Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Juicy Couture, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Juicy Couture Majestic Woods W EDP 100 ml
od 785 Kč
7,85 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Juicy Couture Majestic Woods je tajuplná parfémovaná voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. Sladce kořenitá vůně pro optimistickou ženu, především do chladného počasí.
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, 50 ml
od 490 Kč
9,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Parfemovaná voda pro ženy Juicy Couture Viva La Juicy Noir zapříčiní, že propadnete módním trendům vznešené elegance a maximální svůdnosti. Takové jsou totiž příznaky unikátní vonné esence, …
Juicy Couture Royal Rose EDP 100 ml
od 998 Kč
9,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Juicy Couture Royal Rose je tajuplná parfémovaná voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. Květinově orientální aromatická vůně pro individualistickou ženu na večerní nošení a speciální…
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, 100 ml
od 723 Kč
7,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Parfemovaná voda pro ženy Juicy Couture Viva La Juicy Noir zapříčiní, že propadnete módním trendům vznešené elegance a maximální svůdnosti. Takové jsou totiž příznaky unikátní vonné esence, …
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, Tester 100 ml
od 643 Kč
6,43 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
**Dámský parfém Juicy Couture Viva La Juicy Noir** symbolizuje moderní ženu, která je sama sebou. Originální kompozice kombinuje svěží vůni ovoce, květin a hřejivého dřeva. Tento jedinečný mix…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
