Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Tommy Hilfiger s dřevitouu vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 100 ml
od 599 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 50 ml
od 347 Kč
6,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 200 ml
od 825 Kč
4,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 200 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, Tester 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 30 ml
od 301 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Tommy Hilfiger Tommy Girl Now W EDT, Tester 100 ml
od 521 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tommy Girl Now vás přenese na rozkvetlou, orosenou letní louku. Jde o květinově ovocnou vůni, se kterou se budete cítit svěže, čistě a získáte energii pro celý den. Hlava - bergamot, …
Tommy Hilfiger Girl Forever W EDT 100 ml
od 723 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Girl Forever představuje ideální volbu pro ženy, které hledají vůni vyzařující mladistvou radost, svobodu a spontánnost. Tato květinově-ovocná kompozice je…
Tommy Hilfiger Tommy Girl Now W EDT, 100 ml
od 623 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Tommy Girl Now vás přenese na rozkvetlou, orosenou letní louku. Jde o květinově ovocnou vůni, se kterou se budete cítit svěže, čistě a získáte energii pro celý den. Hlava - bergamot, …
Tommy Hilfiger Tommy Girl EDC, 100 ml
od 755 Kč
7,55 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Tommy Hilfiger Tommy Girl je elegantní květinovo ovocná vůně, která byla vytvořena v roce 1996. Tommy Girl je postavena na úspěchu prvních vůní. Tommy Girl je pravá kytice polních květin, …
Tommy Hilfiger Loud for Her EDT, 75 ml
od 1 194 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Tommy Hilfiger Loud for Her byl vytvořen prostřednictvím otevřené výměny názorů - tvůrčí spoluprací jedněch z nejlepších talentů v muzice, parfumérství a filmu. Jednoduše řečeno, Tommy Hilfiger…
Tommy Hilfiger Loud for Her EDT, Tester 75 ml
od 1 016 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Tommy Hilfiger Loud for Her byl vytvořen prostřednictvím otevřené výměny názorů - tvůrčí spoluprací jedněch z nejlepších talentů v muzice, parfumérství a filmu. Jednoduše řečeno, Tommy Hilfiger…

Tommy Hilfiger Tommy Girl New York toaletní voda pro ženy
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Ambrová vůně
- 100 ml
Tommy Girl New York by Tommy Hilfiger je parfém pro ženy uvedený na trh v roce 2025, který patří do rodiny…
v 15 obchodech

Tommy Hilfiger Tommy Girl Now toaletní voda pro ženy
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 30 ml
Tommy Girl Now by Tommy Hilfiger je květinově dřevitě pižmová vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2018. Tato moderní vůně…
v 6 obchodech

Toaletní voda Tommy Hilfiger Impact Spark 50 ml
- 50 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
Impact Spark podle Tommy Hilfiger je aromatická ovocná vůně pro muže, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato novinka…
v 9 obchodech

Tommy Hilfiger Tommy Girl Forever toaletní voda pro ženy
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- 30 ml
Tommy Hilfiger Tommy Girl Forever parfém je svěží a moderní květinově-ovocná vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tato…
v 11 obchodech

Tommy Hilfiger Tommy Girl Forever Toaletní voda
- 50 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda TOMMY GIRL FOREVER vzdává hold ikonické vůni TOMMY GIRL a zdůrazňuje chladný americký styl, který značka…
v 10 obchodech

Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Forever 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Tommy Forever by Tommy Hilfiger představuje parfém pro muže uvedený v roce 2024 a řadí se do skupiny aromaticko-fougèrových…
v 9 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?