Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, vodní vůně a intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence W P, 100 ml
od 899 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence je romantický a nadčasový parfém. Tato vůně je mistrovským dílem, které v sobě kombinuje smyslné kontrasty. Svěží aromatické květy se snoubí s lákavým…
MEXX Black Woman EDT, 30 ml
od 235 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámskou vůni Black Woman otvírá čistá energická směs květin a ovoce. Nádherně ženská pivoňka, květ zázvoru, svěží frézie se míchají se sladkými tóny černého rybízu. V srdci vůně se ukrývá…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDP, 100 ml
od 2 093 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Bvlgari Omnia Crystalline představuje výraznější pojetí dnes už ikonické toaletní vody. Tato energická a zářivá vůně zaujme květinovými a dřevitými tóny a dodává jemnou auru, ve…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 100 ml + EDP 10 ml
od 1 877 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémová voda Gaultier Divine představuje ambra-květinovou vůni, která oslavuje ženskost a eleganci. Její složení spojuje svěží citrusové tóny, květinovou jemnost a hřejivou smyslnost, čímž…
Lattafa Mayar Natural Intense W EDP, 100 ml
od 382 Kč
3,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Objevte svěží, ovocnou interpretaci oblíbené vůně Mayar od značky Lattafa. Dámská parfémovaná voda Mayar Natural Intense kombinuje čistotu a intenzitu lahodných darů přírody. Opojná směs…
Versace Woman EDP, 100 ml
od 619 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Versace Woman je elegantní, vkusná vůně navržená jako doplněk pro krásnou ženu. Je to bohatý a svůdný parfém, který podtrhuje ženskost, dokonalé spojení módy a vůně. Parfém Versace Woman…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDP, 50 ml
od 1 647 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Bvlgari Omnia Crystalline představuje výraznější pojetí dnes už ikonické toaletní vody. Tato energická a zářivá vůně zaujme květinovými a dřevitými tóny a dodává jemnou auru, ve…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, 25 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Zimaya Fatima Velvet Love W P 100 ml
od 404 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Fatima Velvet Love od značky Zimaya je parfémový extrakt, který přináší elegantní květinovou vůni pro ženy. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni s výraznými květinovými a sladkými tóny. …
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence W P, 30 ml
od 483 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Fougerové vůně
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence je romantický a nadčasový parfém. Tato vůně je mistrovským dílem, které v sobě kombinuje smyslné kontrasty. Svěží aromatické květy se snoubí s lákavým…
Tom Tailor Happy To Be W EDP, 30 ml
od 341 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tom Tailor dámská parfémovaná voda Happy To Be představuje smyslnou orientální vůni. Nechte se i vy unést vůní od značky Tom Tailor. Složení vůně je veganské. Na počátku se prolínají…
Escada Especially W EDP, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, 100 ml
od 1 699 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, plnitelný flakon 50 ml
od 1 650 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Jean Paul Gaultier Divine Elixir je parfém, který překvapí svým originálním propojením jednotlivých ingrediencí. Jedná se o květinově ambrovou vůni, která se vyznačuje smyslností a intenzitou. …
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP, 100 ml
od 1 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP 100 ml Issey Miyake představuje svou novinku v podobě intenzivní parfémované vody L'Eau d'Issey Intense. Tento dámský parfém si klade za cíl zachytit…
Ahmed Al Maghribi Rose Noir W P 75 ml
od 502 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ahmed Al Maghribi Rose Noir představuje dámskou vůni, která v sobě nese prvky orientální elegance a tajemství. Tato orientálně sladká vůně je vytvořena pro ženy, které si cení…
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence W P, 50 ml
od 908 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence je romantický a nadčasový parfém. Tato vůně je mistrovským dílem, které v sobě kombinuje smyslné kontrasty. Svěží aromatické květy se snoubí s lákavým…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, náplň 75 ml
od 1 064 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, 30 ml
od 1 278 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Elixir v objemu 30 ml je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající výraznou a komplexní vůni. Tento parfém je produktem renomované značky Jean Paul…
Paco Rabanne Million Gold for Her EDP, 90 ml + EDP 20 ml
od 1 745 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Parfémová voda Million Gold For Her představuje harmonické spojení květinových a sladkých tónů, které oslavuje ženskou eleganci a přirozenou sebejistotu. Vytváří univerzální vůni vhodnou pro…
Davidoff Cool Water for Her EDP, 100 ml
od 960 Kč
9,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Parfémovaná voda pro ženy Davidoff Cool Water vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP, 50 ml
od 977 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Japonské
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP je parfémovaná voda určená pro ženy, kteří hledají květinovo-vanilkovou vůni o objemu 50 ml. L'Eau d'Issey Intense překládá legendární svěžest původní…
Issey Miyake Nectar D´issey Premiere Fleur W EDP, 50 ml
od 487 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Květinově ovocná vůně pro ženy, která spojuje svěžest a sladkost v harmonické kompozici. V úvodu se rozvíjí tóny hrušky nashi a ovoce, které dodávají vůni lehkost a přirozenou sladkost. Tato…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte W EDP, 75 ml plnitelná
od 1 747 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou a rozmanitostí přírody. Tato kolekce je výsledkem dlouholetého…
Ajmal Love Addict W EDP 100 ml
od 250 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ajmal Love Addict je svěží a květinově laděná vůně, která osloví ženy hledající romantický a zároveň živý parfém pro každodenní nošení. Její složení spojuje ovocné, květinové a…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 25 ml
od 846 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau & Magnolia W EDT, 100 ml
od 585 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Když se čistá voda setká se zářivou esencí okvětních lístků magnólie, vznikne svěží a jiskřivá vůně překypující květinovými tóny. Svým svěžím a čistým aroma vás okouzlí toaletní voda pro ženy…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 50 ml
od 1 083 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Tiffany & Co. Rose Gold Intense W EDP, 50 ml
od 1 759 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Rose Gold Intense je parfémová voda, která je inspirována dlouholetými zkušenostmi značky Tiffany s drahými kovy. Evokuje atmosféru elegantního a moderního růžového zlata, což je materiál, který…
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 30 ml
od 246 Kč
8,20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Yodeyma Nya W EDP, 100 ml
od 749 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Niche
Parfémová voda s intenzivní a dlouhotrvající vůní je určena pro ženy, které hledají výrazný a hřejivý doplněk své osobnosti. Vyznačuje se orientální a gurmánskou kompozicí, která spojuje smyslné…
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 50 ml
od 366 Kč
7,32 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 30 ml
od 540 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir W EDP 30 ml je parfémovanou vodou pro ženy, který zaujme zejména svou ambrovou vanilkovou esencí. Tento parfém je navržen tak, aby vyjadřoval eleganci a…
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition W P 100 ml
od 1 130 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition, Extrait De Parfum, 100 ml Azlan Oud Amber Edition je sofistikovaný čistý parfém určený výhradně pro ženy, který byl uveden na trh v roce 2024. Díky své…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 50 ml
od 710 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají nadčasovou eleganci a smyslnost. Tato vůně je charakterizována ambrovými a vanilkovými tóny, které…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte W EDP, 125 ml plnitelná
od 2 003 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou a rozmanitostí přírody. Tato kolekce je výsledkem dlouholetého…
Tiffany & Co. Rose Gold Intense W EDP, 30 ml
od 1 062 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Rose Gold Intense je parfémová voda, která je inspirována dlouholetými zkušenostmi značky Tiffany s drahými kovy. Evokuje atmosféru elegantního a moderního růžového zlata, což je materiál, který…
Tiffany & Co. Rose Gold Intense W EDP, 75 ml
od 1 744 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Rose Gold Intense je parfémová voda, která je inspirována dlouholetými zkušenostmi značky Tiffany s drahými kovy. Evokuje atmosféru elegantního a moderního růžového zlata, což je materiál, který…
Louis Vuitton Dans La Peau W EDP 100 ml
od 7 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Dámská parfémovaná voda Louis Vuitton Dans La Peau přináší do světa vůní neopakovatelnou eleganci a jemnost s přetrvávajícím dozníváním kožené substance. Je určena pro ženy, které hledají…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver W EDP plnitelný flakon 75 ml
od 1 629 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver W EDP spojuje prchavé kouzlo přírody s hlubokou smyslností parfémované vody. Tato citrusově-aromatická kompozice přináší svěží i hřejivé momenty, …
Guess Iconic Sublime W EDP, 30 ml
od 710 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je harmonickým spojením ambrových a květinových tónů, které vytvářejí unikátní a vyváženou vůni. Je určena pro ženy, které hledají eleganci a inspiraci v…
ELODE Deep Blue W EDP 100 ml
od 163 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Elode Deep Blue je svěží a elegantní vůně, která osloví ženy hledající lehkost a dlouhotrvající vonný zážitek. Její složení kombinuje jiskřivé citrusové tóny s květinovými…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, náplň 200 ml
od 3 680 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum EDP je parfémovaná voda, která oslavuje ženskou sílu, rozmanitost a odvahu. Tento parfém staví na bohaté historii módního domu Jeana Paula Gaultiera…
Guess Iconic Sublime W EDP, 100 ml
od 1 463 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je určena pro ženy, které vyzařují pozitivitu a inspirují své okolí. Její složení oslavuje sílu a odolnost žen, přičemž kombinuje svěží a smyslné tóny, …
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP, 30 ml
od 973 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
**Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP 30 ml** Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense je parfémovaná voda pro ženy, která přináší intenzivní zážitek inspirovaný přírodními prvky oceánu. Tato…
Lattafa Ekhtiari U EDP 100 ml
od 252 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Lattafa Ekhtiari U EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která přináší harmonickou kombinaci svěžesti a elegance. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a je ideální volbou pro ty, kteří…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte W EDP, 200 ml náhradní náplň
od 2 963 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou a rozmanitostí přírody. Tato kolekce je výsledkem dlouholetého…
Bugatti Felicitá W EDP, 60 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Bugatti Felicitá W EDP 60 ml je vhodnou volbou pro ženy, které hledají harmonii mezi svěžestí a jemnou sladkostí. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2024 a jeho…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
