Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Franck Olivier s orientální vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Franck Olivier Passion Extreme W EDP, 75 ml
od 285 Kč
3,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Passion Extreme 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Passion Extreme - vůně pro ženy. Franck Olivier Passion Extreme - HLAVA: bergamot, broskev, černý rybíz SRDCE: frézie, …
Franck Olivier Passion W EDP, 75 ml
od 271 Kč
3,61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Franck Olivier Passion je ovocně-květinová vůně. Jedná se o vůni příjemně sladce svěží, zároveň je sametová a hebká jako vřelé pohlazení. Je tak ideální pro nošení po celý…
Franck Olivier Passion Extreme W EDP, 50 ml
od 226 Kč
4,52 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Franck Olivier Passion Extreme. Franck Olivier Passion Extreme EDP 50ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Franck Olivier Passion Extreme EDP 50ml W. .
Franck Olivier Passion W EDP, 50 ml
257 Kč
5,14 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Parfém Franck Olivier Passion For Woman je vášnivá, ovocně květinová vůně pro ženy.

Franck Olivier White Touch parfémovaná voda pro ženy
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Parfém White Touch od Franck Olivier je květinová vůně pro ženy, která vás okamžitě okouzlí svou svěžestí a jemností. Vrchní…
v 2 obchodech

Franck Olivier Sun Royal Oud parfémovaná voda unisex 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
Franck Olivier Sun Royal Oud, 75 ml, Parfémované vody pro ženy, Objevte i vy vůni, která nezapadá do žádných škatulek, a…
v 10 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?