Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Jimmy Choo Blossom W EDP, 100 ml
od 692 Kč
6,92 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 30 ml
239 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme je určena pro ženy, které hledají vyváženou a harmonickou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Parfémová voda nabízí intenzivnější vůni než…
Hugo Boss Deep Red W EDP, 50 ml
od 656 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Osobitá parfémovaná voda Hugo Deep Red značky Hugo Boss vám okamžitě zajistí pocit výjimečnosti. Odhoďte pravidla všedních dní a nechte se zahalit čistou energií ženství a smyslnosti! Hlava -…
Lolita Lempicka Le Parfum W EDP, Tester 100 ml
od 918 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda Lolita Lempicka Le Parfum je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Ideální volba pro…
Dior J'adore W EDP, Tester 50 ml
od 2 201 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Dior J'adore je vyjádřením absolutní ženskosti. Moderní a nadčasová vůně je velmi oblíbenou u mnoha žen po celém světě, které tento skvost s nadšením používají již od…
Chanel N°5 W EDP, 100 ml
od 3 520 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chanel N°5 je květinově dřevitá vůně pro ženy, které sází na jistotu a kvalitu prověřenou časem a milióny žen. Ikona mezi parfémy předávaná z generace na generaci. To je prostě osobitý šarm a…
Jeanne En Provence Růže a andělika W EDP, 60 ml
od 181 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Parfémovaná voda vás omámí květinovými tóny konvalinky v kombinaci s ovocnou vůní černého rybízu s akcenty bylinné anděliky. Hlavní vůní této parfémové vody jsou přírodní esence z růží a…
Giorgio Armani Sì Passione Intense W EDP, 50 ml
od 1 677 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Další rudý klenot z rozsáhlé vonné kolekce Sì představil Giorgio Armani v roce 2020 pod názvem Sì Passione Intense. Za zrodem této orientálně-květinové vůně stála opět parfumérka Julie Masse, …
Chloé Love Story W EDP, 75 ml
od 1 376 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Staňte se hlavní hrdinkou příběhu o lásce. Vypráví ho parfémovaná voda Chloé Love Story prostřednictvím něžných květinových tónů a odehrává se v romantické noční Paříži. Prožijte i vy jeho…
Versace Crystal Noir W P, 90 ml
od 1 647 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podlehněte kouzlu oblíbené dámské vůně Crystal Noir od značky Versace, která je k dostání ve své nejkoncentrovanější a nejsmyslnější podobě. Esence tajemství a sofistikované smyslnosti s…
ELODE J`Aime W EDP 100 ml
od 145 Kč
1,45 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Elode J'aime vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost. Květinovo-ovocná vůně je určená pro romantickou…
Paco Rabanne Lady Million Royal W EDP, 50 ml
od 1 251 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Vstupte do říše smyslnosti, elegance a sebevědomí s touto okouzlující vůní. Složení této vůně vládne granátové jablko, bílé květiny a dřevité tóny. Zbořte všechny konvence a najděte v sobě…
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 30 ml
od 1 515 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
AVON Passion Dance W EDT 50 ml
od 169 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Avon Passion Dance je okouzlující dámská vůně, která je zrozená přímo z rytmu žhavého latinskoamerického tanga! S jedinečnou toaletní vodou Passion Dance, která byla uvedena na trh v roce 2003, …
Nina Ricci L´air Du Temps W EDT , 100 ml
od 893 Kč
8,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Nina Ricci L´Air du Temps (uzávěr - holubičky). Toaletní voda pro ženy 100ml L´Air du Temps má záhadnou květinovou moc svůdnosti. L´Air du Temps je pro ženu zasněnou, romantickou a je na trhu od…
Trussardi My Name W EDP, 30 ml
od 427 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Svůdná a čirá radost. Excelentní, a přitom mimořádně diskrétní - právě taková je dámská vůně Trussardi My Name. Už sám název vyjadřuje identitu každé ženy i jejího vztahu k okolnímu světu. …
