Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Oscar de la Renta s orientální vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Oscar de la Renta Bella Rosa W EDP 100 ml
od 624 Kč
6,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Vůně, která vzdává hold růži, nazývané také jako královna mezi květinami. Vůně parfémované vody pro ženy Oscar de la Renta Bella Rosa, jež našla inspiraci právě v této jedinečné květině, byla na…
Oscar de la Renta Volupte W EDT, 100 ml
od 420 Kč
4,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Volupte je nápadná, elegantní květinově orientální vůně se svěží ovocnou notou. Nespoutaný a smyslný parfém od světoznámého módního návrháře Oscara de la Renta.
Oscar de la Renta Bella Essence W EDP, 100 ml
od 602 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Obnovte pocit zamilovanosti s třpytivou a působivou vůní od proslulého Oscara de la Renty. Zanechte skutečně nevšední dojem. Vůně Bella Essence zdůrazňuje krásu a evokuje nádherný pocit lásky. …
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 30 ml
od 420 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 50 ml
od 476 Kč
9,52 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 100 ml
od 665 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Oscar de la Renta Esprit d´Oscar W EDP, 100 ml
od 563 Kč
5,63 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Orientálně květinová vůně pro současné ženy. Svěží, sladká, hladká, ženská a velmi příjemná. Svrchní noty tvoří sicilský citron, bergamot a citron. Srdce obsahuje egyptský jasmín, pomerančový…

Oscar de la Renta Oscar Oscar de la Renta Oscar toaletní voda 100 ml + Oscar de la…
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Oscar de la Renta Oscar, 1 ks, Péče o tělo pro ženy, Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Oscar de…
notino.cz

OSCAR DE LA RENTA Bella Rosa parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- Květinové vůně
- 30 ml
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Parfémovaná voda pro ženy s názvem Bella Rosa je nepopiratelně ženská a neochvějně elegantní verze vůně Bella Blanca. Je…
v 8 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?