Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s ovocnou vůní, české
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
VALAVANI Magnetifico Pheromone Seduction W P, 30 ml
od 799 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Pheromone Seduction pro ženy - Magnetifico Power of Pheromones, řada pro ženy. Unikátní parfémy pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu. Jedinečné složení řady Magnetifico…
VALAVANI Magnetifico Secret Scent W P 20 ml
od 499 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro ženy na základě AT-SC-R formuli for Woman. Jedinečné složení řady Magnetifico Power of Pheromones pro ženy bylo…
VALAVANI Magnetifico Pheromone Selection W EDP, 50 ml
od 1 090 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- S feromony
- 50 ml
Parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti z řady Magnetifico Power of Pheromones - feromony pro ženy. Vynikajcí a nesmírně účínná luxusní vůně pro zvýšení sexuální přitažlivosti. Unikátní parfém…
VALAVANI Magnetifico Pheromone Allure W P, 50 ml
od 994 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Pheromone Allure pro ženy - Magnetifico Power of Pheromones, řada pro ženy. Unikátní parfémy pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro ženy. Jedinečné složení řady…
Asombroso By Osmany Laffita The Mania W EDP 100 ml
od 1 539 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Asombroso By Osmany Laffita The Mania for Woman je parfémovaná voda, jež vznikla jako oslava 60. narozenin designéra Osmanyho Lafitty. Tato vůně přináší orientálně-kořeněnou kombinaci s…
Asombroso The Sunny W EDP, 50 ml
od 1 375 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Asombroso The Sunny W EDP je lehká a svěží vůně, která osloví ženy, jež hledají jemnou eleganci a přirozený šarm. Její charakter je optimistický, ženský a nenuceně smyslný, což…
Asombroso by Osmany Laffita The Dream Women EDP, 100 ml
od 1 415 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémová voda Asombroso The Dream Woman osloví ženu, která je citlivá, nebojí se jít si za svým snem a vychutnává si každou vteřinu, bez ohledu na čas a místo. Život je pro ni výzvou, kterou…
Busy B Parfum Light Becky Blossom W EDT 30 ml
od 555 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
BusyB Parfum Light Becky Blossom od českého výrobce Angry Beards je lehkou a svěží alternativou k silným parfémům. Její květinovo-ovocná vůně je ideální pro rychlé osvěžení během dne nebo pro…
Neness NenessSI W EDP 33 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
NenessSI je květinově-orientální ovocná vůně uzavřená v klasickém flakónu. Vůni si oblíbí moderní, elegantní a bezstarostné ženy, které dávají přednost přirozené kráse a pocitu svobody. Hlava…
Asombroso by Osmany Laffita The Dream W EDP 50 ml
od 1 124 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nic nepodtrhne vaši ženskou stránku tak, jako tento parfém. Jeho bohatá vůně a vzácnost ingrediencí, z nichž byl vytvořen, vám dopřeje pocit výjimečnosti kdykoli po něm zatoužíte. Vůni ocení…
Tomas Arsov For Iconic By Tatiana W EDP 50 ml
od 1 190 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Buďte sebevědomá, nespoutaná a svá s jedinečnou parfémovou vodou Iconic By Tatiana. Zahalte se do opojné vůně a buďte ikonická nejen pro své okolí, ale hlavně sama pro sebe. Základní…
Asombroso The Sunny W EDP, 100 ml
od 1 885 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Asombroso The Sunny for Woman je parfémovaná voda pro ženy, která spojuje svěžest, eleganci a přirozenou ženskost. Vyniká svou ovocně-květinovou kompozicí s jemným kokosovo-vanilkovým akordem, …
FURIOSA Sex W EDP 50 ml
od 1 926 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Furiosa Sex je parfémovaná voda, která v sobě spojuje intenzivní a zároveň jemné tóny, vytvářející unikátní a přitažlivou vůni. Její složení je navrženo tak, aby vyvolávalo emoce a zanechávalo…
Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman EDP, 100 ml
od 1 544 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman může být ideální volbou pro všechny milovnice ovocných a květinových vůní. Je vhodná pro denní nošení, protože není příliš…
Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman EDP, 50 ml
od 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Asombroso By Osmany Laffita The Noble For Woman může být ideální volbou pro všechny milovnice ovocných a květinových vůní. Je vhodná pro denní nošení, protože není příliš…
Dermacol Sweet Orange & Honeysuckle W EDP 50 ml
od 428 Kč
