Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Laura Biagiotti s ovocnou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Laura Biagiotti Laura W EDT, 75 ml
od 562 Kč
7,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Svěží parfém
- Italské
- 75 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Laura Biagiotti Roma W EDT, 100 ml
od 701 Kč
7,01 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Italské
- 100 ml
Laura Biagiotti Roma Patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu.
Laura Biagiotti Aqve Romane Rubus Maris W EDT 100 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**Laura Biagiotti Aqve Romane Rubus Maris – toaletní voda pro ženy 100 ml** Laura Biagiotti představuje toaletní vodu Aqve Romane Rubus Maris, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato…
Laura Biagiotti Forever Gold For Her W EDP, 60 ml
od 286 Kč
4,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Tato vůně je určena pro půvabnou, svůdnou a charismatickou ženu s výraznou osobností, s kontrastem mezi vnitřní sílou a ryzí ženskostí. Je ženou, která si přeje být objevována a je si vědoma…
Laura Biagiotti Roma W EDT, Tester 100 ml
od 518 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
S vůní Roma, vyjádřila Laura Biagiotti lásku k věčnému městu Řím, ve kterém žila a pracovala od svého mládí. Roma patří k orientálně kořeněným vůním. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, …
Laura Biagiotti Roma W EDT, 25 ml
od 374 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, zabalených do jakoby mramorového…
Laura Biagiotti Laura W EDT, 50 ml
od 438 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Laura Biagiotti Romamor W EDT, Tester 100 ml
od 214 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská toaletní voda Laura Biagiotti Romamor je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Vůně je vhodná pro…
Laura Biagiotti Laura W EDT, Tester 75 ml
od 397 Kč
5,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Svěží parfém
- Italské
- 75 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Laura Biagiotti Forever W EDP, Tester 100 ml
od 327 Kč
3,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 100 ml
Nová sladce květinová vůně Laura Biagiotti Forever zachycuje vzpomínky na láskyplné momenty v životě každé ženy. Vyjadřuje podstatu ženské lásky ve všech jejích odstínech – k přítelkyni, k muži, …
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis W EDT 100 ml
od 575 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Název produktu: Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis W EDT 100 ml Výrobce: Laura Biagiotti Popis produktu: Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis je dámská toaletní voda, která vás zaujme…
Laura Biagiotti Laura W EDT, 25 ml
od 323 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Svěží parfém
- Italské
- 25 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea W EDT 100 ml
od 632 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea je toaletní voda pro ženy o objemu 100 ml. Tento produkt vznikl pod rukama italského parfuméra Paola Cerizzy a byl uveden na trh v roce 2024. Toaletní…
Laura Biagiotti Laura W EDT, Tester 25 ml
od 317 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Svěží parfém
- Italské
- 25 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Laura Biagiotti Forever Touche d`Argent W EDP, tester 100 ml
od 623 Kč
6,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Chyprové vůně
- 100 ml
Laura Biagiotti Forever Touche d'Argent W EDP je dámskou parfémovanou vodou, která přináší harmonii elegance a ženskosti. Návrháři italské značky Laura Biagiotti vytvořili vůni, která osloví…
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT, 25 ml
od 389 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží a vzrušující toaletní voda Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi je inspirovaná dynamickým nádechem Říma, italskými tradicemi a moderním designovým uměním. Vůně se otevírá akordem nardu, …
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT, 50 ml
od 563 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží a vzrušující toaletní voda Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi je inspirovaná dynamickým nádechem Říma, italskými tradicemi a moderním designovým uměním. Vůně se otevírá akordem nardu, …
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT, 100 ml
od 750 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT Roma Fiori Bianchi od Laury Biagiotti je toaletní voda pro ženy, která přináší jemnou a elegantní vůni inspirovanou italskou metropolí Řím. Tato vůně je…
Laura Biagiotti Roma W EDT, 50 ml
od 468 Kč
9,36 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Italské
- 50 ml
Laura Biagiotti Roma patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, zabalených do…
Laura Biagiotti Forever Gold For Her W EDP, 100 ml
od 611 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Laura Biagiotti Forever Gold For Her W EDP Laura Biagiotti představuje parfémovou vodu Forever Gold For Her, novou interpretaci oblíbené vůně Forever. Tento parfém nabízí smyslný a hřejivý…
Laura Biagiotti Roma Rosa W EDT, 25 ml
od 279 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- 25 ml
Laura Biagiotti Roma Rosa Toaletní voda pro ženy 25 ml
Laura Biagiotti Roma Rosa W EDT, 50 ml
od 400 Kč
8 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Vanilková, ovocná, květinová, růžová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Složení Hlava - bergamot, divoké plody Srdce - jasmín, neroli, pivoňka, růže Základ - mošus, …
Laura Biagiotti Romamor W EDT, 100 ml
od 567 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská toaletní voda Laura Biagiotti Romamor je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Vůně je vhodná pro…
Laura Biagiotti Tender W EDT, 25 ml
od 270 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 25 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
Laura Biagiotti Forever Touche d`Argent W EDP, 30 ml
od 1 073 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Parfémovaná voda Laura Biagiotti Forever Touche d`Argent určená pro ženy má příjemnou chyprovou vůni. Zahalí vás do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít zazářit. Hlava –…
Laura Biagiotti Tender W EDT, 75 ml
od 581 Kč
7,75 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
Laura Biagiotti Forever Touche d`Argent W EDP, 100 ml
od 1 595 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Parfémovaná voda Laura Biagiotti Forever Touche d`Argent určená pro ženy má příjemnou chyprovou vůni. Zahalí vás do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít zazářit. Hlava –…
Laura Biagiotti Forever Touche d`Argent W EDP, 60 ml
od 1 320 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Parfémovaná voda Laura Biagiotti Forever Touche d`Argent určená pro ženy má příjemnou chyprovou vůni. Zahalí vás do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít zazářit. Hlava –…
Laura Biagiotti Forever W EDP, 60 ml
od 1 715 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Nová sladce květinová vůně Laura Biagiotti Forever zachycuje vzpomínky na láskyplné momenty v životě každé ženy. Vyjadřuje podstatu ženské lásky ve všech jejích odstínech – k přítelkyni, k muži, …
Laura Biagiotti Forever W EDP, 30 ml
od 1 274 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Italské
Nová sladce květinová vůně Laura Biagiotti Forever zachycuje vzpomínky na láskyplné momenty v životě každé ženy. Vyjadřuje podstatu ženské lásky ve všech jejích odstínech – k přítelkyni, k muži, …
Laura Biagiotti Lovely Laura W EDT, 75 ml
2 010 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně ztělesňuje šarm a ženskost pravé Italky. Tato mladá, svěží vůně zachycuje esenci a kouzlo jemné ženy. Flakón byl inspirován původním flakónem vůně Laura, který představuje kapku vody. …
Laura Biagiotti Romamor W EDT, 50 ml
819 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská toaletní voda Laura Biagiotti Romamor je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Vůně je vhodná pro…
Laura Biagiotti Lovely Laura W EDT, 50 ml
1 530 Kč
31 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Vůně ztělesňuje šarm a ženskost pravé Italky. Tato mladá, svěží vůně zachycuje esenci a kouzlo jemné ženy. Flakón byl inspirován původním flakónem vůně Laura, který představuje kapku vody. …
Laura Biagiotti Tender W EDT, Tester 75 ml
849 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Italské
- 75 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
Laura Biagiotti Lovely Laura W EDT, 25 ml
853 Kč
34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 25 ml
Vůně ztělesňuje šarm a ženskost pravé Italky. Tato mladá, svěží vůně zachycuje esenci a kouzlo jemné ženy. Flakón byl inspirován původním flakónem vůně Laura, který představuje kapku vody. …
Laura Biagiotti Forever W EDP, 100 ml
2 820 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Italské
Nová sladce květinová vůně Laura Biagiotti Forever zachycuje vzpomínky na láskyplné momenty v životě každé ženy. Vyjadřuje podstatu ženské lásky ve všech jejích odstínech – k přítelkyni, k muži, …
Laura Biagiotti Tender W EDT, 50 ml
959 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Hned v úvodu vás Laura Tender okouzlí svou květinovou, ovocně zelenou kompozicí s jiskřivým mixem čistých a svěžích tónů mandarinky, hrušky a jasmínu. Květinové srdce září nezpochybnitelnou…
Laura Biagiotti Essenza Di Roma W EDT, Tester 100 ml
686 Kč
6,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, zabalených do jakoby mramorového…

Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi 2023 pro ženy toaletní voda 25 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 25 ml
Roma Fiori Bianchi od Laura Biagiotti je orientálně-květinový parfém pro ženy, který byl uveden na trh v roce 2023. Tato…
v 7 obchodech

Laura Biagiotti Forever Gold For Her parfémová voda dámská 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- 30 ml
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Módní dům Laura Biagiotti představuje nového hrdinu, který otevírá další kapitolu parfémové historie této úspěšné značky.…
v 10 obchodech

Toaletní voda Tester Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Italské
- Tester
- Pižmová vůně
Roma Fiori Bianchi od Laura Biagiotti je orientálně-květinový parfém pro ženy, představený v roce 2023. Tato nová vůně,…
v 3 obchodech

Laura Biagiotti Laura toaletní voda pro ženy 25 ml
- 25 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Laura Biagiotti Laura, 25 ml, Toaletní vody pro ženy, Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Laura…
notino.cz

Laura Biagiotti Laura Toaletní voda EDT - Tester 75ml, dámske
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Tester
- Pižmová vůně
- 75 ml
Parfém Laura Biagiotti Laura je průzračná krystalická vůně, vyjadřující čistou duši a pravou hloubku ženy. Nacházejí se v ní…
KOKU.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?