My Future Pour Femme W EDP, 30 ml
159 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nejprve na vás dýchne bergamot z Kalábrie a květ pomerančového květu z Afriky. Následně si užijete naplno květinové srdce, ve kterém naleznete duet jasmínu a tuberózy, nasbíraných až v daleké…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 90 ml
od 646 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 - elegance a romantika ve francouzském stylu. Nechejte se okouzlit smělou frenchic vůní se zářivým ovocem a explozí květin na něžném…
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 80 ml
od 1 616 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk W EDP, 30 ml
od 1 294 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší smyslný zážitek plný vášně a elegance. Její květinově-jantarová a ovocná kompozice se postupně rozvíjí a nabízí bohatý a…
Lanvin Rumeur 2 Rose W EDP, 100 ml
od 632 Kč
6,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Ovocně květinová vůně Rumeur 2 Rose představuje třpytivou variaci na originální Rumeur. Rumeur 2 Rose je "ušitý" na míru atraktivním dívkám a ženám, jimž neschází spontánnost a smělost. Rumeur 2…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 30 ml
od 636 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
RAVE Now W EDP, 100 ml
od 308 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Rave Now Women je sladká parfémovaná voda pro ženy, které vědí, co chtějí, a nebojí se zazářit. Přívětivé tóny lesního ovoce a sladkého pomeranče se mění v lahodné spojení sladkých, nadýchaných…
Givenchy Ysatis W EDT, 100 ml
od 1 157 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Napůl žena, napůl bohyně. S touto myšlenkou vznikla dámská toaletní voda Givenchy Ysatis. Její název vznikl spojením jménem Yseult a Isis, její květinová vonná kompozice zase kombinací vzácných…
Chanson d´Eau Jasmine W EDT 100 ml
od 188 Kč
1,88 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Tato toaletní voda ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Vůně je vhodná pro každodenní…
Dolce & Gabbana Q By D&G W EDP, 30 ml
od 750 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dolce & Gabbana Q By D&G je dámská parfémovaná voda. Tato EDP má vůni s ovocnými tóny, obohacenou silným dřevitým základem. Svěží chuť sicilských citronů v kombinaci s kontrastní sladkokyselou…
Jeanne Arthes Boum Vanille Sa Pomme d'Amour W EDP 100 ml
od 255 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Jeanne Arthes Boum Vanille Sa Pomme d’Amour je inspirovaná magickým světem karnevalu a cirkusu. Nechejte se zlákat atmosférou blikajících světel a sladkých cukrovinek. …
COACH New York W EDP, 50 ml
od 711 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Coach New York parfémovaná voda pro ženy 50 ml značky Coach koupíte na notino.cz!
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes W EDT, 100 ml
od 870 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Tato toaletní voda je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější. Vůně má…
Lolita Lempicka Mon Premier Parfum W EDP, 100 ml
od 698 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vůně následuje současnou filozofii značky a prezentuje se 100% veganským složením jako první vůně značky Lolita Lempicka vůbec. Její květinově-ovocná vonná souhra propojuje pečlivě vybrané vonné…
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense W EDP, 100 ml
od 2 370 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense je parfémovaná voda pro ženy, která je součástí kolekce Yum. Tato vůně je navržena tak, aby přinesla smyslný zážitek a evokovala sladké pokušení. …
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu W P, 100 ml
od 781 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu představuje unikátní spojení květinových a gurmánských tónů, které osloví ženy hledající výraznou a zároveň sofistikovanou vůni. Její kompozice je…
Trussardi Ruby Red W EDP, 30 ml
od 465 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Trussardi Ruby Red je italským produktem. Parfémová voda se vyznačuje chypré, ovocně-dřevitou vůní. Inspirací pro vývoj této parfémové vody byla elegantní, odvážná a nezávislá…
Christian Dior Poison W EDT, 50 ml
od 1 960 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Christian Dior Poison je opojná a tajemná vůně, která působí jako dokonalá ženská zbraň. Její výjimečná exotická alchymie vytváří zneklidňující, charismatický a nezapomenutelný dojem. Vůně je…
Ahmed Al Maghribi Rose Noir W P 75 ml
od 502 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ahmed Al Maghribi Rose Noir představuje dámskou vůni, která v sobě nese prvky orientální elegance a tajemství. Tato orientálně sladká vůně je vytvořena pro ženy, které si cení…
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter W EDP, 30 ml
od 1 210 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter je dámská parfémovaná voda, která kombinuje luxusní třpytky s bohatou a sofistikovanou vůní. Otevírá se svěžími květinovými tóny, které přinášejí okamžitý…
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea W EDP, 100 ml
od 2 511 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-akvatická parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle Rosea přináší do každodenního života svěží a elegantní vůni, která oslavuje ženskost a přirozenou smyslnost. Vytvořená…
Givenchy Irresistible Fraiche W EDT, 35 ml
od 480 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Přijměte výzvu, se kterou přichází toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible Fraiche, a ukažte světu svou spontánnost a bezstarostnost. Tato jiskřivá, živá vůně na vaší kůži okamžitě promění…
Moschino Toy 2 W EDP¨, 100 ml
od 770 Kč
7,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Versace Yellow Diamond W EDT, 30 ml
od 827 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
DKNY 24/7 W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
DKNY 24/7 EDP přináší jedinečnou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Je inspirována energií a dynamikou New Yorku, města, které nikdy nespí. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je…
Chanel Coco Mademoiselle L´Eau Privée W EDP Tester 100 ml
od 3 026 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Jemná a smyslná interpretace Coco Mademoiselle navržená k nošení v noci. Tato jemná květinová a dřevitá vůně, kterou vytvořil Olivier Polge, oslavuje smyslnost noci se zahalujícími tóny bílého…
L'Occitane Fleurs de Cerisier W EDT, 50 ml
od 880 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Toaletní voda L’Occitane Fleurs de Cerisier přináší jemné a něžné květinové okouzlení, které se hodí pro každodenní nošení. Její vůně je inspirována třešňovými květy, které symbolizují jarní…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
