Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Ralph Lauren Romance W EDP, 100 ml
od 1 091 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ralph Lauren Romance je lahodná květinová vůně pro věčně zamilované ženy. Toužíte po krásných pocitech souznění? Věříte na lásku na první pohled? Pak si přivoňte k jedinečné romantické vůni…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose EDP, 50 ml
od 1 040 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 30 ml
od 1 069 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
Versace Crystal Noir W EDT, 30 ml
od 759 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
Versace Bright Crystal W P, 50 ml
od 1 799 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Tato vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2024. Smyslná a ženská vůně symbolizuje ženu Versace, která si je jistá sama sebou a svým šarmem. Vůně odhaluje šťavnaté a jemné tóny, které potěší…
Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman EDP, 100 ml
od 1 544 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman může být ideální volbou pro všechny milovnice ovocných a květinových vůní. Je vhodná pro denní nošení, protože není příliš…
Christian Dior Joy by Dior W EDP, 90 ml
od 2 500 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Je koncipována jako vůně plná energie, živosti, jemnosti, štěstí a dobré nálady. Vůně která v sobě nese živý úsměv z květin a citrusových plodů, hladké pohlazení lesů a klid pižma. Vůně s tisící…
Cerruti 1881 pour Femme EDT, 30 ml
od 380 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se pohladit pocitem doteku jemného hedvábí na vaší kůži. Dámská toaletní voda Cerruti 1881 Pour Femme dokonale podtrhne váš vytříbený vkus a nezaměnitelnou eleganci. Klíčové…
Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 50 ml
od 1 580 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …
Cacharel Anais Anais W EDT, 50 ml
od 505 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Cacharel Anais Anais je dámská vůně, která se stala symbolem věčné mladosti a romantismu. Vůně byla pojmenována podle perzské bohyně lásky Anaitis. Delikátní a něžná, záhadná a romantická. Anais…
Cacharel Amor Amor W EDT, 50 ml
od 467 Kč
9,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 100 ml
od 3 149 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
Women´secret Eau My Secret W EDT 100 ml
od 89 Kč
0,89 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro podnikavé dívky a ženy, které neustále hýří nápady a baví je flirtování. Podporuje prestiž, ženskost a modernost. Je vhodná k dennímu nošení. Hlava – citron, hruška, italská…
Dolce & Gabbana The One W EDP, 30 ml
od 815 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová, orientálně květinová kompozice Dolce & Gabbana The One je stejně unikátní a svá jako žena, pro niž je určena. Okouzlující úvod vůně Dolce & Gabbana The One pojatý coby svěží ovocný akord…
Hugo Boss Alive W P, 50 ml
od 1 197 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Lalique le Parfum W EDP, 100 ml
od 553 Kč
5,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Chcete objevit rozkošnicky smyslný orient? Najdete jej v nové dámské vůni Lalique Le Parfum EDP obdařené maximální svůdností. V pozoruhodné flakonu je skryt opojný koktejl záhadných a…
Yodeyma Linet W EDP, 50 ml
od 398 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Linet představuje vůni kombinující aroma bergamotu, rebarbory, liči a pivoňky. Tento dotek moderní ženskosti a smyslového potěšení zachycuje krásu nositelky. Parfémová voda má…
Esprit Rise & Shine For Her EDP, 20 ml
od 369 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Německé
- 20 ml
Parfémovaná voda pro ženy Esprit Rise & Shine má smyslnou a ženskou vůni, která díky pudrovému tónu jemně zahaluje smysly a ukazuje vnitřní sílu sebevědomí, které ženy mají. Svrchním tónům…
Lacoste Touch of Pink W EDT, 50 ml
od 466 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste touch of pink je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP, 100 ml
od 1 570 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Gucci Flora Gorgeous Magnolia je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže vyjádřit jejich jedinečnou osobnost. Parfémovaná voda je charakteristická svou kombinací dřevitých, …
Dsquared2 Wood Pour Femme EDT, 30 ml
od 388 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Dsquared2 Wood Pour Femme je určena ženám, které se nebojí vydat nebezpečnější cestou. Jsou sebevědomé, smyslné a neváhají se rozhodovat impulzivně. Jejich nespoutanou…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 30 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Asdaaf Ameerat Al Arab W EDP 100 ml
od 360 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Ameerat Al Arab od značky Asdaaf je parfémová voda charakteristická svou citrusově-pižmovou vůní, která je doplněna jemností aloe vera a přitažlivostí bílého pižma. Tato kombinace vytváří…
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream W EDP, 30 ml
od 406 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Sabrina Carpenter Sweet Tooth Caramel Dream W EDP je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají sladké a orientálně-vanilkové vůně. Tato vůně, navržená v roce 2023 parfémářem Gilem…
Nina Ricci Love in Paris W EDP, 50 ml
od 788 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nina Ricci Love in Paris 50 ml - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml. Nina Ricci Love in Paris - vůně pro ženy. Nina Ricci Love in Paris - Love in…
Saphir Vida de Saphir Pink Pour Femme EDP, 200 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Vida Pink Pour Femme EDP je inspirována oblíbenou vůní Lancome La vie est belle Rose a přináší okouzlující květinovou symfonii vhodnou pro celoroční nošení. Vůně se…
Tomas Arsov For Iconic By Tatiana W EDP 50 ml
od 1 190 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Buďte sebevědomá, nespoutaná a svá s jedinečnou parfémovou vodou Iconic By Tatiana. Zahalte se do opojné vůně a buďte ikonická nejen pro své okolí, ale hlavně sama pro sebe. Základní…
Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire W EDP, 30 ml
od 908 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda La Vie Est Belle Rose Extraordinaire v sobě spojuje jedinečné umění sklářských mistrů značky Lancôme a její dlouholeté znalosti v oblasti květinových vůní. Spolu s flakonem…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 50 ml + tělová mlha 100 ml + EDP 10 ml
od 1 852 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Vůně, která oslavuje dualitu moderní ženy, spojuje v sobě eleganci a nespoutanost v jedinečném orientálně-květinovém parfému. Tato parfémovaná voda je určena pro sebevědomé ženy, které chtějí…
Lancôme Idôle Power Intense W EDP, 100 ml
od 2 170 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lancôme Idôle Power Intense je parfémovaná voda, která přináší dřevitě-květinovou vůni z řady Idôle. Kombinuje krémové a zářivé tóny santalového dřeva s bohatou vůní růže. Výsledkem je…
Yodeyma Linet W EDP, 100 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Linet představuje vůni kombinující aroma bergamotu, rebarbory, liči a pivoňky. Tento dotek moderní ženskosti a smyslového potěšení zachycuje krásu nositelky. Parfémová voda má…
Kenzo L´Eau W EDT 50 ml
od 679 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Jednoduchost. Opravdovost. Tyto dvě vlastnosti Kenzo miluje. Vůně Kenzo L´Eau je oslavou čisté svěžesti. Jiskřivá, moderní, čistá, blankytně modrá, dokonale střídmá, daleko od bláznivého hluku. …
La Rive In Woman EDP, 90 ml
od 87 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfém In Woman je nevšední kompozicí a definuje pojem ženskosti. Kompozice začíná aromatem mandarinky, které povzbuzuje energii, bergamotu, černého rybízu a liči. Základ vůně je tvořen…
Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue Parfum de Peau W EDP, 90 ml
od 1 900 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue Parfum de Peau je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich přirozenou krásu a dodá jim pocit svobody a svěžesti. Parfémová…
Chanel Chance Eau Splendide W EDP, 100 ml
od 2 850 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chanel Chance Eau Splendide je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Je dílem parfuméra Oliviera Polge a je určena pro ženy, které hledají elegantní a podmanivou vůni…
Yodeyma Kara W EDP 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yodeyma Kara to jsou květinové a ovocné vonné tóny. Kara je povzbudivý parfém pro veselou a silnou ženu. Jemnost jablka v kombinaci s bambusem vytváří jemně svěží dřevité tóny. Hlava: cedr, …
Versace Dylan Blue Pour Femme EDP, 30 ml
od 830 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Versace Dylan Blue Pour Femme byla uvedena na trh v roce 2017. Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti. V úvodu se…
Giorgio Armani My Way W P, plnitelný flakon 90 ml
od 2 200 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém pro ženy Armani My Way podpoří vaši touhu objevovat a žít podle vlastních pravidel. Intenzivní, sladká variace na charakteristickou květinovou vůni My Way je zrozená z kontrastu krémově…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 100 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
White Tea ze stejnojmenné kolekce je pižmová, orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, muškátovou šalvěj, kapradí a mořské akordy. V srdci ucítíte mate, bílý čaj a bílý…
Issey Miyake A Drop D'Issey Fraîche W EDP, 90 ml
od 780 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Jako když osvěžující jarní déšť dopadá na něžné květy šeříku. Tak voní parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake A Drop D'Issey Fraîche, která v sobě skrývá esenci probouzející se jarní přírody. …
DKNY 24/7 W EDP, 100 ml
od 438 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda DKNY 24/7 je stvořena pro ženu, která si umí užívat každodenní život v plné míře. Tato vůně, inspirovaná dynamikou a neustálým pohybem města New York, je ideální volbou pro…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 100 ml
od 1 100 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
Cacharel Noa W EDT, 30 ml
od 380 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 30 ml
Složení a popisHlava Bílé květy, benzoin, cedrový mech Srdce Zelené tóny rostlin, koriandr, santalové dřevo, kořeny kosatce Základ Mléčné pižmo, kávový hrášek, pačuli Vůně lásky a naděje v jedné…
Jeanne Arthes Vanille Tropicale W EDP 30 ml
od 135 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Jeanne Arthes Vanille Tropicale nabízí harmonickou kombinaci smyslných a exotických vůní. Tato parfémovaná voda je vhodná pro ženy, které hledají něco netradičního a…
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 50 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum je květinově-dřevitě-pižmový parfém pro ženy, který byl uveden na trh v roce 2022. Tento parfém je dílem parfuméra Rodriga Flores-Rouxe, který vytvořil…
Lanvin Jeanne W EDP, 100 ml
od 569 Kč
5,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Lanvin Jeanne je rozkošná, romantická vůně, plná květin a ovocných tónů. Zpočátku vás zaujme příjemnou a podmanivou vůní lesního ovoce, především je to směs ostružin, malin a hrušek. Tón…
Lancôme Idôle W EDT, 50 ml
od 1 432 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Staňte se tím, čím se máte stát. To vám vždy připomene tato toaletní voda pro ženy. Tato vůně byla stvořena pro každého, kdo pevně stojí za tím, v co věří – ať už jako jednotlivec, nebo jako…
Chanel Coco Mademoiselle W EDP, 35 ml
od 2 228 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Chanel Coco Mademoiselle vás okouzlí svou smyslností již při prvním přivonění. Hlavními esencemi této výjimečné parfémované vody jsou sebevědomí, originalita a přirozenost. Stejné aspekty, jaké…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
