Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paris Corner Qissa Delicious W EDP, 100 ml
od 281 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Paris Corner Qissa Delicious W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající sladkou a gurmánskou vůni. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2024 a je charakterizován jako…
Guerlain Mon Guerlain Intense W EDP, 30 ml
od 903 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nový Mon Guerlain Intense jako oslava všech žen, které se nebojí vyjádřit svou jedinečnost. Jemně se zde prolínají tóny mandarinky, bergamotu, jasmínu a pačuli. A nakonec intenzivní vanilka, …
Lattafa Petra W EDP 100 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Lattafa Petra W EDP 100 ml Parfémovaná voda Lattafa Petra je produkt, který představuje komplexní a dobře promyšlený výběr vůní vhodných pro ženy hledající něco speciálního. S objemem 100 ml…
Christina Aguilera Definition W EDP, 30 ml
od 248 Kč
8,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Definition od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V…
Thierry Mugler Alien W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 099 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Revlon Charlie Blue Eau Fraich W EDT, 100 ml
od 98 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
Revlon Charlie Blue. Eau de Fraiche pro ženy 100ml Revlon Charlie Blue je květinová vůně pro ženy, zavedena na trh v roce 1973. Nadčasová a elegantní Revlon Charlie Blue pro všechny věkové…
Tiffany & Co. Tiffany W EDP, 75 ml
od 1 320 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Tiffany & Co. je ztělesněním všeho, co luxusní šperkařská značka Tiffany & Co. představuje – vytříbeného vkusu, nadčasovosti a nenuceně sofistikované elegance. Tiffany…
La Rive Madame Isabelle W EDP, 100 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Pižmová vůně
La Rive Madame Isabelle W EDP je květinově-citrusová vůně, která byla uvedena na trh v roce 2012. Je ideální pro ženy, které hledají vůni, jež dokonale doplní jejich styl a dodá jim…
Yodeyma For You W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěžest grapefruitu, něžnost jasmínu a poetické tóny jantaru dodávají parfému sladko-alkalickou vůni. Francouzská vůně, přinášející štěstí a úsměv na tváři každé své majitelce. Umožní vám to…
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, 150 ml
od 4 019 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Jeanne Arthes Cassandra W EDT 100 ml
od 116 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Toaletní voda Jeanne Arthes Cassandra Cassandra je neodolatelně svůdná a jedinečná vůně, která vás omámí svou intenzitou a luxusním vyzněním. Květinová vůně pro smyslnou ženu na každodenní…
Montblanc Signature W EDP, 50 ml
od 756 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Květinová, orientální a pižmová parfémová voda píše příběh výrazně ženského a záhadného kontrastu mezi bohatostí orientální vůně vanilky a bílou čistotou pižma. Jiskřivé tóny klementinek, …
AVON Incandessence Lotus W EDP, 50 ml
od 174 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje parfémovaná voda pro ženy AVON Incandessence Lotus. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že…
Versace Yellow Diamond Intense W EDP, 50 ml
od 1 057 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Zářivá, svěží a okouzlující, to je vůně Versace Yellow Diamond Intense. Parfém Yellow Diamond Intense je určen pro moderní, nespoutanou ženu, která chce upoutat pozornost. Voní po svěžím…
Versace Crystal Noir W EDP, 50 ml
od 1 051 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Asombroso by Osmany Laffita The Black for Woman EDP, 50 ml
od 969 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Asombroso by Osmany Laffita The Black for Woman poodkryje všechny stránky vaší…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom W EDT, plnitelný flakon 75 ml
od 1 485 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Florabloom je inspirována čerstvostí a krásou přírody. Tento produkt francouzského výrobce Guerlain je ideální pro ženy, které preferují květinové a ovocné…
Asombroso by Osmany Laffita The Black for Woman EDP, 100 ml
od 1 319 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Asombroso by Osmany Laffita The Black for Woman poodkryje všechny stránky vaší…
Sabrina Carpenter EDP Cherry Baby, 75 ml
od 619 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Sabrina Carpenter Cherry Baby představuje elegantní a moderní volbu pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže být zároveň sladká i sofistikovaná. Tento parfém, uvedený na trh v…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 30 ml
od 165 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Jean Paul Gaultier La Belle W EDP, 30 ml
od 1 077 Kč
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Vstupte do zahrady Jean Paul Gaultiera, místa pokušení a hříšného svádění. Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle je silně návykovou vůní, která v sobě spojuje neodolatelně sladkou…
Lattafa Ser Al Malika W EDP, 100 ml
od 315 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Lattafa Ser Al Malika je určena pro ženy, které hledají vůni, která je výrazná, ale zároveň elegantní a sofistikovaná. Je ideální pro ty, kteří preferují orientální vůně, ale zároveň ocení i…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, 100 ml
od 825 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Elizabeth Arden Green Tea Mimosa W EDT, 100 ml
od 205 Kč
2,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Velmi příjemná svěží květinová vůně ideální do letních dní. Tato vůně vás bude doprovazet v horkém poledni, na odpolední kávě nebo na romantické procházce při západu slunce. Flakon navržený do…
