Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, španělské a pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Saphir Cool de Saphir W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Saphir Cool de Saphir W EDP Saphir Cool de Saphir je parfémovaná voda, která přináší jedinečný zážitek inspirovaný známou vůní Carolina Herrera Good Girl. Tato vůně je určena pro ženy, které…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Ironie Pour Femme – Parfémovaná voda 50 ml Parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme nabízí dynamický a kontrastní zážitek pro ženy, které rády objevují nové horizonty. Tento parfém je…
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 200 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Carolina Herrera 212 VIP W EDP, 80 ml
od 1 200 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- 80 ml
Carolina Herrera 212 VIP je obklopená slogany jako "Jsi na seznamu?" nebo "Toto je soukromá párty". Čerstvá vůně rumu a svůdné mučenky v začátku složení přechází do srdce složeného z pižma a…
Yodeyma Lis W EDP, 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfém Lis představuje vůni, která kombinuje aroma pomerančového květu, tuberózy a madagaskarské vanilky. Je to svůdný, dobrodružný, jemný parfém snažící se objevit nejženštější stránku každé…
Saphir My Future W EDP 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir My Future W EDP 200 ml Parfémovaná voda Saphir My Future přináší neobyčejný květinově-dřevitý zážitek. Je navržena pro ženy, které si rády užívají nové zážitky a…
Women´secret Eau My Secret W EDT 100 ml
od 89 Kč
0,89 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro podnikavé dívky a ženy, které neustále hýří nápady a baví je flirtování. Podporuje prestiž, ženskost a modernost. Je vhodná k dennímu nošení. Hlava – citron, hruška, italská…
Saphir Vida de Saphir Pink Pour Femme EDP, 200 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Vida Pink Pour Femme EDP je inspirována oblíbenou vůní Lancome La vie est belle Rose a přináší okouzlující květinovou symfonii vhodnou pro celoroční nošení. Vůně se…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 30 ml
od 165 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 30 ml
239 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme je určena pro ženy, které hledají vyváženou a harmonickou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Parfémová voda nabízí intenzivnější vůni než…
Saphir My Future Pour Femme W EDP, 30 ml
159 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nejprve na vás dýchne bergamot z Kalábrie a květ pomerančového květu z Afriky. Následně si užijete naplno květinové srdce, ve kterém naleznete duet jasmínu a tuberózy, nasbíraných až v daleké…
Yodeyma Lis W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Lis představuje vůni, která kombinuje aroma pomerančového květu, tuberózy a madagaskarské vanilky. Je to svůdná, dobrodružná, jemná a moderní vůně snažící se objevit nejženštější…
Saphir Woman of Legend W EDP 30 ml
od 164 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Woman of Legend je vůně, která oslavuje ženskost a sebevědomí. Její složení je inspirováno parfémem Lancome Idole a přináší smyslnou pižmově-růžovou kompozici, která…
Saphir Select Blue W EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Saphir Saphir 29 W EDP 50 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir 29 je vůně, která oslavuje ženský šarm a eleganci. Vhodná pro podzimní a zimní období, přináší hřejivou a rafinovanou kombinaci, která zaujme svou komplexitou. Úvodní…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Yodeyma Lis W EDP, 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Lis představuje vůni, která kombinuje aroma pomerančového květu, tuberózy a madagaskarské vanilky. Je to svůdná, dobrodružná, jemná a moderní vůně snažící se objevit nejženštější…
Armand Basi In Red W EDP, 100 ml
od 641 Kč
6,41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Armand Basi In Red je svěží, lehká, květinově-ovocná vůně vytvořená známým Albertem Morillasem v roce 2003. Hlava - zázvor, klementinka, bergamot, kardamón Srdce - lilie, jasmín, fialky, …
Women´secret Eau My Délice W EDT 100 ml
od 89 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Okuste potěšení s dámskou toaletní vodou Eau My Délice od španělské značky Women´secret. Spojení plné rozkoše v úvodu vůně představuje rubínově červené granátové jablko, které se mísí s…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 100 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her EDP, 100 ml
od 2 318 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her přináší intenzivní a zároveň jemnou vůni, která osloví ženy hledající sofistikovanou a dlouhotrvající vůni. Jedná se o chypre…
Paco Rabanne Olympéa Absolu W P, 50 ml
od 1 260 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Typ produktu: Parfém Parfém Paco Rabanne Olympéa Absolu poskytuje intenzivní vůni, jež vyniká svou květinově-ovocnou kompozicí s gurmánskými akordy. Tento parfém je ideální volbou pro večerní a…
Saphir Select Blue W EDP, 200 ml
od 402 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Saphir Due Amore W EDP, 50 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato dámská parfémovaná voda přichystá pro vás i vaše okolí nevšední zážitek. Buďte svůdná v každém okamžiku, nehledě na příležitost, denní dobu, či počasí. Využijte omamnou sílu její kompozice…
TOUS L´Eeu W EDP 90 ml
od 505 Kč
5,61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Nechte se pohltit atmosférou jara, jednoho z nejkrásnějších ročních období, které je ozdobeno prvními jarními květinami a teplými slunečními paprsky. Vůně parfémované vody pro ženy L´Eeu značky…
Saphir In Love de Saphir W EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda In Love de Saphir přináší svěží a harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů, která osvěží každý den a dodá mu nádech jedinečnosti. Vhodná pro celoroční nošení, …
Saphir Due Amore W EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda DUE AMORE přináší okouzlující kombinaci citrusových a květinových tónů, která osloví ženy hledající univerzální a zároveň výraznou vůni. Vhodná pro každodenní nošení i…
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques W EDT, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 289 Kč
5,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámská vůně Sea & Sun In Cadaqués je ztělesněním příjemně poklidného životního stylu ve vesničce Cadaqués. Zde Dalí potkal svou ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués, toaletní voda pro dlouhé…
TOUS Your Moments W EDT, 30 ml
od 490 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Tous Your Moments Toaletní Voda pro Ženy, 30 ml Tous Your Moments je dámská toaletní voda, která nabízí jedinečnou květinovou vůni s jemnými hřejivými podtóny. Tento parfém je navržen pro ženy, …
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 100 ml
od 595 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
LOEWE Aire Sutileza W EDT, 50 ml
od 2 050 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda LOEWE Aire Sutileza spatřila světlo světa roku 2017. Vůně se skrývá ve světle zeleném, minimalistickém flakonu, jehož tvar i jednoduchý a zároveň nadčasový design je pro vůně LOEWE…
LOEWE Aire W EDT, 50 ml
od 1 564 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Loewe Aire představuje vhodný výběr pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou květinovou vůni. Určená je pro každodenní nošení, ať už do práce, na volný čas nebo na…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 50 ml
od 498 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden White Tea toaletní voda pro ženy 50 ml.
