Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s ovocnou vůní, polské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
La Rive Donna W EDP, 90 ml
od 138 Kč
1,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 90 ml
Larive Donna je parfemová voda, která je inspirovaná vůní Dolce Gabbana Light Blue. La Rive Donna je krásná, citrusová a ovocná vůně, která symbolizuje čistotu a pohyb. La Rive Donna vám zaručí…
La Rive Miss Dream W EDP, 100 ml
od 172 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Polské
- Aromatická vůně
Pokud chcete okouzlit okamžik tak, aby připomínal ten nejkrásnější sen, můžete to udělat díky kouzlu této vůně. Zjistěte, jak na vaše smysly působí tóny vůně La Rive Miss Dream povzbuzené…
La Rive Miss Dream Pink EDP 100 ml
od 185 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Miss Dream Pink od značky La Rive je kompozice plná jemné romantiky a ženskosti. Parfémovaná voda, nebo také eau de parfum, je navržena tak, aby přinášela dlouhotrvající…
La Rive Queen of Life W EDP, 75 ml
od 125 Kč
1,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
La Rive Queen of Life je óda na radost. Buďte královnou svého života s Queen of Life a užijte si celou řadu pocitů, které jsou okouzleny v této romantické vůni. Hlava - černý rybíz, hruška…
La Rive Taste of Kiss W EDP 100 ml
od 142 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
La Rive Taste Of Kiss je vášnivá, sexy a neuvěřitelně ženská parfémovaná voda. Trio bergamotu, hrušky a mandarinky začíná orientální gurmánskou kompozici – zářivou a slunnou, povznášející a…
La Rive In Woman EDP, 90 ml
od 87 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfém In Woman je nevšední kompozicí a definuje pojem ženskosti. Kompozice začíná aromatem mandarinky, které povzbuzuje energii, bergamotu, černého rybízu a liči. Základ vůně je tvořen…
La Rive Cuté W EDP, 100 ml
od 155 Kč
1,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda La Rive Cute Woman byla uvedena na trh v roce 2012. Je to vůně pro ženy, které se chtějí cítit po cely den dokonale. Ztělesňuje jednoduchost a lehkost, luxus a krásu. Vonná…
La Rive Touch of Woman EDP, 90 ml
od 159 Kč
1,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Fascinující vůně, která je plná energie a tajemství. Vůně je určena pro moderní, citlivé a schopné ženy. Nechte se pohltit sílou čerstvých květin, které vás po chvíli okouzlí vůní bílých květů…
La Rive Vanilla Touch W EDP, 90 ml
od 166 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive Vanilla Touch je dámská parfémovaná voda, která přináší výraznou vanilkovou vůni obohacenou o jemné ovocné a květinové tóny. Tento parfém je určen pro ženy, které ocení teplé, sladké a…
La Rive Pearl W EDP, 75 ml
od 200 Kč
2,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Květinová vůně, jenž připomíná procházku zahradou plnou květin a zralého ovoce. Zpočátku citrusová kompozice objeví bohaté srdce, plné konvalinek, růží a broskví, uspořádaný na lůžku santalového…
La Rive Destinée W EDP 90 ml
od 199 Kč
2,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 90 ml
Orientální aromatická vůně pro ženy je od značky La Rive. Je to alternativa vůně Yves Saint Laurent Libre. Parfémová voda Destinée je z rodiny orientálních a fougèrových vůní pro sebevědomé, …
La Rive Queen of Life W EDP, 30 ml
od 78 Kč
2,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
La Rive Queen of Life je óda na radost. Buďte královnou svého života s Queen of Life a užijte si celou řadu pocitů, které jsou okouzleny v této romantické vůni. Hlava - černý rybíz, hruška…
La Rive Poetique W EDP 90 ml
od 192 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
La Rive Poetique je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje svou květinově-ovocnou vůní. Tento parfém byl představen v roce 2000 a je navržen pro ženy, jež preferují jemnost, romantiku a…
La Rive I Am Ideal W EDP, 90 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémová voda La Rive I Am Ideal je chypré květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato parfémová voda je určena pro ženy, které hledají vůni, která je inspiruje a dodá…
La Rive In Love W EDP 90 ml
od 140 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Květinově akvatická vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2012. Je inspirována vůní Christian Dior - Jadore. In Love EDP je ženská průzračná květinová vůně, která v sobě snoubí jednoduchost s…
La Rive Miss Dream For W EDP, 30 ml
od 97 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Miss Dream je dámská parfémovaná voda od značky La Rive. Orientální květinová vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Tato dechberoucí parfémovaná voda je jako aromatický nádech skutečné…
La Rive Prestige Pink W EDP 100 ml
od 192 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive Prestige Pink W EDP 100 ml La Rive 315 Prestige Pink je parfémovaná voda určená pro ženy, které preferují květinově-ovocné vůně. Tento produkt byl uveden na trh v roce 2025 a svými…
La Rive Charisme W EDP, 30 ml
od 105 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
La Rive Charisme W EDP Výrobce: La Rive La Rive Charisme W EDP představuje květinově-jantarovou parfémovanou vodu, která nabízí kombinaci hřejivých a osvěžujících tónů. Tento parfém je určen…
La Rive Eternal Kiss W EDP 90 ml
od 181 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Hledejte výzvy a jas díky energickému červenému pomeranči a mandarince. Pokoušejte a užívejte si jemné umění flirtu se svůdně sladkým medem, gardénií, jasmínem a květem pomerančovníku ve…
Novellista Rouge Privé W EDP, 10 ml
od 685 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Novellista Rouge Privé představuje unikátní spojení květinových a orientálních tónů, které vytváří smyslnou a elegantní vůni vhodnou pro ženy. Její složení je inspirováno…
Lazell Beautiful W EDP 100 ml
161 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Polské
Lazell Beautiful W EDP 100 ml Typ produktu: Parfémovaná voda Výrobce: Lazell Objem: 100 ml Tester: Ne Lazell Beautiful W je dámská parfémovaná voda s objemem 100 ml, vhodná pro ženy, které…
Lazell Vivien W EDP 100 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda pro ženy, která spojuje klasickou eleganci s moderním stylem, přináší jemnou a svůdnou vůni vhodnou pro každou příležitost. Vůně je založena na orientálních tónech, které…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
