Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Abercrombie & Fitch s ovocnou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Abercrombie & Fitch Authentic Night W EDP 100 ml
od 610 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Authentic Night je chypré květinová vůně pro ženu, která miluje sdílení skutečných, syrových a neočekávaných okamžiků života s přáteli. Cítí potřebu vyjádřit své pravé já, ať už…
Abercrombie & Fitch Naturally Fierce W EDP 100 ml
od 416 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Abercrombie & Fitch Naturally Fierce W EDP 100 ml patří k podmanivým květinově dřevitým vonným kompozicím. Při jejím vytváření se parfumérky Patricia Bilodeau a Nathalii Benareau inspirovaly…
Abercrombie & Fitch Away Tonight W EDP, 50 ml
od 345 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Away Tonight Women od značky Abercrombie & Fitch představuje vyváženou kombinaci kořeněných, květinových a pižmových tónů. Díky své komplexní vůni je vhodná pro ženy, které…
Abercrombie & Fitch First Instinct For Her EDP, 30 ml
od 541 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Abercrombie & Fitch First Instinct
Abercrombie & Fitch Authentic W EDP, 100 ml
od 600 Kč
6 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Ovocná vůně pro optimistickou ženu na běžné nošení, ale i na speciální…
Abercrombie & Fitch First Instinct W EDP, 100 ml
od 618 Kč
6,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra. Následujte první instinkt. Dámská vůně First…
Abercrombie & Fitch Away W EDP 100 ml
od 689 Kč
6,89 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Tato květinová vůně pro ženy je plná šťavnatého ovoce a sladkých pralinek, které vyvolávají pocit života jako dobrodružství v přítomném okamžiku. Hlava - hruška, červený rybíz, mandarinka, …
Abercrombie & Fitch Authentic Moment W EDP 50 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman je parfémovaná voda vytvořená pro moderní ženy, které hledají osvěžující, květinovou a ovocnou vůni. Tato parfémovaná voda je navíc obohacená o dřevité…
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue For Her EDP 50 ml
od 372 Kč
7,44 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue For Her je chyprově ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří kombinace ostružiny, soli, ozónu a bergamotu. V srdci se snoubí jasmín a meruňka s pivoňkou. Vůně se…
Abercrombie & Fitch First Instinct For Her EDP, 50 ml
od 715 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra.
Abercrombie & Fitch Authentic W EDP, 50 ml
od 576 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Ovocná vůně pro optimistickou ženu na běžné nošení, ale i na speciální…
Abercrombie & Fitch First Instinct Blue Woman EDP, 100 ml
od 631 Kč
6,31 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- 100 ml
Chypré ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018, která vyjadřuje ženské nadšení žít. Svůdná, ovocná a chypré vůně pro ženy inspirovaná prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí…
Abercrombie & Fitch Authentic W EDP, 30 ml
od 459 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- 30 ml
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Ovocná vůně pro optimistickou ženu na běžné nošení, ale i na speciální…
Abercrombie & Fitch First Instinct W EDP, Tester 100 ml
852 Kč
8,52 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová vůně z roku 2017. Hravá a svůdná, květinová vůně pro ženy je inspirována prvním momentem okouzlení, kdy mezi milenci přeskočí jiskra. Následujte první instinkt. Dámská vůně First…

Abercrombie Fitch Damske vune Away Woman Eau de Parfum Spray 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Away Woman je moderní vonná kompozice, která umně vyvažuje ovocnou svěžest a květinovou…
v 7 obchodech

Abercrombie & Fitch - First Instinct Together for Her EDP (100 ml) W
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Vůně: Hlava: červený rybíz, ananas; Srdce: konvalinky, pivoňky; základ: santalové dřevo, pižmo, jantar. Svěží,…
v 16 obchodech

Abercrombie & Fitch Away Weekend EDP 30 ml
- Parfémová voda
- 30 ml
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Abercrombie & Fitch Away Weekend v 30ml lahvi je parfémovaná voda, svěží ovocně-květinová dámská vůně, výdrž 4 až 6 hodin.…
v 8 obchodech

Abercrombie Fitch Damske vune Authentic Spirit Eau de Parfum Spray 30 ml
- 30 ml
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Authentic Spirit ve spreji dodává každodennímu životu svěží a univerzální složku vůně.…
v 2 obchodech

Abercrombie & Fitch Naturally Fierce - EDP 100 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
v 3 obchodech

Abercrombie & Fitch Fierce Kolínská voda pro muže 30 ml varianta Nový obal
- Kolínská voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Americké
- Pižmová vůně
- 30 ml
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Fierce od značky Abercrombie & Fitch představuje dřevitě aromatickou vůni pro muže. Tento pánský parfém vstoupil na trh v…
v 13 obchodech

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman EDP 100 ml W
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
- Pižmová vůně
- 100 ml
Authentic Moment Woman od značky Abercrombie & Fitch je vůně určená pro ženy. Tento dámský parfém je novinkou uvedenou na…
v 11 obchodech

Abercrombie & Fitch Away EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Abercrombie & Fitch Away v 100 ml lahvi je svěží květinovo-ovocná parfémovaná voda s výdrží kolem 8 hodin. Hodí se na běžné…
v 11 obchodech

Abercrombie & Fitch First Instinct for Her EDP 100 ml W
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
First Instinct for Her od značky Abercrombie & Fitch je květinově-ambrová vůně určená pro ženy. Byla uvedena na trh v roce…
v 8 obchodech

Abercrombie & Fitch Away Weekend EDP 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Abercrombie & Fitch Away Weekend v 50 ml lahvi je parfémovaná voda, svěží květinová vůně s letním, uvolněným nádechem. Sedí…
v 12 obchodech

Abercrombie & Fitch Away EDP 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Abercrombie & Fitch Away v 50 ml lahvi je svěží květinová parfémovaná voda s pižmovým podtónem a výdrží kolem 8 hodin. Hodí…
v 11 obchodech

Parfémovaná voda Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman je toaletní voda vystihující pocit volnosti, radosti a bezstarostného úniku z běžné…
v 10 obchodech

Abercrombie & Fitch Authentic Woman EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Abercrombie & Fitch Authentic v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s ovocným úvodem a měkkým pižmovým základem. Vydrží 6 až 8…
v 15 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?