Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Tommy Hilfiger, lehká
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 200 ml
od 825 Kč
4,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 200 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Tommy Hilfiger Tommy Girl EDC, 30 ml
od 289 Kč
9,63 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 30 ml
Květinově-ovocná vůně. Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantní, postavená na úspěchu jeho prvních vůní. Je pravá kytice polních květin, čerstvá jako ranní rosa na jarní rozkvetlé louce. Zasněte…

Tommy Hilfiger Tommy Girl toaletní voda 100 ml pro ženy
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Intenzita vůně lehká
- 100 ml
Květinově-ovocná vůně. Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantní, postavená na úspěchu jeho prvních vůní. Je pravá kytice…
562 Kč
5,62 Kč/ml
MEGAKNIHY.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů