Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s objemem nad 200 ml, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Versace Bright Crystal W EDT, 200 ml
od 1 857 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Davidoff Cool Water Woman EDT, 200 ml
od 724 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Davidoff Cool Water Woman je toaletní voda pro ženy. Tato toaletní voda je charakteristická svou kombinací citrusových a orientálních tónů, které vytvářejí svěží vůni. Vůně Davidoff Cool…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 200 ml
od 1 600 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 200 ml
od 5 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 200 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Armaf Club De Nuit W EDP, 200 ml
od 869 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Versace Yellow Diamond W EDT, 200 ml
od 1 581 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Saphir My Future W EDP 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir My Future W EDP 200 ml Parfémovaná voda Saphir My Future přináší neobyčejný květinově-dřevitý zážitek. Je navržena pro ženy, které si rády užívají nové zážitky a…
Guess 1981 tělový sprej 250 ml
od 176 Kč
0,70 Kč/ml- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 250 ml
Guess 1981 se představuje jako moderní vůně pro sebevědomé ženy. Ovocno-květinové složení s vůní drsného dřeva a pižma vás přenese do přírody severní Kalifornie. Ucítíte jemné akordy fialek, …
Saphir Vida de Saphir Pink Pour Femme EDP, 200 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Vida Pink Pour Femme EDP je inspirována oblíbenou vůní Lancome La vie est belle Rose a přináší okouzlující květinovou symfonii vhodnou pro celoroční nošení. Vůně se…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 200 ml
od 825 Kč
4,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 200 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Agent Provocateur Provocateur W EDP, 200 ml
od 605 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Moderní klasika Agent Provocateur se skládá z exotických a svůdných složek - opojného jasmínu, temného vetiveru, vzácného šafránu. Agent Provocateur Provocateur je provokativní sexy parfém, …
Calvin Klein CK One Shock For Her EDT, 200 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Přestože je Calvin Klein CK One Shock for Her poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenkyň. Parfém je založen na okázale orientálních, květinových vůních navozujících…
Chanel Coco Mademoiselle W EDP, 200 ml
od 5 599 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Chanel Coco Mademoiselle vás okouzlí svou smyslností již při prvním přivonění. Hlavními esencemi této výjimečné parfémované vody jsou sebevědomí, originalita a přirozenost. Stejné aspekty, jaké…
Saphir Select Blue W EDP, 200 ml
od 402 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 200 ml
od 1 572 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml + EDP 30 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Saphir Due Amore W EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda DUE AMORE přináší okouzlující kombinaci citrusových a květinových tónů, která osloví ženy hledající univerzální a zároveň výraznou vůni. Vhodná pro každodenní nošení i…
Tesori d'Oriente Passion Island W EDP 200 ml
od 229 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná tělová mlha Tesori d'Oriente Passion Island je určena pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni pro každodenní použití. Vůně kombinuje sladké tóny vanilky s jemnou svěžestí…
Paco Rabanne Million Gold W EDP, náplň 200 ml
od 2 597 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Paco Rabanne Million Gold For Her je parfémovaná voda, která přináší květinově dřevitou mošusovou vůni. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2024 a je první velkolepou květinovou vůní od značky…
Bruno Banani Fun-loving Flower W tělový sprej 250 ml
od 110 Kč
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Tělový sprej Fun-loving Flower od značky Bruno Banani je inspirovaný oblíbeným parfémem Woman. Se svou vzdušnou kompozicí s nižší koncentrací vonného oleje vám dodá pocit osvěžení během horkého…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 200 ml
od 3 183 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Náhradní náplň
- 200 ml
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
Antonio Banderas Blue Seduction W EDT, 200 ml
od 421 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Tyrkysová barva vůně okamžitě navozuje pocit smyslné svěžesti. Vůně Antonio Banderas Blue Seduction se otevírá zelenými květinovými nótami fialkových lístků, energickými tóny vodního melounu a…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, náplň 200 ml
od 1 742 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom W EDT, náplň 200 ml
od 2 461 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Florabloom je inspirována čerstvostí a krásou přírody. Tento produkt francouzského výrobce Guerlain je ideální pro ženy, které preferují květinové a ovocné…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro W EDP, náplň 200 ml
od 2 996 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro je součástí kolekce Aqua Allegoria, která vzdává hold kráse přírody a jejím divům. Tato kolekce je známá svými intenzivními…
Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita W EDT, náplň 200 ml
od 2 356 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guerlain Aqua Allegoria Pera Granita W EDT je toaletní voda, která v sobě kombinuje šťavnaté a svěží tóny. Tato vůně vás hned při prvním přivonění přenese do sluncem zalité středomořské zahrady. …
Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia W EDT, náplň 200 ml
od 2 356 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guerlain Aqua Allegoria Granada Salvia je dámská toaletní voda, která přináší svěží a ovocnou vůni inspirovanou slunečnými andaluskými zahradami. Tento produkt je součástí renomované kolekce…
Paco Rabanne Fame W P, náplň 200 ml
od 3 290 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Zahalte se do neodolatelné vůně a podmaňte si celé své okolí. Tento parfém dá vyniknout svůdné síle každé moderní ženy. Jeho intenzivní vonná kompozice překypuje vzácnými, eticky získávanými…
AVON Rare Pearls W EDP, 50 ml + tělový sprej 100 ml + tělové mléko 125 ml
349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
AVON Rare Pearls W EDP je parfémovaná voda, která nabízí výjimečný zážitek pro všechny, kdo hledají výraznou a harmonickou květinovou vůni. Tento produkt je zvláště vhodný pro ženy, které chtějí…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 200 ml
od 1 353 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Při hledání vhodné vůně pro sebe hraje klíčovou roli výběr podle složení, intenzity a osobnosti, kterou chcete vyjádřit. Parfémovaná voda Club de Nuit White Impériale od značky Armaf je…
Victoria's Secret Neon Tropic tělový sprej 250 ml
od 317 Kč
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Tělový sprej se svěží a exotickou vůní přenáší nositelku do tropického ráje plného vzrušující energie a radosti. Jeho květinově-ovocná kompozice je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, …
Jennifer Lopez Glow by J.LO W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 674 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jennifer Lopez Glow by JLo je vůně vytvořená Jennifer Lopez pro ženy, které chtějí dát vyniknout své sexualitě a touží po smyslnosti. Vůně tak čistá a okouzlující, že jí musí podlehnout snad…
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 200 ml
od 545 Kč
2,73 Kč/ml- Parfémová voda
- 200 ml
Sarah Jessica Parker Lovely Sheer se představuje jako elegantní a svůdná vůně pro moderní ženy. Něžné květinové tóny se pozvolna proplétají s tóny hřejivého dřeva a ovoce. Výsledkem ja dokonalé…
Perry Ellis 360 W EDT, 200 ml
od 786 Kč
3,93 Kč/ml- Toaletní voda
- 200 ml
Perry Ellis 360 toaletní voda pro ženy 200 ml
Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Blancas W EDT, 200 ml
od 831 Kč
4,16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Španělské
- 200 ml
Toaletní voda pro ženy Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Blancas patří k vyhlášeným moderním vůním. Dekadentní a květinami prorostlá kompozice, u níž byla inspirace čerpána v okvětních…
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa W EDT, náplň 200 ml
od 2 261 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest přírody s elegancí květin, přináší jedinečný zážitek pro smysly. Aqua Allegoria Rosa Rossa je toaletní voda, jejíž složení vychází z až 95 % přírodních ingrediencí, …
Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver W EDT, náhradní náplň 200 ml
od 2 999 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver přináší svěží a harmonickou kompozici, která oslavuje krásu přírody a italského pobřeží. Vůně se rozvíjí jako květinově-dřevitá harmonie s…
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune W EDT, náplň 200 ml
od 3 550 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune W EDT Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune je toaletní voda, která je součástí kolekce Aqua Allegoria. Tato kolekce oslavuje krásu přírody a nabízí vůně plné…
Chanel No.5 L´Eau W EDT, 200 ml
od 6 583 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Moderní, svůdná a velmi ženská vůně. No.5 L´Eau je ztělesněním přirozené krásy a elegance. Vůně No.5 L´Eau vystihuje ženu, která miluje módu, styl a je sama sebou. Dynamické složení se otevírá…