Lancôme Miracle W EDP, 100 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Yodeyma Escitia W P 15 ml
od 159 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Emotivní kombinace gurmánského stylu nabízí v tomto parfému spojení různých emocí. Vyjadřuje štěstí a radost. Yodeyma Escitia - to jsou orientální a dřevité vonné tóny. Escitia je smyslný parfém…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 65 ml
od 1 808 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Giorgio Armani My Way W P, plnitelný flakon 50 ml
od 1 538 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém pro ženy Armani My Way podpoří vaši touhu objevovat a žít podle vlastních pravidel. Intenzivní, sladká variace na charakteristickou květinovou vůni My Way je zrozená z kontrastu krémově…
Rituals Fleurs De L'Himalaya W EDP 50 ml
od 1 250 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Nizozemské
- 50 ml
Parfémová voda Rituals Fleurs De L'Himalaya je výjimečným produktem, který vás svým charakterem přenese do malebného Údolí květů v srdci himálajských hor. Tato vůně je inspirována jemným větrem, …
Dolce & Gabbana Q By D&G W EDP, 50 ml
od 987 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dolce & Gabbana Q By D&G je dámská parfémovaná voda. Tato EDP má vůni s ovocnými tóny, obohacenou silným dřevitým základem. Svěží chuť sicilských citronů v kombinaci s kontrastní sladkokyselou…
Versace Eros Pour Femme EDP, 30 ml
od 974 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Versace Red Jeans W EDT, 75 ml
od 283 Kč
3,77 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Italský modní návrhář Gianni Versace pokračuje v duchu Jeans s vůní Red Jeans. Čirá květinová vůně s nápaditými citrusovými tóny. Červený odstín vůně je inspirovaný retro stylem, zavřený v…
Chanel Chance W EDP, 100 ml
od 1 708 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
Armaf Delights Yum Yum W EDP 100 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
**Armaf Delights Yum Yum W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Armaf Delights Yum Yum je inspirována milkshakem, sladkým dezertem, který se rozpouští v ústech a stimuluje chuťové buňky. Tento…
Laura Biagiotti Roma W EDT, 100 ml
od 701 Kč
7,01 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Italské
- 100 ml
Laura Biagiotti Roma Patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu.
Yves Saint Laurent Libre dárková sada
od 2 132 Kč
Yves Saint Laurent pro vás připravila luxusní sadu, která bude skvělým vánočním dárkem pro každou ženu ve vašem životě. Dejte své ženě, přítelkyni, matce nebo sobě sadu Libre. Černá krabička…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 453 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 75 ml
od 682 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Paradiso toaletní voda pro ženy 75 ml
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 100 ml
od 2 370 Kč
- Kolínská voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Luxusní English Pear & Freesia od Jo Malone je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový meloun, květinové srdce se skládá z růže a frézie. Kompozici uzavírá…
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP, 25 ml
od 264 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP je luxusním produktem, který je určen pro ženy. Pochází od výrobce Karl Lagerfeld, jehož jméno je synonymem pro kvalitu a eleganci. Jee…
Givenchy L'Interdit W EDP, 125 ml
od 2 161 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
L'Interdit je nejtroufalejší vůně od Givenchy pro všechny ženy, které se nebojí posouvat vlastní limity a porušovat pravidla. Tato sofistikovaná ultra ženská vůně probudí vaši odvahu. Klíčové…
Chanel Chance W EDT, 50 ml
od 2 310 Kč
46 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Chanel Chance Lehka vůně plná energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí.
Guess Seductive I'm Yours W EDT, 75 ml
od 448 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive I’m Yours je svůdná novinka pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2011. Další verze oblíbeného parfému Seductive nabízí sladší aroma ovoce, květin a dřevitých tónů. Je…
Narciso Rodriguez Narciso Cristal W EDP, 90 ml
od 1 217 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podobně, jako když se slunce odráží od faset křišťálu a naplno se tím odhalí jeho krása, dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Cristal odhalí zase váš půvab. Tato vůně je poctou…
COACH Floral W EDP, 50 ml
od 707 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018 je individuální, autentická a současná vůně, která představuje duši značky Coach. Je individuální, autentická a současná. Coach Floral…
Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman EDP, 50 ml
od 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman může být ideální volbou pro všechny milovnice ovocných a květinových vůní. Je vhodná pro denní nošení, protože není příliš…
Michael Kors Pour Femme EDP, 30 ml
od 830 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Michael Kors Pour Femme je květinově-dřevitě-pižmová vůně, která vás zahalí do luxusu, sebevědomí a smyslnosti. Jako bohatý zlatý řetěz rozpálený sluncem prohřátou kůží, vyzařuje…
Moschino Toy 2 Pearl W EDP, 100 ml
od 1 045 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Moschino Toy 2 Pearl je parfémová voda, která vás okouzlí svou jedinečnou vůní. Je výrazem optimismu a pocitu naprostého štěstí. Je navržena tak, aby podtrhla smyslnost každé ženy, a to díky…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
