Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Al Haramain s ovocnou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Al Haramain Junoon Noir W EDP 75 ml
od 749 Kč
9,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 75 ml
Junoon Noir z kolekce Junoon je orientálně-květinová vůně pro ženy. Úvodní svěží tóny patří bergamotu a citrusu kumkvat. V čistě květinovém srdci ucítíte kombinaci jasmínu, konvalinky, fialky a…
Al Haramain Junoon Rose W EDP 75 ml
od 846 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Připravte se na kombinaci, které nelze odolat. Když se totiž spojí lahodné amaretto, něžné pudrové tóny a elegantní květinové akordy, vznikne parfémovaná voda pro ženy Junoon Rose, jenž je…
Al Haramain Dazzle W EDP 100 ml
od 426 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Al Haramain Dazzle vytvoří okolo své nositelky půvabnou auru. Tato excelentní vůně je jako stvořená pro ženy s romantickou duší, které pro sebe hledají něco výjimečného. Parfémovaná voda…
Al Haramain Belle W EDP 75 ml
od 215 Kč
2,87 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 75 ml
Belle je gurmánská, květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří mandarinka, grep a květ černého rybízu. Srdce se skládá z meruňky a cukrového melounu. Kompozici uzavírá pižmo, santalové dřevo a…
Al Haramain Urbanist Femme W EDP 100 ml
od 226 Kč
2,26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda pro ženy Al Haramain Urbanist Femme je orientálním pohlazením na duši. Ovocné tóny prozrazující letní svěžest a zároveň noční eleganci. Kompozice, s níž se budete cítit v…
Al Haramain Mystique Femme W EDP 100 ml
od 242 Kč
2,42 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Al Haramain Mystique Femme je květinová parfémovaná voda pro ženy, které si libují v nasládlých vůních plných napětí a rozkoše. Aromatické kouzlo s dřevitým základem, které se postará o vaši…
Al Haramain L´Aventure Femme W EDP 100 ml
od 546 Kč
5,46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
L´Aventure Femme z kolekce L´Aventure je květinově-ovocná vůně pro ženy. Vůně je vhodná na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti. Tato smyslná vůně byla uvedena na trh 2017. Hlava -…
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition W P 100 ml
od 1 140 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition, Extrait De Parfum, 100 ml Azlan Oud Amber Edition je sofistikovaný čistý parfém určený výhradně pro ženy, který byl uveden na trh v roce 2024. Díky své…
Al Haramain Belle Rouge W EDP 75 ml
od 293 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Al Haramain Belle Rouge poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní…
Al Haramain L'Aventure Gold W EDP 100 ml
od 618 Kč
6,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Al Haramain L'Aventure Gold je ideální volbou pro ty, kteří hledají vyváženou a sofistikovanou vůni. Tento produkt, který navazuje na úspěch svého předchůdce Al Haramain…
Al Haramain Opposite Pink W EDP 100 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Al Haramain Opposite Pink. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným ani vaše okolí. …

Al Haramain Musk Maliki Parfémovaná voda 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Arabské
- Pižmová vůně
- 100 ml
Musk Maliki od Al Haramain Perfumes představuje květinově dřevitou pižmovou vůni pro ženy i muže, která byla uvedena na trh…
v 15 obchodech

Parfémovaná voda Al Haramain Détour Rouge 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Ovocná vůně
Détour Rouge by Al Haramain Perfumes je vytříbená a neotřelá citrusová vůně pro ženy i muže, která byla uvedena na trh v…
v 17 obchodech

Al Haramain Loulou Love 2024 pro ženy parfémová voda květinovo-ovocná
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- Ambrová vůně
LOULOU Love by Al Haramain Perfumes je parfémová voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024 jako smyslné a hravé…
v 14 obchodech

Al Haramain For Ever Parfumed Oil 15 ml
- 15 ml
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dřevitá, ovocná, sladká vůně pro ženy. Složení Hlava - ylang-ylang, černý rybíz, bergamot Srdce - ovocné tóny, orchidej,…
ProdejParfemu.cz

Al Haramain Million parfémovaný olej pro ženy 15 ml
- 15 ml
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Al Haramain Million, 15 ml, Parfémované oleje pro ženy, ovocná vůně květinová vůně orientální vůně vůně vhodná pro…
notino.cz

Al Haramain Amber Oud Gold 999.9 Dubai Edition Extrait de Parfum 75 ml
- 75 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
Amber Oud Gold 999.9 Dubai Edition by Al Haramain Perfumes je květinově-ovocný gurmánský parfém pro ženy i muže, představený…
v 10 obchodech

