Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Franck Olivier s květinovou vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Franck Olivier White Touch W EDP 100 ml
od 312 Kč
3,12 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Květinová vůně pro ženy. Složení Hlava - leknín, černý rybíz, meloun, hrušky Srdce - jasmín, frézie, fialka, růže Základ - santalové dřevo, pižmo
Franck Olivier In Pink EDP 75 ml
od 315 Kč
4,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Parfémovaná voda Franck Olivier In Pink je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Květinově ovocná vůně pro…
Franck Olivier Pour Femme EDP 50 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Franck Olivier je vůně s květinovým a dřevitým aroma, navržená v roce 2012. Tato vůně vás okamžitě zaujme. Kombinace maliny, černého rybízu, grapefruitu, broskve, švestky a…
Franck Olivier Sun Java W EDP, 75 ml
od 399 Kč
5,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Franck Olivier Sun Java 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Sun Java - vůně pro ženy. Franck Olivier Sun Java - HLAVA: citrón, broskev, černý rybíz, jablko, broskev SRDCE: jasmín, ..
Franck Olivier Nature W EDP, 75 ml
540 Kč
7,20 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Květinově-ovocná vůně pro mladé dívky a ženy s podkresem citrusových plodů, na trh byla uvedena v roce 2008. Složení: Hlava - bergamot, citrón, broskev Srdce - jasmín, lilie, jablko, …
Franck Olivier Passion Extreme W EDP, 75 ml
od 285 Kč
3,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Passion Extreme 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Passion Extreme - vůně pro ženy. Franck Olivier Passion Extreme - HLAVA: bergamot, broskev, černý rybíz SRDCE: frézie, …
Franck Olivier Passion W EDP, 75 ml
od 271 Kč
3,61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Franck Olivier Passion je ovocně-květinová vůně. Jedná se o vůni příjemně sladce svěží, zároveň je sametová a hebká jako vřelé pohlazení. Je tak ideální pro nošení po celý…
Franck Olivier Passion Extreme W EDP, 50 ml
od 226 Kč
4,52 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Franck Olivier Passion Extreme. Franck Olivier Passion Extreme EDP 50ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Franck Olivier Passion Extreme EDP 50ml W. .
Franck Olivier Sun Java W EDP, 50 ml
od 260 Kč
5,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Franck Olivier Sun Java 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Sun Java - vůně pro ženy. Franck Olivier Sun Java - HLAVA: citrón, broskev, černý rybíz, jablko, broskev SRDCE: jasmín, ..
Franck Olivier Passion W EDP, 25 ml
od 248 Kč
9,92 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 25 ml
Franck Olivier Passion 25 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Passion - vůně pro ženy. Franck Olivier Passion - HLAVA: červený pomeranč, mandarinka, černý rybíz, broskev, papaya SRDCE: ..
Franck Olivier Nature W EDP, 25 ml
259 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinově-ovocná vůně pro mladé dívky a ženy s podkresem citrusových plodů, na trh byla uvedena v roce 2008. Složení: Hlava - bergamot, citrón, broskev Srdce - jasmín, lilie, jablko, …
Franck Olivier Passion W EDP, 50 ml
257 Kč
5,14 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Parfém Franck Olivier Passion For Woman je vášnivá, ovocně květinová vůně pro ženy.

Franck Olivier Giorgia L'Imperatrice EDP 75 ml
- Parfémová voda
- 75 ml
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Franck Olivier Giorgia L'Imperatrice v 75 ml lahvi je dámská parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem a výdrží do…
v 15 obchodech

Franck Olivier In Pink parfémovaná voda pro ženy 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Franck Olivier In Pink, 50 ml, Parfémované vody pro ženy, Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje…
v 6 obchodech

Franck Olivier White Touch parfémovaná voda pro ženy
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Parfém White Touch od Franck Olivier je květinová vůně pro ženy, která vás okamžitě okouzlí svou svěžestí a jemností. Vrchní…
v 2 obchodech

Franck Olivier Bella EDP 75 ml W
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Parfém Bella od Franck Olivier je květinově-ovocná vůně pro ženy, která v sobě snoubí svěžest, sladkost a jemné dřevité tóny…
v 15 obchodech

Franck Olivier Bella In Paris 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Franck Olivier Bella In Paris v 75ml lahvi je parfémovaná voda s ovocně-květinovým otevřením a výdrží 4 až 6 hodin. Černý…
v 15 obchodech

Franck Olivier Sun Java White Women W EDP 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Květinová, sladká, citrusová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011. Složení Hlava - tangerinka, černý rybíz,…
v 2 obchodech

Franck Olivier Miss parfémovaná voda pro ženy 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Franck Olivier Miss, 50 ml, Parfémované vody pro ženy, Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou…
v 4 obchodech

Franck Olivier Sun Royal Oud parfémovaná voda unisex 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Franck Olivier Sun Royal Oud, 75 ml, Parfémované vody pro ženy, Objevte i vy vůni, která nezapadá do žádných škatulek, a…
v 10 obchodech

Parfémovaná voda Franck Olivier Pure Femme 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Pure Femme od Franck Olivier představuje květinově-ovocnou vůni pro ženy, která přináší bohatou a smyslně laděnou…
v 9 obchodech

Franck Olivier Franck Olivier parfémovaná voda pro ženy 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Franck Olivier Franck Olivier, 50 ml, Parfémované vody pro ženy, Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu…
v 2 obchodech

Franck Olivier One Kiss EDP 75 ml W
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfém One Kiss od Franck Olivier je vůně pro ženy, která přináší sladkou a jemnou kompozici s ovocnými a květinovými…
v 16 obchodech

Franck Olivier Sun Java White Women parfémovaná voda pro ženy 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
Franck Olivier Sun Java White Women, 50 ml, Parfémované vody pro ženy, Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě…
v 3 obchodech

Franck Olivier Franck Olivier parfémovaná voda pro ženy 25 ml
- 25 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Franck Olivier Franck Olivier, 25 ml, Parfémované vody pro ženy, Pokud milujete ovoce, pak si vás dámská parfémovaná voda…
notino.cz

Franck Olivier Franck Olivier Parfémovaná voda pro ženy 75 ml
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfém Franck Olivier od Franck Olivier je dámská květinově-ovocná vůně, která osloví jemnou, sladce laděnou kompozicí. Úvod…
v 7 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?