Prêt à Porter Fashion Paris Collection W EDP, 100 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Prêt à Porter Fashion Paris Collection je určena pro ženy, které hledají květinovou vůni s ovocnými a dřevitými tóny. Je vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, …
Carolina Herrera CH L´Eau EDT, 100 ml
od 1 207 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vzdušná a jiskřivá Carolina Herrera CH L`Eau nabízí svěží a delikátní stopu citronového květu, frézie, pomeranče a bergamotu, které postupně přechází v monumentální květinové srdce. Základní…
Jesus Del Pozo Halloween Blue Drop W EDT, 100 ml
od 659 Kč
6,59 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
V roce 2012 uvedla na trh značka Jesus Del Pozo vůni pro ženy Halloween Blue Drop. Tato květinově-orientální vůně v sobě kombinuje citrusově-ovocné tóny v úvodu, v srdci se nachází květiny a v…
TOUS Tous W EDT, 90 ml
od 670 Kč
7,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 90 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…
LOEWE Solo Ella Elixir W P, 50 ml
3 590 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
LOEWE Solo Ella Elixir EDP představuje přepracovanou verzi ikonické vůně LOEWE Solo Ella EDP, s vyšší koncentrací esenciálních olejů. Tato parfémovaná voda zanechává výraznější stopu díky své…
Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques W EDT, Tester 100 ml
od 407 Kč
4,07 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámská vůně Sea & Sun In Cadaqués je ztělesněním příjemně poklidného životního stylu ve vesničce Cadaqués. Zde Dalí potkal svou ženu a múzu Galu. Sea & Sun In Cadaqués, toaletní voda pro dlouhé…
Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy W EDT, 100 ml
od 420 Kč
4,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Moderní parfém Jesus Del Pozo Halloween Kiss Sexy je kouzelnou květinově-ovocnou směsí. Magická vůně je symbolem šťavnatého polibku svůdné ženy, pro kterou je flirtování uměním. Tato žena se…
Jesus Del Pozo Halloween Freesia W EDT, 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Jesus Del Pozo Halloween Freesia je sladší, květinová verze parfému Halloween. Vůni Halloween Fresia dominují šťavnaté ovocné tóny spolu s tóny svůdné frézie. Některé představují neškodné, …
Carner Barcelona Tardes W EDP 100 ml
od 2 043 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Carner Barcelona Tardes je čistá a jasná vůně pro ženy, skutečná óda na klid a harmonii pozdních letních odpolední. Patří do exkluzivní řady parfémů vytvořených z touhy po autentických…
LOEWE 001 Woman W EDT 100 ml
od 2 435 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Toaletní voda Loewe 001 Woman je sofistikovaná a elegantní dámská vůně, která zachycuje podstatu moderní ženy. Vzhledem k její osvěžující povaze je toaletní voda vhodná pro každodenní nošení i…
Antonio Banderas Blue Seduction W EDT, 80 ml
od 341 Kč
4,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Tyrkysová barva vůně okamžitě navozuje pocit smyslné svěžesti. Vůně Antonio Banderas Blue Seduction se otevírá zelenými květinovými nótami fialkových lístků, energickými tóny vodního melounu a…
Salvador Dali Dali W EDP 30 ml
od 213 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Název: Salvador Dali Dali W EDP 30 ml Výrobce: Salvador Dali Popis produktu: Parfémovaná voda Salvador Dali Dali o objemu 30 ml je určena pro ženy, které hledají originální a sofistikovanou…
Jesus Del Pozo Halloween Blossom W EDT 100 ml
od 694 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Jesus Del Pozo přináší dámskou toaletní vodu Halloween Blossom, která byla uvedena na trh v roce 2022. Jedná se o květinově-ovocnou vůni, která je určena pro ženy hledající svěžest a jemnou…
Jesus Del Pozo Halloween Bliss W EDT, 100 ml
od 694 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jesus Del Pozo Halloween Bliss W EDT 100 ml je dámská toaletní voda, která vyniká svou květinovo-citrusovou svěžestí. Tato vůně je navržena pro ženy, které upřednostňují lehké a vzdušné parfémy, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
