Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Philipp Plein s objemem do 49 ml
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie

Philipp Plein Plein Fatale Parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
Plein Fatale od Philipp Plein Parfums představuje toaletní voda pro ženy, uvedenou na trh v roce 2022, která patří do…
od 403 Kč
od 13 Kč/ml
v 10 obchodech

Philipp Plein Philipp Plein No Limit$ Gold, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml…
- 3 ml
289 Kč
96 Kč/ml
Maxiparfumy.cz

Philipp Plein Fatale Rosé Intense parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
Philipp Plein Fatale Rosé Intense, 30 ml, Parfémované vody pro ženy, Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou…
735 Kč
25 Kč/ml
notino.cz

Philipp Plein Philipp Plein Plein Fatale, EDP - Odstrek vône s rozprašovačom 3ml Pre…
- 3 ml
302 Kč
101 Kč/ml
Maxiparfumy.cz

Philipp Plein Philipp Plein Plein Fatale Rosé, Parfumovaná voda 30ml Pre ženy…
- 30 ml
2 035 Kč
68 Kč/ml
Maxiparfumy.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů