Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy s fougerovou vůní, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Yves Saint Laurent Libre W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 850 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 238 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 689 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, náplň 100 ml
od 2 087 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, 150 ml
od 3 179 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 90 ml
od 1 943 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 50 ml
od 1 647 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
Elizabeth Arden Green Tea Lavender W EDT, 100 ml
od 205 Kč
2,05 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Green Tea Lavender od značky Elizabeth Arden je dámská, květinově-svěží vůně, která se otevírá citrusovými tóny citronu, mandarinky, heřmánku a máty. V srdci nalezneme levanduli, čaj a magnólii, …
Yves Saint Laurent Libre dárková sada
od 2 132 Kč
Yves Saint Laurent pro vás připravila luxusní sadu, která bude skvělým vánočním dárkem pro každou ženu ve vašem životě. Dejte své ženě, přítelkyni, matce nebo sobě sadu Libre. Černá krabička…
Yodeyma Luxor W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 50 ml
od 1 117 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Yodeyma Luxor W EDP, 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, 90 ml + EDP 10 ml
od 2 807 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre W EDP Yves Saint Laurent Libre je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2019. Tento produkt byl speciálně vytvořen pro ženy, které vyznávají hodnoty…
La Rive Destinée W EDP 90 ml
od 199 Kč
2,21 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Aromatická vůně
- 90 ml
Orientální aromatická vůně pro ženy je od značky La Rive. Je to alternativa vůně Yves Saint Laurent Libre. Parfémová voda Destinée je z rodiny orientálních a fougèrových vůní pro sebevědomé, …
Yodeyma Luxor W EDP, 15 ml
od 167 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 30 ml
od 812 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Britney Spears Believe W EDP, 30 ml
od 190 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Fougerové vůně
Dámská parfémová voda. Parfém Britney Spears Believe je smyslná vůně pro ženy představená v roce 2007. Jiskřivé spojení exotického ovoce, lehkých květů a svůdné ambry dělají z parfému Britney…
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 30 ml
od 224 Kč
7,47 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Sarah Jessica Parker Lovely - parfémová voda. Svůj první parfém představila před nedávnem hvězda kultovního seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parker Vůně slavné herečky nese jméno Půvabná a…
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil W EDT 100 ml
od 868 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil je toaletní voda pro ženy, která přináší svěží a jiskřivou vůni inspirovanou středomořskou riviérou. Tato vůně je moderní interpretací klasické Eau de Rochas, …
KATY PERRY Indi W EDP, 30 ml
283 Kč
9,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Fougerové vůně
- 30 ml
KATY PERRY Indi byla uvedena na trh v roce 2017 a představuje vyjádření individuality a osobního příběhu. Katy Perry prostřednictvím této vůně vybízí k oslavě jedinečnosti a odlišnosti, které…
adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml
od 279 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Adidas Vibes Wonder Force W EDP 50 ml Adidas Vibes Wonder Force je dámská parfémovaná voda navržená pro ty, kteří hledají optimistickou a radost budící vůni. Tato parfémovaná voda je určena pro…

Adidas Vibes Full Recharge Parfémovaná voda
- Parfémová voda
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Přírodní
- Pižmová vůně
- 30 ml
- Fougerové vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
Pociťte atmosféru - s novou parfémovanou vodou adidas Vibes. Šest náladových vůní pro něj i pro ni, které prokazatelně…
v 3 obchodech

La Rive Cabana pro muže toaletní voda 30 ml
- 30 ml
- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
La Rive Cabana For Men Toaletní voda sprej 30 ml La Rive Cabana For Men Toaletní voda sprej Cabana For Men je vůně pro muže,…
v 5 obchodech

Toaletní voda Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster 60 ml Tester
- 60 ml
- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Tester
- Pižmová vůně
Parfém Karl Hamburg Alster od Karla Lagerfelda představuje aromatická fougère vůně pro muže, která byla uvedena na trh v…
v 3 obchodech

Yves Saint Laurent Libre - EDP 90 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 10 ml + 2 měsíce na…
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- Aromatická vůně
- Sada parfémů
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Francouzské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
v 2 obchodech

Lattafa Velvet Oud EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
- Fougerové vůně
Lattafa Velvet Oud v 100 ml lahvi je parfémovaná voda s kožensko-dřevitým charakterem a výdrží kolem 6 až 8 hodin. Unisex…
v 19 obchodech

Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Forever 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
Tommy Forever by Tommy Hilfiger představuje parfém pro muže uvedený v roce 2024 a řadí se do skupiny aromaticko-fougèrových…
v 9 obchodech

Lattafa Pride Lahdath EDP 80 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
Lattafa Pride Lahdath EDP 80 ml. Lattafa Pride Lahdath EDP 80 ml je unisex parfémovaná voda, která zaujme svou kombinací…
v 18 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?