Al Haramain L'Aventure Femme EDP 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 200 ml
Dopřejte si okouzlující vůni Al Haramain L'Aventure Femme, jedinečnou kombinaci chypre ovocné vůně vytvořenou exkluzivně pro…
v 22 obchodech

ARMAF LE PARFAIT POUR HOMME - PARFÉMOVANÁ VODA - V
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 200 ml
Armaf Armaf Le Parfait Pour Homme Edp 200 Ml Armaf Le Parfait Pour Homme je parfémovaná voda vytvořená pro moderního muže,…
v 18 obchodech

Lattafa Perfumes Layaan Tělový sprej 250 ml
- 250 ml
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Květinová, pižmová, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2025. Složení Hlava - mandarinka Srdce -…
v 3 obchodech
Sleva 8 %SAPHIR - Woman of Legend, inspirováno Lancome Idole, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Lancome. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Překypující Ženskost v Každé Kapce…
v 3 obchodech

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Verde náplň toaletní voda unisex
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Přírodní
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- Náhradní náplň
- Pižmová vůně
- 200 ml
Aqua Allegoria Rosa Verde by Guerlain je květinově-zelený parfém z roku 2025, který přináší osvěžující a neotřelý pohled na…
v 6 obchodech

Parfémovaná voda Al Haramain Amber Oud White Edition 200 ml
- Parfémová voda
- 200 ml
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Niche
- Arabské
- Pižmová vůně
Al Haramain Amber Oud White Edition představuje parfém, který vytříbeně propojuje svěží květinové tóny s hřejivým a…
v 12 obchodech

Police To Be Woman EDP W 200 Ml fólie
- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- 200 ml
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
Police To je Be Woman - parfémovaná voda pro ženy 200 Ml Police je žena – její omamné květinově-ovocné tóny okouzlí každého,…
v 11 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?