Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské kolínské vody, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
COTY Excla.mation W EDC, 50 ml
od 105 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Excla.mation je svěží dynamická vůně pro sebevědomou ženu, která ji bere jako součást své osobnosti. Parfumérem vůně Excla.mation je Sophia Grojsman. Úvodní tóny představuje meruňka, zelené…
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 100 ml
od 2 370 Kč
- Kolínská voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Luxusní English Pear & Freesia od Jo Malone je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový meloun, květinové srdce se skládá z růže a frézie. Kompozici uzavírá…
Tommy Hilfiger Tommy Girl EDC, 30 ml
od 289 Kč
9,63 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 30 ml
Květinově-ovocná vůně. Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantní, postavená na úspěchu jeho prvních vůní. Je pravá kytice polních květin, čerstvá jako ranní rosa na jarní rozkvetlé louce. Zasněte…
Jo Malone Wild Bluebell W EDC 30 ml
od 984 Kč
33 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Luxusní kolínská voda Jo Malone Wild Bluebell je inspirovaná atmosférou podzimního lesa. Zahalí vás do svého hedvábného závoje a příjemně vás zahřeje. Dámská kolínská voda Jo Malone Wild…
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 30 ml
od 1 196 Kč
40 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Luxusní English Pear & Freesia od Jo Malone je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový meloun, květinové srdce se skládá z růže a frézie. Kompozici uzavírá…
COTY Vanilla Musk W EDC 50 ml
od 248 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Coty Vanilla Musk je jemná a hřejivá kolínská voda, která oslovuje svou nadčasovou ženskostí prostřednictvím sladkých, hebkých a uklidňujících tónů. Uvedena na trh v roce 1994, tato vůně si…
Jo Malone Wild Bluebell W EDC 100 ml
od 2 138 Kč
21 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Wild Bluebell je luxusní květinově-zelená vůně pro ženy. Hlava obsahuje zvonek a aromatický hřebíček, v srdci ucítíte jasmín, konvalinku a šípkovou růži. Kompozici uzavírá pižmovo-ambrový…
Jo Malone Blackberry & Bay W EDC, 50 ml
od 1 889 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Blackberry & Bay představuje květinově-ovocnou kompozici, která vyniká svou přirozenou elegancí a svěžestí. Tato kolínská voda pro ženy zachycuje esenci podzimní přírody prostřednictvím…
SuperDry Neon Orange W EDC 25 ml
od 325 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
**SuperDry Neon Orange EDC 25 ml** SuperDry Neon Orange je citrusová toaletní voda pro ženy, která je součástí kolekce vůní uvedené na trh v roce 2013. Tato vůně je navržena pro ženy, které…
Demeter Cherry Blossom W EDC , 30 ml
297 Kč
9,90 Kč/ml- Kolínská voda
- 30 ml
Kolínská voda Demeter Cherry Blossom voní jemně po třešních. Tato vůně je určena pro všechny dívky a ženy které milují tento typ vůně. Nechte se hýčkat vůní Demeter Cherry Blossom, zavřete oči a…
Pokles cenyJo Malone Wild Bluebell EDC 100 ml W varianta S krabičkou
- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně lehká
- 100 ml
Parfém Wild Bluebell od Jo Malone London je květinově-zelená vůně určená pro ženy, která se vyznačuje svou jemnou a svěží…
v 5 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?