Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s ovocnou vůní, španělské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paco Rabanne Lady Million W EDP, 80 ml
od 798 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hra s ohněm povolena! Nechte se zlákat tímto odvážným zvoláním, kterým k vám promlouvá parfémovaná voda pro ženy Paco Rabanne Lady Million. Tato svůdná, smyslná a vysoce návyková vůně ponouká…
Saphir Prestige W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jste spokojená se svým životem? Nechte za sebe aktivně promlouvat svou vůni. Saphir Prestige je smyslná a svěží, sofistikovaná a uvolněná. Přesně taková jako vy. Tato vůně je ideální na denní…
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute W EDP, 50 ml
od 2 191 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute je intenzivní a svůdná vůně, která oslavuje ženskost prostřednictvím bohaté květinově-gurmánské kompozice. Vůně je určena pro ženy, …
Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP, 200 ml
od 499 Kč
2,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 200 ml
Jemná ovocno-květinová vůně Vida de Saphir od Saphir je opravdovým skvostem. Zahalte se omamným závojem a vydejte se na sladké dobrodružství. V úvodu vás přivítají esence šťavnatého černého…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Ironie Pour Femme – Parfémovaná voda 50 ml Parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme nabízí dynamický a kontrastní zážitek pro ženy, které rády objevují nové horizonty. Tento parfém je…
Paco Rabanne Olympea W EDP , 80 ml
od 1 370 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 200 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Paco Rabanne Lady Million W EDP, 30 ml
od 922 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hra s ohněm povolena! Nechte se zlákat tímto odvážným zvoláním, kterým k vám promlouvá parfémovaná voda pro ženy Paco Rabanne Lady Million. Tato svůdná, smyslná a vysoce návyková vůně ponouká…
Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
4,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Jemná ovocno-květinová vůně Vida de Saphir od Saphir je opravdovým skvostem. Zahalte se omamným závojem a vydejte se na sladké dobrodružství. V úvodu vás přivítají esence šťavnatého černého…
Carolina Herrera Very Good Girl Glam W EDP, 50 ml
od 1 849 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Sílu ženskosti dokonale vystihuje dámská parfémová voda Carolina Herrera Very Good Girl Glam. Vyzařuje z ní odvaha a je jako stvořena pro všechny ženy, které chtějí projevit svoji duální…
Saphir Prestige W EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jste spokojená se svým životem? Nechte za sebe aktivně promlouvat svou vůni. Saphir Prestige je smyslná a svěží, sofistikovaná a uvolněná. Přesně taková jako vy. Tato vůně je ideální na denní…
Women´secret Eau My Secret W EDT 100 ml
od 89 Kč
0,89 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Toaletní voda pro podnikavé dívky a ženy, které neustále hýří nápady a baví je flirtování. Podporuje prestiž, ženskost a modernost. Je vhodná k dennímu nošení. Hlava – citron, hruška, italská…
LOEWE Solo Ella W EDP, 100 ml
od 2 147 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Navoňte se kdykoliv budete chtít pocítit stav naprosté rovnováhy a harmonie. Takový pocit ve vás vyvolá parfémovaná voda pro ženy LOEWE Solo Ella. Kontrastuje v sobě tóny zeleného jablka, bílých…
Saphir Vida de Saphir Pink Pour Femme EDP, 200 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Vida Pink Pour Femme EDP je inspirována oblíbenou vůní Lancome La vie est belle Rose a přináší okouzlující květinovou symfonii vhodnou pro celoroční nošení. Vůně se…
Saphir Blush Impact W EDP, 200 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Saphir Blush Impact je vůně, která spojuje svěžest a eleganci, a je tak vhodná pro každodenní nošení i pro výjimečné příležitosti. Její kompozice je navržena pro ženy, které si…
Saphir Green W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ovocno-květinová dámská vůně Saphir Green v sobě ukrývá atmosféru životního stylu velkoměsta. První nádech otevírají svěží, mladistvé okurkové a grapefruitové akordy, které podtrhuje aroma…
Paco Rabanne Lady Million W EDP, 50 ml
od 1 310 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Hra s ohněm povolena! Nechte se zlákat tímto odvážným zvoláním, kterým k vám promlouvá parfémovaná voda pro ženy Paco Rabanne Lady Million. Tato svůdná, smyslná a vysoce návyková vůně ponouká…
Paco Rabanne Olympea W EDP , 30 ml
od 847 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 30 ml
od 165 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Yodeyma Tendenze W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vůni Yodeyma Tendenze lze nosit jak na jaře díky třešním, létu zase dominuje pomeranč a bergamot, podzim si spojíme s hruškami a zimu s karamelem a vanilkou. Kdo by nemiloval kombinaci těchto…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 30 ml
239 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme je určena pro ženy, které hledají vyváženou a harmonickou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Parfémová voda nabízí intenzivnější vůni než…
Saphir Oui W EDP 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Návyková hra vzrušujících tónů. Zpočátku intenzivní a nasládlá, po rozležení něžná a smyslná. Tak by se dala ve zkratce popsat dámská parfémovaná voda Saphir Oui. Vůně popisuje v každičkém…
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute W EDP, 30 ml
od 1 661 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute je výrazná a svůdná dámská vůně, která přináší novou podobu ikonické řady Good Girl. Její květinově-gurmánská kompozice staví do…
Paco Rabanne Olympea W EDP , 50 ml
od 1 219 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Španělské
- 50 ml
S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…
Yodeyma Paris Adriana W EDP, 15 ml
od 179 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Vůně v sobě ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost. Vůně Adriana je ideální společník na každý den. Vonná charakteristika parfému Sí - Giorgio Armani. Hlava - černý rybíz, růže a…
Saphir Oui de Saphir Pour Femme EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Zpočátku intenzivní a nasládlá, po rozležení něžná a smyslná. Tak by se dala ve zkratce popsat tato parfémovaná voda. Buďte sebevědomá a odvážná. Hlava - vanilka, pačuli, dřevité tóny, …
Saphir Woman of Legend W EDP 30 ml
od 164 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Woman of Legend je vůně, která oslavuje ženskost a sebevědomí. Její složení je inspirováno parfémem Lancome Idole a přináší smyslnou pižmově-růžovou kompozici, která…
Saphir Select Blue W EDP, 50 ml
249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 50 ml
od 223 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Saphir Sph Green W EDP, 50 ml
od 299 Kč
5,98 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Saphir Sph Green Pour Femme EDP 50 ml Saphir Sph Green Pour Femme je parfémovaná voda, která je určena pro ženy. Tato vůně je ideální volbou pro jarní a letní období, kdy se její svěží a lehké…
Women´secret Eau My Délice W EDT 100 ml
od 89 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Okuste potěšení s dámskou toaletní vodou Eau My Délice od španělské značky Women´secret. Spojení plné rozkoše v úvodu vůně představuje rubínově červené granátové jablko, které se mísí s…
Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 100 ml
od 325 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…
Saphir Seduction Woman EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
**Saphir Seduction Woman EDP 200 ml** Parfémovaná voda Saphir Seduction Woman je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a dodá jim pocit elegance a sebevědomí. …
Saphir Oui de Saphir Pour Femme EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Oui de Saphir představuje harmonické spojení květinových, chyprových a ovocných tónů, které vytváří unikátní a návykovou vůni. V úvodu se rozvíjí intenzivní a nasládlé…
Carolina Herrera 212 Heroes for Her EDP, 50 ml
od 1 247 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Odvážná, stejně jako vy, je i dámská parfémovaná voda Carolina Herrera 212 Heroes for Her. Vůně, která je odrazem mládí bez limitů, autenticity a svobody – svobody být sám sebou. Protože nic…
Paco Rabanne Olympéa Absolu W P, 50 ml
od 1 260 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Typ produktu: Parfém Parfém Paco Rabanne Olympéa Absolu poskytuje intenzivní vůni, jež vyniká svou květinově-ovocnou kompozicí s gurmánskými akordy. Tento parfém je ideální volbou pro večerní a…
Saphir Select Blue W EDP, 200 ml
od 402 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Saphir Oceanyc Woman EDP, 50 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Oceanyc Woman od Saphir je vytříbenou volbou pro ženy, které si cení svěžesti a eleganci. Tento parfém se pyšní bohatou květinovou kompozicí, která přináší lehkou a radostnou…
LOEWE Solo Ella W EDP, 50 ml
od 2 250 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Navoňte se kdykoliv budete chtít pocítit stav naprosté rovnováhy a harmonie. Takový pocit ve vás vyvolá parfémovaná voda pro ženy LOEWE Solo Ella. Kontrastuje v sobě tóny zeleného jablka, bílých…
Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP, 30 ml
199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Název: Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP Výrobce: Saphir Dámská parfémovaná voda Vida de Saphir od značky Saphir představuje harmonickou souhru ovocných a květinových tónů. Tato vůně je…
Saphir Due Amore W EDP, 50 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato dámská parfémovaná voda přichystá pro vás i vaše okolí nevšední zážitek. Buďte svůdná v každém okamžiku, nehledě na příležitost, denní dobu, či počasí. Využijte omamnou sílu její kompozice…
Jesus Del Pozo Halloween W EDT, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Svůdný a magický parfém Halloween je jako čichový lektvar lásky, jehož základní složky nevyprchají jako u běžné vůně, ale vystřelují šípy fantazie do srdcí obětí. Flakon parfému Halloween je…
Paco Rabanne Olympéa Absolu W P, 30 ml
od 984 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfém Paco Rabanne Olympéa Absolu Parfum W je určený pro ženy, které hledají vůni s výrazným a intenzivním charakterem. Tento parfém se vyznačuje květinově-gurmánským a ovocným aroma, které…
Paco Rabanne Olympéa Flora W EDP, 50 ml
od 895 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Objevte v sobě amazonskou bohyni. Dámská parfémovaná voda Olympéa Flora dá vyniknout vaší ženskosti a sebevědomí. Vydejte se s touto vůní po stopě amazonek, které využívají síly květin. Ty…
Saphir Blush Impact W EDP, 30 ml
165 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda SAPHIR - Blush Impact je vůně, která oslavuje ženskost a radost ze života. Její kompozice spojuje svěžest exotického ovoce s jemností květin a hřejivostí vanilky, čímž vytváří…
Yodeyma Adriana W EDP 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Vůně v sobě ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost. Vůně Adriana je ideální společník na každý den. Složení: Hlava: černý rybíz, růže a Frézie. Srdce: vanilka a šedý jantar. …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
