Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Mercedes-Benz s ovocnou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Mercedes-Benz Woman In Red W EDP, 90 ml
od 643 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vůně Woman In Red vyjadřuje samotnou podstatu ženskosti. Zdůrazňuje jedinečnost a šarm každé ženy. Vůně v sobě mísí květinové, dřevité a orientální tóny. Je to smyslná a elegantní vůně s…
Mercedes-Benz Woman EDP 90 ml
od 992 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 90 ml
Parfémovaná voda Mercedes-Benz Woman z produkce slavné německé automobilky je svěží energická vůně pro moderní ženu, určená pro denní i večerní nošení. Parfém s dominujícím jasmínem a vanilkou…
Mercedes-Benz Floral Fantasy W EDT, 60 ml
od 479 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Mercedes-Benz Woman Floral Fantasy je toaletní voda pro ženy s objemem 60 ml. Tento parfémový produkt od výrobce Mercedes-Benz představuje květinově-citrusovou vůni, která byla uvedena na trh v…
Mercedes-Benz Floral Fantasy W EDT, 90 ml
od 732 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Mercedes-Benz Floral Fantasy Eau de Toilette je určena pro ženy, které chtějí svým osobitým stylem a vůní zazářit v každodenním životě. Tato vůně, uvedená na trh v roce 2024, …
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose W EDT, 90 ml
od 718 Kč
7,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Dámský parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose překypuje květinovými tóny. V bohatém složení ucítíte vůni šťavnatého rybízu a grapefruitu. V srdci se snoubí jemné tóny magnólie, růže spolu s…
Mercedes-Benz Woman In Red W EDP, 60 ml
od 690 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vůně Woman In Red vyjadřuje samotnou podstatu ženskosti. Zdůrazňuje jedinečnost a šarm každé ženy. Vůně v sobě mísí květinové, dřevité a orientální tóny. Je to smyslná a elegantní vůně s…
Mercedes-Benz Mercedes-Benz For Her EDP, 90 ml
od 829 Kč
9,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Mercedes Benz Mercedes Benz For Her je svěží a zároveň pudrová ovocno - květinová vůně pro ženy. Autorem vůně se stal Michel Almairac. Parfém Mercedes Benz Mercedes Benz For Her byl na trh…
Mercedes-Benz Mercedes-Benz For Her EDP, 60 ml
od 739 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Parfémovaná voda pro ženy Mercedes Benz Mercedes Benz For Her je ztělesněním dokonalosti této automobilové značky. Klenot mezi vonnými esencemi, s nímž se budete cítit plna vášně, sebevědomí a…
Mercedes-Benz Woman Fanciful Edition W EDT 60 ml
od 491 Kč
8,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 60 ml
Mercedes-Benz Woman Fanciful Edition W EDT je parfémovaná voda s ovocno-květinovou vůní. Lahvička je opatřena flakonem. Tuto jasnou a sofistikovanou vůni vytvořil mistr parfumér Dominique…
Mercedes-Benz Woman EDT, 60 ml
od 595 Kč
9,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Květinově - zelená vůně pro ženy uvedena na trh v 2016 Mercedes-Benz Parfums představuje nový okouzlující luxusní parfém Mercedes-Benz Woman. Tato ikonická vůně známé značky je věnována…
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose W EDT, 60 ml
od 429 Kč
7,15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Dámský parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose překypuje květinovými tóny. V bohatém složení ucítíte vůni šťavnatého rybízu a grapefruitu. V srdci se snoubí jemné tóny magnólie, růže spolu s…
Mercedes-Benz Woman EDP Tester 90 ml
od 1 314 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 90 ml
Parfémovaná voda Mercedes-Benz Woman z produkce slavné německé automobilky je svěží energická vůně pro moderní ženu, určená pro denní i večerní nošení. Hlava - gardénie, hruška, lístky…
Mercedes-Benz Mercedes-Benz For Her EDP, Tester 90 ml
809 Kč
8,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Mercedes-Benz For Women je květinově-ovocná vůně pro ženy od značky Mercedes-Benz. Parfém vytvořil parfumér Michel Almairac. Úvodní tóny tvoří ovocný koktejl z broskví a bergamotu. Srdce…

Parfémová voda Intense Mercedes-Benz Mercedes-Benz Sign Your Power 100 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- Ambrová vůně
Sign Your Power by Mercedes-Benz je intenzivní parfém pro muže, kteří se nebojí dát najevo svou sílu, osobitost a styl. Na…
v 18 obchodech

Parfémová voda Intense Mercedes-Benz Mercedes-Benz Sign Your Power 50 ml
- 50 ml
- Orientální vůně
- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
Sign Your Power by Mercedes-Benz je intenzivní parfém pro muže, kteří se nebojí dát najevo svou sílu, osobitost a styl. Na…
v 11 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?