Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, přírodní a lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 100 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 682 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Issey Miyake A Drop D'Issey Fraîche W EDP, 90 ml
od 780 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Jako když osvěžující jarní déšť dopadá na něžné květy šeříku. Tak voní parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake A Drop D'Issey Fraîche, která v sobě skrývá esenci probouzející se jarní přírody. …
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pivoine W EDT, 100 ml
od 723 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda L'Eau D'Issey Pivoine od značky Issey Miyake se otevírá lehkým a svěžím ovocným akordem hrušky, jejíž vůně se snoubí s květinovým nektarem pivoňky. V srdci této vůně se…
Yardley of London Lily of the Valley W EDT, 125 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně je svěží a květinová. Jednoduchá lahvička vůně působí elegantním dojmem. Objem balení je 125 ml. Hlava - tóny hrušek Srdce - konvalinka, frézie, svěží tóny zeleně, fialka Základ -…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, náplň 150 ml
od 915 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Yardley of London English Freesia & Bergamot W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato toaletní voda vás zahalí do vůně plné citrusových tónů. Její jednoduchá lahvička působí elegantním dojmem. Hlava - bergamot, citron, květy…
Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle W EDP, 30 ml
od 364 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Přírodní
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle, která vám svými květinovými tóny…
Yardley of London English Rose W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London English Rose je dámská toaletní voda s objemem 125 ml. Tato toaletní voda je charakteristická svou svěží a květinovou vůní, která je doplněna tóny citrusů. Vůně je inspirována…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, 30 ml
od 1 085 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, 50 ml
od 1 443 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Narciso Rodriguez Narciso Radiante W EDP, 30 ml
od 886 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Přírodní
Narciso Rodriguez Radiante W EDT je toaletní voda, která nabízí jedinečný zážitek z vůně navržený pro ženy. Zaměřuje se na kompozici, která evokuje pocit jemnosti a průzračnosti, což přispívá k…
Yves Rocher Naturelle W EDT 75 ml
od 1 077 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Yves Rocher Naturelle vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. …
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pivoine W EDT, 50 ml
od 596 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda L'Eau D'Issey Pivoine od značky Issey Miyake se otevírá lehkým a svěžím ovocným akordem hrušky, jejíž vůně se snoubí s květinovým nektarem pivoňky. V srdci této vůně se…
Yardley of London Lily of the Valley W EDT, 50 ml
od 319 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Yardley of London Lily of the Valley nabízí lehkou a ženskou vůni, která je ideální pro každodenní nošení. Tato vůně je moderní variací na klasickou konvalinkovou vůni a…
Jeanne en Provence Verveine Thé Blanc W EDP 60 ml
od 179 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Jeanne en Provence Verveine Thé Blanc je dámská parfémovaná voda, která nabízí osvěžující a lehkou vůni s citrusovými tóny. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni, která je svěží, čistá a…
Issey Miyake Pleats Please L'Eau W EDT, 50 ml
od 344 Kč
6,88 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Citrusová, dřevitá, pižmová vůně pro ženy s tóny růží. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Složení Hlava - růže Srdce - růže, neroli, růžový pepř Základ - cedr, pačuli, pižmo
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Verde W EDT, plnitelný flakon 125 ml
od 1 357 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Verde je toaletní voda, která je součástí kolekce Aqua Allegoria. Tato kolekce je známá svým zaměřením na přírodní ingredience a oslavou krásy přírody. Rosa Verde je…
NUXE Very Rose Fragrant Water W EDP 100 ml
od 496 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
NUXE Very Rose v sobě spojuje květinové a ovocné prvky. Je tak ideální pro ženy, které preferují svěží a lehké vůně. Parfémová voda je inspirována rozkvetlou zahradou a její vůně vás zavede do…
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca W EDT, 125 ml
od 2 225 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Procházce čerstvě posekanou trávou, jemně pokropenou kapkami rosy, se nic nevyrovná. Zavřete oči a představte si svěží vůni přírody, jež vám rázem navodí pocity radosti. Přesně tak voní toaletní…
Les Fleurs de Bach Bio parfém Šťastný den 30 ml
od 949 Kč
32 Kč/ml- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Bio parfém Les Fleurs de Bach nejen krásně voní, ale navrací fyzickou i psychickou pohodu. Poskytuje jemnou a podmanivou vůni, u které se otevírají svěží tóny mandarinky na teplých tónech cedru…
Biotherm Eau Vitaminée W EDT, 100 ml
od 651 Kč
6,51 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Biotherm Eau Vitaminée Refreshing Mist je osvěžující vůně pro každodenní použití, dodávající pocit čistoty. Její lehkost a svěžest vás povzbudí nejen v teplých letních dnech. Svěží citrusové…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau & Magnolia W EDT, 50 ml
od 473 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Když se čistá voda setká se zářivou esencí okvětních lístků magnólie, vznikne svěží a jiskřivá vůně překypující květinovými tóny. Svým svěžím a čistým aroma vás okouzlí toaletní voda pro ženy…
Yves Rocher Verte Envolée W EDP 100 ml
od 1 090 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěžest černého čaje a čajových plantáží se snoubí ve vůni Verte Envoléé. Vydejte se na cestu plnou sebepoznání, odpočinku, nové energie a netradičních zážitků. Dopřejte si osvěžení nejen v…
Esprit Provence Thé Vert W EDT, 10 ml
136 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Esprit Provence Zelený čaj W EDT 10 ml Toaletní voda Esprit Provence Zelený čaj je vhodná pro každodenní použití, zejména v teplejším počasí. Je ideální pro ty, kdo preferují lehké a svěží…
Yardley of London English Lavender W EDT 125 ml
od 349 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London English Lavender W EDT 125 ml - Dámská toaletní voda Dámská toaletní voda English Lavender od značky Yardley of London přináší moderní variaci na klasickou vůni anglické…
Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle W EDP, 50 ml
od 536 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Přírodní
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle, která vám svými květinovými tóny…
Esprit Provence Thé Vert W EDT, 45 ml
169 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Thé Vert od Esprit Provence přináší svěží a harmonickou vůni, která osvěží a povzbudí. Její aromatická a citrusová kompozice vychází z přírodních ingrediencí, které vytvářejí…
Payot Neroli Perfume Body Water 100 ml
od 406 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná tělová voda Payot Neroli je určena pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni pro každodenní použití. Její lehké složení zajišťuje příjemné osvěžení těla i vlasů, aniž by pokožku…
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic W EDT, 40 ml
od 1 324 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Aqua Allegoria Mandarine Basilic představuje svěží a lehkou vůni, která oslavuje krásu přírody a spojuje ovocné a aromatické tóny. Její kompozice je založena na šťavnaté…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle W EDP, 50 ml
od 1 739 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle přináší do každodenního života jemnou a harmonickou kombinaci květinových a vodních tónů. Vůně inspirovaná cestou dešťové kapky…
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze W EDT 100 ml
od 238 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze je toaletní voda, která přináší svěží a energizující zážitek. Tato vůně je ideální volbou pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni s tropickým…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle W EDP, 100 ml
od 2 872 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Eau Essentielle přináší do každodenního života svěží a harmonickou kombinaci přírodních prvků. Její květinově-akvatický charakter se otevírá svěžími…
Florame Verveine Petillante W EDT 100 ml
od 626 Kč
6,25 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Povzbuzující a osvěžující. Taková je BIO citrusová vůně pro ženy Verveine Petillante. Svěží hlava obsahuje citron a citronový list. V srdci ucítíte verbenu yunnan a bergamot. Kompozici uzavírá…
Korres Cashmere Kumquat W EDT, 100 ml
1 350 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Korres Cashmere Kumquat je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Kombinace citrusových a květinových tónů vytváří harmonickou a…
Yardley of London Lilac & Pear W EDT 125 ml
280 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London Lilac & Pear je dámská toaletní voda, která kombinuje svěží a květinové tóny. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a přináší pocit svěžesti a elegance. Díky svému složení…