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 30 ml
od 1 397 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
Valentino Voce Viva W EDP, 50 ml
od 1 842 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Voce Viva Eau de Parfum je oslavou rozmanité ženskosti, typické pro značku Valentino. Vůně se otevírá italským bergamotem, který je zjemněný mandarinkou. Pomerančový květ a gardénie tvoří bohatý…
AVON Imari Naturelle EDT 50 ml
od 169 Kč
3,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
AVON Imari Naturelle je produkt, který v sobě skrývá harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů. Je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže podtrhnout jejich přirozenou…
Yodeyma Harpina W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová jemnost fialky s exotickým nádechem orchideje dává průchod vanilkovým tónům, které tvoří tento vznešený parfém. Harpina je parfémem, který zdůrazňuje smyslnost, je tedy ideální vůní…
Afnan Mystique Bouquet EDP, 80 ml
od 830 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mystique Bouquet od značky Afnan je květinově-ovocná parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tato vůně je navržena tak, aby přinášela svěžest a eleganci do každodenního života i…
Christian Dior Pure Poison W EDP, 100 ml
od 2 420 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Christian Dior Pure Poison je vůně uctívaná i zatracovaná zároveň. Tento parfé je novým pokušením po již klasické vůni Poison. Pure Poison je vůně vášně i nevinnosti. Pure Poison byl na trh…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 25 ml
od 435 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
La Rive Cuté W EDP, 100 ml
od 155 Kč
1,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda La Rive Cute Woman byla uvedena na trh v roce 2012. Je to vůně pro ženy, které se chtějí cítit po cely den dokonale. Ztělesňuje jednoduchost a lehkost, luxus a krásu. Vonná…
Zimaya Zukhruf Pink W EDP 100 ml
od 320 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Zimaya Zukhruf Pink je parfémovaná voda, která přináší jemnou a sladkou vůni, jež podtrhne ženskou osobnost. Tento parfém je navržen tak, aby poskytoval dlouhotrvající vonný zážitek, který se…
Parfums De Marly Valaya W EDP, 75 ml
od 5 356 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Parfums De Marly Valaya vnáší do prostoru ženskost a intimitu zapomenutých dámských spodniček z 18. století a dojem hlubokého nádechu čerstvého vzduchu. Vrací se k dědictví…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 3 x 20 ml
od 2 547 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
AVON Little Black Dress W EDP, 50 ml
od 189 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Na dně této ženské, smyslné vůně probleskují dominantní složky mléčného dřeva, japonské švestky a kašmírového mošusu, které ustupují harmonickému akordu růžové pivoňky, gardénie, květu…
Bruno Banani Woman EDT, 50 ml
od 273 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Versace Crystal Noir W P, 50 ml
od 1 605 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podlehněte kouzlu oblíbené dámské vůně Crystal Noir od značky Versace, která je k dostání ve své nejkoncentrovanější a nejsmyslnější podobě. Esence tajemství a sofistikované smyslnosti s…
Giorgio Armani My Way Floral W EDP, 50 ml
od 1 456 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
V roce 2022 představil Giorgio Armani kvetoucí, zářivou a květinovou vůni My Way Floral. Vůně se otevírá kombinací zelené mandarinky, petitgrainového oleje a pomerančových květů. Přichází tedy…
Mugler Alien Extraintense W EDP, 60 ml
od 1 537 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Mugler Alien Extraintense je určena pro ženy, které hledají výraznou a intenzivní vůni, jež podtrhne jejich osobnost a jedinečnost. Tato vůně, uvedená na trh v roce 2024, je…
Ralph Lauren Ralph W EDT, 30 ml
od 578 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Svěží květinová vůně Ralph Lauren Ralph vás ihned nadchne svojí neobyčejnou lehkostí a vzdušností. Hravá, svobodomyslná křišťálová vůně roztančí vaši mysl a zaujme vaše okolí. Parfém Ralph je…
Lattafa Yara Candy W parfémový olej 20 ml
od 298 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská vůně, která osloví milovnice sladkých a hravých tónů, přináší do světa parfémů jedinečnou kombinaci ovocné svěžesti a vanilkové hřejivosti. Parfémovaný olej Yara Candy je ideální pro…
Moschino Toy 2 Pearl W EDP, 50 ml
od 776 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Moschino Toy 2 Pearl je parfémová voda, která vás okouzlí svou jedinečnou vůní. Je výrazem optimismu a pocitu naprostého štěstí. Je navržena tak, aby podtrhla smyslnost každé ženy, a to díky…
Zimaya Swar Al Dahab EDP 100 ml
od 257 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Zimaya Swar Al Dahab EDP 100 ml Zimaya Swar Al Dahab je parfémovaná voda, která svým jedinečným složením dokáže okouzlit a zanechat nezapomenutelný dojem. Tento parfém je ideální volbou pro…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 30 ml
od 698 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 30 ml
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
La Rive Vanilla Touch W EDP, 90 ml
od 166 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive Vanilla Touch je dámská parfémovaná voda, která přináší výraznou vanilkovou vůni obohacenou o jemné ovocné a květinové tóny. Tento parfém je určen pro ženy, které ocení teplé, sladké a…
Hermes Un Jardin Sur Le Nil W EDT, 50 ml
od 1 242 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Každý rok si Hermes vybírá téma, na kterém buduje svoji aktuální kolekci. Pro rok 2005 je to Řeka, a proto se nová vůně jmenuje "zahrada na Nilu". Egypt nejsou jenom pyramidy a Sahara, ale také…
Victoria´s Secret Bombshell W EDP, 50 ml
od 1 293 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Vůně Bombshell byla vytvořena pro silnou, sebevědomou a sexy ženu. Složení této vůně je lehké a bohaté. Skládá se z jemné směsi pečlivě vybraných složek. Horní tóny otevírají ovocné kapky bobulí…
Guess Guess Gold W EDP, 75 ml
od 336 Kč
4,48 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Guess je lehce sladká, svádivá, květinově ovocná vůně pro nespoutanou ženu. Evokuje svobodu ducha a dobrodružství. Parfém Guess je vhodný pro denní nošení.Na začátku ucítíte svěžest mandarinky, …
Zimaya Taraf White EDP , 100 ml
od 244 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Zimaya Taraf White EDP Taraf White od značky Zimaya je květinově-ovocná parfémová voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně je navržena tak, aby přinesla svěží a jemnou…
Moschino Toy 2 W EDP, 30 ml
od 565 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 30 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Gucci Bamboo W EDT, 50 ml
od 1 025 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Příběh vůně Gucci Bamboo nyní pokračuje s novinkou Gucci Bamboo Eau de Toilette. I tato nová vůně se nechává inspirovat ikonickým prvkem bambusu – jedním z nejslavnějších a nejelegantnějších…
Dermacol Sweet Orange & Honeysuckle W EDP 50 ml
od 431 Kč
8,62 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Parfémovaná voda s vůní sladkého pomeranče a zimolezu. Hlava: jablko, bergamot, pomeranč. Srdce: levandule, jasmín, růže. Základ: cedrové dřevo, pižmo.
Yodeyma Linet W EDP, 15 ml
od 175 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Linet představuje vůni kombinující aroma bergamotu, rebarbory, liči a pivoňky. Tento dotek moderní ženskosti a smyslového potěšení zachycuje krásu nositelky. Parfémová voda má…
Ariana Grande God Is A Woman W EDP, 100 ml
od 782 Kč
7,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Vůně inspirovaná přírodou, která překvapí až 91 % složek přírodního původu, to je parfémovaná voda Ariana Grande God Is A Woman. Nechte se okouzlit svěžími tóny šťavnaté hrušky, omamnou vůní…
Moschino Couture W EDP, 100 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Milujete luxus a styl ve všech jeho podobách? Pak je právě pro vás tou nejlepší volbou parfémovaná voda pro ženy Moschino Gold Fresh Couture. Již extravagantní flakon v podobě zlatého čisticího…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