Al Haramain Bon Cherie Violette parfémový extrakt pro ženy
- Parfém
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Al Haramain Bon Cherie Violette je nová dřevitě-kořeněná vůně z roku 2024, určená pro ženy, které touží po parfému s…
v 18 obchodech

Al Haramain Dubai Palm Parfémový extrakt 100 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Levandulové vůně
Palm Dubai by Al Haramain Perfumes představuje elegantní a svěží orientálně-květinový parfém určený ženám i mužům, uvedený v…
v 19 obchodech

Parfémová voda Al Haramain Haramain Azure French Collection 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
Amber Oud Aqua Dubai by Al Haramain Perfumes je parfémová kompozice s aromaticko-ovocným charakterem pro ženy i muže,…
v 16 obchodech

Al Haramain Haramain Le Rêve D'Ève White Orchid parfémový extrakt pro ženy
- Květinové vůně
- Parfém
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Al Haramain Le Rêve D’Eve White Orchid je dámský parfém, který ztělesňuje květinovou eleganci, čistotu a jemnou ženskou…
v 16 obchodech

Al Haramain Portfolio Euphoric Roots Parfémovaná voda 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 75 ml
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Al Haramain Portfolio Euphoric Roots představuje unisex vůni, která zaujme originálním propojením květinové svěžesti a…
v 18 obchodech

Al Haramain Natural Amber Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
- 100 ml
- Ovocná vůně
Al Haramain Natural Amber představuje květinově-ovocný parfém určený ženám i mužům, uvedený na trh v roce 2025. Úvod vůně…
v 19 obchodech

Al Haramain L'Aventure Blanche 2017 pro ženy parfémová voda 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- 100 ml
- Niche
- Tester
Utečte kdykoli během dne nebo noci do bohaté přírody venkova s parfémovanou vodou L'Aventure Blanche, revitalizující dámskou…
v 19 obchodech

Al Haramain L'Aventure Femme EDP 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 200 ml
- Orientální vůně
- Niche
- Arabské
- Tester
Dopřejte si okouzlující vůni Al Haramain L'Aventure Femme, jedinečnou kombinaci chypre ovocné vůně vytvořenou exkluzivně pro…
v 20 obchodech

Al Haramain Signature Rose Gold EDP 100 ml W
- 100 ml
- Parfémová voda
- Ovocná vůně
Haramain Signature Rose Gold od Al Haramain Perfumes představuje květinovou vůni pro ženy s jemně elegantní kompozicí. Úvod…
v 11 obchodech

Al Haramain Farasha EDP 100 ml UNISEX
- 100 ml
- Orientální vůně
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Al Haramain Farasha je parfémovaný olej, který Vás obklopí pocitem klidu a pohody i během nejnáročnějších okamžiků. Tato…
v 13 obchodech

Al Haramain Oyuny EdP 100ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Al Haramain Oyuny je ovocně květinová parfémovaná voda, která se postupně promění v hřejivou, smyslnou vůni s výrazným…
v 11 obchodech

Al Haramain Portfolio Cupid's Rose Parfémovaná voda 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Portfolio Cupid's Rose od Al Haramain Perfumes představuje orientálně květinovou vůni pro ženy i muže, uvedenou na trh v…
v 17 obchodech
Pokles cenyAl Haramain Rain Dance Pink parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Al Haramain Rain Dance Pink, 100 ml, Parfémované vody pro ženy, Jako hebký kašmírový svetr pohladí a zahřeje vaše smysly…
notino.cz

Al Haramain Friday parfémovaná voda pro ženy 15 ml
- 15 ml
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Al Haramain Friday, 15 ml, Parfémované vody pro ženy, Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje…
notino.cz

Al Haramain Delicate parfémovaná voda pro ženy 24 ml
- 24 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Al Haramain Delicate, 24 ml, Parfémované vody pro ženy, Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní…
notino.cz

Al Haramain L'Aventure Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Al Haramain L'Aventure Femme, 30 ml, Parfémované vody pro ženy, Neskrývejte vášnivou stránku své osobnosti. Dámská…
notino.cz

Al Haramain Artisan parfémový extrakt unisex 100 ml
- 100 ml
- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Al Haramain Artisan, 100 ml, Parfémy pro ženy, Poznejte luxus a vytříbený vkus ukrytý ve flakonku. Unisex parfém Al Haramain…
notino.cz

Parfémový extrakt Al Haramain Amber Oud Future Dubai 100 ml
- 100 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Al Haramain Amber Oud Future Dubai Extrait de Parfum je luxusní unisex parfém inspirovaný pulzující a současnou energií…
v 5 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?