8,56 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Parfémovaná voda s vůní sladkého pomeranče a zimolezu. Hlava: jablko, bergamot, pomeranč. Srdce: levandule, jasmín, růže. Základ: cedrové dřevo, pižmo.
Dermacol Dolce Identita Vanilla & Jasmine W EDP 50 ml
od 405 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dermacol Dolce Identita Vanilla & Jasmine je lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Tato parfémovaná voda pro ženy vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená…
Essens W115 W EDP 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Okouzlující andělská vůně, jejíž sladké tóny vás přenesou do dětství. Hlava: meloun, kokos, pomeranč, skořice, jasmín, bergamot, cukrová vata Srdce: med, meruňka, ostružiny, švestka, …
FURIOSA Blush W EDP 50 ml
od 1 829 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémová voda FURIOSA BLUSH je květinová vůně, která osloví ženy, které v sobě spojují jemnost a sílu. Její složení je navrženo tak, aby vyvolávalo dojem svádění, které začíná nenápadně a končí…
Busy B Becky Blossom W P 50 ml
1 699 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží květinovo-ovocná vůně je určena pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni pro každodenní nošení. Parfémovaná voda Becky Blossom kombinuje svěží tóny ovoce s jemnými…
Dermacol Blackcurrant & Praline W EDP 50 ml
od 388 Kč
7,76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Ovocný závoj z květů černého rybízu a grapefruitu halí spontánní radost a touhu tančit naplno až do svítání. Rozkvetlá růže a jasmín tak láká a vábí si přivonět a květinu utrhnout jen pro sebe. …
MANUFAKTURA Louka W EDT, roll-on 10 ml
299 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- České
Toaletní voda od české značky Manufaktura je vhodná pro každodenní nošení díky praktickému balení v podobě roll-onu, které snadno umístíte do kabelky. Tato miniatura dámské vůně nabízí možnost…
Vitco Herbal Perfect W P, 50 ml + bonboniéra
1 450 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Poznejte překrásnou ovocně-květinovou vůni, která obsahuje 20 % vonných složek. Dokáže potěšit každou ženu toužící po vůni odpovídající jejím vlastnostem. Vůni, která bude vyzdvihovat…
MANUFAKTURA Louka W EDT, 50 ml
725 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda MANUFAKTURA Louka je ideální volbou pro všechny ženy, které hledají vůni, jež je plná ženskosti a přírodní čistoty. Tato toaletní voda je výjimečná svým půvabným spojením, které…
Essens W141 P, 50 ml
od 579 Kč
12 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- České
- 50 ml
Dámský parfém W141 je inspirován vůní Lancome La Vie Est Belle. Jde o neodolatelnou vůni charakteristickou pro ženy milující život a vychutnávající si každou jeho minutu. Parfém obsahuje 20 %…
Essens W107 W EDP 50 ml
od 530 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ambrová vůně
Máte smysl pro módu a styl? Tak potom je tato vůně stvořená pro vás. Hlava: pivoňka, frézie, liči Srdce: růže, magnólie, konvalinka Základ: ambra, cedrové dřevo
Essens w111 W P 50 ml
od 499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Dámský parfém Essens w111 je vzácný poklad, který ukrývá jemnou smyslnost a krystalickou čistotu. Balení obsahuje 50 ml. Hlava - granátové jablko, yuzu Srdce - pivoňka, magnólie, lotosový…
Essens W118 W EDP 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Výrazně ženská vůně, ve které se snoubí jednoduchost s elegancí. Hlava: mandarinka, růže, africká orchidea Srdce: ostružina, švestka, fialka Základ: pižmo, amarantové dřevo, břečťan
Essens W104 W P 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
Neodolatelná vůně radosti ze života, která vás zahalí svěžestí. Parfém Essens W104 je inspirovaný vůní Dolce & Gabanna - Light Blue. Hlava - zelené jablko, cedr, zvonek, sicilský…
Essens W105 W P 50 ml
od 530 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Příjemná, sofistikovaná a jemně provokující vůně, ve které se květinové tóny snoubí s ovocem. Hlava - magnólie, okurka, grapefruit Srdce - tuberóza, fialka, jablko, konvalinka, růže Základ…
Essens W142 W P 50 ml
od 579 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámský parfém Essens W142 představuje smyslnou a tajemnou vůni, která se hodí pro ženy toužící po nespoutanosti a individualitě. Tento parfém se může pochlubit orientálním charakterem, který je…
Vitco Herbal Perfect W P, 50 ml + šampon 250 ml + kondicionér 250 ml + kapsle…
3 218 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- České
- Dárková sada
Poznejte překrásnou ovocně-květinovou vůni, která obsahuje 20 % vonných složek. Dokáže potěšit každou ženu toužící po vůni odpovídající jejím vlastnostem. Vůni, která bude vyzdvihovat…

