Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Marc Jacobs s květinovou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Marc Jacobs Dot W EDP, 100 ml
od 583 Kč
5,83 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinově-ovocná dámská vůně Marc Jacobs Dot je navržená pro všechny moderní hravé ženy, které milují originalitu a nevšednost. Parfém s originálním názvem Dot vás překvapí svojí svěžestí a…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 50 ml
od 712 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 100 ml
od 809 Kč
8,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 125 ml
od 1 358 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 125 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 50 ml
od 996 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 75 ml
od 1 044 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 75 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 30 ml
od 636 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 100 ml
od 1 174 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Daisy Wild W EDP, 100 ml
od 1 557 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vydejte se na dobrodružství s Marc Jacobs Daisy Wild, odvážnou a ženskou vůní pro ženy. Jasmín, vetiver a tóny banánového květu zachycují neodolatelnou esenci přírody a vyvolávají pocit…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 30 ml
od 658 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 30 ml
od 602 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Marc Jacobs Perfect Elixir W EDP, 100 ml
od 1 844 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Marc Jacobs Perfect Elixir je parfémovaná voda, která nabízí bohatou a intenzivní květinovou vůni. Je navržena tak, aby podtrhla vaši osobnost a dodala vám pocit sebejistoty a sebelásky. Perfect…
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet W EDT, 50 ml
od 750 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Daisy Love Eau So Sweet zachycuje sladkost užívání is okamžiku. Moderní, květinová, vytříbená vůně Daisy Love Eau So Sweet kombinuje návykovou a neodolatelnou vůni Daisy Love s nečekanou…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 100 ml
od 1 328 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 100 ml
od 1 241 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy Wild W EDP, 50 ml
od 1 270 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Vydejte se na dobrodružství s Marc Jacobs Daisy Wild, odvážnou a ženskou vůní pro ženy. Jasmín, vetiver a tóny banánového květu zachycují neodolatelnou esenci přírody a vyvolávají pocit…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 100 ml
od 1 475 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP, 30 ml
od 955 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Typ Parfému: Parfémovaná voda Druh Vůně: Hřejivá květinová Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP je parfémovaná voda, která představuje luxusní a koncentrovanou verzi oblíbené vůně Perfect. …
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 50 ml
od 1 240 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí komplexní vonnou kompozici, jež dokáže oslovit široké spektrum milovnic parfémů. Tento produkt spojuje svěžest, …
Marc Jacobs Perfect Elixir W EDP, 50 ml
od 1 305 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Marc Jacobs Perfect Elixir je parfémovaná voda, která přináší bohatou a intenzivní květinovou vůni. Tento parfém je navržen tak, aby podpořil vaši důvěru a víru v sebe sama. Jeho složení je…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 100 ml
od 1 602 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je určena pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci hravosti a elegance. Tento parfém nabízí komplexní vonnou kompozici, která je ideální…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 50 ml
od 887 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Dot W EDP, 50 ml
od 565 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinově-ovocná dámská vůně Marc Jacobs Dot je navržená pro všechny moderní hravé ženy, které milují originalitu a nevšednost. Parfém s originálním názvem Dot vás překvapí svojí svěžestí a…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 30 ml
od 296 Kč
9,87 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 30 ml
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP, 50 ml
od 1 427 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
**Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP** **Výrobce**: Marc Jacobs **Objem**: 50,0 ml **Typ parfému**: Parfémovaná voda Parfémovaná voda Marc Jacobs Perfect Absolute je výraznou…
Marc Jacobs Daisy Wild W EDP, 30 ml
od 823 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vydejte se na dobrodružství s Marc Jacobs Daisy Wild, odvážnou a ženskou vůní pro ženy. Jasmín, vetiver a tóny banánového květu zachycují neodolatelnou esenci přírody a vyvolávají pocit…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 30 ml
od 867 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající intenzivní květinovou vůni s dřevitými a ambrovými tóny. Je inspirována přírodními nálezy hluboko v lesích, …
Marc Jacobs Perfect Intense W EDP, 50 ml
