Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Calvin Klein, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Calvin Klein Eternity Air For Women EDP, 100 ml
od 425 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Dámská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Air je jako hluboké nadechnutí svěžího jarního vzduchu, kterého se nemůžete nabažit. Jiskřivá vonná kompozice vyjadřuje čirou radost ze života a…
Calvin Klein Sheer Beauty W EDT, 100 ml
od 538 Kč
5,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Sheer Beauty je vůně pro rok 2012. Vychází z klasické a velmi oblíbené vůně Beauty. Sheer Beaty znamená čistá krása, protože oslavuje mladé ženy a zdůrazňuje jejich přirozenost, …
Calvin Klein Eternity Eau Fresh W EDP, 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Speciálně pro romantickou ženu milující omamné květinové vůně je vytvořena řada Calvin Klein Eternity. Projděte se rozkvetlou zahradou, na niž dopadají teplé paprsky slunce, a zcela podlehněte…
Calvin Klein Beauty W EDP, Tester 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Dámská vůně C.K. Beauty evokuje sílu ženskosti, rafinovanosti a sofistikovanosti. Nositelka parfému Beauty vyzařuje svou nádhernou aurou.
Calvin Klein Beauty W EDP, 50 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hlava semínka Ambrette Srdce jasmín Základ cedrové dřevo Beauty evokuje sílu ženskosti a sofistikovanosti. Zachycuje ducha ženy, jejíž krása je skrytá v jejím nitru, ženu, z níž vyzařuje její…
Calvin Klein Beauty W EDP, 30 ml
od 332 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Beauty evokuje sílu ženskosti a sofistikovanosti. Zachycuje ducha ženy, jejíž krása je skrytá v jejím nitru, ženu, z níž vyzařuje její nádherná aura. Vůni vytvořily tři hlavní ingredience:…
Calvin Klein Beauty W EDP, 100 ml
od 564 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Beauty evokuje sílu ženskosti a sofistikovanosti. Zachycuje ducha ženy, jejíž krása je skrytá v jejím nitru, ženu, z níž vyzařuje její nádherná aura. Vůni vytvořily tři hlavní ingredience:…
Calvin Klein Sheer Beauty W EDT, 50 ml
od 416 Kč
8,32 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Calvin Klein Sheer Beauty je vůně pro rok 2012. Vychází z klasické a velmi oblíbené vůně Beauty. Sheer Beaty znamená čistá krása, protože oslavuje mladé ženy a zdůrazňuje jejich přirozenost, …
Calvin Klein CK One U EDT, 100 ml + sprchový gel 100 ml + EDT 15 ml
od 600 Kč
Calvin Klein One je lehká, osvěžující vůně, určená pro ženy i muže. Je to přirozeně čistá vůně odpovídající novým trendům. One podtrhuje osobnost a současně se obrací na skupinu, která se s…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
