Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Bi-es, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Bi-es Crystal W EDP, 100 ml
od 119 Kč
1,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Bi-es Crystal je lehká vůně, která je svěží a povzbuzující a je ideální pro sezónu jaro nebo léto. Nádech vůně tvoří ovoce a květiny. Vhodné pro ženu přímou a otevřenou, které bude zajišťovat…
Bi-es Experience The Magic W EDP 100 ml
od 118 Kč
1,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Bi-Es Experience The Magic je úžasná, smyslná a magická, odvážná a elegantní, ale zároveň velmi jemná vůně, která okouzlí od prvního okamžiku. Je to vůně pro svůdné ženy, které…
Bi-es Paradiso Woman P 15 ml
od 68 Kč
4,53 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 15 ml
Nádherné spojení šťavnatých akcentů ovoce se smyslností a zároveň nádech květů tvoří svádivou, smyslnou vůni Bi-es Paradiso. Jde o sladkou, šťavnatou vůni.
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtryKategorie
Dámské parfémy
Pánské parfémy
Unisex parfémy
Vzorky parfémů
Dětské parfémy
Rozprašovače parfémů
