Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s ovocnou vůní, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
DKNY Be Delicious W EDP, 100 ml
od 740 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Calvin Klein Eternity W EDP, 100 ml
od 685 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 160 ml
od 1 122 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
DKNY Women Energizing W EDP, 100 ml
od 674 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml
od 804 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Guess Seductive W EDT, 75 ml
od 316 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Calvin Klein Eternity Moment W EDP, 100 ml
od 460 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Calvin Klein Eternity Moment je svěží a svůdná dámská vůně plná květin a hřejícího slunce. Zachová všechny Vaše štastné a radostné momenty ve Vašem srdci. Při každé vzpomínce si vybavíte vůni…
Calvin Klein Women W EDP, 100 ml
od 752 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Calvin Klein Women je oslavou ženskosti ve všech podobách. Každé ženě dodává sílu a odhodlání plnit si své sny a nikdy nezapomenout na své skutečné a jedinečné já. Hlava -…
Carolina Herrera La Bomba W EDP, 80 ml
od 1 800 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
**Carolina Herrera La Bomba W EDP** Parfémovaná voda La Bomba od značky Carolina Herrera je určena pro ženy, které se nebojí projevovat své emoce a žijí každý den naplno. Tato novinka, …
Guess Seductive Noir W EDT, 75 ml
od 382 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Toužíte se stát hvězdou večírku a být neodolatelnou pro opačné pohlaví? Toaletní voda Seductive Noir vám toto může splnit. Americká módní značka Guess uvedla tuto vůni na trh pod taktovkou…
Calvin Klein Eternity Air For Women EDP, 100 ml
od 428 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Dámská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Air je jako hluboké nadechnutí svěžího jarního vzduchu, kterého se nemůžete nabažit. Jiskřivá vonná kompozice vyjadřuje čirou radost ze života a…
Carolina Herrera La Bomba W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 820 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Carolina Herrera La Bomba W EDP Carolina Herrera La Bomba parfémovaná voda představuje ženský vůně pro ty, kdo hledají autentický zážitek plný emocí a radosti. Tento parfém je navržen pro ženy, …
Carolina Herrera La Bomba W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 446 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda **Carolina Herrera La Bomba** je určena pro ženy, které upřednostňují květinově-ovocné kompozice. Tento parfém se vyznačuje bohatým složením plným života, radosti a ženské…
DKNY Be Delicious Fresh Blossom W EDP, 100 ml
od 517 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Fresh Blossom je vůně plná rozkvetlých květů s náznakem budoucího ovoce. Be Delicious Fresh Blossom je zářivá vůně, v níž se snoubí vitalita a ženskost, …
Guess Guess For Women EDP, 75 ml
od 321 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Podpořte svou ženskou krásu a smyslnost pomocí vůně Guess Guess For Women, která vás zve na procházku rozkvetlým ovocným sadem. Květinově-ovocná parfémovaná voda je zabalená do moderního…
Guess Dare W EDT, 100 ml
od 382 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Značka Guess přinesla dámskou parfémovou vůní Dare, která je vzrušující, provokující a evokuje líbivé pocity. Naláká vás květinově-dřevitými tóny spojené s lehkým pižmem. Složení vám nabízí…
Calvin Klein Eternity Moment W EDP, 30 ml
od 247 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Šťastný úsměv mladinké herečky Scarlett Johansonové - tváře svěže květinové Eternity Moment - přesně vystihuje inspiraci z okouzlených pohledů, zrychleného tepu, pocitu, kdy se nohy už už…
Ariana Grande Cloud W EDP, 50 ml
od 749 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 150 ml
od 464 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Carolina Herrera La Bomba Intensa W EDP, 80 ml
od 2 450 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Carolina Herrera La Bomba Intensa je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a zanechat nezapomenutelný dojem. Vůně se vyznačuje intenzivní a bohatou kompozicí. …
Guess 1981 W EDT, 100 ml
od 455 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Revlon Charlie White W EDT, 100 ml
od 103 Kč
1,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Charlie White je květinově zelená vůně pro ženy. Po prvotním citrusovém pohlazení vůně Charlie White následuje květinové objetí růže, jasmínu a fialky s ovocným dotekem broskve a melounu. …
Guess Seductive Red W EDT, 75 ml
od 487 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Guess Seductive Red pro ženy je podmanivá a magnetická vůně plná vášně, doplňující sexy vzhled, podtržená touhou a drzostí. Z vůně přímo sálá vášnivé horko, pokušení a způsobuje rostoucí…
