Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s objemem nad 200 ml, střední
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Saphir Prestige W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jste spokojená se svým životem? Nechte za sebe aktivně promlouvat svou vůni. Saphir Prestige je smyslná a svěží, sofistikovaná a uvolněná. Přesně taková jako vy. Tato vůně je ideální na denní…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Tato vůně evokuje smyslnost a odvahu. Každý den vás svádí k tomu, abyste se nedržela žádných limitů. Nebojte se vydat za dobrodružstvím a zazářit. Hlava - skořice, pačuli, cedr, ambra, …
Saphir Vida de Saphir Pour Femme EDP, 200 ml
od 460 Kč
2,30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 200 ml
Jemná ovocno-květinová vůně Vida de Saphir od Saphir je opravdovým skvostem. Zahalte se omamným závojem a vydejte se na sladké dobrodružství. V úvodu vás přivítají esence šťavnatého černého…
Saphir Elegance Pour Femme EDP, 200 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Elegance Pour Femme je dámská parfémovaná voda, která v sobě skrývá vůni těch nejušlechtilejších květin v dokonalé harmonii se svěžími ovocnými tóny. Moderní, nadčasová vůně je sladká, …
Armaf Club De Nuit W EDP, 200 ml
od 869 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zamilujte se do opravdu smyslné ženské vonné kompozice, která vás omámí pudrovým aroma růže a svěží tropickou vůní liči. Parfémovaná voda pro ženy Armaf Club de Nuit Woman ztělesňuje nadčasovou…
Saphir Muse Night W EDP, 200 ml
od 499 Kč
2,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- 200 ml
Parfémovaná voda Saphir Muse Night je výjimečná svou kombinací fougerových, květinových a orientálních tónů. Tato vůně je ideální pro ženy, které preferují komplexní a bohaté vůně. Její složení…
Saphir My Future W EDP 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir My Future W EDP 200 ml Parfémovaná voda Saphir My Future přináší neobyčejný květinově-dřevitý zážitek. Je navržena pro ženy, které si rády užívají nové zážitky a…
Saphir Siloé De Saphir W EDP, 200 ml
499 Kč
2,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 200 ml
Elixír ženskosti - hravá, smyslná, nespoutaná a mladistvá. Přesně taková je vůně Siloe od Saphir. Romantická orientální květinová vůně, jejíž spojení lehkých a čerstvých tónů s intenzivními…
Saphir Vida de Saphir Pink Pour Femme EDP, 200 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir Vida Pink Pour Femme EDP je inspirována oblíbenou vůní Lancome La vie est belle Rose a přináší okouzlující květinovou symfonii vhodnou pro celoroční nošení. Vůně se…
Saphir Blush Impact W EDP, 200 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Saphir Blush Impact je vůně, která spojuje svěžest a eleganci, a je tak vhodná pro každodenní nošení i pro výjimečné příležitosti. Její kompozice je navržena pro ženy, které si…
Saphir Green W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ovocno-květinová dámská vůně Saphir Green v sobě ukrývá atmosféru životního stylu velkoměsta. První nádech otevírají svěží, mladistvé okurkové a grapefruitové akordy, které podtrhuje aroma…
Saphir Oui W EDP 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
Návyková hra vzrušujících tónů. Zpočátku intenzivní a nasládlá, po rozležení něžná a smyslná. Tak by se dala ve zkratce popsat dámská parfémovaná voda Saphir Oui. Vůně popisuje v každičkém…
Saphir Moon W EDP, 200 ml
od 499 Kč
2,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 200 ml
Výrazná orientální vůně Moon kombinuje intenzivní aroma kávy, hřejivou vůni vanilky a svěží šťavnaté ovoce. Vonná kompozice parfémované vody vyjadřuje smyslnost, nespoutaný přístup k životu a…
Saphir Furor de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se unášet na opojné vlně ženskosti. S touto parfémovanou vodou se stanete tajemnou královnou noci. Hřejivá a intenzivní vůně je plná něhy a radosti. Hlava - zelené tóny, granátové…
Saphir Seduction Woman EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
**Saphir Seduction Woman EDP 200 ml** Parfémovaná voda Saphir Seduction Woman je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a dodá jim pocit elegance a sebevědomí. …
Saphir Star de Saphir W EDP, 200 ml
599 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Star de Saphir osloví hlavně ty, kteří rádi experimentují. Vůně přináší kouzlo magických okamžiků a tajemna. Je směsí sladce kořeněné a dřevité vůně, a tak dokonale…
Saphir Perfect Woman EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně okouzlí vás i vaše okolí svou přitažlivou smyslností. Propracovaná vonná kompozice je originální a zcela sehraná. Otevírá se v květinových tónech jemného jasmínu, které přecházejí k…
Saphir Select Blue W EDP, 200 ml
od 402 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest letního vánku, závan moře a pocit hřejivého písku u nohou. To jsou pocity, které ve vás probudí dámská parfémovaná voda Select Blue od Saphir. Ovocno-květinová vůně s dřevitými akordy je…
Saphir Due Amore W EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda DUE AMORE přináší okouzlující kombinaci citrusových a květinových tónů, která osloví ženy hledající univerzální a zároveň výraznou vůni. Vhodná pro každodenní nošení i…
Saphir In Love de Saphir W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Saphir In Love de Saphir je květinově-ovocná vůně, která přináší svěžest a radost do každodenního života. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které hledají harmonii mezi…
Saphir Oceanyc Woman EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Saphir Oceanyc W EDP 200 ml Dámská parfémovaná voda Saphir Oceanyc je určena pro ženy, které hledají svěží a moderní vonnou kompozici. Parfémovaná voda, zkráceně EDP (Eau de Parfum), je známá…
Saphir Sph Women W EDP, 200 ml
od 492 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda SAPHIR SPH Woman je svěží a energická vůně, která osloví moderní aktivní ženy. Její aromatická a citrusová kompozice přináší osvěžující závan, který povzbudí smysly a dodá…
Armaf Club De Nuit White Imperiale W EDP, 200 ml
od 1 353 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Při hledání vhodné vůně pro sebe hraje klíčovou roli výběr podle složení, intenzity a osobnosti, kterou chcete vyjádřit. Parfémovaná voda Club de Nuit White Impériale od značky Armaf je…

Toaletní voda Paco Rabanne 1 Million 200 ml varianta Starý obal
- Toaletní voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- 200 ml
- Luxusní
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Intenzita vůně střední
Paco Rabanne 1 Million představuje ikonickou pánskou vůni inspirovanou životní cestou sebejistého a ambiciózního muže, který…
v 4 obchodech
Sleva 28 %SAPHIR - Perfect Woman Bloom, inspirováno Paco Rabanne Olympea Blossom, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Paco Rabanne. Parfém je vhodný na jaro a léto. Květinová Múza v Růžovém Závoji…
v 3 obchodech

Armaf Le Parfait Azure Parfémovaná voda pro ženy 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ambrová vůně
- 200 ml
- Intenzita vůně střední
Le Parfait Azure Pour Femme od Armaf představuje orientálně květinovou vůni pro ženy s bohatě vystavěnou a smyslnou…
v 15 obchodech

SAPHIR - Velvet Mirage, inspirováno Zadig & Voltaire This Is Her, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Zadig & Voltaire. Parfém je vhodný na jaro a léto. Elegantní, smyslná a…
v 2 obchodech

SAPHIR - Velvet Celestial, inspirováno Zadig Voltaire ZADIG, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro inspirovaný vůní od značky Zadig & Voltaire. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Sametová kompozice s nádechem…
KrasneVune.cz
Pokles cenySAPHIR - Toy de SAPHIR, inspirováno Tous Tous, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Tous. Parfém je vhodný na jaro a léto. Svěží a smyslný květinový koktejl Svůdná…
v 2 obchodech
Sleva 28 %SAPHIR - Select One, inspirováno Dolce & Gabbana The One, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Niche
- Sladký parfém
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Dolce & Gabbana. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Omamná vůně s charakterem…
v 3 obchodech