od 1 032 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Oslavte mocnou krásu autenticity, odvážnosti a buďte #Perfectasiam s novou parfémovanou vodou Perfect Intense Marc Jacobs pro ni. Stejně jako původní vůně Perfect je i Perfect Intense…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 50 ml
od 772 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 50 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 30 ml
od 770 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 30 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 10 ml
od 394 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 10 ml
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Marc Jacobs Decadence W EDP , 100 ml
od 1 400 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Decadence ztělesňuje nejhlubší ženské pocity, přání a vášně. Květinová vůně s dřevitými tóny má půvabné vlastnosti a působí trochu exoticky, mírně…
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet W EDT, 100 ml
od 1 352 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Daisy Love Eau So Sweet zachycuje sladkost užívání is okamžiku. Moderní, květinová, vytříbená vůně Daisy Love Eau So Sweet kombinuje návykovou a neodolatelnou vůni Daisy Love s nečekanou…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 30 ml
od 644 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Extra W EDP 50 ml
od 1 626 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Extra přináší bohatou a mnohovrstevnatou vůni, která spojuje květinové a gurmánské tóny v harmonické kompozici. Její charakter je inspirován…
Marc Jacobs Perfect Elixir W EDP, 30 ml
od 932 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Marc Jacobs Perfect Elixir je parfémovaná voda, která nabízí bohatou a intenzivní květinovou vůni. Je navržena tak, aby podtrhla vaši osobnost a dodala vám pocit sebejistoty a sebelásky. Perfect…
Marc Jacobs Perfect Intense W EDP, 30 ml
od 852 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Oslavte mocnou krásu autenticity, odvážnosti a buďte #Perfectasiam s novou parfémovanou vodou Perfect Intense Marc Jacobs pro ni. Stejně jako původní vůně Perfect je i Perfect Intense…
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet W EDT, 30 ml
od 925 Kč
31 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Daisy Love Eau So Sweet zachycuje sladkost užívání is okamžiku. Moderní, květinová, vytříbená vůně Daisy Love Eau So Sweet kombinuje návykovou a neodolatelnou vůni Daisy Love s nečekanou…
Marc Jacobs Perfect W EDT, 100 ml
od 1 324 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Sílu, která spočívá v upřímnosti sama k sobě, oslavuje dámská toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Perfect. Její povznášející a radostná vůně zachycuje vnitřní harmonii a klid, který se dostaví…
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh W EDP, 125 ml
od 1 387 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Radostnější, spontánnější a koncentrovanější – taková je dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. Tato vůně je plná energie a překypuje svěžestí. Stane se vaší připomínkou, že…
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP, 100 ml
od 2 211 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP je parfémovaná voda, která přináší luxusní a koncentrované pokračování řady vůní Perfect od Marc Jacobs. Tento typ parfému nabízí vysokou koncentraci vonných…
Marc Jacobs Perfect W EDT, 30 ml
od 746 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Sílu, která spočívá v upřímnosti sama k sobě, oslavuje dámská toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Perfect. Její povznášející a radostná vůně zachycuje vnitřní harmonii a klid, který se dostaví…
Marc Jacobs Perfect Charm W EDP, 50 ml
od 1 409 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Stále toužíte po dokonalosti? Vždyť perfektní už jste. Přesvědčí vás o tom tato dámská parfémovaná voda a současně vás zahalí do okouzlující vůně. Už nikdy o sobě nemusíte pochybovat. Stačí…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 50 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 1 466 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy Wild W EDP, 10 ml
od 287 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vydejte se na dobrodružství s Marc Jacobs Daisy Wild, odvážnou a ženskou vůní pro ženy. Jasmín, vetiver a tóny banánového květu zachycují neodolatelnou esenci přírody a vyvolávají pocit…
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh W EDP, 30 ml
od 857 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Radostnější, spontánnější a koncentrovanější – taková je dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. Tato vůně je plná energie a překypuje svěžestí. Stane se vaší připomínkou, že…
Marc Jacobs Perfect W EDP 50 ml + 10 ml
od 1 647 Kč
27 Kč/ml- Květinové vůně
- Sada parfémů
- 60 ml
Vůně, kterou doprovází prohlášení „Tak perfektní, jako vy“ se s prvními tóny představuje akordy rebarbory, která ve vůni hraje klíčovou roli, spolu s narcisem. Srdce charakterizuje aroma…
Marc Jacobs Daisy Wild W EDP, náplň 150 ml
od 1 526 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vydejte se na dobrodružství s Marc Jacobs Daisy Wild, odvážnou a ženskou vůní pro ženy. Jasmín, vetiver a tóny banánového květu zachycují neodolatelnou esenci přírody a vyvolávají pocit…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
