Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Salvatore Ferragamo, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza W EDP, 100 ml
od 798 Kč
7,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Elegance se prolíná celou tvorbou Salvatora Ferragama. Na její počest byla uvedena na trh parfémová voda Signorina Eleganza, luxusní vůně, která oslavuje ženský půvab a svádění. Čerstvé tóny…
Salvatore Ferragamo Pour Femme EDP, 100 ml
od 594 Kč
5,94 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Salvatore Ferragamo pour Femme je současná klasická vůně: diskrétní a velmi ženská, kombinuje v sobě tradiční akordy s odvážnými a neobvyklými tóny. Tato vůně je při prvním dojmu květinová, ale…
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa W EDP, 100 ml
od 811 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Signorina Misteriosa je oslavou skrytých stránek ženské duše. Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. …
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 30 ml
od 257 Kč
8,57 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 50 ml
od 359 Kč
7,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa W EDP, 30 ml
od 457 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
- Sladký parfém
Signorina Misteriosa je oslavou skrytých stránek ženské duše. Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. …

Ferragamo Signorina Misteriosa Parfémovaná voda pro ženy 100 ml varianta Nový obal
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Signorina Misteriosa od Salvatore Ferragamo, uvedená v roce 2016, je tajemná a nepředvídatelná vůně, která završuje kolekci…
v 3 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?