Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Roberto Cavalli s dřevitouu vůní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT, 30 ml
od 261 Kč
8,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Dámská toaletní voda se otevírá oslňujícími horními notami z neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku. Následují přitažlivé noty květů ze vzácného tahitského…
Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT, 50 ml
od 413 Kč
8,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Dámská toaletní voda se otevírá oslňujícími horními notami z neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku. Následují přitažlivé noty květů ze vzácného tahitského…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 75 ml
od 682 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Paradiso toaletní voda pro ženy 75 ml
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto W EDP, 30 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Její vonná kompozice kombinuje květinové a…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 50 ml
od 544 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Roberto Cavalli Paradiso toaletní voda pro ženy 50 ml
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto W EDP, 75 ml
od 795 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto je svěží a jemná vůně, která oslavuje přirozenou krásu a energii přírody. Její dřevitě-květinová kompozice s jemným vanilkovým nádechem…
Roberto Cavalli Paradiso Rosa W EDP, 30 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Roberto Cavalli Paradiso Rosa je parfémovaná voda pro ženy, která se řadí do kategorie květinově-ovocných vůní. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2025 a je výsledkem spolupráce s parfumérem…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 30 ml
od 435 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Paradiso je květinově-dřevitá vůně pro dívky a ženy, která je rafinovaná, smyslná a velmi ženská. Je to bezstarostná prázdninová vůně. Je navržena, aby zvýraznila přirozený šarm ženy a pomohla…
Roberto Cavalli Paradiso Rosa W EDP, 75 ml
od 891 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Roberto Cavalli Paradiso Rosa je parfémovaná voda pro ženy, která se řadí do kategorie květinově-ovocných vůní. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2025 a je výsledkem spolupráce s parfumérem…
Roberto Cavalli Paradiso W EDP, 100 ml
od 781 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Roberto Cavalli Paradiso, kterou tento renomovaný výrobce uvedl na trh v roce 2015, přináší osvěžující zážitek inspirovaný krásou a klidem léta stráveného u Středozemního…
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto W EDP, 75 ml
od 638 Kč
8,51 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto parfém inspirovaný vůní rajské zahrady, touhou a nespoutanou vášní. Paradiso Assoluto vystihuje ženu, která je svobodomyslná a sama sebou. Naplno si vychutnává…
Roberto Cavalli Nero Assoluto W EDP, 75 ml
od 666 Kč
8,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Roberto Cavalli Nero Assoluto je parfemovaná voda pro sofistikované a svůdné ženy. Elixír mládí a elegance, jež své přednosti projeví nejvíce právě v rámci příjemného večerního posezení. …
Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Heart W EDP 90 ml
od 478 Kč
5,31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Heart W EDP 90 ml Parfémovaná voda Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Heart je určena pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě spojuje svěžest, ovocné tóny a…
Roberto Cavalli Paradiso Azzurro W EDP, 75 ml
od 654 Kč
8,72 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Jedinečná vůně pro všechny oslnivé a temperamentní ženy, která byla uvedena na trh v roce 2016. Připomíná zlaté paprsky laskající hladinu Středozemního moře - zde kde se zastavil čas a můžete tu…
Cavalli Roberto Sweet Ferocious W EDP 75 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Roberto Cavalli Sweet Ferocious se svým objemem 75 ml nabízí elegantní a sofistikovanou volbu pro ženy, které hledají výrazný a jedinečný vonný zážitek. Tato vůně je ideální pro…
Roberto Cavalli Serpentine W EDP, 50 ml
od 1 298 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Serpentine 50 ml - Parfémovaná voda Edp 50ml + 30ml tělové mléko + 30ml sprchový gel. Roberto Cavalli Serpentine - vůně pro ženy. Roberto Cavalli Serpentine - HLAVA: mandarinka, …
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto W EDP, 50 ml
od 466 Kč
9,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto parfém inspirovaný vůní rajské zahrady, touhou a nespoutanou vášní. Paradiso Assoluto vystihuje ženu, která je svobodomyslná a sama sebou. Naplno si vychutnává…
Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic W EDP 30 ml
od 382 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Představujeme vám parfémovanou vodu Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic For Her o objemu 30 ml od renomovaného výrobce Roberto Cavalli. Tato vůně je určena pro ženy, které vyhledávají…
Roberto Cavalli Signature W P, 50 ml
od 479 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Italské
Rudá rtěnka, lodičky na jehlovém podpatku, malé černé a elegantní vůně. Parfém pro ženy Roberto Cavalli je jako stvořený pro výjimečné a slavnostní příležitosti. Hlava - růžový pepř Srdce -…
Roberto Cavalli Serpentine W EDP, 30 ml
od 864 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Serpentine. Toaletní voda pro ženy 30ml. .
Roberto Cavalli Serpentine W EDP, 100 ml
od 2 501 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Serpentine - parfémová voda. Toaletní voda Roberto Cavalli serpentine představuje bohatou květinově ovocnou kompozici, do jejíhož středu vložil Jasques Cavallier (Firmenich)…
Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT, 75 ml
od 502 Kč
6,69 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Dámská toaletní voda se otevírá oslňujícími horními notami z neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku. Následují přitažlivé noty květů ze vzácného tahitského…
Roberto Cavalli Paradiso Azzuro W EDP, 75 ml
od 721 Kč
9,61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 75 ml
Roberto Cavalli Paradiso Azzuro je novodobá verze známého parfému Paradiso z roku 2015. Vůně i flakón jsou inspirovány zlatavým sluncem a azurově modrou vodou. Stejně tak samotná tekutina ve vás…
Roberto Cavalli Nero Assoluto W EDP, 100 ml
od 889 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Roberto Cavalli Nero Assoluto je parfemovaná voda pro sofistikované a svůdné ženy. Elixír mládí a elegance, jež své přednosti projeví nejvíce právě v rámci příjemného večerního posezení. …
Roberto Cavalli Paradiso Rosa W EDP, 30 ml + tělové mléko 100 ml
997 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Paradiso Rosa - Dámská parfémovaná voda Roberto Cavalli Paradiso Rosa je parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně, vytvořená parfumérem Laurentem Le…