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir W EDP, 30 ml
od 1 318 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Good Girl Blush Elixir je smyslná a intenzivnější interpretace vůně Good Girl Blush. Vůně odhaluje rozmanitost moderní ženskosti díky okouzlující směsi podmanivých růží, opojné vanilky a kouřově…
Guess Seductive Blue W EDT, 75 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda pro ženy. Byla uvedena na trh v roce 2023. Vůně vás zavede na prosluněné pláže. Zažijte exotiku s tóny ovoce a květin zabalené do nasládlé pačuli. …
Calvin Klein Obsession W EDP, 100 ml
od 442 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Ariana Grande Sweet Like Candy W EDP, 100 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vůně Sweet Like Candy by Ariana Grande zachycuje nový sexy styl popové hvězdy spolu s jejím vzrůstajícím sebevědomím. Hluboká osobní vůně ztělesňuje svůdný koketní charakter formou sladké hravé…
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence W P, 100 ml
od 806 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence je romantický a nadčasový parfém. Tato vůně je mistrovským dílem, které v sobě kombinuje smyslné kontrasty. Svěží aromatické květy se snoubí s lákavým…
Calvin Klein Eternity W EDP, 30 ml
od 397 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir W EDP, 50 ml
od 1 835 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Good Girl Blush Elixir je smyslná a intenzivnější interpretace vůně Good Girl Blush. Vůně odhaluje rozmanitost moderní ženskosti díky okouzlující směsi podmanivých růží, opojné vanilky a kouřově…
Calvin Klein Sheer Beauty W EDT, 100 ml
od 538 Kč
5,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Sheer Beauty je vůně pro rok 2012. Vychází z klasické a velmi oblíbené vůně Beauty. Sheer Beaty znamená čistá krása, protože oslavuje mladé ženy a zdůrazňuje jejich přirozenost, …
Billie Eilish Eilish W EDP, 100 ml
od 930 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Billie Eilish Eilish je parfémová voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni ideální pro různé příležitosti. Vůně začíná svěžími a sladkými tóny mandarinky, cukru a červených bobulí, které…
AVON Incandessence W EDP, 50 ml
od 219 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Vůně vychází z hřejivých tónů růžového pepře, pulzujícího květinového srdce jasmínu a gardénie a spodních tónů hřejivého mošusu. Vyjádřete svou vřelost vůní. Květinová kategorie Zažehněte plamen…
Calvin Klein Eternity Eau Fresh W EDP, 100 ml
od 528 Kč
5,28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Speciálně pro romantickou ženu milující omamné květinové vůně je vytvořena řada Calvin Klein Eternity. Projděte se rozkvetlou zahradou, na niž dopadají teplé paprsky slunce, a zcela podlehněte…
Ariana Grande Ari W EDP, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Guess Guess by Marciano W EDP, 100 ml
od 301 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toužíte po něžnosti s kapkou smyslnosti? Pak jsou tu pro vás parfémy Guess by Marciano, zahalí každou ženu do vůně něžných květin, šťavnatého ovoce a teplého dřeva. Tato smyslná kombinace…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 100 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Calvin Klein Beauty W EDP, Tester 100 ml
od 527 Kč
5,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Dámská vůně C.K. Beauty evokuje sílu ženskosti, rafinovanosti a sofistikovanosti. Nositelka parfému Beauty vyzařuje svou nádhernou aurou.
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 50 ml
od 245 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 50 ml
od 708 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 100 ml
od 548 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 30 ml
od 212 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Sabrina Carpenter Sweet Tooth W EDP, 30 ml
od 452 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Sabrina Carpenter Sweet Tooth EDP 30 ml je dámská parfémovaná voda, která ztělesňuje sladkou a hravou esenci inspirovanou cukrovinkami. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které mají rády…
Guess Seductive W EDT, 50 ml
od 300 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Ariana Grande Cloud W EDP, 100 ml
od 889 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml
od 429 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Ariana Grande Thank U Next W EDP, 100 ml
od 777 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Ariana Grande Thank U Next je něžná a zároveň svůdná. Střetává se v ní neodolatelný úvod umíchaný ze zářivých tónů bílé hrušky a šťavnatých divokých malin s hravým srdcem tvořeným růžovými…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
