Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Azha Perfumes s květinovou vůní
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie

Azha Perfumes Ishq Parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Azha Perfumes Ishq je parfém uvedený v roce 2023, který rozvíjí příběh lásky – hluboké, smyslné i osudové. Jeho název,…
od 542 Kč
od 5,42 Kč/ml
v 7 obchodech

Azha Perfumes Lulu W EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Citrusová, květinová, svěží vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2025. Složení Hlava - mandarinka, bergamot,…
od 386 Kč
od 3,86 Kč/ml
v 7 obchodech

Azha Perfumes Vetiver Pepper Parfémová voda 100 ml
- 100 ml
- Květinové vůně
Vetiver Pepper od značky Azha Perfumes je unisex parfém z rodiny květinově-ovocných vůní, který osloví jednoduchou, a přitom…
od 715 Kč
od 7,15 Kč/ml
v 9 obchodech

Azha Perfumes Amal W EDP 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Ambrová, květinová, pižmová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2024. Složení Hlava - bílé květiny Srdce - ambra…
od 514 Kč
od 5,14 Kč/ml
v 4 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů