Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Estée Lauder Spellbound W EDP, 50 ml
od 832 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Začarovaná, orientální, květinová vůně pro ženy. Je vášnivá díky delikátnímu a lehce pikantnímu složení. Vůně byla uvedena na trh v roce 1991.
Chopard Cašmir W EDP, 100 ml
od 446 Kč
4,46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- 100 ml
Chopard Cašmir je ovocno - orientální vůně s kořeněnými tóny pro ženy. Počáteční dojem vytvářejí sťavnaté plody, které přecházejí do květinového podkladu. V základu pak vládne vanilka spolu se…
Versace Crystal Noir W EDT, 50 ml
od 1 002 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
MEXX Whenever Wherever W EDT, 15 ml
od 73 Kč
4,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Whenever Wherever je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, hrušku a lístky konvalinky. V srdci ucítíte mirabelku, rebarboru, jasmín a fialku. Kompozici uzavírá pižmo, …
Afnan 9 AM Pour Femme W EDP 100 ml
od 577 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Afnan 9 AM Pour Femme je svěží a ovocná vůně, která je ideální volbou pro ženy hledající energický a optimistický parfém. Tento produkt je navržen tak, aby vyzařoval radost, …
Diesel Zero Plus Feminine EDT, 75 ml
od 266 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská vůně Zero Plus Feminine od Diesel vyšla v roce 1999. Diesel Zero Plus Feminine je svěží a lehká dámská vůně složená především z lehkých tónů květin. Jedná se o velmi veselou ovocnou vůni, …
Michael Kors Gorgeous! W EDP, 100 ml
od 713 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
Díky této vůni se budete cítit zkrátka úžasně. Skrývá v sobě něžné květinové tóny, odvážné aroma tabáku a hřejivé dřevité akordy, jež dodávají vůni hloubku. Vůně oslavuje ženskost. Hlava -…
Lanvin Mon Eclat D´Arpege W EDP 100 ml
od 453 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Pokud milujete ovoce, pak si vás dámská parfémovaná voda Lanvin Mon Eclat zcela získá. Lahodným šťavnatým tónům ovocných plodů je těžké odolat a zaručeně zpříjemní každý váš den. Vůně vhodná pro…
Givenchy Ange ou Demon Le Secret 2014 W EDP, 50 ml
od 1 063 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Givenchy Ange ou Demon Le Secret luxusní tajemná květinová vůně, která se stane vaší druhou kůží. Tváří této opojné vůně Ange ou Demon Le Secret se stala Uma Thurman a na trh byla uvedena v roce…
Paris Corner Taskeen Marina W EDP 100 ml
od 346 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Taskeen Marina je parfémovaná voda, která je určena pro ženy. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají harmonickou kombinaci svěžesti a elegance. Vůně se otevírá svěžími…
Guess Seductive Desire W EDT 50 ml
od 417 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská toaletní voda kombinuje svěží a smyslné tóny, které vytvářejí harmonickou a přitažlivou vůni vhodnou pro každodenní nošení i speciální příležitosti. V jejím složení se prolínají ovocné, …
Nina Ricci Nina W EDT, 50 ml
od 841 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nina Ricci Paris uvádí na světový trh novou, magickou dámskou vůni NINA. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu…
Hugo Boss Boss The Scent For Her W EDP 50 ml tester
od 920 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Připravte se na novou dimenzi svůdnosti, se kterou přichází dámská novinka Boss the scent for her od Boss Parfums. Luxusní a smyslná vůně inspirovaná uměním svádění je unikátním protějškem…
Giorgio Armani My Way Ylang W EDP, 30 ml
od 1 308 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani My Way Ylang je parfémovaná voda, která přináší další zážitek do ikonické kolekce My Way. Otevírá se svěžími a šťavnatými tóny manga, které jsou doplněny jemnými bílými květy a…
Giorgio Armani Sí Passione Éclat W EDP, 100 ml
od 1 736 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Sí Passione Éclat ztělesňuje odvážnou, moderní ženu a zachycuje představu vášně, která dává vašemu životu smysl. Květinový růžový parfém, vytvořený za použití zodpovědně…
Ariana Grande Thank U Next W EDP, 30 ml
od 543 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Ariana Grande Thank U Next je něžná a zároveň svůdná. Střetává se v ní neodolatelný úvod umíchaný ze zářivých tónů bílé hrušky a šťavnatých divokých malin s hravým srdcem tvořeným růžovými…
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 100 ml
od 2 536 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Mugler Angel Blush je vůně, která spojuje smyslnost, hravost a výrazně ženský charakter. Její moderní a přitažlivá kompozice osloví ženy, které hledají osobitý styl a jemnou…
Yodeyma Cheante W EDP, 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Tato moderní kombinace tónů způsobuje a vytváří parfém s odvážným duchem, který připomíná luxus a eleganci. Citrusová vůně s podtóny vanilky se inspiruje vůní Coco Chanel. Vanilka a pačuli to…
Narciso Rodriquez For Her EDP, 50 ml
od 1 050 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Narciso Rodriguez For Her EDP je parfémová voda, která osloví ženy hledající vůni s výrazným charakterem. Složení je pečlivě vyvážené, aby poskytlo harmonický zážitek, který je vhodný pro různé…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 105 ml
od 803 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Club de Nuit White Imperiale od značky Armaf je parfémová voda pro ženy. Dodává se v perleťově bílém flakonu, který kombinuje ovoce, koření, květinové a dřevité tóny a výraznou vůni vanilky. …
Guess Iconic W EDP, 50 ml
od 750 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 50 ml
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Ajmal Raindrops W EDP, 50 ml
od 162 Kč
3,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 50 ml
Ajmal Raindrops je kombinací povznášejících ovocných a smyslných květinových tónů pro ultramoderní ženu dneška. Vůně vyzařuje jednoduchou eleganci, která obklopuje nositele v jemné vazbě…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose EDP, 30 ml
od 973 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným…
Bvlgari Omnia Amethyste W EDT, 100 ml
od 1 846 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Bvlgari Omnia Amethyste v sobě kombinuje květinové a dřevité tóny. Italská toaletní voda je inspirována krásou a třpytem ametystu. V úvodu vás okouzlí svěží vůně růžového grapefruitu doplněná o…
Narciso Rodriguez All Of Me Intense W EDP, 30 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Narciso Rodriguez All Of Me Intense je parfémovaná voda pro ženy, která se zaměřuje na květinové a orientální tóny. Tato parfémovaná voda je určena pro ty, kdo hledají intenzivní a výraznou…
Nina Ricci Nina W EDT, 30 ml
od 649 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Květinovo-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Hořko sladký tón je podtržen zelenou svěžestí a tím vším prostupuje smyslný podtón. Vůně, která jako mávnutím kouzelného…
Britney Spears Fantasy W EDP, 100 ml
od 333 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Britney Spears Midnight Fantasy je podmanivá vůně od Britney Spears. Je to šťavňatá, květinově ovocná kompozice se smyslným, vanilkovým nádechem, která si získá skutečně každou dívku či ženu. …
Lancôme Trésor W EDP, 50 ml
od 1 243 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vůně Lancôme Trésor je složena z květinových, ovocných, pudrových a ambrových tónů. Luxusní flakon vůně Trésor padne do ruky jako vzácný klenot. Trésor zahalí každou ženu rafinovanou, jemnou…
Cartier La Panthère W EDT, 100 ml
od 1 678 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda La Panthère od značky Cartier je součástí panteří kolekce, která byla uvedena na trh v roce 2018. Vůně je odlehčenou verzí původní parfémované vody La Panthère, je tak ideální…
Burberry My Burberry W EDP, 50 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Anglické
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Gucci Guilty Absolu de Parfum Pour Femme P 60 ml
od 1 697 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Intenzivní ambrově-květinová vůně přináší hlubokou smyslnost a elegantní projev, ideální pro ženu, která se nebojí projevit svou sílu a přitažlivost. Parfémovaná voda Gucci Guilty Absolu de…
Dior Miss Dior 2021 W EDP, 30 ml
od 1 746 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Smyslnost květinové vůně parfémové vody Miss Dior probudí všechny vaše smysly. Vůně oslavuje sametově hebké a smyslné růže, které podtrhuje svěží konvalinka vonná a kořeněná pivoňka. K ovinutí…
Roberto Cavalli Florence W EDP, 75 ml
od 693 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Pižmová vůně
Vůni Florence od Roberto Cavalli navrhla špičková perfumérka Marie Salamagne (ze studia Firmenich). Při tvoření této chyprové ambrové kompozice hledala inspiraci v toskánské krajině a…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Armaf Magnificent Jardin W EDP 100 ml
od 504 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Armaf Magnificent Jardin je květinově-zelená parfémovaná voda pro ženy, která dokonale spojuje svěží a smyslné esence. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají parfém, jenž oslavuje…
ELIE SAAB Le Parfum In White W EDP, 90 ml
od 1 236 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Arabské
- 90 ml
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Dámská vůně je inspirovaná něžnou bílou barvou, která evokuje nevinnost a čistotu. Je určena pro moderní ženu s puncem elegance. Úvodní jemná symfonie…
Escada Especially W EDP, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 30 ml
od 920 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Thierry Mugler Starlicious Pineapple Musk W EDT 75 ml
od 1 012 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Mugler Starlicious Pineapple Musk přináší jedinečnou kombinaci svěžesti, sladkosti a smyslnosti, která osloví ženy hledající lehkou a zároveň výraznou vůni. Její květinově-ovocná…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 75 ml
od 1 044 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 75 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Yodeyma Vália W EDP, 100 ml
od 737 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato rafinovaná vůně staví svou osobnost na jemných kontrastech a nezaměnitelné jemnosti. Okouzlí vás prostřednictvím tónů evokujících hebkost. Nejprve se setká bergamot s mandarinkou a jemnou…
Yodeyma Luxor W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Ajmal Entice Allura W EDP 75 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda s vyváženou kompozicí, která spojuje svěžest citrusů, smyslnost květin a hřejivost dřeva, je navržena pro ženy, které hledají jemně smyslnou a harmonickou vůni. Její charakter…
Lacoste Pour Femme EDP, Tester 90 ml
od 780 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
AVON Eve Truth W EDP 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jedinečná kompozice parfému Avon Eve Truth je navržená ke zvýraznění přirozeného ženského šarmu. Hlava - černý rybíz, karambola, cassis, granátové jablko Srdce - pivoňka, gardénie, růžová…
Dior Dune W EDT, 100 ml
od 2 755 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Svěží mořská květinová vůně pro každou příležitost. Dior Dune je pokládán za „květinově-mořskou“ vůni. Tato rafinovaná vůně se projevuje jemným teplým pocitem, který zahalí každého, kdo ji nosí. …
La Rive Pearl W EDP, 75 ml
od 200 Kč
2,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Květinová vůně, jenž připomíná procházku zahradou plnou květin a zralého ovoce. Zpočátku citrusová kompozice objeví bohaté srdce, plné konvalinek, růží a broskví, uspořádaný na lůžku santalového…
Hugo Boss The Scent For Her Pure Accord W EDT, 50 ml
od 549 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- Přírodní
Zářivé duo vůní Boss The Scent Pure Accord zkoumá nový pohled na svádění, díky kterému si jsou Boss muž a žena blíže než kdykoli předtím. Tato vůně pro ženy je smyslným pokračováním příběhu o…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