SAPHIR - Kisses, inspirováno Cacharel Yes I Am, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Kořenitá vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Cacharel. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Smyslný vonný koktejl Jemná, avšak…
v 3 obchodech
Sleva 8 %SAPHIR - Woman of Legend, inspirováno Lancome Idole, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Lancome. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Překypující Ženskost v Každé Kapce…
v 3 obchodech

SAPHIR - Oui Intense, inspirováno Armani Sí Intense, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Armani. Parfém je vhodný po celý rok. Pro milovníky ovoce Květinově-ovocná…
v 3 obchodech

SAPHIR - Venus Bloom, inspirováno Viktor & Rolf Flowerbomb, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Viktor & Rolf. Parfém je vhodný na jaro a léto. Květinová, sofistikovaná a…
v 2 obchodech

SAPHIR - Super Cool, inspirováno Carolina Herrera Very Good Girl, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Sladký parfém
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Carolina Herrera. Parfém je vhodný na jaro a léto. Elegance a Smyslnost v…
v 2 obchodech
Sleva 33 %SAPHIR - Idile de SAPHIR, inspirováno Prada Iris de Prada, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Španělské
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Prada. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Vonný koncert, který vás pohltí Intimní…
KrasneVune.cz
Sleva 17 %SAPHIR - SAPHIR 29, inspirováno Chanel No.5, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Chanel. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Oslava ženského šarmu Luxusní vonná…
KrasneVune.cz

SAPHIR - SAPHIR Elle, inspirováno Armani Emporio She, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Niche
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Armani. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Intimní dotek orientu Výrazná…
KrasneVune.cz
Sleva 17 %SAPHIR - New Romantica, inspirováno Cacharel Anais Anais, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Cacharel. Parfém je vhodný na jaro a léto. Ušlechtilá květinová kytice Přeneste…
KrasneVune.cz
Sleva 17 %SAPHIR - Your Diamond, inspirováno Versace Bright Crystal, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Versace. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Živá kombinace svěžesti a svůdnosti…
KrasneVune.cz

SAPHIR - Flowers de SAPHIR, inspirováno Gucci Bloom, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Gucci. Parfém je vhodný po celý rok. Nezapomenutelný květinový zážitek Přeneste…
KrasneVune.cz

SAPHIR - Golden Veil, inspirováno Dolce & Gabbana Devotion, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Dolce & Gabbana. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Smyslná, sladká a…
KrasneVune.cz
Sleva 17 %SAPHIR - Spectrum Woman, inspirováno Paco Rabanne Fame, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Sladký parfém
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Paco Rabanne. Parfém je vhodný po celý rok. Avantgardní luxus Tato hravá a…
KrasneVune.cz

SAPHIR - Agua de SAPHIR, inspirováno Armani Acqua di Gioia, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Vodní vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Armani. Parfém je vhodný na jaro a léto. Váš únik do přírody Ze všech stran…
KrasneVune.cz

SAPHIR - Freedom, inspirováno Chanel Gabrielle, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Chanel. Parfém je vhodný na jaro a léto. Návyková svěží vůně květin Nechte na…
KrasneVune.cz

SAPHIR - Eau de Saphir, inspirováno Rochas Eau de Rochas, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Niche
- Aromatická vůně
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Rochas. Parfém je vhodný na jaro a léto. Nadčasový koktejl šarmu, elegance a…
KrasneVune.cz

SAPHIR - Excentric Woman, inspirováno Jean Paul Gaultier Woman, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Niche
- Sladký parfém
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Jean Paul Gaultier. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Intenzivní potěšení s…
KrasneVune.cz
Sleva 33 %SAPHIR - Select Woman, inspirováno Dolce & Gabbana Pour Femme, 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Niche
- Sladký parfém
- Španělské
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Dolce & Gabbana. Parfém je vhodný na podzim a zimu. Květinový koktejl ze…
KrasneVune.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?