Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Trussardi s dřevitouu vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Trussardi Ruby Red W EDP, 30 ml
od 465 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Trussardi Ruby Red je italským produktem. Parfémová voda se vyznačuje chypré, ovocně-dřevitou vůní. Inspirací pro vývoj této parfémové vody byla elegantní, odvážná a nezávislá…
Trussardi Donna 2011 W EDP, 30 ml
od 475 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Čistá, elegantní a velmi ženská - to je vůně parfémované vody pro ženy Trussardi Donna, která je zabalena do sofistikovaného flakonku, jenž naznačuje, že se pod obalem ukrývá gejzír elegance i…
Trussardi Delicate Rose W EDT, 50 ml
od 557 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Trussardi Delicate Rose Ženská něha a svěží vitalita, to jsou klíčové ingredience nové dámské Trussardi Delicate Rose. V pudrově růžovém flakónu se skrývá něžná kytice emocí vyvolávající…
Trussardi Donna 2011 W EDP, 100 ml
od 964 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Čistá, elegantní a velmi ženská - to je vůně parfémované vody pro ženy Trussardi Donna, která je zabalena do sofistikovaného flakonku, jenž naznačuje, že se pod obalem ukrývá gejzír elegance i…
Trussardi Donna 2011 W EDP, 50 ml
od 759 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Čistá, elegantní a velmi ženská - to je vůně parfémované vody pro ženy Trussardi Donna, která je zabalena do sofistikovaného flakonku, jenž naznačuje, že se pod obalem ukrývá gejzír elegance i…
Trussardi Delicate Rose W EDT, 30 ml
od 401 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Na podzim roku 2012 uvedla značka Trussardi na trh vůni s názvem Delicate Rose. Povahu této vůně lze charakterizovat jako velmi ženskou, energickou a moderní se smyslnými a elegantními odstíny. …
Trussardi Delicate Rose W EDT, 100 ml
od 802 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Na podzim roku 2012 uvedla značka Trussardi na trh vůni s názvem Delicate Rose. Povahu této vůně lze charakterizovat jako velmi ženskou, energickou a moderní se smyslnými a elegantními odstíny. …
Trussardi Pure Jasmine W EDP, 90 ml
od 747 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémová voda Trussardi Pure Jasmine je ideální pro ženy, které preferují chyprové a květinové vůně. Její složení je pečlivě vybráno tak, aby vytvořilo harmonický celek, který podtrhne…
Trussardi Pure Jasmine W EDP, 30 ml
od 446 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Vůně Trussardi Pure Jasmine je stejně jako její předchůdkyně zahalena do flakónu dokonalého cylindrického tvaru, který evokuje siluetu pouzdrových šatů. V hlavě vůně se střetávají zářivé…
Trussardi Sound of Donna W EDP, 100 ml
od 789 Kč
7,89 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Orientální květinová vůně uvedena na trh v roce 2018. Klepání podpatků na schodech, vítr profukující její vlasy, hedvábí dopadající na kožené legíny: toto jsou zvuky ženy, rebelky, ironické a…
Trussardi Donna Pink Marina W EDT, 30 ml
od 454 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Italské
- 30 ml
Květinová, svěží vůně Pink Marina je spojením šťavnatých tónů růžového grapefruitu, návykově svěžích tónů melounové dřeně a jiskřivé energie citrónové šťávy. Počáteční zářivou svěžest střídá…
Trussardi Donna Pink Marina W EDT, 50 ml
od 590 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová, svěží vůně Pink Marina je spojením šťavnatých tónů růžového grapefruitu, návykově svěžích tónů melounové dřeně a jiskřivé energie citrónové šťávy. Počáteční zářivou svěžest střídá…
Trussardi Donna 2016 W EDT, 30 ml
od 444 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Trussardi Donna je orientálně-květinová vůně pro ženky a dívky, které milují výraznější a smyslné vůně. Otevírá se tóny citronu, melounu a yuzu a poté se rozvine jasmínový čaj, lotos a květ…
Trussardi Donna 2016 W EDT, 50 ml
od 537 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Trussardi Donna patří do rodiny květinově-orientálních kompozic z dílny slavné autorky vůní Nathalie Larson. Jiskřivá směs yuzu, citrónu a šťavnatého ovoce v úvodu je dokonalým koktejlem na…
Trussardi Donna W EDT, 100 ml
od 760 Kč
7,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
- 100 ml
Trussardi Donna je orientálně-květinová vůně pro ženky a dívky, které milují výraznější a smyslné vůně. Otevírá se tóny citronu, melounu a yuzu a poté se rozvine jasmínový čaj, lotos a květ…
Trussardi Ruby Red W EDP, 90 ml
od 749 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Trussardi Ruby Red je italským produktem. Parfémová voda se vyznačuje chypré, ovocně-dřevitou vůní. Inspirací pro vývoj této parfémové vody byla elegantní, odvážná a nezávislá…
Trussardi Sound of Donna W EDP, 30 ml
od 440 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Orientální květinová vůně uvedena na trh v roce 2018. Klepání podpatků na schodech, vítr profukující její vlasy, hedvábí dopadající na kožené legíny: toto jsou zvuky ženy, rebelky, ironické a…
Trussardi Donna Pink Marina W EDT, 100 ml
od 760 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová, svěží vůně Pink Marina je spojením šťavnatých tónů růžového grapefruitu, návykově svěžích tónů melounové dřeně a jiskřivé energie citrónové šťávy. Počáteční zářivou svěžest střídá…
Trussardi Delicate Rose W EDT, Tester 100 ml
od 689 Kč
6,89 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Na podzim roku 2012 uvedla značka Trussardi na trh vůni s názvem Delicate Rose. Povahu této vůně lze charakterizovat jako velmi ženskou, energickou a moderní se smyslnými a elegantními odstíny. …
Trussardi Elegantly Cool W EDP 30 ml
od 696 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Trussardi Elegantly Cool představuje harmonické spojení svěžesti a elegance, které osloví ženy hledající univerzální vůni pro každodenní nošení i speciální příležitosti. V její…
Trussardi Donna 2011 W EDP, Tester 100 ml
od 777 Kč
7,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Čistá, elegantní a velmi ženská - to je vůně parfémované vody pro ženy Trussardi Donna, která je zabalena do sofistikovaného flakonku, jenž naznačuje, že se pod obalem ukrývá gejzír elegance i…
Trussardi Pure Jasmine W EDP, 60 ml
od 650 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Vůně Trussardi Pure Jasmine je stejně jako její předchůdkyně zahalena do flakónu dokonalého cylindrického tvaru, který evokuje siluetu pouzdrových šatů. V hlavě vůně se střetávají zářivé…
Trussardi Sound of Donna W EDP, 50 ml
od 557 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Orientální květinová vůně uvedena na trh v roce 2018. Klepání podpatků na schodech, vítr profukující její vlasy, hedvábí dopadající na kožené legíny: toto jsou zvuky ženy, rebelky, ironické a…
Trussardi Donna Goccia a Goccia W EDP 50 ml
od 769 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Citrusová, dřevitá, svěží, květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Složení Hlava - citron, citrusy, vodní ovoce, yuzu Srdce - jasmínový čaj, lilie, pomerančový…
Trussardi Sound of Donna W EDP, Tester 100 ml
od 1 086 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Orientální květinová vůně uvedena na trh v roce 2018. Klepání podpatků na schodech, vítr profukující její vlasy, hedvábí dopadající na kožené legíny: toto jsou zvuky ženy, rebelky, ironické a…
Trussardi Levriero Collection Donna W EDP, 100 ml
1 839 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Trussardi Levriero Collection Donna W EDP Výrobce: Trussardi Typ produktu: Parfémovaná voda Objem: 100 ml Trussardi Levriero Collection Donna je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje…

Trussardi Ruby Red parfémová voda dámská 60 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 60 ml
- Italské
Vzorem pro parfém Ruby Red se stala žena, která je elegantní, odvážná, nezávislá, svobodná a neohrožená. Právě tyto…
v 19 obchodech

Trussardi Primo EDP 30 ml
- Parfémová voda
- Opakovaně plnitelný
- 30 ml
- Květinové vůně
- Fougerové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Tester
Trussardi Primo v 30 ml lahvi je parfémovaná voda s aromaticko-kořeněným charakterem a výdrží kolem 8 hodin. Sedí chlapovi,…
v 15 obchodech

Trussardi Damske vune Elegantly Cool Eau de Parfum Spray 90 ml
- 90 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Trussardi ve spreji nabízí květinově-pudrovou kompozici vůně, kterou lze bez problémů začlenit do…
v 10 obchodech

Trussardi Uomo Levriero Collection Parfémovaná voda EDP, 100ml, dámske
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Pánská parfémovaná voda Trussardi Levriero Collection Uomo se rychle stane nezbytnou součástí vaší osobnosti. fougère vůně…
v 4 obchodech

Trussardi Primo plnitelný parfémovaná voda pro muže
- 50 ml
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Primo od Trussardi je pánský parfém z roku 2024, spadající do kategorie aromaticko-fougèrových vůní, a představuje moderní…
v 19 obchodech

Trussardi Damske vune Elegantly Cool Eau de Parfum Spray 60 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Svěží parfém
- 60 ml
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Trussardi ve spreji nabízí květinově-pudrovou kompozici vůně, kterou lze bez problémů začlenit do…
v 10 obchodech

Trussardi Primo Notte Blu EDP plnitelný 100 ml M
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Trussardi Primo Notte Blu představuje parfém pro muže s moderním vodně-dřevitým charakterem, uvedený na trh v roce 2026.…
v 9 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?