Roger & Gallet CEDRAT parfémová voda 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Přírodní
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
- Intenzita vůně lehká
- 100 ml
- Kořenitá vůně
Roger & Gallet CEDRAT Fragrant Water je svěží parfémovaná voda, která přináší energii středomořského pobřeží a pocit čistého…
v 4 obchodech

Elizabeth Arden Damske vune Green Tea Strawberry Basil Eau de Toilette Spray 100 ml
- Toaletní voda
- Ovocná vůně
- Přírodní
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Dřevitá vůně
- Intenzita vůně lehká
Toaletní voda Elizabeth Arden Green Tea Strawberry Basil zahalí tělo do ovocné, svěží kompozice vůně, která je ideální pro…
v 9 obchodech

Roger & Gallet NEROLI parfémová voda 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Přírodní
- Francouzské
- 30 ml
- Svěží parfém
- Intenzita vůně lehká
Roger & Gallet NEROLI Fragrant Water je jemná parfémovaná voda, která přináší slunečnou, uklidňující vůni inspirovanou…
v 3 obchodech

Guerlain Aqua Allegoria Florabloom toaletní voda dámská 40 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Přírodní
- Francouzské
- Náhradní náplň
- Opakovaně plnitelný
- 40 ml
- Intenzita vůně lehká
Kolekce vůní Aqua Allegoria je oslavou divů světa. Každá z nich vzdává hold kráse přírody a strhuje nás objevováním…
v 4 obchodech

Song of India - Jasmine Orient - olejový parfém -10 ml
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Roll-on
- 10 ml
- Přírodní
- Svěží parfém
- Intenzita vůně lehká
Ajurvédský parfém Orientální jasmín 10 ml – smyslná vůně jasmínu sambac Objevte kouzlo tradičních indických vůní s…
v 3 obchodech

Yardley Anglický narcis Dámská toaletní voda s tóny citrusů, ovoce a květin, 125 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- Anglické
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně lehká
- 125 ml
- Svěží parfém
dámská toaletní voda nádherně svěží s vůní narcisů, konvalinek a jasmínu, s tóny mošusu a cedrového dřeva Moderní variace na…
Fragonito

Heretic Parfum Florgasm 15 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- 15 ml
- Parfém
- Přírodní
- Intenzita vůně lehká
Florgasm není decentní kytička ve váze. Je to rozkvetlá zahrada v největším rozpuku - šťavnatá, rozehřátá sluncem, trochu…
v 2 obchodech

Nina Ricci Nina parfémová voda 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- Sladký parfém
- 50 ml
- Citrusové vůně
- Intenzita vůně lehká
THAT GIRL OD ROKU 2006: Nina slaví své 20. narozeniny tímto neodolatelným pistáciovým parfémem. Ultrakremská vůně, která…
v 3 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?