YAGE Holly Leather Unisex EDP Přírodní parfémová voda 10 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- České
- 10 ml
Yage Holly Leather přírodní parfémová voda EDP 10 ml, Holly Leather je vůně, která odhaluje eleganci a sílu. Harmonická směs…
v 2 obchodech

Essens Dámský parfém w127 50 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- České
- 50 ml
Dámský parfém W127 – inspirováno Paco Rabanne Lady Million Dámský parfém W127 je výrazná, smyslná a sebevědomá vůně, která…
v 4 obchodech

DEDRA Parfémová voda (EDP) POPPY MEADOW, 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- České
- Intenzita vůně intenzivní
- 30 ml
DEDRA Parfémová voda (EDP) POPPY MEADOW, 30 ml Nadčasová a sladce smyslná vůně . V atraktivním balení se zlatou ražbou.…
v 3 obchodech

Essens parfém dámský w124 50 ml
- Parfém
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- České
- Pižmová vůně
- 50 ml
- Svěží parfém
Dámský parfém ESSENS w124 50ml Objem: 50 ml Vlna extrémní svěžesti plná energie a vitality, která svoji nositelku překvapí…
v 3 obchodech

UNIQ - DREAM, inspirováno Paco Rabanne Lady Million, 33 ml
- 33 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Sladký parfém
- České
- Intenzita vůně střední
Parfém pro inspirovaný vůní od značky Paco Rabanne. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Dokonalá kombinace květin a dřevitých…
KrasneVune.cz

Asombroso by Osmany Laffita The Sunny for Woman, EDP 2 ml vzorek - dámská parfémová…
- 2 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- České
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Dámská vůně: Ovocně-květinová s kokosovo-vanilkovým akordem Hlava: koktejl citrusů, levandule Srdce: kokos, jasmín, magnólie…
Asombroso.cz

Essens Dámský parfém w171 50 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- České
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 50 ml
ESSENS W171 Dámský parfém 50 ml - inspirováno vůní Giorgo Armani - My way Moderní květinově-dřevitá vůně plná optimismu.…
v 3 obchodech

Essens Dámský parfém w137 50 ml
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- České
- Ambrová vůně
- 50 ml
Dámský parfém w137 – inspirováno Gucci – Guilty Smyslně hřejivá a dokonale ženská orientálně-květinová vůně, v níž se…
v 2 obchodech

Essens parfém dámský w113 50 ml
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 50 ml
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- České
Dámský parfém ESSENS w113 50ml Objem: 50 ml Vůně průzračné svěžesti. Hlava: bambus, hruška nashi Srdce: lotosový květ…
v 3 obchodech

UNIQ - DIAMOND, inspirováno Versace Bright Crystal, 33 ml
- 33 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- České
- Intenzita vůně střední
Parfém pro inspirovaný vůní od značky Versace. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Živá kombinace svěžesti a svůdnosti…
KrasneVune.cz

UNIQ - CHARM, inspirováno DKNY Be Delicious, 33 ml
- 33 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- České
- Intenzita vůně střední
Parfém pro inspirovaný vůní od značky DKNY. Parfém je vhodný na jaro a léto. Tajemství energie velkoměsta Svěžest New Yorku,…
KrasneVune.cz

UNIQ - MON AMOUR, inspirováno Dior J´adore, 33 ml
- 33 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Sladký parfém
- České
- Intenzita vůně střední
Parfém pro inspirovaný vůní od značky Dior. Parfém je vhodný na jaro a léto. Velkolepá ovocná kytice Dámská parfémovaná voda…
KrasneVune.cz

UNIQ No.852, inspirováno Louis Vuitton California Dream, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- České
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro každého inspirovaný vůní od značky Louis Vuitton. Parfém je vhodný na jaro a léto. Žhavý mandarinkový západ…
KrasneVune.cz

UNIQ ELIXIR No.2417
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Sladký parfém
- České
- Intenzita vůně střední
- 50 ml
Parfemace až 25 Maximální vonný zážitek Dlouhotrvající 12h. výdrž Představujeme vám novou řadu vysoce parfémovaných parfémů…
KrasneVune.cz

UNIQ ELIXIR No.28
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Sladký parfém
- České
- Intenzita vůně střední
- 50 ml
Parfemace 25 Maximální vonný zážitek Dlouhotrvající 12h. výdrž Parfémy z kolekce UNIQ Elixír nabízejí největší dostupnou…
KrasneVune.cz

UNIQ ELIXIR No.2481, inspirováno Armani My Way, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- České
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Armani. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Představujeme vám novou řadu vysoce…
KrasneVune.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?