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro parfémovaná voda pro ženy
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
- 100 ml
- Ovocná vůně
Paradiso Azzurro od Roberto Cavalli je florální akvatická vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2016. Tato vůně, vytvořená…
v 16 obchodech

Roberto Cavalli Sweet Ferocious EDP 30 ml W
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Roberto Cavalli Sweet Ferocious by Roberto Cavalli je smyslná a odvážná orientálně-dřevitá parfémová voda pro ženy, uvedená…
v 12 obchodech

Toaletní voda Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic for Him 30 ml
- 30 ml
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Parfém Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic for Him je výrazná dřevitě-kořenitá vůně pro muže, která byla uvedena na…
v 14 obchodech

Roberto Cavalli Just Cavalli Wild Pink Parfémovaná voda pro ženy 90 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 90 ml
Just Cavalli Wild Pink by Roberto Cavalli je dámský parfém uvedený na trh v roce 2026 a řadí se do rodiny květinově-ovocných…
v 13 obchodech

Toaletní voda Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic 90 ml
- 90 ml
- Toaletní voda
- Kožená
- Luxusní
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
Parfém Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic for Him je výrazná dřevitě-kořenitá vůně pro muže, která byla uvedena na…
v 14 obchodech

Roberto Cavalli Paradiso Assoluto EDP 100 ml W
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Paradiso Assoluto od Roberto Cavalli je chyprově květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2016. Tato vůně,…
v 6 obchodech

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Toaletní voda EDT 90ml, dámske
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Jedinečná dámská vůně Roberto Cavalli Just Cavalli byla navržena tak, aby ztělesňovala pravou ženskou smyslnost, provokaci i…
v 3 obchodech

Roberto Cavalli Paradiso parfémovaná voda pro ženy
- Parfémová voda
- 50 ml
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Paradiso od Roberta Cavalliho, uvedený na trh v roce 2015, je dámský parfém, který oslavuje krásu a pohodu léta. Tento…
v 7 obchodech

Parfémovaná voda Roberto Cavalli Uomo Verde Assoluto 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Uomo Verde Assoluto by Roberto Cavalli představuje parfém pro muže uvedený v roce 2026, zařazený do rodiny…
v 16 obchodech

Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me…
- 90 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Just Cavalli Give Me Magic For Her, 1 ks, Péče o tělo pro ženy, Hledáte ideální dárek pro svou drahou…
v 8 obchodech

Roberto Cavalli Paradiso Roberto Cavalli Paradiso parfémovaná voda 75 ml + Roberto…
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Paradiso, , Dámské sady pro ženy, Podpořte intenzitu své oblíbené vůně. Dámský parfémový set Roberto Cavalli…
v 8 obchodech

Roberto Cavalli Signatura Verde Assoluto Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto…
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roberto Cavalli Signatura Verde Assoluto, , Pánské sady pro muže, Podpořte intenzitu své oblíbené vůně. Dámský parfémový set…
v 8 obchodech

Roberto Cavalli Frantic Rose 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Roberto Cavalli Frantic Rose v celé 100 ml lahvi je parfémovaná voda z květinově-dřevité rodiny, intenzivní růžová kompozice…
v 7 obchodech

Roberto Cavalli Wild Incense 100 ml
- 100 ml
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
Roberto Cavalli Wild Incense v celé 100ml lahvi je parfémovaná voda z Gold Collection, uvedená v září 2021. Je…
v 8 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?