Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, kožená a intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 060 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir je parfémovaná voda, která přináší harmonii citrusových, květinových a ovocných tónů. Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne…
Lattafa Fakhar Lattafa Extrait W EDP, 100 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Tato parfémovaná voda je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Její důmyslná vonná kompozice potěší i ty…
Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 050 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir je parfémovaná voda, která přináší harmonii citrusových, květinových a ovocných tónů. Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne…
Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 515 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lancôme La Vie Est Belle L'Elixir je parfémovaná voda, která přináší harmonii citrusových, květinových a ovocných tónů. Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne…
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum W EDP, 80 ml
od 1 974 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 80 ml
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum je skandální vůně podtrhující ženskou smyslnost. Ve vonné kompozici ucítíte vanilku, karamel, bílé květiny, bonbony a v dráždivém kontrastu i sůl. Vůně je…
Giorgio Armani Si W P, 100 ml
od 2 477 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì Parfum nabízí nadčasovou eleganci a hlubokou smyslnost v koncentrované podobě. Tato nejintenzivnější verze ikonické chypre vůně je určena pro ženy, které hledají…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 30 ml
od 445 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Valentino Donna Born in Roma Purple Melancholia W EDP, 100 ml
od 2 361 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Parfémovaná voda Valentino Born in Roma Purple Melancholia je vůně, která vás zve na cestu emocí a vzpomínek, ztělesňující individualitu a sebevědomí. Její ovocná chypre kompozice se otevírá…
Valentino Donna Born in Roma Purple Melancholia W EDP, 30 ml
od 1 206 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Parfémovaná voda Valentino Born In Roma Purple Melancholia Donna je vůně, která oslavuje individualitu a sebevědomí. Její ovocná chypre kompozice se otevírá hřejivou šťavnatostí švestkových…
Burberry Goddess W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 967 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Giorgio Armani I Will M EDP, náplň 100 ml
od 2 101 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani I Will je výrazná a sofistikovaná vůně, která se hodí pro muže, kteří chtějí zanechat trvalý dojem. Její intenzivní charakter je dán kombinací dřevitých a…
Burberry Goddess W P, 50 ml
od 1 446 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Goddess Parfum, 50 ml - Parfém pro ženy Burberry Goddess Parfum nabízí novou kapitolu v objevování sebe sama, síly a laskavosti. Tento parfém je navržen tak, aby zprostředkoval…
Hugo Boss Alive W P, 50 ml
od 1 197 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Hugo Boss Alive W P, 80 ml
od 1 623 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Valentino Donna Born in Roma Purple Melancholia W EDP, 50 ml
od 1 695 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Parfémovaná voda Valentino Born In Roma Purple Melancholia Donna je vůně, která osloví ženy, jež hledají spojení ovocné svěžesti a hluboké smyslnosti. Její složení se rozvíjí v harmonii chypre a…
Burberry Goddess W P, 100 ml
od 1 390 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Goddess W P 100 ml Výrobce: Burberry Objem: 100,0 mililitr (ml) Burberry Goddess Parfum přináší novou éru v oblasti dámských vůní, zaměřenou na sebeobjevování, sílu a laskavost. Tento…
Giorgio Armani Si W P, 50 ml
od 1 831 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Giorgio Armani Sì Parfum je rafinovaný dámský parfém, který osloví především ty ženy, jež hledají intenzivní a hlubokou vůni s nádechem luxusu. Tento parfém se svým olfaktorickým profilem řadí…
Hermès Barénia Intense W EDP, plnitelný flakon 60 ml
od 1 642 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémovaná voda Hermes Barenia Intense je chyprovým parfémem pro ženy, uvedeným na trh v roce 2025. Autorem vonné kompozice je renomovaná parfumérka Christine Nagel. Barenia Intense…
Hermès Barénia Intense W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 962 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dřevitá a kožená vůně parfémované vody Hermes Barénia Intense W EDP je určena pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Parfémovaná voda kombinuje intenzivní tóny pačuli, kůže a…
Cartier La Panthere W EDP, 100 ml
od 2 360 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Smyslná vůně svobody pro ženy plné vášně to je Cartier Panthere. Svádějte a ukažte svoji vášeň a nezávislost vůní Cartier Panthere W EDP. Ovocná vůně s dřevitým charakterem Cartier La…
Rasasi La Yuqawam Femme W EDP, 75 ml
od 751 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Rasasi La Yuqawam for Women je orientální vůně pro ženy. Na trh byla uvedena v roce 2012. Luxus a elegance čiší nejen z v ůně, ale i z flakonu a krabičky, ve které je flakon uložen. Úžasná, …
Giorgio Armani Sì W EDP, náplň 100 ml
od 1 773 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza W EDP, 100 ml
od 798 Kč
7,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Elegance se prolíná celou tvorbou Salvatora Ferragama. Na její počest byla uvedena na trh parfémová voda Signorina Eleganza, luxusní vůně, která oslavuje ženský půvab a svádění. Čerstvé tóny…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 50 ml
od 756 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Giorgio Armani Si W P, 30 ml
od 1 334 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Dámský parfém SÌ Parfum od Giorgia Armaniho přináší bohaté a intenzivní vonné zážitky. Tento parfém nabízí silnější a hlubší interpretaci původní vůně SÌ, přičemž se zaměřuje na luxusní a…
Valentino Valentino Donna W EDP , 30 ml
od 1 158 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Valentino Donna je tajuplná, vybraná a nadčasová – jako model haute couture. Vůně plná jasu a smyslnosti představuje kontrast noblesních a subtilních nót. Esence z růží, která se velkoryse mísí…
Cartier La Panthère W EDT, 50 ml
od 1 278 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda La Panthère od značky Cartier je součástí panteří kolekce, která byla uvedena na trh v roce 2018. Vůně je odlehčenou verzí původní parfémované vody La Panthère, je tak ideální…
Hugo Boss Alive W P, 30 ml
od 621 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir W EDP, 30 ml
od 747 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Vaše vnitřní krása možná není očím viditelná, ale parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir ji dokáže zvýraznit a stane se tak na vás nepřehlédnutelnou. Odhalte svou přirozenou…
Guerlain Shalimar W EDP, 90 ml
od 1 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Christian Dior Joy Intense by Dior W EDP, 50 ml
od 2 121 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Joy Intense je nová vůně, připomínající květinovou explozi, radostnou cestu květinových nót, které propuknou v neskonalou krásu. Oslňující světlo šťavnatých citrusů se mísí s barevnou září růže…
Rochas Femme EDT, 100 ml
od 590 Kč
5,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Rochas Femme je teplá cypřišová vůně s ovocným a květinovým nádechem. Je ženská a elegantní. Tato vůně je vhodná k večernímu nošení, není určena pro každého člověka, ale pro femme fatale. V…
Khadlaj Alf Wardaat parfémový olej 30 ml
od 187 Kč
- Olejový parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Khadlaj Alf Wardaat je dámský parfémovaný olej, který spojuje květinové a dřevité tóny do harmonické a okouzlující vůně. Vyniká svou bezalkoholovou formulí, která zajišťuje jemné působení na…
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa W EDP, 100 ml
od 880 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Signorina Misteriosa je oslavou skrytých stránek ženské duše. Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. …
Christian Dior Joy Intense by Dior W EDP, 90 ml
od 3 281 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Joy Intense je nová vůně, připomínající květinovou explozi, radostnou cestu květinových nót, které propuknou v neskonalou krásu. Oslňující světlo šťavnatých citrusů se mísí s barevnou září růže…
Guerlain Shalimar W EDP, 50 ml
od 1 562 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition W P 100 ml
od 1 130 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition, Extrait De Parfum, 100 ml Azlan Oud Amber Edition je sofistikovaný čistý parfém určený výhradně pro ženy, který byl uveden na trh v roce 2024. Díky své…
Lattafa Mahasin Crystal W EDP, 100 ml + deospray 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Mahasin Crystal je dámská parfémová voda od značky Lattafa. Je ideální pro ženy, které preferují květinové a dřevité vůně s ovocnými tóny. Výrazné a zároveň jemné aroma je inspirováno arabskými…
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa W EDP, 30 ml
od 457 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
- Sladký parfém
Signorina Misteriosa je oslavou skrytých stránek ženské duše. Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. …
Calvin Klein Eternity Suede Essence W EDP, 30 ml
od 1 066 Kč
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Suede Essence W EDP představuje bohatou a smyslnou vůni, která kombinuje intenzivní a jemné tóny. V úvodu se rozvíjí svěží a kořenitá vůně levandule, která…
Guerlain La Petite Robe Noire Rose W EDP 50 ml
od 975 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guerlain La Petite Robe Noire Rose Noire je harmonickým spojením květinových a ovocných tónů, které oslavuje ženskost a eleganci. V úvodu vůně se rozvíjí svěží a energická…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir W EDP, 50 ml
od 1 047 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Vaše vnitřní krása možná není očím viditelná, ale parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir ji dokáže zvýraznit a stane se tak na vás nepřehlédnutelnou. Odhalte svou přirozenou…
Swiss Arabian Vanilla 01 W P 50 ml
od 1 124 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vanilla 01 od Swiss Arabian je dámská parfémová voda, která spojuje květinové a gurmánské prvky v bohaté a smyslné kompozici. Vůně se otevírá svěžím a zároveň hřejivým úvodem, kde se jemně…
Ahmed Al Maghribi Blu Oud U P 100 ml
od 344 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Blu Oud Extrait de Parfum od Ahmeda Al Maghribi představuje intenzivní a vyváženou kompozici, která spojuje svěžest a temnotu v jedinečném aromatickém zážitku. Tato pánská vůně je…
Louis Vuitton Dans La Peau W EDP 100 ml
od 7 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Dámská parfémovaná voda Louis Vuitton Dans La Peau přináší do světa vůní neopakovatelnou eleganci a jemnost s přetrvávajícím dozníváním kožené substance. Je určena pro ženy, které hledají…
Guerlain Shalimar Essence Intense W EDP, 90 ml
od 2 973 Kč
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guerlain Shalimar Essence Intense je intenzivní ambrová vůně, která oslavuje stoleté dědictví ikonické vůně Shalimar. Vytvořená parfumérkou Delphine Jelk, tato kompozice se…
Versace Pour Femme Oud Oriental W EDP, 100 ml
od 2 374 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Italské
- 100 ml
Dámský parfém Versace Pour Femme Oud Oriental představuje voňavý příběh, který je inspirovaný Blízkým východem. Luxusní, svůdná a smyslná vůně Pour Femme Oud Oriental v sobě ukrývá ty…
Hermès Barénia Intense W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 746 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfém Hermes Barénia Intense je navržený pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci elegance a intenzity. Tato parfémovaná voda od renomované značky Hermès nabízí hluboký a bohatý vonný…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
